معرفی حجره

تولید مبلمان و صندلی اداری پدیده برتر

تولید مبلمان و صندلی اداری در بهارستان، صندلی اداری یکی از مهمترین اجزاء یک دکوراسیون اداری به شمار می‌رود، صندلی اداری در مجموعه مبلمان اداری پدیده برتر یکی از پرفروش‌ترین محصولات بوده و با بیشترین تنوع و بهترین کیفیت به مشتریان عرضه می‌شود.

با مبلمان اداری پدیده برتر خاص باشید

ارسال به سراسر کشور

تماس: 09197512654

واتساپ: 989197512654

ساعت کاری: 9 الی 18

آدرس: تهران، بهارستان، شهر صالحیه، ۲۰متری امام علی، نبش میلان ۱۸

مدیریت: اسدالله قره داغی

لطفا هنگام تماس بگویید که شما را در حجره جو دیده ایم


تولید مبلمان و صندلی اداری در بهارستان

ابتکار پدیده برتر ارس | تولید مبلمان و صندلی اداری در بهارستان

تولید صندلی اداری در بهارستان

ابتکار پدیده برتر ارس تولید کننده انواع؛ مبلمان و صندلی اداری , صندلی مدیریتی , صندلی کارشناسی , صندلی کنفرانس , صندلی پزشکی , صندلی کارمندی , صندلی انتظار , صندلی دانشجویی، طبق سلیقه و سفارشات مشتریان گرامی هر طرحی که مد نظر شما باشه خدمتتون ارایه میدهیم.

مبلمان اداری پدیده برتر انتخاب اول مشکل پسندان

صندلی اداری مدرن

سری جدید صندلی های اداری با طراحی ارگونومی و داینامیک همراه با ارائه کارت گارانتی است. صندلی اداری یکی از اصلی ترین  زیر مجموعه های مبلمان اداری میباشد.

صندلی اداری راحت

صندلی اداری یکی از اقلامی است که حتما باید در زمان طراحی و تولید  آن استانداردهای کتبی و نکات ایمنی و مراقبتی رعایت گردد، اگر این استانداردهای علمی  و نکات امنیتی به درستی  رعایت نگردد، باید منتظر انواع امراض نظیر: کمردرد، گردن درد، پادرد و همچنین ناراحتی‌های عضلانی و اختلال در سلامتی جسمی افراد بود.

ابتکار پدیده برتر ارس | تولید مبلمان و صندلی اداری در بهارستان

صندلی اداری ارگونومیک

یک صندلی مناسب اداری  در بحث مبلمان اداری طوری باید طراحی و تولید شده باشد که چهار قسمت ستون فقرات شامل: (۱-گردن،۲- پشت، ۳-کمر ۴-دنبالچه) را بخوبی ساپورت کند.

صندلی اداری حرفه ای

تغییر موقعیت بدن همیشه در حالت نشسته به واسطه  مفاصل لگن و ران، زانو و مچ پا  انجام میپذیرد.
یک صندلی اداری با طراحی  ایده‌آل باید امکان حرکت مناسب این مفاصل را فراهم سازد.

قیمت صندلی اداری

قیمت صندلی اداری بر اساس متریال استفاده شده در تولید تعیین میشود.
نوع چرم ، نوع فرم ، آبکاری دسته ها و پایه ها و همچنین نوع مکانیزم های صندلی اداری و مهم تر از همه خدمات پس از فروش و گارانتی نقش اساسی در تعیین قیمت صندلی اداری دارند.
ما در مبلمان اداری پدیده برتر با ارائه رنج وسیعی از صندلی های اداری توانسته ایم خود را با بودجه مشتریانمان سازگار نماییم.

صندلی کنفرانس

صندلی کنفرانس اداری عمدتا مختص استفاده در اتاقهای کنفرانس و سالنهای اجتماعات میباشد. این صندلی کمتر بصورت تنها بکار می رود و همیشه آن را می توان در پشت میز کنفرانس ملاحظه کرد.

مبلمان اداری پدیده برتر با درک اهمیت نقش این صندلی در برگزاری مناسب جلسات اداری، صندلی های اداری بخش کنفرانس خود را  باقابلیت تنظیم ارتفاع و پشتی و  همچنین با استفاده از  چرم‎های ضد تعرق، طراحی و تولید می نماید، تا افراد شرکت کننده در  جلسات طولانی احساس خستگی و ناراحتی نداشته باشند.

صندلی کارمندی

یکی از پر مصرف‌ترین تجهیزات و لوازم اداری در هر دفتر خصوصی یا دولتی می باشد. اهمیت این صندلی از آنجا مشخص میگردد که تک تک کارکنان شما حداقل ۸ ساعت در روز از آن استفاده مداوم دارند.
بدون اغراق باید بگوییم که سلامتی شما در گرو انتخاب صحیح صندلی کارمندی و البته استفاده درست از آن می باشد.

مبلمان اداری پدیده برتر با توجه به اهمیت این محصول اداری ، در بخش  صندلی‎های کارشناسی، تمام تلاش خود را بکار گرفته است تا مجموعه ای کامل و نفیس از انواع صندلی‎های کارشناسی و کارمندی، طراحی و تولید نماید که نه تنها بر زیبایی محیط کار بلکه به حفظ سلامت پرسنل شما نیز کمک می کند.
سلامتی پرسنل شما و همچنین آرامش آنها در محیط کار شما برای ما یک اصل است.

صندلی تابوره (صندلی آزمایشگاه)

صندلی تابوره در اصل همان صندلی آزمایشگاه می باشد. این صندلی یک ویژگی اصلی دارد و آن تنظیم ارتفاع بالای آن نسبت به سایر صندلی های اداری است.
اگرشما صاحب یک آزمایشگاه، شرکت معماری یا یک استودیوی طراحی می باشید باید برای راحتی پرسنل خود ابزار و لوازم اداری مورد نیازشان را فراهم نمایید و در این میان خرید صندلی تابوره بسیار حیاتی میباشد.

ابتکار پدیده برتر ارس | تولید مبلمان و صندلی اداری در بهارستان

تولید صندلی کلاسیک در بهارستان

برخلاف صندلی های معمولی اداری بسیار با عظمت و زیباست. مواد اولیه در صندلی اداری کلاسیک، در بخش بدنه از چوب منبت کاری شده یا مذهب کاری شده و در بخش نشیمن از چرم طبیعی و یا چرم های گرانقیمت مصنوعی می باشد.

با توجه به اینکه برای ساخت صندلی اداری کلاسیک زحمت بیشتری کشیده می شود و به عبارتی کار دست افراد ماهر هستند و بصورت خاص و  سفارشی طراحی و تولید می شوند همیشه نسبت به صندلی های اداری دیگر قیمت بالاتری دارند.

رنگ در اغلب کارهای اداری کلاسیک رنگ چوب است ولی باز ممکن است افرادی باشند که به رنگ های دیگر علاقه مند باشند.
صندلی کلاسیک اداری با طراحی مناسب باعث می شود ران های استفاده کننده در زاویه مناسب یعنی همان زاویه ۶۰ تا ۷۰ درجه قرار گیرد و به همین خاطر بار وزن  فرد بین قسمت زانو و بخش باسن به درستی تقسیم می شود و این امر باعث کاهش فشار میگردد.

صندلی مدیریت

صندلی مدیریت به اندازه خود مدیریت اهمیت دارد. این صندلی اداری یکی دیگر از زیر مجموعه های صندلی و مبل اداری است که برای عملکرد  با زمان بالا طراحی شده‎ است.

یک صندلی مدیریت باید حتما در بخش پشتی قابلیت تنظیم داشته باشد تا بهترین موقعیت را به فرد بدهد. همچنین پشتی یک صندلی مدیریت باید قابلیت ارتجاعی داشته باشد. تنظیم ارتفاع نیز یکی دیگر از خصوصیات صندلی های اداری و به خصوص مدیریتی میباشد.

استفاده از چرم ضد تعریق در این نوع صندلی ها باعث میشود تا بدن فرد کاربر بوی عرق نگیرد و این موضوع برای یک مدیر که هر روز با زیر مجموعه خود جلسه دارد  بسیار مهم و حیاتی است.

در طراحی و تولید صندلی های مدیریتی پدیده برتر، علاوه بر شان  و جایگاه  مدیریت، موضوع استاندارد و ارگونومی نیز لحاظ می شود.

ابتکار پدیده برتر ارس | تولید مبلمان و صندلی اداری در بهارستان

تولیدی صندلی انتظار

به نوعی بیانگر شان و شخصیت مشتریان شماست و البته اهمیتی که سازمان شما به مشتری می دهد. هر چقدر این صندلی اداری، راحت، شیک و استاندارد باشد مراجعین شما و درخواست کنندگان ملاقات با مدیریت سازمان، در آسایش جسمی  و آرامش فکری بیشتری خواهند بود.

البته نباید این موضوع را از قلم انداخت که صندلی انتظار زیبا و لوکس  بخشی از دکوراسیون اداری اتاق است و میتواند اتاق انتظار را زیباتر نماید.

همچنین این را بدانید که استفاده از صندلی انتظار لوکس و ایجاد یک محیط شیک برای مشتریان می تواند  به نوعی بیانگر شان  وشخصیت  سازمانی شما باشد. امروزه در مطب ها ، فرودگاه ها و خیلی اماکن دیگر بیش از گذشته این صندلی ها به چشم میخورند.

