حجره جو

ثبت شغل

ثبت شغل در اینترنت با تضمین پیشرفت کسب و کار در برترین بانک مشاغل ایران

ثبت شغل با بهترین امکانات

ویرایش نامحدود اطلاعات شغلی

ویرایش نامحدود

ویرایش نامحدود اطلاعات شغلی شما برای فروش بهتر

ثبت اطلاعات شغلی در گوگل

پاسخگویی سریع

با ما تماس بگیرید و سوالات خود را برطرف کنید

ثبت نام کسب و کار در گوگل رایگان

ثبت نام راحت

ثبت نام در 1 دقیقه در حجره جو، فقط با وارد کردن نام و...

مشاوره رایگان برای ثبت شغل

مشاوره رایگان

کمترین هزینه ممکن در تمامی سایت های تبلیغاتی ایرانی

فرمول موفقیت دست ماست!

فرمول موفقیت

راه و روش های ما بر هزاران شغل تاثیری عالی داشته است

مراحل طلایی برای ثبت شغل

مراحل طلایی

سه مرحله طلایی ثبت شغل را به صورتی ساده ساختیم

شبکه های احتماعی شغلی بسازید

شبکه های مجازی

شغل خود را در شبکه های مجازی رایگان هم قرار دهید

سئو حرفه ای بسیار شگفت انگیز!

سئو حرفه ای

سئو حرفه ای ما بسیار موثر در فروش بالای شما است

بهترین ها همکار ما هستند

کسب درآمد راه داره

ثبت مکان شغل

آموزش 0 تا 100 ثبت مکان کسب و کار در گوگل مپ و ترفند های افزایش سرعت تایید مکان

حجره اینترنتی

معرفی مزایا و امکانات جذاب ثبت حجره اینترنتی کسب و کارتان در سامانه حجره جو به صورت 0 تا 100

ترفند های طلایی

بیش از 10 ترفند جذاب برای پیشرفت شغلی و افزایش درآمدتان که تا به حال هیچ کجا آن ها را ندیده اید

انواع بازاریابی

معرفی و مزایای بازاریابی اینترنتی و مقایسه این دو روش برای کسب درآمد از کسب و کارتان

مزایای ثبت اطلاعات شغلی در گوگل

میان هزاران کسب و کار بدرخشید

طراحی سایت حرفه ای با وردپرس

ویژه مشترکین سامانه

ثبت شغل در سامانه حجره جو شیوه ای از تبلیغات آنلاین

بستر اینترنت زمینه ای را برای تمامی افراد فراهم کرده است که بتوانند مشاغل خود را به صورت موثری تبلیغ کنند. گوگل برای معرفی مشاغل مختلف، تبلیغات گوگل و یا سرویس گوگل ادز را در نظر گرفته است، اما این سیستم در کشورمان در دسترس نیست. با در نظر گرفتن این موضوع شما می توانید اقدام به درج آگهی در بزرگ ترین سامانه ثبت مشاغل کشوری یعنی حجره جو نمایید.

حجره جو به عنوان یک پلتفرم کسب و کار اینترنتی، دارای هزاران کاربر می باشد که شما می توانید از میان آن ها نظر مخاطبان هدف را جذب کنید و آن ها را تبدیل به مشتریان دائمی خود نمایید.

در صورتی که علاقه مند به ثبت شغل و همینطور درج آگهی با کمترین هزینه هستید، می توانید به سامانه حجره جو مراجعه کنید. خدمات این سامانه همراه با پشتیبانی می باشد و شما می توانید در هر ساعتی از شبانه روز با بخش پشتیبانی در ارتباط باشید و راهنمایی دریافت کنید.

مزیت های ثبت مشاغل در سامانه حجره جو چیست؟

ثبت شغل در سامانه حجره جو با مزیت های بسیاری همراه است که در ادامه پیرامون مهم ترین آن ها توضیحاتی را آورده ایم:

اثبات اصالت کسب و کار

سامانه حجره جو در طی سال ها فعالیت و با ارائه خدمات ثبت مشاغل به بهترین شکل، توانسته اعتماد کاربران را جلب نماید. زمانی که شما اقدام به ثبت شغل و تبلیغات اینترنتی در سامانه حجره جو می نمایید و یک حجره از این سامانه دریافت می کنید، کاربران با توجه به پیش زمینه ذهنی خود نسبت به سامانه حجره جو، ناخود آگاه به کسب و کارشما نیز اعتماد می کنند. چراکه در این سامانه فقط تبلیغات کسب و کارهای معتبر پذیرفته می شود.

