خدمات : طراحی وب سایت

طراحی وب سایت

یکی از خدمات پرطرفدار حجره جو طراحی وب سایت است. قبل از بررسی طراحی وب سایت لازم است که به این سوال پاسخ دهیم که طراحی سایت چیست؟ طراحی سایت یا Web Design روش و مراحلی برای طراحی و ساخت یک پایگاه اینترنتی برای اطلاع‌رسانی، معرفی شرکت و ارائه محصولات است. طراحی وب‌ سایت دارای مراحل مختلفی همچون صفحات وب، تولید محتوا، طراحی گرافیکی و رعایت اصول سئو است.

خدمات : حجره اینترنتی

ثبت آگهی

و یکی دیگر از خدمات حجره جو که تمامی مشتریان از آن راضی بودند ثبت آگهی است. و برای شروع باید گفت که حجره اینترنتی در واقع کارت ویزیت آنلاین در قالب حجره اینترنتی میباشد. به عبارتی این واژه یعنی حجره اینترنتی در سامانه حجره جو، به معنی نمایش کسب و کار شما با استفاده از لقب حجره دار به صاحب کسب و کار، و لقب حجره اینترنتی به کارت ویزیت آنلاین آن کسب و کار و نمایش اطلاعات در سرچ کاربرانی از سراسر کشور در گوگل میباشد.

خدمات : طراحی تیزر تبلیغاتی

طراحی تیزر تبلیغاتی

آیا میداند چرا باید تیزر تبلیغاتی بسازیم؟ زیرا یک تیزر تبلیغاتی می‌تواند برای برندینگ و اثرگذاری بر ذهن مخاطبان مورد استفاده قرار گیرد. یا زمانی که یک محصول یا خدمات جدید به بازار معرفی شود یک تیزر تبلیغاتی با موضوع آموزشی می‌تواند بیش از هر چیزی به معرفی درست کاربرد آن محصول کمک کند. و برای ساخت یک تیزر تبلیغاتی می‌توان از سه روش استفاده کرد: ویدئویی، انیمیشن، ترکیبی(ویدئویی+انیمیشن)، ویدئویی.

خدمات : طراحی لوگو

طراحی لوگو

طرح های اولیه لوگو به صورت دستی روی کاغذ نقاشی و کشیده می شود. که اولین و مهمترین مرحله در طراحی یک لوگوی تاثیرگذار است. این طرح ها می تواند شامل نقاشی های ساده ای باشد که با خودکار یا مداد روی کاغذ نقاشی می شود. سامنه حجره جو همیشه در مرحله اول جندید طرح را در اختیار مشتریان قرار میدهد. تا دستان مشریان برای انتخاب یک طرح و نمونه مناسب باز باشد.

خدمات : تولید محتوا در وب سایت

تولید محتوا سایت

تولید محتوا در سامانه حجره جو جزو خدمات بسیار پرطرفدار بوده. و متاسفانه بسیاری از سایت ها به تولید محتوای تازه و سئو شده توجه نمیکنند. یعنی اگر شما به عنوان یک کاربر واقعی، وارد یک سایت شوید باید با سایت دیگری که همان محصول را تنها با برند دیگری می‌فروشند، تفاوتی را احساس کنید. و حرف آخر اینکه برای تولید محتوا در سایت باید بدانید هدفی که از تولید محتوای سایت دارید چیست؟

سفارش طراحی سایت

با تخفیف ویژه برای شما اگر از فرصت استفاده کنید!

شما برنده شدید!
تخفیف ویژه طراحی سایت حرفه ای
سفارش طراحی سایت در گیلان
سفارش با موفقیت ثبت شد!

کارشناسان سامانه در اولین فرصت با شما تماس میگیرند!