لوگو حجره جو

ثبت آگهی در حجره جو

ثبت آگهی با تضمین پیشرفت کسب و کار در برترین بانک مشاغل ایران

تا سال جدید از تخفیف ها لذت ببرید!

روزها
ساعت‌
دقیقه
ثانیه
سال 1402 مبارک!

آموزش ثبت آگهی در حجره جو

مرحله اول

برای ثبت آگهی در ابتدا باید به پنل کاربری ورود و اگر حساب کاربری ندارید، ثبت نام کنید که برای این کار اطلاعات خاصی به جزء شماره موبایل و نام و… از شما درخواست نمیشود. آن فیلد ها را تکمیل کنید و بر روی دکمه ورورد یا ثبت نام کلیک کنید که خودکار شما ره به صفحه پنل کاربری تان میبرد. 

مرحله دوم

بعد از تکمیل اطلاعات و ورود به پنل کاربری حجره جو برای ثبت آگهی تبلیغاتی میتوانید بر روی دکمه ثبت حجره کلیک کنید که شما را وارد صفحه ثبت آگهی میکند. که البته باید بدانید ما در سامانه حجره جو به آگهی تبلیغاتی میگوییم حجره اینترنتی ئ نام این دکمه به این دلیل ثبت حجره است. که در صفحه اول پنل کاربری قرار دارد.

مرحله سوم

در این مرحله و حتما تا اینجا کار متوجه شده اید که به صفحه ثبت آگهی رسیده اید. حالا در بخش اول دسته بندی کسب و کار خود را انتخاب کنید. مثالا اگر رستوران هستید، سردسته تغذیه و صنایع غذایی را انتخاب کنید و زیر دسته رستوران و فست فود که به این شکل کسب و کار شما در میان رستوران ها در سراسر کشور و در سامانه حجره جو قرار میگیرد.

مرحله چهارم

و در بخش دوم فرم ثبت آگهی اطلاعات کسب و کار خودتان را از 0 تا 100 وارد کنید تا بازدید کنندگان در آینده به خوبی و با رضایت از شما محصولاتتان را خریداری کنند. اطلاعاتی مثل عنوان آگهی، توضیحات آگهی، بارگذاری تصاویر اسلایدر آگهی و… که همه و همه باعث پیشرفت کسب و کار شما خواهد شد.

مرحله پنج

ما به شما تبریک میگوییم! اگر در این مرحله هستید یعنی یکی از هزاران حجره دار سامانه حجره جو هستید و ثبت آگهی خود را انجام داده اید. پس آگاه باشید که کارشناسان ما در سریع ترین زمان برای تکمیل اطلاعات با شماره درج شده در فرم ثبت آگهی تماس خواهند گرفت. اما صفحه آگهی شما هنوز به شکل (در حال تایید مدیریت) است.

مرحله ششم

شروع روند پیشرفتتان را تبریک میگویم، اگر در این مرحله جذاب هستید یعنی ثروتمند خواهید شد. به عبارتی دیگر در این مرحله کارشناسان ما با استفاده از راه های ارتباطی به شما اعلام میکنند که آگهی شما تایید شد و در سامانه حجره جو انتشار داده شد که شما میتوانید لینک آگهی خود را در شبکه های اجتماعی کسب و کارتان هم قرار دهید.

ثبت آگهی با بهترین امکانات

اسلایدر تصاویر

تصاویر محصول و کسب و کار خئد را به اشتراک بگذارید

طراحی شگفت انگیز

طراحی مدرن و پیشرفته برای رضایت کاریران بازدید کننده و شما

قیمت ارزان

قیمت ارزان برای استفاده طولانی مدت در 365+ روز

گفتگو با حجره دار

از طریق حجره اینترنتی با حجره دار درباره محصول صحبت کنید

سئو حرفه ای

با سئو پیشرفته سایت حجره جو میتوانید رتبه اول در نتایج گوگل باشید

تولید محتوا رایگان

تولید محتوا رایگان و اختصاصی برای سئو بهتر حجره های اینترنتی

بهترین ها همکار ما هستند!

کسب درآمد و تبلیغات

ثبت شغل در گوگل مپ

آموزش 0 تا 100 ثبت مکان کسب و کار در گوگل مپ و ترفند های افزایش سرعت تایید مکان

پیشرفت کسب و کار

بیش از 10 ترفند جذاب برای پیشرفت شغلی و افزایش درآمدتان که تا به حا هیچ کجا آن ها را ندیده اید

بازاریابی اینترنتی و سنتی

معرفی و مزایای بازاریابی اینترنتی و مقایسه این دو روش برای کسب درآمد از کسب و کارتان

ثبت آگهی با بهترین امکانات

سوالات متداول

سوالات

سامانه حجره جو که طراحی و تولید آن توسط شرکت ویرا ایده گستر برنا بوده، خدماتی بسیار انبوهی دارد که میتوانید آن ها را در ابتدای صفحه اصلی سایت مشاهده کنید. اما سوال اینجاست که کدامیک از آنها پر طرفدار ترین و بهترین از نظر مخاطبان بوده و هست؟ از نظر مخاطبان و کارشناسان سامانه، پر طرفدار ترین خدمات به ترتیب: طراحی سایت حرفه ای، کارت ویزیت آنلاین یا حجره اینترنتی است.

بله! شما مدیران مشاغل برای سفارش طراحی سایت و ساخت حجره اینترنتی هیچ محدودیتی ندارید. هر کسب و کاری، در هر کجا از ایران و جهان، در هر زمان میتواند از خدمات شرکت ما استفاده کنند.

شما مدیران مشاغل میتوانید در بخش ارتباط با ما، در سایت سامانه حجره جو، با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید و درخواست ویرایش، تولید محتوا جدید، ساخت بخش وبلاگ حجره اینترنتی، ساخت تصاویر و ویدیو، ضبط پادکست و… را بدهید. که البته برای انجام بعضی از این موارد باید مبلغی پرداخت کنید.

به جرأت میتوان گفت که حتی یک متن، تصویر، ویدیو و… هر چیز دیگری به عنوان تبلیغات در کارت ویزیت آنلاین شما قرار نمیگیرد. زیرا حجره، اختصاصی است و باید فقط اطلاعات مربوط به شما و کسب و کارتان در آن قرار بگیرد.

هزینه ثبت حجره اینترنتی، برای بیشتر مدیران کسب و کار، یکی از مهمترین نکات است. زیرا پرداخت هزینه زیاد و نگرفتن نتیجه، برایشان لذت بخش نیست. اما شما میتوانید یک بار مبلغ را پرداخت کنید و دیگر 365 روز، حجره شغل خود را مشاهده کنید.

بله، ثبت آگهی در سراسر کشور یکی از هدف هایی بود که ما به دلیل آن سامانه حجره جو را راه اندازی کرده ایم. شما با این قابلیت میتوانید در هر کجای کشور ایران که باشید، ثبت آگهی شغل خود را انجام دهید.

از ما بپرس!