بهترین شرکت طراحی سایت در ایران

بهترین شرکت طراحی سایت در ایران

بهترین شرکت طراحی سایت در ایران را نمی توان به یک شرکت محدود کرد و گفت که بهترین شرکت طراحی سایت در ایران یک سامانه است. اما بعد از مطالعه این مقاله، قاطعانه میتوان گفت که بهترین شرکت طراحی سایت در ایران، شرکت ویرا ایده گستر برنا و همان سازنده سامانه حجره جو است.

برای شرکت های طراحی وب سایت در کشور ایران داشتن نماد اعتماد الکترونیک بسیار واجب میباشد. چرا؟ زیرا داشتن نماد اعتماد الکترونیک باعث دلگرمی کاربران و مشتریان شرکت خواهد شد و باعث خرید راحت از شرکت می شود. می‌توانید از طریق لینک در فوتر سایت نماد الکترونیک سامانه ثبت مشاغل کشوری حجره جو و بهترین شرکت طراحی سایت در ایران را مشاهده کنید.

داشتن مجوز هایی برای ثابت کردن جعلی نبودن کسب و کار بسیار مهم و بسیار حیاتی می باشد. شما در زمان خرید باید به این چند مورد توجه کافی را داشته باشید.

این که سایت و شرکت مورد نظر شما نماد اعتماد الکترونیک داشته باشد. مشتریان راضی زیادی داشته باشد. و حتما قبل از سفارش خدمات و محصول از آن شرکت باید نظرات مشتریانشان را بخوانید.

مشتریان و کاربران آن شرکت ممکن است از خدمات آن شرکت راضی نبوده باشند. اما ممکن است راضی بوده باشند! اگر شرکتی نظرات مشتریان خود را در سایت خود قرار نداده است، به این معنی است که کاربران به آنها به دلیل تازه کار بودن اعتماد ندارند، یا مشتریان از خدمات و پشتیبانی آنها راضی نبودند و…

در حال حاضر باید متوجه دلیل اینکه ما به شما می گوییم به ما اعتماد کنید شده باشید! زیرا ما نظرات مشتریان خود را در سامانه قرار داده‌ایم و اجازه ثبت دیدگاه در مطالب آموزشی سایت را فراهم کرده‌ایم. تا مشتریان و کاربران از سرچ گوگل و در داخل خود وبسایت بتوانند دیدگاه خود را ثبت کنند و نظرات خود را به اشتراک بگذارند. با این کار دیگر دیگر مشتریان هم برای خرید محصولات ما و استفاده از خدمات نگرانی نخواهند داشت.

همانطور که گفتیم باید قبل از سفارش خدمات شرکتی نظرات مشتریانشان را بخوانید و مجوز های جعلی نبودن کسب و کارشان را مشاهده کنید. شما می‌توانید نظرات مشتریان ما را در کمی پایین تر مطالعه کنید و نکته دیگری که به شما گفته بودیم، اگر ما بهترین شرکت طراحی سایت در ایران هستیم باید دارای نماد اعتماد الکترونیک باشیم که شما میتوانید در کمی پایین تر آن را هم مشاهده کنید.

حال شاید برایتان سوال پیش بیاید که ما چرا می گوییم شرکت های طراحی سایت در ایران و سامانه های دیگر باید نماد اعتماد الکترونیک داشته باشند؟ در ادامه با ما همراه باشید.

بهترین شرکت طراحی سایت در ایران

چرا نماد اعتماد الکترونیک مهم است؟

زیرا داشتن نماد اعتماد الکترونیک باعث جلوگیری از تخلف و هرگونه جعلی بودن کسب و کار می شود. چون شما در زمان مشاهده نماد اعتماد الکترونیک، اگر در کمی پایین تر بروید می‌توانید شکایات خود را برای شرکت ما و شرکت‌های دیگر ثبت کنید.

ما در این ده سال کنار شما هم میهنان عزیز بوده‌ایم و برای کسب و کار شما بهترین ها را آرزو کردیم. سعی کردیم تا خدمات خود را به بهترین شکل ارائه دهیم. مدیریت شرکت ویرا ایده گستر برنا، برعهده مدیرانی پرتلاش و با تجربه می باشد.

کسب و کار های بزرگی در کشور ایران و در جهان به ما اعتماد کرده اند. پس با دیدن نظرات و نقد و بررسی های آنها خریدی خوب و با خیال راحت داشته باشید. چرا؟ چون شرکت هایی در سراسر کشور موجود هستند که سایتی برای شما طراحی می کنند و به شما میگویند که بهترین شرکت طراحی سایت در ایران هستند و نام خود را چنین میگذارند.

سفارش طراحی سایت

اما جالب است بدانید در سفارش طراحی سایت باید بسیار بسیار تلاش کنید که دقت لازم را داشته باشید. زیرا سامانه هایی هستند که برای شما طراحی سایت میکنند و به شما نکات را اشتباه و غلط میگویند.

این امر ممکن است از نداشتن هوش لازم برای طراحی سایت از طرف طراح وب شما باشد. و یا در حالتی بد تر ممکن است طراح وب شما این نکات را بداند و به شما نگوید تا به راحتی برای شما سایتی طراحی کرده باشد و پول خوب تری نسبت به سایت طراحی شده گرفته باشد. به همین دلیل است که نباید به بعضی از شرکت های طراحی سایت اعتماد کرد. اما در سامانه ما اینطور نیست!

حال شاید برای شما سوال پیش بیاید که چرا باید به شرکت حجره جو اعتماد کنید؟ و منظور از «در سامانه ما اینطور نیست!» چیست؟ پس با ما در ادامه همراه باشید تا جواب تمامی سوالات خود را پیدا کنید.

موشک پیشرفت

طراحی سایت، بهترین روش برای پیشرفت کسب و کار شما

تنها طراحی سایت وردپرس؟

درست است که ما لقب بهترین شرکت طراحی سایت در ایران را از آن خود کرده ایم. اما خدمات ما تنها طراحی سایت نیست! زیرا هر کسب و کار با تنها طراحی سایت نمی تواند پیشرفت کند و به عبارتی فروش بیشتر و بهتری داشته باشد.

از دیگر خدمات شرکت ما یعنی ویرا ایده گستر برنا می توان به کارت ویزیت آنلاین، ساخت اپلیکیشن، تولید محتوا، سئو سایت و خدمات سئو کلمه کلیدی، طراحی لوگو، ساخت تیزر تبلیغاتی و… اشاره کرد.

ما برای کسب و کار شما لوگو طراحی می‌کنیم تا کاربران شما را با لوگوی کسب و کارتان به ذهن خود بسپارند.

برای کسب و کار شما تیزر تبلیغاتی مناسب و کاربر پسند طراحی می‌کنیم تا کاربران را به وبسایت یا کارت ویزیت آنلاین و همان حجره اینترنتی شما هدایت کند.
سئوکاران ما برای شما سئو انجام می‌دهند. یعنی سایتتان را سئو میکنیم و یا حجره اینترنتی و همان کارت ویزیت آنلاین شما را بهینه سازی میکنیم. تا بتوانید از طریق موتور جستجوی گوگل و دیگر موتورهای جستجو کلیک از کاربران دریافت کنید و مشتریان بیشتری جذب کنید.

بعد از طراحی سایت، برای کسب و کار شما یک اپلیکیشن زیبا و پر سرعت طراحی می‌کنیم. تا کاربران بتوانند به راحتی به خدمات شما دسترسی داشته باشند و از خدمات شما استفاده کنند. که از این طریق شما میتوانید فروش بیشتر و بهتری کسب کنید.
تیم قدرتمند تولید محتوا شرکت ما برایتان محتوای سئو شده و با استفاده از کلمات کلیدی مناسب طراحی و تولید می کنند تا سایت شما را در نتایج جستجوی گوگل به رنک 1 به برسانند.

ما برای شما حجره اینترنتی را طراحی کرده‌ایم تا دیگر از کارت ویزیت های چاپی خلاص شوید. حجره اینترنتی در واقع یک قالب برای کارت ویزیت آنلاین کسب و کار شما می باشد. شما برای نشان دادن خدمات و تصاویری از محصولاتتان تا می توانید از حجره اینترنتی استفاده کنید. جالب است بدانید حجره اینترنتی در نتایج جستجوی گوگل هم نمایش داده می شود و با بهترین کلمات کلیدی شما را به رنگ یک گوگل می رساند.

مراحل طراحی سایت

جمع کردن اطلاعات

برای اجرای پروژه به جمع آوری اطلاعات در حوزه کاری شما می پردازیم.

طرح استراتژی و نقشه پروژه

نقشه کلی مسیر طراحی سایت طراحی شده و با تایید تیم طراحی وب، پروژه شروع خواهد شد.

اجرای طراحی اولیه

طرح کلی سایت را اجرایی میکنیم و در صورت رضایت مشتری به مرحله بعدی می رویم.

طراحی و کد نویسی سایت

سایت طراحی اولیه و بر اساس نیاز طراحی شده و پروژه در این مرحله به پایان میرسد.

تست و آزمایش سایت

در این مرحله کلیه بخش های وب سایت به سیله تیم سئوکاران سامانه بهینه سازی میشود و همچنین توسط مشتریان آزمایش میشود و در صورت وجود مشکلات، رفع می شود.

تحویل وب سایت و شروع پشتیبانی

حالا طراحی سایت شما به پایان رسیده است. و طبق توافق اولیه، به شما آموزش های لازم برای اداره سایتتان را می دهیم. و پشتیبانی از سایت شما شروع خواهد شد.

چرا در حجره جو سفارش طراحی سایت بدهم؟

همانطور کمی قبل تر گفته شد شاید برایتان سوال پیش بیاید که چرا باید در سامانه حجره جو و شرکت ما سفارش طراحی سایت بدهید. با ما همراه باشید تا جواب این سوال را به خوبی برای شما توضیح بدهیم.

شرکت های طراحی سایت بسیار زیادی در سراسر کشور در حال فعالیت هستند. که ممکن است شما یکی از مشتریان آنها باشید مانند سامانه حجر جو.

تمامی داستان به این شکل است که شما در ابتدا وارد سایت این شرکت می‌شوید و سفارش طراحی وب سایت می دهید. بعد به شما می گویند که تا مبلغ را پرداخت نکنید سایت تحویل داده نمی شود و شما مبلغ را پرداخت میکنید. آنها بعد از چند هفته با یک شماره ناشناس با شما تماس می‌گیرند و می‌گویند که سایت شما آماده است و به شما از همان شماره لینک را ارسال می کند. در صورتی که شما در طراحی سایت هیچ دخالتی نداشته‌اید. یعنی نه قالب مورد نظر خود را انتخاب کرده اید نه ظاهر سایت را دیده اید.

این مرحله را کنار می گذاریم که شاید شما از قالب سایت و ظاهر سایت خوشتان نیاید یا اینکه سایت مشکل داشته باشد.

بعد شما می خواهید که در سایت تغییراتی اعمال کنید اما هیچ دسترسی به پیشخوان سایت و همان مدیریت وردپرس سایتتان ندارید. بعد شما می مانید و پشیمانی و یک سایت بدون هیچ دسترسی و هیچ زیبایی. در نظر می گیریم که شما راه های ارتباطی با این شرکت را پیدا کردید و با آنها تماس گرفته‌اید. ممکن است که پشتیبانی آنها جوابی به شما ندهد و پاسخ درستی برای شما ارسال نکند.

برای جلوگیری از این وضعیت و این داستان باید در سامانه ما سفارش طراحی سایت دهید! چرا؟ حال زمانی است که باید جواب این سوال را به شما بگوییم.

زیرا راه های ارتباطی با ما بسیار ساده هستند که می توانید از طریق بخش ارتباط با ما، شماره های تماس و شبکه های اجتماعی ما را مشاهده کنید. نه تنها این موضوع در سامانه ما متفاوت است بلکه موضوع دیگری هم هست. اینکه شما می توانید به صورت ۲۴ ساعته با پشتیبانی ما در تماس باشید و پشتیبانی ما به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما مشتریان عزیز هستند.

نه تنها می توانید با پشتیبانی سامانه در ارتباط باشید، بلکه می توانید با طراح وب، سایتتان در ارتباط باشید. و تغییراتی که میخواهید بر روی سایت خود اعمال کنید را به طراح سایت اطلاع دهید و طراح سایت در کمتر از چند ساعت تغییرات را روی سایت اعمال می‌کند. از طریق تماس با طراح وب و هم می توانید از طریق واتساپ یا برنامه های دیگر پیام رسان با طراح وب، سایتتان در ارتباط باشید. امیدواریم این موضوع باعث اطمینان شما به ما می شود.

خودتان مدیر سایتتان باشید!

بعد از مراحل طراحی سایت که در کمی بالاتر خواندید و در مرحله آخر همانطور که ما نوشتیم و بهتان گفتیم، دسترسی سایتتان را و همان مدیریت سایت را به شما میدهیم. شما می توانید هر تغییراتی را که می خواهید، در سایت اعمال کنید. اما حتما برایتان سوال پیش می آید که شاید شما بلد نباشید از چه طریقی در کدام بخش ویرایشات دلخواه خود را در سایت انجام دهید. ما به شما همانطور که گفتیم ویدیوهای آموزشی مناسبی ارائه می دهیم تا بتوانید تمامی این فن و فنون را یاد بگیرید.

نه تنها ویدئوهای آموزشی بلکه می توانید از طریق مطالب آموزشی همین سایت هم تمامی نکات مدیریت سایت فروشگاهی، شرکتی، شخصی و… را یاد بگیرید.

