معرفی حجره

مجسمه سازی و المان شهری اسلامی

تولید المان و مبلمان شهری در رشت ، مجسمه سازی اسلامی ، تولید کننده انواع المانهای شهری ، مجسمه تندیس مشاهیر ، هفت سین و المانهای حجیم شهری ، نیمکت آبنما ، وسایل بازی کودکان ، پله برقی ایستگاه اتوبوس، تابلو و علائم، مخازن زباله برج های نوری و پایه چراغ خیابانی ،

ارسال به سراسر کشور 

تماس: 0910877832209353887871

اینستاگرام: eslami_6_3@

واتساپ: 09108778322

ساعت کاری: 8 الی 21

آدرس: رشت ، حیطه ی فعالیت کاری سراسر کشور

 لطفا هنگام تماس بگویید که شما را در حجره جو دیده ایم


تولید مبلمان شهری در رشت

مجسمه سازی اسلامی | تولید المان و مبلمان شهری در رشت

تولید المان شهری

ساخت مجسمه شهری ،تولید تندیس شهری و سردیس شهدا و مشاهیر تندیسهای شهری و روستایی ساخت مجسمه های شهری بزرگ و کوچک مدرن و سنتی ساخت تندیس شهدا و مشاهیر فروش و تولید مجسمه نیم تنه پیکره تراشی ساخت مجسمه و سردیس از روی عکس شما انجام میگردد.

تندیس های با کیفیت از مشاهیر و شهدا میسازیم و ساخت مجسمه های از جنسهایی مثل فایبر گلاس، فلزی، بتنی هست

  • ساخت مجسمه حیوانات از قبیل: پرندگان: عقاب ، کبوتر ، گنجشک و … مجسمه اسب ، شتر ، گاو ، شیر ، گوسفند ، بز و …

مجسمه سازی اسلامی | تولید المان و مبلمان شهری در رشت

طراحی و اجرای المانهای شهری

  • ساخت انواع المان شهری
  • ساخت المان فضای سبز

انواع المانهای شهری مدرن و سنتی، طراحی و اجرای انواع یادمان و المان شهری مناسبتی ، سازنده مجسمه شهری ، حجم سازی ، پیکره تراشی ، ساخت ماکتهای بزرگ و کوچک تبلیغاتی ، طراحی و ساخت انواع تندیس شهری و منومان شهری ، مجسمه از شهدا و مشاهیر ، طراحی و ساخت المانهای حجمی ، مفهومی و انتزاعی ، طراحی و تولید مبلمان شهری خاص

مجسمه سازی اسلامی | تولید المان و مبلمان شهری در رشت

ساخت المانهای مذهبی و مناسبتی

المانهای  شهری چیست ؟

مجسمه های مفهومی با ابعادهای مختلفی برای قرار دادن در فضاهای شهری برای زیباسازی وبا ظرافت ساخته میشود. مجسمه‌های سه بعدی ک ساخته میشوند از ماندگاری بالایی برخوردار هستند و می تواند بهترین گزینه برای ثبت باشد
مجسمه از ماده تشکیل میشه و دارای سه بعد واقعی هست که می‌تونیم آن را لمس کنیم و از بافت آن آگاه شد.

مجسمه سازی اسلامی | تولید المان و مبلمان شهری

ساخت مجسمه کارتونی بزرگ

  • جنس فایبر گلاس فشرده تراکم بالا ، داخل اسکلت بندی فلزی جهت استحکام کار

ساخت تندیس شهری در رشت

مجسمه مانند تمام اشیا و حجمها از هر زاویه قابل دیدن میباشد . مجسمه‌ سازی با حجم سروکار دارد. مجسمه ‌ساز باید هنگام طراحی و کار، تمام وجوه و سطوح را در نظر داشته و آن را قبل از شروع به کار در ذهن خود به طور کامل مجسم کند. تا به شکل واقعی و ۳ بعدی دیده شود.

هر شکل‌ دادنی مجسمه‌سازی نیست بلکه باید در ورای آن، یک فکر، یک خلاقیت ، یک نوآوری وجود داشته باشد.

بافت‌ها و سایه‌ روشن‌های قابل لمس در تندیس گری نیز اهمیت زیادی دارند.ک باعث میشود ک ان مجسمه را لمس کنی . بافت‌ های روی حجم یا مجسمه از سطوح زبر و ناهموار گرفته تا سطوح صاف و صیقلی، بسیار متنوع هستن . پیکره را میتوان سه بعدی و یا نقش برجسته ساخت.

مجسمه سازی سه بعدی المان شهری

مجسمه سه بعدی مستقل است و فضا اشغال می کند، در حالی که نقش برجسته بر روی زمینه متصل شده و کمی از سطح بیرون آمده است. مجسمه سازی شکلهای مختلفی دارد.

المان های شهری مدرن از جمله المان و سازه فلزی شهری هستند و از چندین جهت ،انتخاب مناسب برای نصب در میادین و معابر مورد تردد می باشد.

اول ظاهر زیبا و مفهومی  این مجسمه ها و المان شهری با زیبایی خاص خود در تحریک حس زیبایی شناسی مردم  تاثیرخیلی زیادی دارد.

و مورد دیگر میزان و سطح مقاومت المان های شهری است، جنس ک در انها بکار میرود در ساخت المان شهری ربط مستقیم با سطح مقاومت آن دارد. تولیدکننده المان شهری با استفاده از فلز محکم و مرغوب در ساخت بدنه المان و سازه فلزی شهری مقاومت آن را بسیار بالا میبرد.

دوام و ماندگاری بالا در برابر باران و برف از دیگر ویژگی های این مجسمه و المان شهری است. حفظ قدرت و جذابیت رنگ های بکار رفته در نمای المان و سازه فلزی شهری در برابر نور خورشید بسیار بالاست. قیمت المان شهری مورد نظر با توجه به مزایای گفته شده قیمت مناسب و پایینی می باشد.برای مطلع شدن از قیمتها ب شماره درج شده مراجعه کنید .

همان طور که گفتیم موارد مصرف این مبلمان و تجهیزات شهری در میدان های اصلی، ورودی و خروجی شهرها است.

تماس: 09108778322


تولید مبلمان شهری در رشت ، تولید المان شهری در رشت ، تولید مبلمان بتنی در رشت ، تولید المان بتنی شهری ، ساخت مبلمان بتنی شهری ، ساخت المان بتنی شهری ، ساخت تندیس شهری در رشت ، تولیدی مبلمان شهری ، تولید مبلمان شهری بتنی ، 
3/5 (3 نظر)

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

  1. اکبری

    خیلی متشکرم از شما ، داخل گوگل تولید المان شهری سرچ کردم شما رو پیدا کردم ، ممنون بابت مجیمه ی خیلی زیبایی که برای شهر ما درست کردید

  2. اکبری

    داخل گوگل تولید المان شهری سرچ کردم شما رو پیدا کردم ، ممنون بابت مجیمه ی خیلی زیبایی که برای شهر ما درست کردید

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت حرفه ای با وردپرس

ویژه مشترکین سامانه