معرفی حجره

مشاورین املاک آدین پرند

خرید ملک در پرند تهران , مشاورین املاک آدین در پرند تهران, گروهی تخصصی متشکل از چندین نیروی متخصص، متعهد، خوش فکر و جوان است که می تواند ارائه دهنده کار آمدترین و بهترین مشاوره در حوزه املاک و مستغلات در منطقه ی پرند و رباط کریم در زمینه ی مسکن، باغ و باغچه، کشاورزی، صنعتی و تجاری باشد تا شما را به چیزی فراتر از حفظ دارایی و ارزش پول برساند.

تماس:

09030210030 میرحیدری

09122067486 رضائی

02156791064

02156796092

اینستاگرام: amlak_aadin@

واتساپ: 989030210030

سایت: www.AmlakAadin.com

آدرس: تهران، پرند، فاز ۲، پاساژ فدک، طبقه اول، ورودی A2، جنب پلیس+۱۰ ، واحد ۸۲

مدیریت: بهروز میرحیدری

لطفا هنگام تماس بگویید که شما را در حجره جو دیده ایم


خرید ملک در پرند تهران

مشاورین املاک آدین | خرید ملک در پرند تهران

مشاور املاک در پرند

 • خرید و فروش املاک و مستغلات در منطقه پرند شهریار و رباط کریم
 • زمین، باغ، باغچه
 • تجاری، صنعتی، کارگاهی، سوله
 • ویلایی، باغ ویلایی، مسکونی، آپارتمان، مسکن مهر
 • سهام مراکز تجاری و درمانی در شهر پرند
 • با کادری جوان، مجرب، خوش فکر و متعهد

جهت ارائه بهترین و کارآمدترین راهنمایی ها در جهت سرمایه گذاری شفاف و پر سود در منطقه

مشاورین املاک آدین | خرید ملک در پرند تهران

خرید آپارتمان در پرند تهران

منطقه رباط کریم، شهریار و جاده ساوه یکی از بهترین مناطق برای کشاورزی ، باغداری و همچنین سرمایه گذاری در زمینه کشت و کار است.

شما با خرید باغ، باغچه و یا زمین کشاورزی می توانید به غیر از کسب درآمد سالیانه از محصولات خود به این مهم اطمینان داشته باشید که زمین شما به خودی خود یک سرمایه است که هر چند ممکن است بازدهی مالی آن بلافاصله بعد از خرید و خیلی سریع نباشد، اما تجربه ثابت کرده می تواند با کم ترین سرمایه در طولانی مدت بازگشت مالی بسیار بالا و در برخی موارد حتی خارج از حد تصور داشته باشد.

مشاورین املاک آدین | خرید ملک در پرند تهران

بهترین مشاور املاک پرند

 • یقینا با یک مشاوره درست می توانید آینده ای درخشان را برای خود و فرزندانتان رقم بزنید.

گروه مشاورین املاک آدین با داشتن نیروهای زبده در این زمینه می تواند در منطقه ی پرند و رباط کریم گزینه ی خوبی برای دست یابی به بهترین انتخاب ممکن شما باشد.

شما می توانید با حداقل سرمایه ممکن هم صاحب خانه شوید و هم دارایی خود را وارد امن ترین و کم ریسک ترین بازار سرمایه گذاری کشور کنید.

از قدیم الایام سرمایه گذاری در این بازار طرفداران زیادی داشته و دارد.

هر شخصی با کمترین دانش ممکن و توانایی تحلیل حداقلی می تواند در حوزه مسکن به حفظ ارزش پول و تامین یکی از نیاز های اولیه خود ( مکان مناسب برای زندگی ) برسد.

اما شما ضمن اینکه به چیزی فراتر از حفظ ارزش پول و همسنگ بودن دارایی خود با میزان تورم نیاز دارید، قاعدتا از نظر حقوقی نیز نیاز به این دارید که از معاملات انجام شده ی خود آسوده خاطر باشید.

 

وظیفه مشاور املاک : 

 • داشتن اخلاق خوب و ادب و احترام نسبت به طرف مقابل، صداقت در گفتار و عمل، امانت، رازداری، عدالت می باشد. باعث ایجاد اختلاف بین دو طرف معامله نباشد. موقع بستن قرارداد زمان را مدیریت کند و از صحبت های طولانی وبدون نتیجه جلوگیری کند.
 • بررسی هویت دو طرف معامله نیز می باشد. اینکه ممنوع المعامله نباشند. تنظیم قرار داد کاری نیز به عهده مشاور املاک می باشد که با گرفتن مدارک مورد نیاز واصلی هر فرد به تنظیم قرارداد می پردازد. از مهمترین وظایف مشاور املاک بررسی اهلیت دو طرف است تا اطمینان یابد از لحاظ عقلی دو طرف در صحت کامل به سر ببرند.
 • در مواقعی که فرد بیمار باشد و یا پیر و حتی زیادی جوان بودن در این مواقع نیز مشاوراملاک می خواهد که زمان معامله شاهدی نیز حضور داشته باشد تا قرارداد را بخواد و ازش مطلع باشد. این فرد معمولا از خویشاوندان نزدیک انتخاب می شود.
 • مشاورین املاک باید بررسی کنند که ملک سند رسمی  مالکیت دارد و سند مالکیت با بنچاق و منطبق است و همچنین مشاور املاک باید توجه کند موقعیت جغرافیایی ملک با سند مالکیت منطبق باشد.
 • مشاور املاک باید تحقیق کند که ملک در رهن یا توقیف نباشد، تا از معاملات املاکی که توقیف هستند جلوگیری شود و معامله را بعد از رفع توقیف ملک انجام دهند.
 • یک مشاور املاک دارای وظایف بسیار زیادی در امر خرید وفروش ملک می باشد.برای مال شما هدفتون در این زمینه سرمایه گذاری درشمال باشد. این سرمایه گذاری، می تواند با خرید ویلا درشمال، خرید آپارتمان در شمال و…همراه باشد. درچنین مواقعی حضور یک مشاوراملاک خوب بسیار ضروری بوده تا در هنگام خرید دچار اشتباه نشوید.

مشاورین املاک آدین از ابتدا تا انتهای پروسه تصمیم تا خرید ملک، هم به لحاظ حقوقی و هم از نظر اقتصادی همراه و همگام شما هستند.

تماس:

09030210030 میرحیدری

09192291855 رضائی

سوالات متداول:

بهترین مشاور املاک پرند تهران؟

مشاورین املاک آدین در پرند تهران, گروهی تخصصی متشکل از چندین نیروی متخصص، متعهد، خوش فکر و جوان است که می تواند ارائه دهنده کار آمدترین و بهترین مشاوره در حوزه املاک و مستغلات در منطقه ی پرند و رباط کریم در زمینه ی مسکن، باغ و باغچه، کشاورزی، صنعتی و تجاری باشد تا شما را به چیزی فراتر از حفظ دارایی و ارزش پول برساند.

وظیفه یک مشاور املاک خوب چیست؟

یک مشاور املاک دارای وظایف بسیار زیادی در امر خرید و فروش ملک می باشد. از مهمترین وظایف مشاور املاک بررسی اهلیت دو طرف است تا اطمینان یابد از لحاظ عقلی دو طرف در صحت کامل به سر ببرند. , شاید شما هدفتون سرمایه گذاری با خرید آپارتمان در پرند باشد. در چنین مواقعی حضور یک مشاور املاک خوب بسیار ضروری بوده تا در هنگام خرید دچار اشتباه نشوید.