نکته مهمی درباره خدمات ما

نکته مهمی در مورد خدمات شرکت ما وجود دارد که باید بدانید. آن نکته این است که تمامی خدمات شرکت دارای زیر شاخه هایی هستند که آنها را کامل می کند.

 مانند طراحی سایت حرفه ای. طراحی سایت تشکیل داده شده از: طراحی بنر سایت، طراحی فوتر، طراحی هدر، و طراحی منو، طراحی بخش فروشگاه، ساخت دسته بندی، در بعضی از پروژه های طراحی سایت ساخت انیمیشن لود، قرار دادن محصول در بخش فروشگاه و وبلاگ در بخش نوشته ها، طراحی پنل کاربری زیبا و کاربر پسند برای تجربه کاربری بهتر و… است.

به تمامی شرکت های طراحی سایت اعتماد نکنید!

منظور ما از این جمله که به هر شرکتی که طراحی سایت میکند اعتماد نکنید. این است که برای مثال در گوگل سرچ نکنید {طراحی سایت} و وارد اولین نتیجه جستجو شوید! زیرا جریان همانطور است که در وبلاگ سئو کلاه سیاه چیست و مضراتی دارد؟ خواندید و ما به شما گفتیم. اینطور است که یک شرکت جعلی می آید و سفارش سئو کلاه سیاه را به یک سئوکار میدهد. سئوکار برای سئو مطالب آن شرکت از ترفند های کلاه سیاه استفاده میکنند تا از رقیبان در نتایج جستجو جلو بزنند. و در این حالت است که شما با سرچ کلمه {طراحی سایت} ممکن است وارد سایت های جعلی و کلاه بردار شوید.

طراحی وب سایت حرفه ای و اختصاصی

طراحی سایت وردپرس در سامانه حجره جو به صورت کاملا اختصاصی میباشد. زیرا در مرحله اول قالب وردپرس خریداری میشود و بعد توسط طراحان وب، طراحی میشود. ممکن است شما در شرکت های دیگر سفارش طراحی سایت را بدهید و آنها با استفاده از یک دمو قالب وردپرس و بدون تغییر ظاهر آن، سایت را برای شما طراحی کنند. که به این روش طراحی سایت اختصاصی نمیگویند!

درخواست سئو کلمه کلیدی در گوگل

ما برای کسب و کار شما نسخه وب میسازیم

کولر درجا

اهمیت داشتن وب سایت

اگر می خواهید برند خود را حرفه ای معرفی کنید اهمیت داشتن وب سایت را فراموش نکنید. شما با داشتن وب سایت در فضای اینترنت دیده می شوید و مشتریان شما هرگاه نام برندتان را بشنوند، با یک جستجوی ساده می توانند اطلاعات مفیدی از شرکتتان به دست بیاورند. در واقع با این روش شما می توانید ارتباط بیشتر و بهتر با مشتریان خود بگیرید.

  1. به معرفی کردن کسب و کارتان نیاز دارید.
  2. به شما در فروش بیشتر و بهتر محصولات کمک میکند
  3. باید در نتایج موتورهای جستجو قابل کشف باشید.
  4. به شما در ایجاد اعتبار کمک می کند.
  5. سئو استراتژی مقرون به صرفه است.
  6. گوگل کسب و کارهای محلی را بالاتر می برد.
  7. خدمات شما به صورت ۲۴ ساعته در اختیار مشتریان می ماند.
  8. رقبای شما هم سایت دارند و با داشتن سایت با آنها بیشتر رقابت کنید.
  9. به رشد و پیشرفت کسب و کار شما کمک می کند.
  10. این امکان را می دهد برند شرکت خود را ارتقا دهید.

در این وبلاگ زیبا و جذاب برترین سامانه و بهترین شرکت طراحی سایت در ایران را معرفی کردیم و در مورد این موضوع برای شما توضیحاتی داده ایم. شما در این وبلاگ میتوانید درباره شرکت ویرا ایده گستر برنا هم توضیحاتی مطالعه کنید.

از خدمات سامانه حجره جو میتوان به طراحی سایت حرفه ای با وردپرس، کارت ویزیت آنلاین در قالب حجره اینترنتی، طراحی لوگو، ساخت تیزر تبلیغاتی، طراحی اپلیکیشن، تولید محتوا سایت و سئو اشاره کرد. جالب است بدانید تمامس این خدمات دارای پشتبانی 24 ساعته میباشد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت حرفه ای با وردپرس

ویژه مشترکین سامانه