معرفی حجره

مبل شویی شویاک رشت

شستشوی مبل و تشک در رشت , مبل شویی و خشخواب در خانه ، برای نخستین بار در گیلان با روش شستشوی متفاوت و عالی با دستگاه های حرفه ای و صنعتی ایتالیایی و آلمانی ، دارای ویژگی آنتی باکتریال و شستشو در محل خانه و به آسانی بدون تعییر دکوراسیون انجام میگردد, شستشوی انواع مبلمان ، صندلی نهار خوری ، تشک خوشخواب , شستشوی فرش , موکت , گلیم و همچتین شستشوی سرامیک در خدمت شما عزیزان هستیم .

ارائه خدمات و سرویس دهی همه روزه به سراسر گیلان

تماس : 09378115191 09903983901

اینستاگرام : shuyak_rasht@

واتساپ : 09378115191

ساعت کاری : 8 الی 22

آدرس : رشت ، میدان قلی پور ، کوی حسینی

مدیریت : حمید رضا عمو زاده

لطفا هنگام تماس بگویید که شما را در حجره جو دیده ایم


بهترین قالیشویی و مبلشویی در رشت

مبل شویی شویاک رشت | شستشوی مبل و تشک در رشت

بهترین مبلشویی در رشت

مبلشویی شویاک رشت برای نخستین بار در گیلان با روش شستشوی متفاوت و عالی با دستگاه‌های حرفه‌ای و صنعتی ایتالیایی و آلمانی در محل خانه و اداره.

شستشوی انواع مبلمان / صندلی ناهارخوری / تشک خوشخواب , همه‌ی جرم و آلودگی با مکنده‌ی قوی دستگاه جمع میگردد. شستشو در برابر دیدگان شما انجام میگیرد و میتوانید از کیفیت و چگونگی کار اطمینان حاصل کنید. شستشو بدون تغییر دکوراسیونِ خانه و به آسانی و بدون هیچگونه دردسری انجام میگیرد. شستشو در زمان کمتری انجام شده و مبلمان شما با مکنده‌ی قوی آبگیری میشود و در کوتاهترین زمان نیز خشک میگردد.

مبل شویی شویاک رشت | شستشوی مبل و تشک در رشت

شستشوی تشک خوشخواب در رشت

در هر خانه‌ای آلودگی‌های پنهانی وجود دارد که سبب بروز مشکلات سلامتی میشوند. اگرچه شما ممکن است به طور مرتب ملحفه‌های خوشخواب خود را شستشو دهید اما متاسفانه ، ما اکثرا از شستشوی و نظافت تشک خوشخواب خود غافل میشوم و فراموش میکنیم که جدا از لکه‌های به وجود آمده بر آن ، عدم نظافت آن و باقی ماندن آلودگیها بر سطح و در عمق آن چه عوارض بدی بر سلامتی ما خواهد گذاشت.

مبل شویی شویاک رشت | شستشوی مبل و تشک در رشت

خدمات شستشوی مبل در رشت

شما با چشم غیر مسلح قادر به دیدن میکروب ها نیستید ، میلیونها کنه خاکی و با کتری وجود دارد که باعث بیماری می‌شود با شستشوی مبل و تشک خود تمام میکروب ها را از بین ببرید در کنار شما هستیم برای خانه ای تمیز و پاکیزه

تماس: 09378115191


مبلشویی شویاک در رشت ، بهترین مبلشویی در رشت ، بهترین مبل شویی در گیلان ، مبلشویی در رشت ، مبل شویی در گیلان ، مبلشویی در محل ، مبلشویی در خانه ، شستشوی مبلمان در رشت ، شستشوی مبلمان در گیلان ، شستشوی تشک خوشخواب در گیلان ، شستشوی مبلمان و تشک خوشخواب در رشت ، شستشوی مبلمان و تشک خوشخواب در گیلان ، شستشوی صندلی ناهارخوری در رشت ، شستشوی صندلی در گیلان ، شستشوی مبلمان و صندلی نهارخوری در رشت ، شستشوی مبلمان و صندلی ناهارخوری در گیلان ، بهترین مبلشویی در رشت ، بهترین مبل شویی در رشت ، بهترین شستشوی صندلی در رشت ، بهترین خدمات شستشوی مبل در رشت ، بهترین شستشوی صندلی در محل رشت ، بهترین شستشو صندلی اداری در رشت ، شستشوی صندلی رستوران در گیلان ، شستشوی مبلمان اداری رشت ، شستشوی صندلی در رشت ، خدمات مبلشویی در رشت ، خدمات شستشوی مبل رشت ، قیمت مبل شویی در منزل رشت , خشکشویی مبل رشت , شستشوی تخصصی مبل , بهترین مبلشویی در منزل در رشت , معرفی بهترین مبل شویی در رشت , خشکشویی مبلمان رشت , شسنشوی خوشخواب در رشت , شستشوی خوشخواب و مبل در استان گیلان , مبل شویی شویاک رشت , 

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

  1. صالحی

    مبل در محل می شورین ؟

  2. محمودی

    بهترین مبل شویی در رشت

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *