معرفی حجره

تولید رنگ پودری پیشگامان

تولید رنگ پودری در مشهد , رنگ پودری پیشگامان ، عرضه انواع رنگهای پودری الکترواستاتیک ، صنعتی، استوک ، یکبارپاش ، هفت رنگ و الکترواستاتیک چرمی ، ساده ، چکشی ، چروک ، صنایع فلزی ، کارخانه ، روشنایی

ارسال به سراسر کشور

تماس : 0915114159609125340477

وبسایت:  www.powdercoating-pishgaman.ir

اینستاگرام: majidzare_k

واتساپ: 09151141596

ساعت کاری: ۸ الی ۲۰

آدرس: مشهد , حدفاصل میدان قائم و میدان فهمیده چراغچی 84 , چهارراه اول , سمت چپ , پلاک 157

مدیریت: مجید زارع

لطفا هنگام تماس بگویید شما را در حجره جو دیده ایم


تولید رنگ پودری در مشهد

تولید کننده رنگ پودری الکترواستاتیک 

رنگ پودری الکترواستاتیک

پوشش‌های پودری مرکب از پیگمنت‌، رزین، فیلر و مواد افزودنی هستند که ابتدا این مواد را در اکسترودر به‌صورت مذاب درمی‌آورند تا با هم مخلوط شوند که اصطلاحاً به این فرآیند «اکسترود شدن» می‌گویند. سپس ماده مذاب سرد شده را طی فرآیندی دومرحله‌ای آسیاب می‌کنند تا به ذراتی بین بیست تا هشتاد میکرون تبدیل شود و سپس پودر به‌دست آمده را از الک عبور می‌دهند و بسته‌بندی می‌نمایند.

رنگ پودری پیشگامان | تولید رنگ پودری در مشهد

خرید رنگ پودری از تولیدی

مزیت‌های رنگ پودری الکترواستاتیک

نسبت به رنگ‌های سنتیِ مایع (پایه حلال) این است که :

 • در رنگ پودری نیازی به حلال نیست، رنگ پودری آلودگی کمتری ایجاد می‌کند و دوام بیشتری دارد. باید در نظر داشت که در رنگ‌های پایه حلال استفاده از سیستم تصفیه و بازیافت و همچنین تهویه هوا ضروری است. رعایت این موارد به این خاطر است که بشود ترکیبات آلی فرار را کنترل کرد. درصورتی‌که هنگام استفاده از رنگ‌های پودری چنین محدودیت‌هایی وجود ندارد.
 • مزیت دیگر اینکه سطح ایجادشده براق خواهد بود و پوشش رنگی نسبت به رنگ‌هایی که پایه حلال هستند، سه برابر مقاوم‌تر است.
 • مزیت دیگر این است که این نوع از رنگ تاثیر‌پذیر نیست؛ درواقع شرایط آب‌وهوا مثل رطوبت و دما بر روی رنگ پودری موثر نیست، روان نخواهد شد و سطح آن اصطلاحاً پوست پرتقالی نمی‌شود.
 • همچنین کیفیت کار نقاش هم در رنگ‌های پایه حلال اثرگذار است درحالی‌که رنگ پودری از طریق باردار شدن به سطح می‌چسبد و این عامل دیگر وابستگی به شرایط آب و هوایی یا عامل انسانی ندارد.
 • مزیت دیگر رنگ‌ پودری علاوه بر صرفه اقتصادی این است که به دلیل عدم نیاز به حلال با محیط‌زیست نیز سازگارتر است.

رنگ پودری پیشگامان | تولید رنگ پودری در مشهد

قیمت رنگ صنعتی پودری در مشهد

کاربرد رنگ صنعتی پودری

 • از رنگ های پودری برای انواع صنایع استفاده می کنند که شامل هوافضا، دریایی، انرژی جایگزین، لوازم خانگی، خودروسازی، کالاهای مصرفی، ساخت تجهیزات بدنسازی، مبلمان پزشکی و اداری می باشد.
 •  روش های کاربرد شامل اسپری الکترواستاتیک مبتنی بر اپوکسی، بستر سیال مبتنی بر اپوکسی و رنگ پودر اسپری الکترواستاتیک مبتنی بر پلی استر است.
 • رنگ صنعتی پودری از رنگدانه ها و رزین های ریز زمینی ساخته شده است. این رنگ برای انواع فلزات قابل استفاده است. از فلزات در برابر سایش محافظت می کند و دوستدار محیط زیست است. برای انواع صنایع قابل استفاده است.

رنگ پودری مخصوص اپوکسی چیست ؟

یکی از پر کاربرد ترین موارد مصرفی رزین اپوکسی جهت رنگ دهی رزین اپوکسی می توان به پیگمنت اپوکسی اشاره کرد پیگمنت های اپوکسی یا همان ریز دانه های رنگی پودر های رنگی بسیار ریز که با تکنولوژی خاصی بصورت میکرونیزه شده هستند برای رنگ دهی به رزین اپوکسی بسیار مناسب هستند

انواع پودر صدفی مخصوص رزین اپوکسی :

 1. پیگمنت صدفی سفید
 2. پیگمنت صدفی مشکی
 3. پیگمنت صدفی آبی
 4. پیگمنت صدفی زرد و یا همان طلایی
 5. پیگمنت صدفیه مسی
 6. پیگمنت صدفیه فیروزه ای
 7. پیگمنت صدفیه قهوه ای
 8. پیگمنت صدفیه بنفش
 9. صدفی آبی رودخانه ای
 10. پیگمنت صدفی نقره ای

این ۱۰ مورد پیگمنت صدفی مخصوص رزین اپوکسی که اشاره شد بسیار پرکاربرد هستند در رزین های اپوکسی نکته‌ای که شما باید مد نظر قرار دهید این است که برای بهتر حل شدن رنگ ها در رزین اپوکسی بهتر است که ابتدا پودر پیگمنت را با هاردنر مخلوط کنید و سپس هاردنر مخلوط شده با پودر رنگی را به رزین اپوکسی اضافه کنید و با هم مخلوط نمایید .

نمونه دیگری از دیپلمات های اپوکسی می توان به پودرهای شب تاب اشاره کرد پودر های شب تاب یا همان فسفر سنت پروژه هایی هستند که در طول روز نور را جذب می کنند و در هنگام شب بازتابش نور دارند این نکته را مد نظر قرار دهید که بازتاب شه رنگهای شبتاب و یا همان فسفرسنت در تاریکی مطلق دیده می شود در هنگام خرید رنگ های شب تاب میتوانید جهت اطمینان از کیفیت پودر رنگی به وسیله نور فلش موبایل و یا چراغ قوه به مدت یک دقیقه به روی پودر شبتاب بگیرید و پس از آن در یک ناحیه تاریک به طور مثال در میان دستانتان به پودر نگاه کنید اگر میزان نوردهی پودر شب تاب زیاد بود این نشان دهنده این است که پودر شما دارای کیفیت خوب می باشد .

از رنگهای پودر های شب تاب می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. پودر شب تاب آبی
 2. پودر شب تاب سبز
 3. پودر شب تاب فیروز های مخصوص رزین اپوکسی
 4. پودر شب تاب قرمز مخصوص رزین اپوکسی
 5. پودر شب تاب مخصوص رزین اپوکسی نارنجی

این نکته را مد نظر قرار دهید که در میان تمام رنگهای شبتاب مخصوص رزین اپوکسی رنگ سبز شب تاب پرمصرف ترین رنگ اپوکسی میباشد به دلیل اینکه این نوع رنگ بازتاب شه بسیار بیشتری نسبت به رنگهای دیگر دارد و این نکته را مد نظر قرار دهید که رنگ نارنجی و رنگ قرمز شب تاب مخصوص رزین اپوکسی نوردهی بسیار بسیار اندکی دارند بنابراین توصیه می شود که از رنگ های سبز شب تاب مخصوص اپوکسی و یا آبی و یا فیروزه ای استفاده کنید.

تماس : 09151141596


تولید رنگ پودری پیشگامان در مشهد , تولید رنگ پوردی الکترواستاتیک در مشهد , تولید رنگ پودری صنعتی در مشهد  , فروش رنگ پودری استوک در مشهد , فروش یکبار پاش در مشهد , تولید رنگ پودری هفت رنگ در مشهد , تولید رنگ پودری الکترواستاتیک چرمی در مشهد , تولید رنگ پودری الکترواستاتیک ساده در مشهد , تولید رنگ پودری الکترواستاتیک چروک در مشهد , تولید رنگ پودری صنایع فلزی در مشهد , خرید و فروش رنگ های پودری , تولید کننده انواع رنگ پودری الکترواستاتیک , نمایندگی فروش رنگ پودری الکترواستاتیک , نمایندگ یفروش رنگ پودری در مشهد , مرکز فروش رنگ پودری الکترواستاتیک , خرید عمده رنگ پودری از درب کارخانه ,  مرکز خرید و فروش انواع رنگ ,رنگ پودری از کجا تهیه کنیم ؟ , تولید و فروش انواع رنگ صنعتی پودری , خرید رنگ پودری الکترواستاتیک , پیگمنت اپوکسی، پودر بلک لایت، پودر شب تاب، قیمت پیگمنت اپوکسی، پودر فلورسنت، پودر فسفری، پودر صدفی رزین، پودر صدفی اپوکسی، قیمت پودر صدفی، قیمت پودر شبتاب , رنگ پودری مخصوص رزین اپوکسی , قیمت رنگ پودری قیمت رنگ پودری پوشش فام , قیمت رنگ پودری کوره ای , قیمت هر کیلو رنگ پودری , قیمت رنگ پودری الکترواستاتیک , قیمت رنگ پودری پکا شیمی , رنگ پودری از کجا بخریم

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

 1. محمدامین محمدی

  شما نامبروان هستی👍🏻👍🏻👍🏻

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *