معرفی حجره

تولید مواد گرانولی مهر پلیمر

تولید و تامین مواد پلیمری در باقرشهر, تولیدی مهر پلیمر، تهیه و تولید مواد گرانولی، تولید انواع گرانول هایمپک HIps ، بادی بی رنگ ، گرانول pp قرمز ، گرانول pp آبی ، گرانول pp صورتی ، گرانول pp مشکی ، گرانول pp شیشه ای ، گرانول هاش بی رنگ شفاف

ارسال به سراسر کشور

تماس : 02156543962 – 09128694213

اینستاگرام: mehrpolimer@

واتساپ: 989128694213

ساعت کاری: 7 الی 18

آدرس: تهران ,کهریزک , شهرک صنعتی احمدآباد , خیابان مسجد , خیابان کمیل, پلاک ۴۰

مدیریت: مصطفی محمودی

لطفا هنگام تماس بگویید که شما را در حجره جو دیده ایم


تولید مواد پلیمری در باقرشهر

مهر پلیمر | تولید و تامین مواد پلیمری در باقرشهر

تامین مواد پلیمری در باقرشهر

کاربرد گرانول های پلیمری امروزه در زندگی انسان به قدری چشمگیر شده که تقریبا بدون آن، زندگی بشر را تحت تأثیر قرار می دهد. قبل از شروع بهتر است بدانیم گرانول، به پلیمر خاصی اشاره ندارد، بلکه شکل خاصی از مواد پلیمری را شامل می­شود.

گرانول صرفاً شکل خاصی از مواد پلیمری است که در اشکال مختلف مانند ساچمه ای، کروی شکل، گلوله ای و … توسط دستگاه گرانول ساز تولید می شود.

مهر پلیمر | تولید و تامین مواد پلیمری در باقرشهر

تولید گرانول هایمپک در باقرشهر

فروش هایمپک و مواد گرانولی

فروش مواد نو,گرانول هایمپک,پلیمری ، مواد اولیه نو,فروش مواد اولیه پلاستیک و…

فروشنده مواد ضایعات گرانولی و آسیابی ای بی اس (ABS) و هایمپک

به رنگ های مشکی . طوسی . قرمز و کرم

فروشنده مواد گرانولی هایمپک ،کرم ، مشکی ، طوسی و وکیوم

به هرتناژ و هر جای کشور

( خریدار و فروشنده مواد گرانولی ای بی اس (ABS) و هامپک )

مهر پلیمر | تولید و تامین مواد پلیمری در باقرشهر

خرید گرانول بادی در باقرشهر

یکی از انواع گرانول، گرانول بادی بوده که یکی از انواع گرانول پلی اتیلن است و شفافیت از جمله ویژگی‌های ظاهری گرانول بادی بوده که از انواع آن برای تولید آب ملایم و مقطر، بطری‌های سفید کننده، روغن موتور و لوازم توالت استفاده می‌شود.

رها کردن ضایعات پلاستیکی در طبیعت موجب آلودگی‌های زیست محیطی می‌شود؛ در حالی که با استفاده از این ضایعات در  گرانول‌سازی، می‌توان حجم بالایی از این مواد را به چرخه تولید بازگرداند. این کار از طرفی از آلودگی محیط زیست جلوگیری کرده و از طرفی دیگر مجبور به پرداخت هزینه‌های بالا برای تهیه مواد اولیه نیست.

از درجه‌های مختلف گرانول بادی در تولید محصولات مختلف مانند لوله و مستربچ، طناب پلاستیکی، گالن و … استفاده می‌شود.

مهر پلیمر | تولید و تامین مواد پلیمری در باقرشهر

قیمت گرانول رنگی در باقرشهر

گرانول پلی پروپلین:

اصولا در پلیمرها نوعی ساختار وجود دارد که گرانول گفته می شود. گرانول پلی پروپیلن pp نمونه بارزی از گرانول های پلیمری بوده که ساختاری دانه دانه داشته و در تولید مواد پلاستیکی بسیار کاربرد دارد.

در واقع گرانول پلی پروپیلن pp شکلی گوله ای داشته که در طی تولید مواد مختلف به اشکال گوناگونی مبدل می گردد. این نمونه از گرانول ها برای ساخت روکش کابل و سیم، تولید بطری، قوطی، مخازن و….بسیار کاربرد دارند.

کاربرد مواد پلیمری:

 • صنعت بسته بندی
 • صنعت کشاورزی
 • صنعت حمل و نقل
 • صنعت پزشکی
 • صنایع الکتریکی و الکترونیک
 • صنعت خودروسازی
 • صنعت ساختمان
 • صنعت نساجی  
 • صنعت نظامی
 • صنعت اسباب بازی
 • صنعت لوازم خانگی

تماس : 02155190129 – 09128694213


تولید مواد پلیمیری در باقر شهر , تولید پلیمر رنگی در باقرشهر , تولید گرانول هایمپک HIps در باقرشهر , تولید گرانول بادی بی رنگ در باقرشهر , تولید گرانول pp قرمز در باقرشهر , تولید گرانول pp آبی در باقرشهر , تولید گرانول pp صورتی در باقر شهر , تولید گرانول pp مشکی در باقرشهر , تولید گرانول pp شیشه ای درباقرشهر , تولید گرانول هاش بی رنگ شفاف در باقرشهر , تولید گرانول پ پ سفید در باقرشهر , تولید گرانول پ پ قالپاق در باقرشهر , تولید گرانول پ پ پوشکی در باقرشهر , تولید گرانول کربن دار در باقرشهر , تولید گرانول در باقرشهر , تولید مواد پلیمری در تهران , گرانول پ پ سفید , گرانول pp شیشه ای , تولید پلیمر , تولید گرانول , تولید گرانول صورتی , تولید گرانول مشکی , تولید گرانول هایمپک , تولید گرانول هایمپک در تهران , تولید مواد پلیمری در شهرری، تولید گرانول در شهرری، خرید ضایعات پلاستیک در باقرشهر ، خرید ضایعات گرانول در باقرشهر، تولید مواد پلیمری در باقرشهر، تولید مواد گرانولی در باقرشهر، تولید pp در باقرشهر، تولید هایمپک در باقرشهر، تولیدی مواد گرانولی شهرری، قیمت گرانول پلی اتیلن بازیافتی

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

 1. روشندل

  بهترین تولید کننده گرانول

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *