معرفی حجره

تولید و تعمیر مبلمان محمد

تولید و تعمیر مبلمان در قزوین , تولیدی مبلمان محمد , تولید و تعمیر انواع مبلمان راحتی، سلطنتی، کلاسیک , با قیمت مناسب و بهترین کیفیت , رنک کاری , رویه کوبی مبلمان , برطرف کردن شکستگی ها , تعمیر کلاف مبل , تعویض اسفنج ,  تعویض پارچه ی رویه مبل , با سالها تجریه و فعالیت کاری همراه با متخصصان حرفه ای.

پذیرش سفارشات از سراسر استان

ارسال به سراسر کشور

تلفن: 09945847578

اینستاگرام: tamirate_moble_mohammad@

واتساپ: 09945847578

روبیکا: mohammadkh73@

آپارات : https://aparat.com/v/tiAT3

ساعت کاری: روز های عادی 8 الی 19

آدرس: قزوین ، نادری شمالی ، نرسیده به داروخانه رازی ، جنب چاپ دانش

مدیریت: سید محمد خضری

لطفا هنگام تماس بگویید که شما را در حجره جو دیده ایم


تعمیر مبلمان در قزوین

تولیدی مبلمان محمد | تولید و تعمیر مبلمان در قزوین

تعمیر مبل استیل در قزوین

مراحل تعمیرات مبلمان با توجه به نیاز مبلمان:

 • رنگ کاری مبل
 •  رویه کوبی مبل
 • برطرف کردن شکستگی ها
 •  تعمیر کلاف مبل
 •  تعویض اسفنج
 •  تعویض پارچه ی رویه مبل
 •  رفع اشکالات نجاری و لقی کلاف ها
 •  تعمیر فنر کشی
 •  تعمیر مبل راحتی و استیل و کلاسیک

تولیدی مبلمان محمد | تولید و تعمیر مبلمان در قزوین

تعمیرات مبل راحتی در قزوین

تعمیرات مبل راحتی در تولیدی مبل محمد با متخصصان حرفه ای تعمیرات مبل انجام می شود. تعمیرات مبل راحتی با توجه به میزان خرابی مبل شما انجام می شود و می تواند با ترمیم کلاف ، اسفنج و تعویض رویه مبل ظاهر زیبایی در مبل های شما ایجاد کند.

برای تغییر طراحی داخلی منزلتان در صورت وجود مشکلاتی در مبلمان مانند پارگی نوار , شکستگی پایه یا دسته مبل و شکستگی نیاز نیست آن ها را تعویض کنید , تعمیرات مبل راحتی یکی از روش های به صرفه و کم هزینه برای شما خواهد بود.

در تعمیرات مبل راحتی می توانید به آسانی پارچه ی رویه ی مبل , فنربندی و یا کلاف مبل را تغییر دهید تا مدت زمان طولانی تری بتوانید از مبل راحتی خود استفاده کنید.

تولیدی مبلمان محمد | تولید و تعمیر مبلمان در قزوین

تعمیر مبلمان سلطنتی در قزوین

مراحل تعمیر مبل

 • رنگ کاری مبلمان : اولین مرحله رنگ کاری مبلمان است , مهمترین چیزی که در تعمیر مبلمان بیشتر ضرورت دارد نوع چوب مبلمان و مقدار رنگ پریدگی و خراش آن است. معمولا مبلمان کلاسیک که بیشترین مقدار چوب را دارد بیشتر از سایر طرح ها ممکن است نیاز به رنگ کاری و تعمیر داشته باشد. متخصصان تولیدی محمد با توجه به مقدار آسیب و با استفاده از دستگاه های مخصوص سطح آسیب دیده را صیقل داده و سپس چوب را از نو پرداخت و رنگ آمیزی می کنند.
 • رویه کوبی مبل : اصلی ترین موارد تعمیر مبل می توان به رویه کوبی اشاره داشت که این مورد در مقایسه با سایر تعمیر ها بسیار هزینه بر است که با توجه به حرفه ای و متخصص بودن تعمیر کاری که رویه کوبی را انجام می دهد میزان هزینه نیز متفاوت است در واقع با توجه به اهمیت کار میزان هزینه هم می تواند تاثیر گذار باشد روکوب کار با بررسی مبل تمام ایرادات مبل را بررسی و به دقیق ترین شکل ممکن تعمیر می کند.

تولیدی مبلمان محمد | تولید و تعمیر مبلمان در قزوین

 • تعمیر کلاف مبل : به اصلی ترین بخش مبل و در واقع به بدنه و اسکلت مبل کلاف گفته می شود که دارای قسمت های مختلفی مثل چوب، فوم یا ابر، تسمه ها و فنرها است. مشاهده کلاف به دلیل نوع طراحی مبل قابل مشاهده نیست و در صورتی که کلاف مبل نیاز به تعمیر داشته باشد یک استاد کاهر ماهر تعمیر مبل می تواند با یک تعمیر اصولی، نوع اتصال کلاف را بررسی و تعمیر کند و در صورت نیاز تسمه وو یا فنر و یا هر مورد دیگری را تعمیر نماید.
 • تعویض پارچه ی رویه مبل : برای تعویض پارچه تعمیرکار با توجه به سلیقه و انتخاب شما نوع و طرح پارچه را انتخاب و خریداری می نماید سپس اقدامات تعویض رویه مبل را انجام می دهد. توجه داشته باشید که در تعمیر مبلمان توجه به کلاف و سالم بودن آن در انتخاب پارچه مناسب بسیار اهمیت دارد از این رو در صورت تعویض پارچه مبلی که دارای کلاف خوبی نیست هزینه زیادی صرف نکنید زیرا کلاف فرسوده باعث از بین رفتن مبل می شود از این رو متخصص در بررسی کلاف اگر بگوید مبل شما از کلاف خوبی برخوردار است می توانید طبق نظر او از مناسب ترین پارچه استفاده کنید و پس از تعمیر مبل خود، یک مبل کاملا سالم و نو با زیباترین طرح پارچه را دارید
 • تعویض اسفنج : معمولا بسیاری از اسفنج ها دارای کیفیت مناسبی نیستند و بسیار زودتر از موعد به حالت پلاسیده و وارفتگی می رسند که این باعث تغییر حالت بد مبل و مشکل در استفاده از آن می شود در بسیاری از مبلمان های قدیمی نیز یکی از علت های فرسودگی و خرابی اسفنج قدیمی شدن آن است که شرکت های تعمیر مبلمان می توانند تا با استفاده از برترین تکنولوژی های روز و اسفنج های با کیفیت تعویض اسفنج را به بهترین شکل ممکن انجام می دهند.