چرا مبلمان اداری پدیده برتر؟

پدیده برتر با توجه به نیاز مخاطبان بهترین و استاندارد ترین گزینه را با توجه به تمامی معیارهای روز اروپا ساخته و با قیمتی مناسب و به صرفه در اختیار مشتریان گرامی قرار می دهد.

همین امر پدیده برتر را به انتخاب اول مشکل پسندان و افرادی که کیفیت را دردرجه اول مورد اهمیت قرار داده اند تبدیل کرده است.

جهت خرید صندلی اداری از مبلمان اداری پدیده برتر می توانید با شماره‌ زیر ارتباط بگیرید.

تماس: 09197512654


سوالات متداول:

بهترین تولیدی صندلی اداری کجاست؟

تولیدی ابتکار پدیده برتر ارس با سالها تجربه و فعالیت کاری موفق با کادری مجرب و حرفه ای, توانسته از بین رقبای خود بهترین تولیدی صندلی و مبلمان اداری باشد.

چرا قیمت صندلی اداری در ابتکار پدیده برتر ارس ارزانتر است؟

به دلیل اینکه شما مستقیما از تولیدی خرید میکنید و هیچ واسطه ای وجود ندارد. کیفیت ساخت , عمر مفید, خدمات پس از فروش از ویژگیهای دیگر تولیدی ابتکار پدیده برتر ارس میباشد.

صندلی اداری پدیده برتر , مبلمان اداری پدیده برتر , تولید صندلی اداری در بهارستان ,خرید صندلی اداری در بهارستان , فروش صندلی اداری در بهارستان , سفارش صندلی اداری در بهارستان , خرید آنلاین صندلی اداری , سفارش آنلاین صندلی اداری , از کجا صندلی اداری بخرم , خرید صندلی اداری از تولیدی , تولید کننده صندلی اداری در بهارستان , تولیدی صندلی اداری در بهارستان , تولید صندلی اداری , بهترین تولیدی صندلی اداری در بهارستان , مرکز خرید صندلی اداری در بهارستان , مرکز فروش صندلی اداری در بهارستان , قیمت صندلی اداری , قیمت صندلی اداری در بهارستان , قیمت صندلی اداری در تهران , تولید کننده صندلی اداری در تهران , خرید صندلی اداری در تهران , فروش صندلی اداری در تهران , سفارش صندلی اداری در تهران , خرید آنلاین صندلی اداری از تهران , سفارش آنلاین صندلی اداری تهران , از کجا صندلی اداری ارزون بخریم , خرید صندلی اداری از تولیدی تهران , تولیدی صندلی اداری در تهران , بهترین تولید کننده صندلی اداری , بهترین تولید کننده مبلمان اداری , مرکز خرید صندلی اداری در تهران , مرکز فروش صندلی اداری در تهران , مبلمان اداری مدرن , خرید مبلمان اداری مدرن در تهران , خرید مبلمان اداری مدرن در بهارستان , مبلمان اداری تهران , صندلی اداری تهران , مبلمان اداری بهارستان , صندلی اداری تهران , تولید کننده مبلمان اداری در تهران , تولید کننده مبلمان اداری در بهارستان , قیمت مبلمان اداری دیجی کالا , قیمت مبلمان اداری کلاسیک , خرید صندلی اداری ارزان , صندلی اداری چرخدار با قیمت , قیمت صندلی اداری چرخدار , خرید صندلی اداری چرخدار , فروش صندلی اداری چرخدار، خرید صندلی اداری از تولیدی، تولید صندلی اداری در تهران، تولید مبلمان اداری در بهارستان، قیمت صندلی اداری طبی، تولیدی صندلی اداری ارزان، تولیدی مبل اداری ارزان، 

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

 1. ملک پور

  قیمت صندلی کنفرانسی رو می فرمایید

 2. قنبردوخت

  صندلی اداری سفارش داده بودم
  امروز به دستم رسید.
  قبلش خیلی استرس داشتم که نکنه مشکلی پیش بیاد
  ولی خداروشکر راضی هستم❤️
  ممنونم از تولیدی خوبتون🌹

 3. مرادی

  مرادی هستم از شیراز
  صندلی اداری سفارش بدیم
  چند روزه به دستمون میرسه؟

 4. جابری از همدان

  تنها جاییکه صندلی اداری سفارش دادم و سریع، بدون دغدغه ای سفارشم به دستم رسید
  🙏ممنونم ازتون

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سفارش طراحی سایت

با تخفیف ویژه عیدانه

تخفیف عیدانه!
طراحی سایت با بهترین امکانات
سفارش طراحی سایت در گیلان
سفارش با موفقیت ثبت شد!

کارشناسان سامانه در اولین فرصت با شما تماس میگیرند!