ثبت مشاغل | ثبت آگهی

بهترین سامانه ثبت شغل

وب سایت حجره جو خدماتی بسیار مفید مانند ثبت شغل و ثبت آگهی تبلیغاتی در کل کشور، طراحی وب سایت وردپرس، طراحی تیز تبلیغاتی و… ارائه میدهد. شما می‌توانید در سامانه ثبت مشاغل حجره جو از یکی از خدمات و مزیت های ما با ثبت حجره اینترنتی خود در فضای اینترنت در شهر ها و استان های مختلف بهره مند شوید. در واقع با ثبت مشاغل در سامانه حجره جو، شما کسب و کارتان را در معرض دید ده ها هزار هم وطن قرار می‌دهید.

💰مبلغ ثبت شغل: کم ترین هزینه
📋امکانات: بیش از 80 تا قابلیت
💻نمایش در Search: 100٪ تضمینی
✅رضایت مشتریان: کاملا راضی

 

 

ثبت مشاغل

سامانه ثبت مشاغل حجره جو

 

 

برای ثبت شغل از کجا آغاز کنیم؟

در اولین اقدام جهت ثبت مشاغل کسب و کارتان، شما باید به فکر انتخاب یک نام مناسب برای برند خود باشید. انتخاب نام برند مهم ترین مرحله در ثبت برند یا در ثبت مشاغل در حجره جو می باشد.

سعی کنید اسامی مورد قبول و متناسب با شئونات اخلاقی و موازین اسلامی انتخاب نمایید. نام برند شما می بایست منحصر به فرد بوده و قبلاَ توسط رقیبان شما ثبت نشده باشد.

توجه داشته باشید که در نام تجاری خود به هیچ عنوان از نام های دولتی استفاده ننمایید. کلمات توصیفی، اسامی مشهور، کلمات عام و عمومی و همچنین واژگانی که باعث گمراه شدن مشتریان گردند قابلیت ثبت ندارند.

 

تماشای تیزر تبلیغاتی حجره جو

 

مزیت های ثبت آگهی:

 • ثبت آگهی کسب و کار خود در سامانه حجره جو به شما کمک میکند که تعداد زیادی از کاربران از سراسر کشور حجره اینترنتی شما را مشاهده می کنند.
 • سوالات کاربران را پاسخ میدهید. با اینکار حس خوبی بین مردم و شما ایجاد میشود.
 •  هدف حجره جو شفافیت در انتخاب بهترین مشاغل است.
 • با ثبت مشاغل خود در سامانه می‌توانید اطلاعات شغل و زمینه ی فعالیتتان را در اختیار مشتریان و کاربران بگذارید.
 • اجازه میدهید کاربران بر اساس ثبت دیدگاه‌شان عملکرد شما را تعریف و تمجید کنند.

 

مزایای ثبت شغل و وب سایت

ثبت شغل و آگهی تبلیغاتی و نوشتن محتوا برای آن مانند ساخت بک لینک و یا رپورتاژ آگهی میباشد و به سئو خارجی وب سایت شما بسیار بسیار کمک میکند. برای مطالعه دقیق در مورد مزایای ثبت شغل برای مدیران سایت و یا متخصصان سئو، در ادامه با ما همراه باشید.

 

افزایش اعتبار کسب و کار

اولین و مهم ترین اری که ثبت آگهی در سامانه حجره جو برایتان فراهم میکند اعتبار است. شما مدیران مشاغل، باید برایتان مهم باشد که دید دیگران به کسب و کار و محصولات شما چیست، که یعنی شما نزد مشتریان خود اعتبار دارید و یا خیر، اما چطور این را متوجه شوید.

خب، شما حجره خود را در سامانه ما ثبت میکنید و با کارشناس اختصاص داده شده به شما، ارتباط برقرار میکنید. از طریق فروش محصولات و خدمات، بازدید سایت «در صورت وجود»، تعداد تماس ها با شما، نظرات و انتقاد های کاربران و عوامل دیگر که مهم ترین آنها مواردی بود که ما به شما گفتیم، میتوانید اعتبار خود را نزد مشتریان متوجه شوید.

اما صبر کنید! شما میتوانید از کارشناس پشتیبانی آگهی یا حجره اینترنتی کسب و کارتان هم کمک بگیرید و مطمئن باشید آنها شما را کاملا راهنمایی میکنند.

 

بهبود سئو و افزایش بازدید

وب سایت حجره جو بسیار قدرتمند است. شما با ثبت شغل در سامانه ما و قرار دادن آدرس وب سایت خود میتوانید از سامانه ما بک لینک یا رپورتاژ آگهی دریافت کنید. که این کار باعث زدن یک تیر و خوردن آنها به چندین نشان میشود.

البته که برای دریافت لینک «فالو» یعنی لینکی که انتقال قدرت از سایت حجره جو را به سایت شما انجام دهد، باید هزینه ای بسیار بسیار کم بپردازید. عواملی که لینک به سایت شما در آگهی باعث آنها میشود: انتقال قدرت و بهبود سئو، بهبود رتبه سایت در نتایج جستجو، عملکردی کاملا مشابه بک لینک و رپورتاژ آگهی، افزایش نجومی بازدید و…

 

ثبت مشاغل سامانه حجره جو:

ث: ثابت کردن جعلی نبودن کسب و کار

ب: بالا بردن سفارش محصولات

ت: تراز بودن سودِ فروشنده و خریدار

م: مشتری های ثابت

ش: شغل خود را در گوگل مشاهده کنید

ا: آینده کسب و کار خود را تضمین کنید

غ: غنیمت شمردن زمان

ل: لایق بهترین ها بودن

 

ثابت کردن جعلی نبودن کسب و کار

ما در این سال های کاری در تلاش بودیم و هستیم تا به بهترین شکل خدماتمان را از جمله ثبت مشاغل، به شما مشتریان عزیز ارائه بدهیم. با افتخار به دلیل اعتمادی که در این سال ها از کاربران کسب کرده‌ایم. زمانی که شما یک حجره اینترنتی در سامانه ما دریافت میکنید، کاربران در ذهن خود مروری بر این سال های کاری سامانه حجره جو میکنند. با خود میگویند: این کسب و کار در سامانه ای با سابقه بالا ثبت شده‌است. پس مورد اعتماد است!

 

بالا بردن سفارش محصولات

زمانی که حجره اینترنتی خود را در سامانه ثبت مشاغل حجره جو، ثبت میکنید، کاربران سامانه وقتی که از حجره اینترنتی شما بازدید میکنند؛ اگر در سامانه ما ثبت مشاغل و طراحی وب سایت کرده باشید، لینک وب سایت شما در حجره شما قرار داده‌میشود و کاربر وارد وب سایت شما میشود. بعد از دیدن محصولات شما، اگر جذب آن محصول شوند، از شما خرید میکنند و این باعث بالا رفتن سفارشات شما خواهد شد.

تراز بودن سود فروشنده و خریدار

وقتی مشتریان از شما خرید میکنند نه شما بیشتر سود میبرید، نه مشتری شما!. باید برای سایتتان ظاهری بهتر و بهینه‌سازی شده طراحی کنید. که در ازای مبلغی که پرداخت میکنید، مشتریان را هم به وب سایت خود جذب کنید و محصولتان را به آنها بفروشید.

 

مشتری های ثابت

با داشتن خدماتی عالی و مفید که کاربر در سایت های دیگر آن را نمیبیند و اختصاصی شما است و تحویل محصولات در موعد مقرر، میتوانید رضایت کاربران را کسب کنید و آنان را مشتری ثابت خود کنید. تا هر زمان که کاری (مربوط به خدمات شما) داشتند، در ذهنشان یاد نام کسب و کار شما بیفتند و از شما خرید کنند.

 

شغل خود را در گوگل مشاهده کنید

فقط با سرچ نام برند خود در گوگل، تمام اطلاعات شما چه با سفارش حجره اینترنتی و چه با طراحی یک وب‌سایت در سرچ گوگل نمایش داده می‌شوند. اعم از: نام برند، تصاویر برند، تصاویر محصول، نام محصول، تاریخچه برند شما و… که این باعث دهان به دهان شدن نام برند شما و در آخر معروف شدن برند شما میشود.

 

آینده کسب و کار خود را تضمین کنید

یعنی با طراحی وب سایت و ثبت مشاغل آینده کسب و کار خود را تضمین خواهید کرد. چون وب سایت مادام العمر است. و بهترین ویژگی طراحی وب سایت در سامانه ما این است که مدیرت سایت در اختیار شماست! و میتوانید به صورت دلخواه، هر زمان که خواستید نوشته یا آگهی یا… اضافه کنید.

 

غنیمت شمردن زمان

منظور از غنیمت شمردن زمان این است. که هرچه زودتر طراحی وب سایت و ثبت مشاغل خود را در سامانه ثبت مشاغل کشوری حجره جو انجام دهید!. با توجه به تورم و افزایش قیمت، هرچه زودتر طراحی وب سایت انجام دهید و ثبت مشاغل کنید، خودتان سود بیشتری کسب میکنید. بعلاوه با توجه به تخفیف های که به دلیل رویداد های مهم در سامانه اعمال میشود، میتوانید سایتتان را با مبلغی اقتصادی طراحی کنید.

 

لایق بهترین ها بودن

ما در سامانه ثبت مشاغل کشوری حجره جو تلاش کرده‌ایم تا با خدماتی که ارائه می دهیم، شما را از بهترین روش های افزایش فروش و درآمد زایی با کسب و کار خود از طریق بستر وب بی نیاز کنیم. تا شما دیگر هزینه های انبوهی برای ثبت کسب و کارتان در برخی از سامانه ها و یا در گوگل پرداخت نکنید.

 


پیشنهاد شگفت انگیز

اگر میخواهید برای کالای خود قیمت‌گذاری کنید اما روش‌های آن را نمی‌دانید، و میخواهید به‌صورت کامل قیمت‌گذاری را یاد بگیرید و به راحتی آن را انجام‌دهید، وبلاگ آموزش قیمت گزاری کالا را مطالعه کنید. برای مشاهده وبلاگ بر روی متن بالا کلیک‌کنید.

ادامه وبلاگ ثبت مشاغل …


 

ثبت مشاغل راهی برای نمایش محصول شما در گوگل است!

با ثبت مشاغل، تصاویری که از محصول شما در حجره اینترنتی خودتان، که آن را ثبت میکنید قرار داده‌اید؛ به همراه حجره اینترنتی در سرچ‌گوگل نمایش داده‌میشود. و باعث جذب مشتری برای خرید محصول میشود. برای مثال عکس های زیر نمونه از نمایش تصاویر حجره اینترنتی در سرچ‌گوگل میباشد.

 

تصویر نمایش محصولات یک حجره اینترنتی

افزایش رشد کسب و کارتان با حجره اینترنتی

حجره اینترنتی به شما کمک میکند تا در هر زمانی که دوست دارید بتوانید در افزایش فروش کسب و کار خود فعالیت کنید و کسب و کار خود را رشد و گسترش دهید.

در واقع با ثبت حجره اینترنتی، مانند کسب و کار حجره داران دیگر در سامانه ثبت مشاغل کشوری حجره جو، امکانی برای گسترش و رشد کسب و کارتان را فراهم کرده اید. و میتوانید در سراسر کشور محصولات خود را به فروش برسانید. بر خلاف فروشگاه های فیزیکی زودتر رشد و گسترش پیدا میکنید. و محدود به مکان و موقعیت جغرافیایی نخواهید بود.

در این صورت با استفاده از تکنیک های فنی و مهم مختلف زیادی میتوانید کسب و کار خودتان را گسترش دهید. طراحی سایت فروشگاهی در فروش بیشتر محصولات تاثیر بسیار زیادی به همراه دارد. با توجه به افزایش کسب و کار های اینترنتی در کشور ایران، طراحی وب سایت میتواند یک راه حل مناسب برای موفقیت در رشد و گسترش کسب و کار شما باشد.

 

ثبت شغل در حجره جو

ثبت مشاغل در صفحه اول گوگل امروزه یکی از نیاز های هر کسب و کاری برای فروش بیشتر و معرفی خدمات و محصولات خود حساب میشود. که کسب و کارها با ثبت شغل در سامانه ثبت مشاغل کشور حجره جو شغل خود را در صفحه اول گوگل به کاربرانی از سرتاسر کشور و جهان معرفی میکنند.

شما میتوانید با ساخت یک حجره اینترنتی، کسب و کار خود را در گوگل به کاربران معرفی کنید. و کاربران مشاهده کننده را تبدیل به مشتریان و مشتریان ثابت شغل خود کنید. شما با این کار میتوانید راه های ارتباطی بهتری برای مشتریان خود ایجاد کنید.