تولیدی مبلمان محمد | تولید و تعمیر مبلمان در قزوین

هزینه تعمیر مبل در شرکت های تعمیرات مبل

تعمیر مبل شامل موارد متعددی از قبیل تعمیر شکستگی ها ،تعمیر اسفنج، تعمیر کلاف، تعمیر دسته های چوبی مبل و کاناپه، تعمیر پشتی های آسیب دیده یا دفرمه شده ی صندلی ها یا تغییر و تعویض فوم و فنر کاناپه ها و کارهای از این قبیل است که با توجه به نوع مبل نوع تعمیرات نیز می تواند بسیار متفاوت باشد.

با توجه به مواردی که گفته شد همه این عوامل می توانند روی هزینه تمام شده تعمیر مبل تاثیر گذار باشند بسیاری از افراد تصور می کنند که اندازه و نوع مبل در هزینه ها تاثیر گذار است.

اما باید بگوییم که در تعمیر مبل، همیشه محصولات که بسیار کارشده و مورد استفاده قرار گرفته است از عوامل موثری بر میزان کار و در نتیجه دستمزد تعمیر مبل است که باید با دقت و ظرافت بیشتری توسط تعمیر کار مبل صورت بگیرد.

از آن جایی که تعمیر مبل یک کار تخصصی است و در بسیاری از موارد نیاز به ظریف کاری های زیادی دارد و استاد کاران تعمیر مبل با مهارت و تجربه بیشتری برای رسیدن به نتیجه مطلوب تلاش می کنند.

تلفن: 09945847578 09303242535

سوالات متداول:

بهترین تولیدی مبلمان در قزوین کجاست؟

تولیدی مبلمان محمد , تولید و تعمیر انواع مبلمان راحتی، سلطنتی، کلاسیک , با قیمت مناسب و بهترین کیفیت در قزوبن می باشد.

تعمیرات مبل شامل چه کارهایی است؟

تعمیر مبل شامل موارد متعددی از قبیل تعمیر شکستگی ها ،تعمیر اسفنج، تعمیر کلاف، تعمیر دسته های چوبی مبل و کاناپه، تعمیر پشتی های آسیب دیده یا دفرمه شده ی صندلی ها یا تغییر و تعویض فوم و فنر کاناپه ها و کارهای از این قبیل است.


تعمیر مبل راحتی قزوین , تعمیرات مبلمان محمد در قزوین , فروش مبل سلطنتی در قزوین , خرید مبل کلاسیک در قزوین , فروش مبل راحتی قزوین , تعمیرات مبل قزوین , روکوبی مبل در قزوین , خرید مبلمان مدرن قزوین , تعمیرات صندلی قزوین , خرید مبل راحتی قزوین , تولیدی مبلمان قزوین , تولید مبلمان خارجی قزوین , تولید مبلمان سلطنتی در قزوین , فروش مبلمان خاص در قزوین , فروش مبلمان لاکچری در قزوین , قیمت مبل ویکتوریا قزوین, مبل محمد در قزوین , تعمیر میز و صندلی در قزوین , قیمت میز نهار خوری در قزوین , تعمیرات مبل در قزوین , تعمیرات مبل محمد در قزوین , تولید مبلمان راحتی در قزوین , خرید مبلمان در قزوین , قیمت مبل در قزوین , تولیدی مبلمان در قزوین , تولیدی مبلمان محمد در قزوین , خرید مبل راحتی در قزوین , تولید میز نهار خوری در قزوین , قیمت مبل سلطنتی در قزوین , فروش مبل کلاسیک در قزوین , روکوبی مبل در قزوین , تعمیر صندلی قزوین , تعمیرات صندلی قزوین , تولیدی مبل در قزوین , تولید تعمیر مبل , تعمیرات مبل در قزوین, تولید مبلمان راحتی در قزوین, خرید مبلمان در قزوین, تولیدی مبلمان در قزوین, خرید مبل راحتی در قزوین, تعمیر مبل راحتی در قزوین, تعمیر مبل کلاسیک در قزوین, تعمیر مبل قزوین , تعمیرات مبل در استان قزوین , رنک کاری مبلمان در قزوین , تولید مبلمان قزوین , آدرس کارگاه تولیدی مبلان قزوین , آدرس تعمیرات مبلمان در قزوین , شماره تماس تعمیر مبلمان قزوین , 

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

 1. نویدی

  تعمیرات مبل عالی انجام میشه
  دقیقا مثل روز اولش شد👌

 2. حسین

  اقا محمد تعمیر مبلمان در قزوین کارشون حرف نداره

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سفارش طراحی سایت

با تخفیف ویژه عیدانه

تخفیف عیدانه!
طراحی سایت با بهترین امکانات
سفارش طراحی سایت در گیلان
سفارش با موفقیت ثبت شد!

کارشناسان سامانه در اولین فرصت با شما تماس میگیرند!