خرید خانه در پرند , خرید ملک در پرند , خرید خانه در رباط کریم , خرید ملک در رباط کریم , خرید خانه در شهریار , خرید ملک در شهریار , خرید خانه در جاده ساوه , خرید ملک در جاده ساوه , خرید خانه در پرند با 100 میلیون , خرید خانه در پرند دیوار , خرید آپارتمان در پرند , خرید آپارتمان در پرند فاز 2 , خرید خانه در پرند با ۱۰۰ میلیون , خرید آپارتمان در پرند فاز ۲ , خرید خانه ویلایی در پرند , خرید خانه ویلایی در پرند دیوار , خرید آپارتمان ۶۰ متری در پرند , خرید آپارتمان 60 متری در پرند , اجاره آپارتمان در پرند , اجاره آپارتمان در پرند فاز ۲ , اجاره آپارتمان در پرند فاز 2 , خرید ملک در پرند تهران , اجاره ملک مسکونی در پرند تهران , اجاره آپارتمان در پرند تهران , خرید آپارتمان در پرند تهران , اجاره خانه در پرند تهران , خرید خانه در پرند تهران , اجاره خانه ویلایی در پرند , اجاره خانه ویلایی در پرند تهران , اجاره مغازه در پرند , اجاره مغازه در پرند تهران , فروش آپارتمان در پرند , فروش آپارتمان در پرند تهران , فروش آپارتمان در پرند فاز ۲ , فروش آپارتمان در پرند فاز 2 , فروش خانه ویلایی در پرند , فروش زمین در پرند , خرید زمین در پرند , قیمت خانه در پرند , قیمت آپارتمان در پرند , قیمت خانه در پرند , قیمت مسکن در پرند , قیمت آپارتمان در پرند فاز 2 , قیمت زمین در پرند , قیمت خانه ویلایی در پرند , رهن آپارتمان در پرند , رهن آپارتمان در پرند تهران , رهن آپارتمان مبله در پرند , رهن خانه در پرند , رهن خانه در پرند تهران , رهن خانه در پرند دیوار , رهن خانه ویلایی در پرند , رهن خانه در رباط کریم , رهن و اجاره در پرند رباط کریم , رهن کامل در پرند , رهن خانه در پرند فاز 5 , رهن خانه در پرند فاز 6 , رهن آپارتمان در پرند فاز 6 , اجاره آپارتمان در پرند فاز 4 , اجاره آپارتمان در پرند فاز 5 , فروش آپارتمان در پرند فاز 3 , فروش آپارتمان در پرند فاز ۶ , فروش آپارتمان در پرند فاز 6 , اجاره آپارتمان در پرند فاز 5 , اجاره آپارتمان در پرند فاز 4 , مشارو املاک پرند , 

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

 1. فروغ

  ممنون از سایت خوبتون

 2. غلامرضایی

  برای خرید ملک مشاوره خوبی دادن به ما
  مطمئن باشید بهترین مشاور املاک پرند هستن و با خیال راحت می تونید به راهنمایی ها و پیشنهادات خوبشون اعتماد کنید

 3. کیمیا

  برای اجاره آپارتمان کوچک در پرند
  چیزی دارید؟🥲

 4. نسترن

  با ۳۰۰میلیون خونه برای اجاره دارید تو پرند تهران ؟؟

 5. سیاهپوش

  آپارتمان تو فاز۲ پرند چیزی دارید؟

 6. عباس نژاد

  یه پیشنهاد عالی برای خرید ملک در پرند بهم دادن
  کلی هم سود کردم سر اون ملک

  بازم ممنونم از تیم قدرتمندتون🙏💐

 7. مظاهری

  آدرس بهترین مشاور املاک پرند رو خواستید
  کارشون عالیه❤️

 8. شهریاری

  ممنون از حجره جو بابت معرفی مشاور املاک آدین پرند

 9. شهریاری

  ممنون از حجره جو بابت معرفی این مشاور املاک عالی

 10. سمنانی

  جزو بهترین مشاور املاک های پرند هستید، آفرین بهتون

 11. مشفق

  معروف ترین مشاور املاک پرند هستن و تخصص بالایی دارن در زمینه خرید و فروش ملک

 12. بهزادی

  برای خرید ملک مشاوره خوبی میدن، با خرید ملک پیشنهادیشون سود بالایی نصیبم شد❤️❤️❤️

 13. ستوده

  خونه ۷۰متری تو پرند چنده؟

 14. شیرزاد

  بهترین مشاوراملاک در پرند هستید
  ممنون از خدمات خوبتون

 15. مشاورین املاک آدین

  لطفا جهت دریافت مشاوره و مطرح کردن سوالاتتون
  با شماره هایی که قرار دادیم در تماس باشید

 16. خداشناس

  تو واتساپ براتون پیام گذاشتم واسه رهن آپارتمان توی پرند
  لطفا چک کنید

 17. دلدار

  خانه گلنگی در پرند دارید ؟

 18. سحرخیز

  خدمات مشاور املاک پرند عالیه 👌

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سفارش طراحی سایت

با تخفیف ویژه عیدانه

تخفیف عیدانه!
طراحی سایت با بهترین امکانات
سفارش طراحی سایت در گیلان
سفارش با موفقیت ثبت شد!

کارشناسان سامانه در اولین فرصت با شما تماس میگیرند!