با حجره اینترنتی میتوانید اطلاعات شغلی خود را در گوگل ثبت کنید، اطلاعاتی مانند: شماره های تماس، واتساپ، اینستاگرام، تلگرام، تصاویر و آدرس و بطور کلی تمام کانال های ارتباطی شما به کاربران نمایش داده میشود. علاوه بر آن میتوانید محصولات و خدمات خود را به صورت حجره اینترنتی در سامانه حجره جو نمایش بدهید. تا فروش بسیار بالایی برای محصولات و خدمات شما از این طریق افزایش پیدا کند.

 

ثبت شغل در گوگل

با ثبت شغل در سامانه ثبت مشاغل کشوری حجره جو بصورت رایگان یکی از کارشناسان سامانه حجره جو در طول یک سال در خدمت شماست و شما را تا موفقیت کسب و کارتان از طریق گوگل همراهی میکند.

که 24 ساعته و در 7 روز هفته خدمت شماست و محصولات شما را به کاربران در صفحه اول گوگل معرفی میکند. ثبت مشاغل گیلان، ثبت مشاغل رشت و ثبت مشاغل تهران همگی در سامانه ثبت مشاغل حجره جو در یک دقیقه انجام پذیر است. محدودیت مکانی نخواهید داشت و با ثبت کسب و کار خود میتوانید به کل کشور شغل‌تان را معرفی کنید.

برخی از کسب و کارهایی که در ثبت شغل در رشت و یا ثبت شغل در تهران داشته‌اند محصولاتی دارند که مشتریانی در سایر شهر های کشور درخواست خرید دارند و این ارتباط حاصل راه اندازی حجره اینترنتی و ثبت کسب و کار شما در صفحه اول گوگل میباشد. هم اکنون اقدام کنید و رونق کسب و کار تان را بالا ببرید.

 

سامانه ثبت الکترونیکی مشاغل کشور

سامانه ثبت الکترونیکی مشاغل کشور، حجره جو با ثبت چندین هزار شغل و راه اندازی حجره های اینترنتی آنها جهت معرفی مشاغل در صفحه اول گوگل به مشتریان توانسته رشد درآمد درصد بالایی از مشاغل کشور ایران را فراهم کند. هر شغلی، در هر زمینه‌ای و هر مجموعه‌ای داشته باشید که فعالیت کند تنها در یک دقیقه میتوانید ثبت کسب و کار خود را انجام دهید.

با ثبت حجره اینترنتی در سامانه ثبت مشاغل حجره جو یک کارشناس و مشاور دارید که میتوانید در حل چالش ها، مشکلات و نیاز هایتان از او کمک بگیرید. کارشناسان سامانه حجره جو در این مدت یکساله، در کنار شما هستند تا توسعه کسب و کارتان را در کمترین مدت برایتان تضمین کنند.

بعد از ثبت نام شما علاوه بر ثبت شغل و راه اندازی حجره اینترنتی، مزایای دیگری به شما تعلق خواهد گرفت. که در ادامه با آن آشنا می‌شوید. هم اکنون میتوانید جلوتر از رقیبان‌تان در فروش محصولاتتان باشید. با ثبت شغل در سامانه ثبت مشاغل کشوری حجره جو دسترسی بهتری برای کاربران ایجاد می‌کنید و فروشی بسیار بسیار بالایی را در صفحه اول گوگل شروع می‌کنید.

 

ثبت شعبه دوم کسب و کار

ثبت شغل

ثبت شعبه دوم کسب و کار در کمتر از 10 دقیقه. همانطور که میدونید برای ثبت کسب و کار خودتون در سامانه و شرکت های مختلف از قدیم تا به حال، بسیار بسیار سخت بوده است.

شما برای ثبت کسب و کار خودتون به طور معمول باید فرم هایی رو پر کنید. همانطور که گفته شد، قبل ها این فرم های ثبت کسب و کار اینترنتی، بسیار زیاد و پر از اطلاعات غیر ضروری بوده. اما حالا ما به شما تضمین میدهیم که شما میتوانید شعبه دوم کسب و کار خود را در کمتر از 10 دقیقه، در سامانه بزرگ حجره جو ثبت کنید. در پایین این پاراگراف، چند تا از امکانات جذاب ثبت حجره در سامانه حجره جو را، برایتان نوشتیم.

 • ظاهری مدرن و جذاب
 • دارای مقام یکی از بهترین کارت ویزیت ها آنلاین
 • مجوزی برای رسمیت شغل شما
 • فروش محصولاتتان به عنوان شعبه دوم کسب و کار شما
 • آمار بازدید باور نکردنی!
 • تضمین نمایش در نتایج جستجو
 • سئو اختصاصی و حرفه ای در صورت درخواست
 • نمایش در سامانه بزرگ حجره جو
 • قرار دادن نام مدیریت و اطلاعات تماس
 • کاملا اختصاصی و بدون تبلیغات
 • استفاده از ترفند های سئو برای نمایش متفاوت در نتایج جستجو
 • پرداخت مبلغ یکبار و نمایش 365 روز در سامانه
 • درخواست سئو کلمه کلیدی های دلخواه
 • دریافت تخفیف 50% برای طراحی سایت وردپرس
 • درج گالری تصاویر
 • امکان ارسال دیدگاه و گفتگو با مشتریان
 • لینک دادن به سایت های دیگر
 • قرار دادن نقشه و آدرس کسب و کار
 • ساخت پروفایل مدیریت
 • امکان بزرگنمایی تصاویر گالری حجره

 

آموزش ثبت شغل رایگان در گوگل

ثبت شعبه دوم کسب و کار در حجره جو | برای پیشرفت با شعبه اینترنتی کسب و کار

بهترین سایت ثبت آگهی

در ادامه میخواهیم به آموزش ثبت شعبه اینترنتی کسب و کار شما در سامانه حجره جو بپردازیم. تا شما برای انجام این کار و کسب درآمد مشکلی نداشته باشید. با اولین قدم برای ثبت شعبه دوم کسب و کار، ورود به پن کاربری در سامانه حجره جو است. مراحل دیگر را هم در ادامه به شما میگوییم. در ادامه همراه باشید.

 

انتخاب دسته بندی

در این قسمت شما باید از لحاظ کلی دسته کسب و کارتان را انتخاب کنید و از میان زیر دسته های موجود، دقیقا شغل خود را انتخاب کنید تا حجره شما در دسته مناسب قرار بگیرد. اگر برای مثال رستوران داشته باشید و در دسته تغذیه و صنایع غذایی، کافی شاپ را انتخاب کنید، حجره شما میان کافی شاپ هایی از سراسر کشور قرار میگیرد.

 

مشخصات حجره

این بخش مهمترین مرحله از ثبت شعبه دوم کسب و کار شما میباشد. زیرا مربوط به اطلاعات و… است. در پایین این پاراگراف برایتان تمامی فیلد های خواسته شده در این مرحله توضیح داده شده است.

عنوان حجره: عنوانی که در این قسمت مینویسید، در سامانه حجره جو و نتایج جستجو نمایش داده میشود. توجه داشته باشید که این عنوان بسیار بر روی سئو تاثیر دارد و اگر کلمه کلیدی را مدنظر دارید در عنوان خود هم آن را بگذارید.

شماره تماس: این قسمت همانطور که از نامش معلوم است، مربوط به شماره تماس مدیریت کسب و کار میباشد. باید در درست نوشتن آن دقت کنید، البته بعد ها میتوانید به کارشناسان پشتیبانی سامانه اطلاع دهید که اگر شماره تماس نادرست است آن را درست کنند. به طور معمول نمیتوانید این بخش را ویرایش کنیدف مگر اینکه در حساب کاربری خود شماره تماستان را وارد نکرده باشید.

توضیحات حجره: این بخش ستون اصلی حجره شما میباشد، در واقع بخشی است که مهمترین تاثیر را بر سئو و نمایش شعبه دوم کسب و کار شما در نتایج جستجو دارد. بخش توضیحات یا محتوای حجره باید کاربران را جذب و تبدیل به مشتری کند. باید محتوا را خودتان بنویسید و از جای دیگری کپی نکنید تا در صدر نتایج جستجو قرار بگیرید.

استان و شهر: شما با استفاده از این دو دکمه کشویی باید استان کسب و کار خود را یافته، و شهر را هم انتخاب کنید. تا در دسته بندی شهر ها، حجره شما میان استان و شهر درستی قرار بگیرد.

مدیریت: نام و نام خانوادگی مدیریت مجموعه و یا مدیر داخلی و… را باید در این فیلد وارد کنید تا در حجره اینترنتی شما نمایش داده شود.

شماره همراه: این بخش هم مانند فیلد شماره تماس است، اما برخلاف آن قابل ویرایش است. زیرا مربوط به شماره تلفن همراه مدیریت و یا مدیر داخلی کسب و کار و… است.

روزهای کاری: شما از میان هفت روز هفته باید روز های کاری کسب و کارتان را انتخاب کنید. توجه داشته باشید مه این روز های کاری در شعبه دوم کسب و کار شما نمایش داده میشود

اینستاگرام: در این فیلد می توانید آدرس اینترنتی پیج اینستاگرام کسب و کار خود را وارد کنید. فقط توجه داشته باشید که باید لینک را به صورت کامل وارد کنید. این لینک هم در حجره شما نمایش داده میشود.

موقعیت حجره: از روی نقشه، به راحتی میتوانید موقعیت کسب و کار خود را انتخاب کنید. و در صورتی که مکانی را انتخاب نکرده باشید نقشه در حجره شما نمایش داده نخواهد شد.گ

تصاویر حجره: در این بخش دکمه ای وجود دارد که از طریق آن میتوانید تصاویر شعبه دوم کسب و کار خودتان را بارگذاری کنید. توجه داشته باشید که اولین تصویر بارگذاری شده و همان اولین تصویر گالری، تصویر شاخص و اصلی حجره محسوب میشود.

 

تایید و انتشار

در این مرحله که پایان ثبت شعبه دوم کسب و کار شما میباشد، تمامی اطلاعات و موارد بالا را به شما نمایش میدهد و برای اطمینان شما میتوانید آنها را چک کنید و اگر مشکلی داشت به مرحله قبل برگردید و مشکل را رفع کنید.

 

چرا در سامانه حجره جو ثبت آگهی کنید؟

موشک پیشرفت! | ثبت آگهی و شعبه دوم کسب و کار

ثبت شغل در سایت مشاغل

در کل ویژگی های یک سامانه ثبت شغل داشتن رتبه خوب در نتایج جستجو، امکانات عالی و ظاهری جذاب است. برای مطالعه تمامی توضیحات کامل درباره این چند مورد، با ما در ادامه همراه باشید.

 

بهترین سایت در نتایج جستجو

سامانه حجره جو با استفاده از ترفند های سئو، مانند تولید محتوا تازه، افزودن بهترین اسکیما کد ها، طراحی و تولید تصاویر و ویدیو و پادکست، رسیدگی به ظاهر سایت و… توانسته، به عبارتی قهرمان نتایج جستجو باشد.

اگر به بخش وبلاگ و مطالب آموزشی وردپرس سامانه، رفته باشید میدانید که هرکدام از مطالب، با بهترین کلمات کلیدی در رتبه اول تا چهارم نتایج جستجو قرار دارند. پس به همین دلیل است که ما به شما ضمانت میدهیم، شعبه دوم کسب و کار شما را با بهترین امکانات و بالاترین درصد سئو، در نتایج جستجو به کاربران نمایش دهیم.

 

بهترین و ساده ترین فرم ثبت آگهی

سامانه ثبت مشاغل کشوری حجره جو سعی کرد تا با فشرده سازی اطلاعات مورد نیاز برای ثبت آگهی در گوگل شما، و یا همان ثبت حجره اینترنتی، این کار را در کمتر از 5 دقیقه انجام دهید. و در این کار هم موفق بوده است.

شما در بخش هدر سامانه میتوانید دکمه ثبت حجره را کلیک و وارد فرم جذاب ثبت ثبت آگهی شوید. این فرم فقط اطلاعات ضروری را از شما می‌خواهد تا در سریع ترین زمان شغل خود را در گوگل نمایش دهید.

اما اطلاعات ضروری مانند چه چیزی است؟ مانند تصویر شاخص حجره شما، عنوان شعبه دوم کسب و کار شما، توضیحات و بخش وبلاگ حجره، وارد کردن اطلاعات محصولات کسب و کار و… برای اطلاعات بیشتر میتوانید به مقاله حجره اینترنتی چیست؟ مراجعه کنید و آن را مطالعه کنید.

 

شعبه دوم کسب و کار به عنوان مجوز شماست

یکی از مزیت های مهم ثبت آگهی و یا همان شعبه دوم کسب و کارتان در سامانه حجره جو این است که حجره اینترنتی برایتان به عنوان نماد اعتماد الکترونیک است.

همانطور که در وبلاگ معرفی اینماد گفتیم، اینماد یا نماد اعتماد الکترونیک یک نوع مجوزی است که به عنوان نماد، اعتماد به خرید محصولات کسب و کار شما و… برای کاربران استفاده می شود. حال اگر شما شعبه دوم کسب و کارتان را در سامانه ما ثبت کنید ثبت کنید، برای شما به عنوان مجوزی است تا کاربران به شما اعتماد کنند.

اگر به مزایای ثبت آگهی در سامانه های دیگر توجه کنید آنها امکانات زیادی را به شما نمی دهند و قابلیت استفاده از آنها را در اختیار شما نمی گذارند. و با تبلیغ در کارت ویزیت آنلاین کسب و کار شما، برای خود درآمد زایی میکنند و همچنین از طرفی از شما مبلغی هم دریافت می‌کنند.

اما سامانه حجره جو به شما امکانات و مزایای بسیاری را هدیه می دهد و مانند ثبت آگهی اینترنتی در کمترین زمان و همان فرم فشرده‌تر برای سریعتر وارد کردن اطلاعات، قرار دادن تصاویر محصولات و تصاویر کسب و کار شما، قرار دادن توضیحات و بخش وبلاگ در شعبه دوم کسب و کار خود برای معرفی بهتر، نمایش متفاوت و زیباتر در نتایج جستجوی تمامی موتورهای جستجو، متمایز بودن شعبه دوم کسب و کار تان با دریافت نشانه حجره ویژه، و امکاناتی که هیچ سامانه دیگری آنها را در اختیار شما نمی‌گذارد.

 

پرداخت کم ترین مبلغ و تحویل بهترین امکانات

دیگر رسیدیم به بحث مهم و جذاب مبلغ ثبت آگهی. سامانه های بسیاری همین حالا و چند سال پیش در کشور ایران فعال بودند، که مبلغ بسیار بسیار زیادی را برای تنها ثبت یک صفحه وب به عنوان کارت ویزیت آنلاین برای کسب و کار مشتریان دریافت می‌کردند.

که امکانات زیادی هم به همراه نداشت. سامانه حجره جو با دریافت کمترین مبلغ به شما تضمین می دهد که شعبه دوم کسب و کار شما را در سرچ گوگل و موتورهای جستجوی دیگر نمایش دهد.

اما مشتریانی هنوز هم هستند که مبلغ برای آنها مورد توجه نیست و حاضر هستند هر مبلغی را بپردازند تا در صدر نتایج جستجوی گوگل و موتور جستجو های دیگر قرار بگیرند. ما به آنها طراحی وب سایت وردپرس را پیشنهاد میدهیم.

طراحی سایت حرفه ای و وردپرس یکی از خدمات ما است است که بسیار پرطرفدار بوده، زیرا سامانه حجره جو سایت های شما را به صورت اختصاصی و دقیق زیبا و جذاب طراحی می‌کند تا سایت شما در نتایج جستجو رتبه اول را داشته باشد.

 

ثبت شغل در گوگل و تمام موتور های جستجو

این موضوع بسیار بسیار بر آمار بازدید شعبه اینترنتی کسب و کار شما تاثیر دارد. زیرا ممکن است بعضی از کاربران از یک موتور جستجو، و دسته ای از کاربران از موتور جستجو ای دیگر استفاده کنند. شما با تکمیل فرم ثبت آگهی و به عبارتی دیگر ثبت شعبه دوم کسب و کارتان، شغل شما به صورت اختصاصی در نتایج جستجوی تمامی موتورهای جستجو نمایش داده میشود.

 

ثبت آگهی نوعی تبلیغات در گوگل و تبلیغات اینترنتی است

شما مدیر گرامی، به جای پرداخت هزینه های بسیار انبوه و دلاری تبلیغات در گوگل و… ، میتوانید شعبه دوم کسب و کار خود را با کمترین هزینه ثبت و به مدت 365 روز در سامانه حجره جو و در رتبه یک نتایج جستجو مشاهده کنید. و از آن به عنوان بهترین تبلیغات اینترنتی استفاده کنید.

ما سعی کردیم تا نیاز شما هموطنان عزیز را با کمترین هزینه رفع کنیم و دیگر بعد از ثبت آگهی و یا به عبارتی شعبه دوم کسب و کار، نیاز به تبلیغات چاپی و فیزیکی و آنلاین نداشته باشید و درآمد بالایی را از این راه به دست آورید.

زیرا هزینه ای که ما برای ثبت آگهی از شما کاربر عزیز دریافت میکنیم، در مقابل مبلغ و درآمدی که شما از این شعبه دوم کسب و کار، خواهید داشت، چیز اندکی است.

 

ثبت شغل در شهر و استان های مختلف

بعضی از مشاغل در سراسر کشور از قدیم تا به امروز در شهر یا منطقه خود محصولات خود را می فروشند. به عبارتی محصولات خود را به صورت بومی یا محلی می فروشند و به دیگر شهرها یا کشورها و خدماتی ارائه نمیدهند.

آنها میخواهند در میان شهر خود تبلیغ کنند و نمی خواهند در سراسر کشور فروش اینترنتی داشته باشند. این دسته از کسب و کار ها می خواهند افراد همشهری یا هم استانی خود را به عنوان مشتری ببینند.

اما آن ها چطور در سامانه حجره جو ثبت آگهی کنند؟

ما برای این دسته از شغل ها در سراسر کشور خدماتی ارائه می دهیم و راه حلی را برای آنها ساخته‌ایم. برای آنها شهر ها و استان ها را دسته بندی کردیم. شما به صورت جداگانه میتوانید در زمان ثبت آگهی انتخاب کنید که حجره اینترنتی کسب و کار تان، در کدام شهر و استان قرار گیرد.

 

ثبت شغل در سایت مشاغل با لینک فالو!