افزایش سفارشات و میزان فروش

پس از ثبت اطلاعات شغلی شما در سامانه حجره جو، کاربران بسیاری از کسب و کار شما بازدید می کنند و وارد سایت شما می شوند. افزایش بازدید به معنای افزایش فروش و همینطور افزایش درآمد می باشد.

جذب مشتریان ثابت با ثبت کسب و کار در حجره جو

می توانید از میان هزاران کاربری که شغل شما را در سامانه حجره جو مشاهده می کنند، کاربران هدف خود را جذب کنید و اینگونه با ارائه خدمات با کیفیت، آن ها را به مشتریان ثابت خود تبدیل کنید.

مشاهده شغل خود در گوگل

پس از ثبت شغل در سامانه حجره جو، می توانید تنها با سرچ نام خود، تمامی اطلاعات مرتبط با کسب و کار خود شامل تصاویر، برند، مشخصات محصول و … را در نتایج گوگل مشاهده کنید.

مبلغ درج اطلاعات شغلی در گوگل

به طور معمول یکی از مهم ترین عوامل ثبت اطلاعات شغلی در گوگل و در سایت ها، برای مدیران مشاغل، قیمت و مبلغ ثبت شغل است. زیرا بعضی از سایت ها بنا به دلایلی قیمت بالاتری را نسبت به دیگر سامانه ها برای درج آگهی کسب و کار تعین میکنند.

اما سامانه حجره جو به دلیل بالا بودن تعداد مشتریان قیمت کمتری را نسبت به دیگر سامانه ها انتخاب و ارائه کرده است. و همچنین به دلیل رضایت مشتریان و استقبال آن ها از تعرفه ثبت شغل، در مدت زمان طولانی و به دلیل افزایش نرخ قیمت ها، مبلغ تغییر میگردد.

ثبت شغل در سایت معرفی مشاغل با لینک فالو

لینک خارجی یا همان بک لینک، به زبان ساده به پیوندی میگویند که شما از سایت های دیگری به دامنه خودتان دریافت میکنید. اما برای اطلاعات بیشتر شما، لینک داخلی به پیوندی میگویند که شما از صفحه ای از سایتتان به صفحه دیگری از سایتتان میدهید.

حال شاید برایتان سوال باشد چرا ما این بخش را در راهنامی ثبت آگهی قرار داده ایم؟ زیرا یکی دیگر از مزایای ثبت آگهی در حجره جو، که البته میشود بعد از ثبت آگهی در حجره جو، ساخت بک لینک های بسیار قدرتمند برای حجره کسب و کار شما است.

بک لینک هایی که از وب سایت های مختلف به سایت شما ایجاد میشود ارزش و اعتبار یکسانی از دید گوگل نخواهند داشت. گوگل تلاش دارد فاکتور های مختلفی را برای تعیین ارزش بک لینک لحاظ کند. که مهمترین آنها به شرح زیر است:

اعتبار دامنه یا Domain Authority

فاکتورهای زیادی برای تعیین اعتبار دامنه شما استفاده میشود که برخی از آنها عبارتند از عمر دامنه، نوع دامنه، تعداد بک لینک های دریافتی، تعداد لینک های خروجی، فعالیت در شبکه های اجتماعی و … . باید اعتبار دامنه‌ای که به شما لینک‌داده زیاد باشد. تا ارزش بک لینک و تاثیر آن بر سئو و جایگاه شما بهتر بود.

اعتبار صفحه یا Page Authority

اعتبار صفحه شباهت زیادی به اعتبار دامنه دارد ولی برای یک صفحه خاص از آن دامنه محاسبه میشود. امکان دارد که دامنه اعتبار بسیار بالایی داشته، ولی صفحه ای که از آن لینک گرفته‌اید اعتبار پایینی در آن دامنه داشته باشد. میزان اعتبار صفحه بطور معمول براساس لینک سازی داخلی سایت به آن صفحه و بک لینک ها که مستقیما برایش ایجادشده تعیین میگردد. صفحاتی که لینک سازی داخلی خوبی داشته باشند معمولا اعتبار بالایی نیز خواهند داشت. بعنوان مثال صفحاتی که در منوی اصلی سایت هستند معمولا معتبرترین صفحات آن دامنه خواهند بود.

تعداد لینک های خروجی

دامنه ای که به شما لینک میدهد احتمال دارد. که به سایت های دیگری‌هم لینک‌داده باشد. هرچقدر تعداد سایت هایی که در یک صفحه. یا کل یک دامنه لینک شده‌اند بیشتر باشد. ارزش و اعتباری که به هریک از آنها میرسد کاهش خواهد یافت. معمولا وب سایت هایی که در زمینه فروش رپورتاژ آگهی یا بک لینک فعالیت میکنند. علاوه بر شما. قطعا به سایت‌های دیگری هم لینک داده‌اند. و همین مسئله موجب کاهش ارزش و اعتبار این نوع لینک سازی میشود.

ارتباط موضوعی سایت ها

یک موردی که گوگل توجه ویژه ای به آن دارد و تلاش میکند تا در فاکتورهای رتبه بندی نتایج جستجو از آن استفاده کند, ارتباط موضوعی میان صفحات لینک‌شده است. بعنوان مثال اگر شما در زمینه مجموعه ورزشی فعالیت میکنید ولی بک لینک های شما از سایت های هستند ارزش و اعتبار زیادی برای شما ایجاد نمیکنند. ولی اگر این بک لینک ها از سایت هایی با موضوع مجموعه ورزشی و… برایتان ایجادشده. میتواند اثرگذاری بهتری در سئو و جایگاه شما داشته باشد.

محل قرارگیری بک لینک

محل قرار گیری بک لینک در وب سایت اهمیت بسیاری دارد. ممکن است لینک شما در محتوای یک مقاله سایدبار و یا حتی فوتر قرارگرفته باشد. لینک هایی که در محتوای صفحه حضور دارند ارزش بیشتری در مقایسه با لینک های موجود در سایدبار و فوتر خواهند داشت. بطور معمول لینک هایی که در فوتر یا سایدبار قرار داده در همه صفحات آن وب‌سایت نمایش داده‌می‌شوند به این لینک‌ها، (Sitewide) میگویند. قرار گیری بک لینک شما در همه صفحات یک سایت میتواند عاملی برای تشخیص خریداری آن لینک توسط ربات های گوگل باشد. ممکن است با تکرار زیاد این اتفاق الگوریتم پیگوئن سایت شما را جریمه کند.

ثبت کسب و کار با ظاهری شگفت انگیز

ما در سامانه حجره جو، در کنار خدماتی که ارائه می دهیم، خدمات گرافیکی مانند طراحی بنر سایت طراحی بنر تبلیغاتی طراحی عکس تصویر و طراحی تیزر تبلیغاتی را هم انجام می دهیم.

شاید برای شما سوال پیش بیاید که چرا ما این کار را انجام میدهیم؟ یکی از دلایل آن این است که ظاهر یکی از مهمترین عوامل سئو می باشد. و حالا شاید بگویید ظاهر به سئو چه ارتباطی دارد؟ ظاهر بسیار بسیار تاثیر گذار در سئو سایت شما می باشد. زیرا ظاهر بهتر باعث افزایش بازدید و بازدید بیشتر باعث افزایش سئو و افزایش سئو باعث کسب درآمد شما خواهد شد.

و اما در ادامه بحث مان باید بدانید که چطور می توانید برای سایت و یا آگهی خود ظاهری خوب طراحی کنید. که راه و روش آن هم استفاده از تصاویر با کیفیت و اختصاصی، ویدیو های انیمیشنی و جذابِ، مربوط به کسب و کارتان است.

برای زیبا سازی ظاهر سایت و یا آگهی خود، ما به شما پیشنهاد می دهیم یکی از خدمات گرافیکی ما را استفاده کنید و پیشنهاد ما از میان این خدمات گرافیکی، طراحی بنر تبلیغاتی است.

زیرا با بنر تبلیغاتی میتوانید هم کلیک بیشتری برای سایت خود دریافت کنید و هم می توانید کاربران را جذب و آنها را به مشتری تبدیل کنید.

راهنمای استفاده از کد تخفیف

شما با ادامه دادن مراحل ثبت حجه و رسیدن به مرحله آخر یعنی پرداخت مبلغ ثبت شغل در سامانه حجره جو با کادری به نام کد تخفیف رو به رو خواهید شد. که در آنجا باید کد تخفیفی را که در این صفحه مشاهده میکنید کپی و در آنجا بارگذاری کنید تا از 50% تخفیف شگفت انگیز سامانه حجره جو بهره مند شوید و کسب و کار خود را با نصف قیمت در سامانه حجره جو ثبت کنید.

موفق باشید!

ما در مجموعه حجره جو، شرایطی را فراهم کرده ایم که شما عزیزان و صاحبان مشاغل و کسب و کارهای اینترنتی بتوانید به بهترین شیوه، کسب و کار خود را تبلیغ کنید و با افزایش فروش به درآمدزایی برسید. اینگونه می توانید با صرف هزینه ای بسیار کم، کسب و کار خود را با دریافت بازدهی بالا تبلیغ کنید.