معرفی حجره

تامین مواد اولیه و گرانول پلیمری صالحی

تامین مواد اولیه و گرانول پلیمری صالحی در تهران , تامین مواد اولیه پلاستیک ، گرانول ، پ پ ، هاش ، ۰۰۳۵ بادی ، راگا بار

مواد اولیه برای تولید نخ ، طناب ، گالن ، شناور کولر ، لوله خرطومی ، اسباب بازی ، کیسه زباله رنگی ، لوازم آشپزخانه

ارسال به سراسر کشور

تماس : 09197904053

اینستاگرام: polymer_salehii5461

واتساپ: 09197904053

ساعت کاری: ۸:۳۰ الی ۱۸

آدرس: باقر شهر, مجید آباد ,خیابان امام حسین ,نرسیده به مسجد, روبروی پلاک ۴۸

مدیریت: حسن صالحی

با تشکر حجره جو


تامین مواد اولیه و گرانول پلیمری در تهران

تامین مواد اولیه و گرانول پلیمری صالحی در تهران

خرید مواد اولیه پلاستیک در تهران

پلیمر هایی که در پتروشیمی تولید می شوند،برای سهولت در استفاده به شکل خاصی در می آیند که به این مواد گرانول می گویند.
گرانول ها می توانند از پلیمرهای نو تولیده شده و در طیف وسیعی از صنایع پلاستیکی از جمله تولید لاستیک، کابل های برق و انواع مواد مورد نیاز برای بسته بندی محصولات بکار برده شوند.

علاوه بر آن بازیافت ضایعات پلاستیک به گرانول های قابل استفاده نیز رو به گسترش است که ماده اولیه صنایع بسیاری از جمله لاستیک سازی ،آسفالت و سوخت اصلی کوره می باشد.

تامین مواد اولیه پلاستیک صالحی

مواد اولیه گرانول پلیمری در باقرشهر

همه مواد پلیمری بسته به کاربرد، میزان ویسکوزیته و عوامل دیگر مثل نوع پلیمریزاسیون و… می‌توانند تبدیل به گرانول شوند. ولی اگر شرایط پلیمریزاسیون و عوامل دیگر پیچیده باشد، پلیمر به صورت پودر یا محلول یا … تولید می‌شود.

هدف اصلی در تولید یک پلیمر به‌دست آوردن یک ماده با خواص مطلوب است.

به‌دست آوردن این خواص و کنترل آن در حین فرآیند پلیمریزاسیون بستگی به عوامل زیادی از جمله دما، فشار، کاتالیزور و…. دارد. پلیمری که بار اول ذوب و شکل‌دهی شده است مطمئناً خواص بهتری نسبت به پلیمرهای بازیافتی چند بار ذوب‌شده دارد.

بعضی از پلیمرها پس از چند بار ذوب و شکل‌دهی باز هم خواص خود را حفظ می‌کنند.

ولی بعضی از آنها مثل PVC که مصرف زیادی در پروفیل در و پنجره، سفره و انواع ورق‌ها، کابل‌ها، لوازم خانگی و… دارند پس از بازیافت، خواص خود را از دست می‌دهند.

تامین مواد اولیه و گرانول پلیمری صالحی در تهران

مواد اولیه پلیمری در تهران

برای تولید گرانول، زمانی که پلیمر تولید می‌شود، در دستگاه اکسترودر (چیزی شبیه چرخ گوشت) ذوب می‌شود و در سر اکسترودر یک کاتر یا چیزی شبیه آن تعبیه شده است که پلیمر خروجی را مرتبا قطع می‌کند و گرانول تولید می‌شود.
مواد پلاستیکی بازیافتی که آسیاب شده اند و دارای شکل‌های ورقه‌ای یا گوشه های تیز هستند, نمی‌توانند براحتی در قیف‌های ورودی این دستگاه ها مورد استفاده قرار بگیرن و البته زمان میکس شدن هم بدلیل عدم یکنواختی اندازه آنها با مواد دیگر همیشه یک ترکیب غیر یکنواخت دارند.

لذا مصرف کنندگان این مواد ترجیح می‌دهند مواد خریداری شده آنها مثل مواد اولیه نو به صورت گرانول یا همان ساچمه های کوچک پلاستیکی باشد که این کار به وسیله خطی به اسم خط تولید گرانول انجام می‌شود.

تماس : 09197904053


تولید گرانول در تهران , تولید کننده گرانول تزریقی در باقرشهر , خرید گرانول در تهران , قیمت گرانول در تهران , فروش گرانول در تهران , تولید گرانول در باقرشهر , خرید گرانول در باقرشهر , قیمت گرانول در باقرشهر , فروش گرانول در باقرشهر , تولید کننده گرانول , تولید گرانول بادی در تهران , تولید گرانول بادی در باقرشهر , تولید پ پ در تهران , تولید پ پ در باقرشهر , تولید گرانول هاش در تهران , تولید گرانول هاش در باقرشهر , تولید گرانول تزریقی در تهران , تولید گرانول تزریقی در باقرشهر , خرید گرانول از تولیدی در باقرشهر , خرید گرانول از تولیدی در تهران , خرید گرانول بادی در تهران , قیمت گرانول بادی در تهران , تولید گرانول بادی در تهران , تولید گرانول بادی در باقرشهر , خرید گرانول بادی در باقرشهر , قیمت گرانول بادی در باقرشهر , فروش گرانول بادی در باقرشهر , تولید گرانول تزریقی در تهران , تولید گرانول تزریقی در باقرشهر , خرید گرانول تزریقی در باقرشهر , خرید گرانول تزریقی در تهران , قیمت گرانول تزریقی در تهران , قیمت گرانول تزریقی در باقرشهر , فروش گرانول تزریقی در تهران , فروش گرانول تزریقی در باقرشهر , تولید پ پ در تهران , تولید پ پ در باقرشهر , تولید گرانول پلی اتیلن در باقرشهر , خرید گرانول پلی اتیلن در باقرشهر , خرید پلی اتیلن از تولیدی در تهران , خرید گرانول پلی اتیلن از تولیدی در باقرشهر , تولید گرانول پلی پرو پیلن در باقرشهر , تولید گرانول پلی پرو پیلن در تهران , خرید گرانول PP در باقرشهر , خرید گرانول PP در تهران , گرانول پ پ بازیافتی در تهران , گرانول پ پ بازیافتی در باقرشهر , خرید گرانول PP بازیافتی در تهران , تولید گرانول PP در تهران , تولید گرانول PP در باقرشهر , تولیدی گرانول در تهران , تولیدی گرانول در باقرشهر
5/5 (2 نظر)

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

  1. آواتار خدادادی

    خدادادی

    ممنونم جناب صالحی عزیز 🙏 سفارشم به دستم رسید
    دفعه ی بعد هم برای خرید گرانول شمارو انتخاب می کنیم

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت حرفه ای با وردپرس

ویژه مشترکین سامانه