امروز که طراحی سایت وردپرس و طراحی سایت اختصاصی در کل جهان رایج شده است، همه مدیران سایت و سئوکاران به دنبال بهینه کردن سئو داخلی و سئو خارجی هستند.

سئو داخلی که بحثی جداست و بسیار هوشمندانه و گسترده است، اما سئو خارجی با اینکه موارد بسیار مهمی دارد اما مربوط به دریافت لینک یا یک متن یا تصویر و هر چیز دیگری از سایت های دیگر هم میشود.

حال شاید مواردی از سئوکار ها که به دنبال بهینه کردن سئو خارجی سایتشان هستند، در سامانه حجره جو ثبت شغل و یا ثبت آگهی رایگان برای معرفی کسب و کار خود را انجام دهند و همینطور لینک سایت خود را هم درج کنند.

اما تنها ثبت لینک سایت که مهم نیست، انتقال قدرت آن مهم است!

شما میتوانید در حجره اینترنتی خود آدرس وب سایت و یا هر لینک دیگری را به صورت فالو درج کنید و از انتقال قدرت به آن لینک لذت ببرید.

 

سایت حجره جو برای کدام مشاغل است؟

سایت حجره جو برای تمامی انواع مشاغل است و شما میتوانید در هر دسته بندی که مناسب کسب و کار تان است ثبت آگهی رایگان و یا ثبت آگهی ویژه انجام دهید و از مزایای جذابش لذت ببرید.

 

سوالات متداول

آیا میدانید بهترین و جامع ترین سامانه ثبت مشاغل کشور ایران کدام سامانه است؟

لقب بهترین و جامع ترین سامانه ثبت مشاغل کشور ایران را میتوان به سامانه بزرگ حجره جو اختصاص داد. زیرا این سامانه با طراحی زیبا و کاربردی کارت ویزیت آنلاین یا همان حجره اینترنتی و صفحه وب اختصاصی توانایی آن را دارد تا کمک بسیار بزرگی به فروش محصولات سایتتان کند. اما سامانه های زیادی همین کار را انجام میدهند و شاید سوالی برای شما پیش بیاید که چرا باید از خدمات سامانه ثبت مشاغل کشوری حجره جو استفاده کنید؟ زیرا در بین دیگ سامانه ها حجره جو بهترین و پر بازدید ترین آنها میباشد.

در حال حاضر ویژگی های یک سامانه عالی ثبت مشاغل کشوری در کشور ایران چیست؟

در این وبلاگ توضیحات بیشتری درمورد ویژگی های یک سامانه عالی ثبت مشاغل کشوری داده شده است. اما چند مورد مهم را برایتان میگوییم. ویژگی هایی مانند قرار دادن تصاویر نامحدود، درج آدرس شبکه های اجتماعی، درج اطلاعات تماس، درج نام مدیریت، نمایش ساعات کاری، و… مورد های دیگری که در وبلاگ گفته شده، مواردی برای تعیین کردن بهترین سامانه ثبت مشاغل کشوری است. جالب است بدانید تمامی این موارد به اضافه ویژگی های بیشتری در سامانه عالی حجره جو قرار دارد.

 

حرف آخر | ثبت مشاغل رایگان

امیدواریم این وبلاگ که درمورد سامانه ثبت مشاغل کشوری حجره جو و ثبت مشاغل در صفحه اول گوگل بود، برای شما دوستان و همراهان حجره جو مفید بوده باشد.

جهت ثبت نام و دریافت حجره اینترنتی مجموعه کسب و کار خودتون و استفاده از خدمات ویژه مشترکین سامانه، تماس بگیرید و یا از طریق ثبت حجره در صفحه اول سامانه اقدام نمایید.

و یا جهت دریافت مشاوره رایگان، شماره تماس خود را به واتساپ سامانه ارسال نمایید. تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند.

برای مشاهده تعرفه های سامانه به بخش تعرفه ها مراجعه کنید.

 

آنچه کاربران جستجو میکنند:

ثبت آگهی

ثبت مشاغل رایگان

آموزش ساخت کارت ویزیت آنلاین

ثبت مشاغل کشوری

درج آگهی در گوگل

ثبت الکترونیکی مشاغل

سایت درج آگهی

ثبت مشاغل رایگان در گوگل

درج آگهی کاملا رایگان

ثبت آگهی رایگان در گوگل 

ثبت حجره اینترنتی

طراحی کارت ویزیت آنلاین فارسی

ساخت کارت ویزیت آنلاین

سامانه ثبت مشاغل کشوری

قیمت کارت ویزیت

کارت ویزیت آنلاین حجره ای

ساخت کارت ویزیت حرفه ای

ثبت مشاغل در صفحه اول گوگل

سامانه ثبت الکترونیک مشاغل کشور

ثبت شغل

ساخت نمایه وب برای کسب و کار

ثبت آگهی رایگان با لینک فالو

ثبت اصناف و صنایع

صد سایت ثبت آگهی

بهترین بانک مشاغل در کشور ایران

سامانه ثبت مشاغل

سایت نیازمندی ها

تبلیغ شغل

سایت مشاغل

تبلیغات اینترنتی رایگان

ثبت اطلاعات شغلی

سایت های درج آگهی

صد سایت آگهی رایگان

اگهی رایگان در سراسر ایران

ثبت آگهی رایگان در صفحه اول گوگل

سایت تبلیغاتی رایگان جدید

برنامه ثبت آگهی رایگان

تبلیغات رایگان کسب و کار

بهترین سایت تبلیغات کسب و کار

100 سایت های تبلیغاتی رایگان

مطالب مرتبط

نظرات و سوالات کاربران

 1. حدود قیمت درب و پنجره upvc و درب و پنجره دوجداره
  و پنجره دوجداره چه مارکی خوبه و تعویض پنجره قدیمی با دوجداره نی نی سایت و نصاب پنجره
  upvc در تهران و پنجره upvc چیست

 2. وبلاگ خوب واقعی، اینجاست! علاوه بر این وب سایت شما
  خیلی سریع لود میشه! از چه میزبانی هاستی، استفاده می کنید؟ میخوام وب‌سایت من به سرعتی که مال شماست بارگذاری بشه😁

 3. بسیار عالی و دیگه چیزی نمیتونم بگم، چرا؟ چون این وبلاگ حرف نداره!!! حالا که انقدر سریع دارید در جذب مشتری برای ثبت شغل پیشرفت میکنین، به سلامت!😀…..

 4. من براتون کتابی حرف زدم😂😂😂:
  به نظر می رسد باید آنچه را که نوشتم خلاصه کنم و بگویم، از وبلاگ شما کاملاً لذت می برم. من نیز یک وبلاگ نویس مشتاق هستم، اما هنوز در این موضوع جدید هستم.
  آیا توصیه ای برای بلاگ نویس های تازه کار دارید؟ من واقعا آن را قدردانی می کنم!!
  حالا جدا از این حرف آ، برای من توصیه ای دارید؟
  ممنون میشم کمی راهنماییم کنید😁😉😉.

 5. سلام، وقت بخیر. یک سوال برام پیش اومد، ثبت شغل رایگان هم در گوگل نمایش داده میشه یا فقط در نسخه های ویژه این امکان وجود داره؟

  1. سلام کاربر گرامی
   بله، ثبت شغل به صورت رایگان هم در گوگل و هم در سامانه نمایش داده میشه. اما نسخه ویژه حجره ها قابلیت های بسیار بیشتری نسبت به رایگان اونها، داره.
   با تشکر

 6. سلام و خسته نباشید به نویسنده این مطلب، یک جا نوشتی که ثبت شغل با لینک فالو.
  سوال اول: ثبت شغل با لینک فالو یعنی در محتوا به سایت لینک داده میشه یا مثالا محتوا جدا لینک هم جدا؟
  سوال دوم: این لینک ها دائمی هستند؟ چون بعضی از سایت ها به صورت ماهیانه مبلغی دریافت میکنند.

  1. سلام کاربر گرامی
   جواب سوال یک: شما میتونید برای مثال بنویسید «سایت: و لینک» و همچنین میتونید در میان محتوا به هر آدرسی که میخواهید لینک بدهید. جواب سوال دوم: بله لینک ها دائمی هستن و ما برای دائمی بودنشون مبلغی دریافت نمی‌کنیم.
   با تشکر

 7. در این وبلاگ به چندین نکته خوب برای ثبت شغل و کسب درآمد اینترنتی اشاره کردین، که وقتی سرچ کردم، دیدم بیشتر کاربر ها باهاش موافقت میکنن.

  1. سلام کاربر گرامی
   ممنون از شما که این نکات را مطالعه کرده‌اید و برای ما نظر خود را ارسال کردید. در وبلاگ های دیگر هم با ما همراه باشید.
   با تشکر

 8. من نمیدونم که این اطلاعات رو از کجا دریافت میکنید و ارائه میدید؛ اما بسیار عالی و آموزنده بود.
  سعی میکنم مدت زمان بیشتری رو صرف مطالعه و تحقیق کنم.
  یک سوال داشتم، در کدام بخش ثبت شغل خودم رو انجام بدم؟

  1. سلام کاربر گرامی
   اطلاعات قرار داده شده در مطالب آموزش سایت حجره جو، مورد تایید کارشناسان با تجربه و کاربران هستند و این مطلب را هم یکی از نویسندگان حرفه ای سامانه، نوشته و انتشار داده است. و برای ثبت شغل تان به لینک زیر بروید.
   https://hojrejo.ir/new-hojre/
   با تشکر

 9. خیلی عالی بود، اون طور که من حجره یا همون آگهی های سامانه حجره جو رو چک کردم، همشون پر بازدید بودن و با پشتیبانی تون هم تماس گرفتم گفتن که حجره دار های سامانه از آگهی هاشون راضی هستن.
  من هم ثبت شغل خودم در این سایت انجام میدم!!!!

 10. ثبت شغل با لینک فالو خیلییی باحاله! مخصوصا اگه از سایت حجره جو بک لینک بگیرم که در واقع میشه رپورتاژ آگهی، خیلی به قدرت سایتم کمک میکنه.
  من در مراحل اولیه ساخت سایتم هستم. توصیه میکنید از وردپرس استفاده کنم و یا کد نویسی؟
  ممنون میشم کمی من رو راهنمایی کنید.

  1. سلام کاربر گرامی
   بله، ما این قابلیت را برای این ایجاد کردیم که قدرت سایر سایت ها هم افزایش یابد. همچنین شما برای طراحی یک سایت حرفه ای میتوانید در سامانه حجره جو سفارش خود را ثبت کنید و ما در سریع ترین زمان سایتتان را تحویل می‌دهیم. پیشنهاد ما هم به شما استفاده از وردپرس است.
   با تشکر

 11. ثبت شغل در گوگل خیلی عالی هست، آموزنده بود و من تعجب می کنم چرا بعضی از افراد متوجه این موضوع نیستن.
  شما باید نوشتنتون را ادامه بدین. من مطمئنم، در حال حاضر یک پایگاه آموزشی با بازدید کنندگان بالا هستید!

 12. من هر مقاله یا پست وبلاگ با کیفیت بالا در این نوع سایت ها را دوست دارم. با گشتن در یاهو در نهایت به این وب سایت رسیدم. با خواندن این اطلاعات، من راضی هستم، و میگم احساس عجیب و غریب فوق العاده خوبی دارم و متوجه شدم دقیقاً برای تبلیغات اینترنتی چه چیزی نیاز داشتم.
  من بدون شک این وب سایت را فراموش نخواهم کرد و به طور مداوم به آن نگاه میکنم.

 13. اوه این وبلاگ عالیه من عاشق خواندن مقالات شما هستم.
  به کار خوبتون ادامه بدید! باید بدونید، که بسیاری از مردم به
  دنبال این اطلاعات هستند، شما می توانید تا حد زیادی به آنها کمک کنید.

 14. عالی، چه سایت خوبیه! این وبلاگ داده های مفیدی رو در اختیار ما قرار داده، مثالا این که چطور ثبت شغل خودم رو در گوگل انجام بدم، یا چطور یک سایت وردپرس رو مدیریت کنم، و اصلا به ما یاد دادین وردپرس چیه و…
  این کار رو ادامه بدین لطفا.

 15. هم این مطلب خوب بود و هم اون مقاله که درباره افزونه رنک مث انتشار داده بودین.
  من واقعا از اون وبلاگ سایت حجره جو خوشم میاد، چون خیلی خیلی کامل بود و خیلی سئو بالای داشت. در حدی که با سرچ کلمه رنک مث بالا اومده بود.

 16. من اینجا چیز های عالی یاد گرفتم. قطعا ارزش نشانه گذاری برای دوباره دیدن مطلب رو، این سایت داره.
  من تعجب می کنم که چقدر تلاش کردید تا یک وب سایت آموزنده عالی ایجاد کنید.

  1. سلام کاربر گرامی
   ما خوشحالیم که از این وبلاگ استفاده کردید و نسبت به مطلب رضایت داشتید. در کل ما در نباشیم که مطلبی با بهترین مزایا را برای شما انتشار دهید.
   با تشکر

 17. فقط میخوام بگم مقاله شما به همون اندازه شگفت انگیز هست که نور خورشید زیباست! وضوح پست شما بسیار عالی است و من میتونم فرض کنم شما توی این موضوع که درباره ثبت شغل و ساخت کارت ویزیت آنلاین متخصص هستید.
  خب من از پست های سایتتون استقبال میکنم. یک میلیون سپاسگزارم و لطفاً به کار لذت بخشتون ادامه بدین.

 18. من واقعاً تحت تأثیر مهارت های نوشتاری شما و همچنین طرح بندی وبلاگ شما قرار گرفتم.
  این تم سایت شما پولی است یا خودتان آن را سفارشی کرده اید؟
  به هر حال به نوشتن با کیفیت عالی ادامه بدید، این روز ها دیگه به ندرت می توان وبلاگ خوبی مثل این رو دید.

  1. سلام کاربر گرامی
   تم سایت حجره جو به صورت اختصاصی طراحی و کد نویسی و البته که وردپرس است. ممنونیم از شما که از این وبلاگ دیدن کردید.
   با تشکر

 19. این خیلی جالبه، شما یک وبلاگ نویس بیش از حد حرفه ای هستید.
  علاوه بر این، من وب سایت شما را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک گذاشته ام تا دیگران هم از مطالب مفید شما لذت ببرند.

 20. درود بر شما! من حوصله سر کار رو ندارم، بنابراین تصمیم گرفتم در زمان استراحت، ناهار، وبلاگ شما رو توی گوشیم بررسی کنم.

  من اطلاعاتی رو که در اینجا ارائه کردید خیلی دوست دارم و نمیتونم صبر کنم تا وقتی رفتم خانه نگاهی بیندازم. من از اینکه وبلاگ شما با چه سرعتی روی گوشی من لود می شود تعجب می کنم… من حتی از WIFI استفاده نمی کنم، به هر حال، وبلاگ فوق العاده ای!

 21. می‌تونم به سادگی بگم که کشف کسی که واقعاً می‌فهمه در مورد چه چیزی توی مطلب صحبت می‌کنه، چه آرامش و حس جالبی داره. شما درک می کنید که چطور یک مشکل را آشکار کنید و آن را مهم کنید. افراد بیشتری باید این وبلاگ رو بخوانند و این داستان شما را درک کنند.

 22. این اولین بار است که از اینجا بازدید می کنم و واقعاً خوشحالم که این همه نکات درباره ثبت شغل و کسب درآمد اینترنتی را در یک سایت می خوانم. بسیار عالی بود و ممنون از نویسندگان پر کار سامانه حجره جو. در بیشتر نظرات همین گفته شده و من هم از طرف خودم این پیام را به شما تقدیم میکنم.

 23. من از تمام مفاهیمی که در پست خود ارائه کرده اید، در کسب درآمد اینترنتی استفاده کردم و راضی بودم.
  آنها واقعا قانع کننده و عالی هستند و قطعا می توانند کار کنند. هنوز، پست ها خیلی خلاصه هستند برای شروع کننده های این کار. اما شما آنها را طولانی تر و بسیار کامل تر کردید.
  از پستتان ممنونم.

 24. شگفت انگیز است! این وبلاگ عالی است.
  این موضوع کاملاً پر درآمد است، چیدمان و طراحی زیبا و انتخاب رنگ های شگفت انگیز هم در این سایت بسیار عالی است!

 25. این اولین بار است که به اینجا می‌آیم و از خواندن همه چیز جذاب در یک سایت واقعاً تحت تأثیر قرار می‌گیرم!
  عالی بود!!!

 26. سلام، من، مدتی هست که در حال خواندن این اطلاعات فوق العاده هستم. مقاله اینجا بسیار عالی و جالب است از نظر من و همچنین ثبت شغل عالی است.

 27. هی! من در حال گشت و گذار توی وبلاگ شما از هستم و می خواستم بگم من عاشق خواندن هستم با وجود این وبلاگ، منتظر همه پست های شما هستم! کار فوق العاده‌تان را ادامه دهید!

 28. بسیار عالیه، یک سوال هم داشتم که چطور ثبت شغل خودم رو انجام بدم که شما در یکی از نظرات پاسخ داده بودید. واقعا ممنونم.

 29. بخش جذاب مطلب جایی بود که درباره ثبت شغل صحبت شد. در واقع از پست های وبلاگ شما لذت می برم.
  به هر حال من از وبلاگ های شما استفاده میکنم و در آینده یکی از کاربران بازدید کننده سایت شما میشوم.

 30. عالی بود. من در سامانه ها و یا همان بانک های مشاغل دیگر، ثبت شغل انجام دادم، اما از ظاهر صفحه، سئو، نوع و طرح نمایش اطلاعات و… آن ها راضی نبودم.
  همچنین در سامانه های دیگر در آگهی شغل بنده، به حدی تبلیغات نمایش داده میشد که اصلا اطلاعات معلوم نبود.
  اما در حجره جو کارت ویزیت های آنلاین که همون حجره اینترنتی هستن، خیلی زیبان، و اصلا تبلیغاتی ندارن!!!!!

 31. این طراحی شیطانی است! مطمئناً میدونید که چطور یک بازدید کننده رو سرگرم کنید. بین شوخ طبعی شما و ویدیوهای شما، من تقریباً برای راه اندازی وبلاگ خودم حرکتی کردم.
  من واقعاً از چیزی که شما برای گفتن داشتید لذت بردم و بیشتر از اون نحوه ارائه لذت بردم. بیش از حد!

 32. عجب، طرح وبلاگ شگفت انگیز! چند وقته که بلاگ میزنی؟
  شما وبلاگ نویسی رو آسان کردی، ظاهر کلی وب سایت شما فوق العاده‌ست، چه رسد به محتوایی جذابی و چه متن خوبی درباره ثبت شغل!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت حرفه ای با وردپرس

ویژه مشترکین سامانه