کارت ویزیت آنلاین در قالب حجره اینترنتی | ثبت آگهی

حجره اینترنتی چیست؟

خب برای شروع باید گفت در واقع کارت ویزیت آنلاین در قالب حجره اینترنتی. و بعد میپردازیم به معنی کلمه حجره. بطور کلی معنی کلمه حجره، مغازه است. و معمولا از دوران قدیم تا حالا هرکس میخواهد به فروشگاه کوچک خود یا مغازه خود برود، میگوید: دارم به حجره میروم. خب حالا که با معنی کامل حجره آشنا شده‌اید میخواهیم به سراغ معنی حجره اینترنتی برویم. خب همانطور که میدانید به واژه اینترنت خیلی چیز ها گفته میشود. یکی از آنها مانند وب است که اگر به جای واژه حجره اینترنتی، معنی هرکدام را بگذاریم میشود مغازه وب شما. که هردو معنایی یکسان دارند. به عبارتی این واژه یعنی حجره اینترنتی در سامانه حجره جو، به معنی نمایش کسب و کار شما با استفاده از لقب حجره دار به صاحب کسب و کار، و لقب حجره اینترنتی به کارت ویزیت آنلاین آن کسب و کار و نمایش اطلاعات در سرچ کاربرانی از سراسر کشور در گوگل میباشد. آیا تا به حال نمونه از نمایش حجره های اینترنتی مشتریان حجره جو دیدن کرده اید؟ در بخش بعد چند نمونه از آنها را مشاهده میکنید.

نمونه حجره اینترنتی

هدف سامانه حجره جو از ساخت حجره اینترنتی چه بود؟

مدیران و کارکنان این سامانه با مشاهده کسب و کار هایی در سراسر کشور که نه وب سایت دارند و نه زمان ان را دارند که به تنهایی برای کسب و کار خودشان وب سایتی طراحی کنند، یا برای بودن کسب و کار خود در گوگل از هیچ پلتفرمی استفاده نمی کنند و برای آن اقدامی انجام نمیدهند، وقت خود را بر سر ان گذاشت که خدماتی مفید و پر کاربرد را ارائه دهد. که این کسب کار ها را به سادگی و با کمترین هزینه به کاربرانی که در بستر وب هستند معرفی کند. تا انها بتوانند به صورت انلاین و از طریق حجره اینترنتی یا وب سایتی که در سامانه حجره جو طراحی میکنند، فروشی اینترنتی خود خود را داشته باشند. نه تنها فروش اینترنتی، بلکه با استفاده از حجره اینترنتی یا وب سایت در سامانه حجره جو میتوانید اطلاعات محصول خود را هم به کاربران نمایش بدهید. یا درمورد کارایی و تاریخچه آن برای کاربران توضیح بدهید.

سوالات متداول

آیا حجره اینترنتی همان وب سایت است؟

جواب این سوال خیر است. حجره اینترنتی، زیر مجموعه سامانه حجره جو است که تک صفحه ای میباشد. اما وب سایت ها با دامنه .ir و .com و... طراحی میشود، که تعداد زیادی صفحات میتواند داشته باشد.

حجره جو چیست؟

ما تیم حجره جو هستیم.که یک پلتفرم کسب و کار اینترنتی در قالب بانک اطلاعات مشاغل کشور و در سال 1400 با هدف راه اندازی ارتقاء کسب و کار اینترنتی فعالیتمان را آغاز کردیم. از خدمات ما میتوان به تولید محتوا، طراحی تیزر تبلیغاتی، طراحی لوگو، طراحی بنر سایت، طراحی وب سایت و حجره اینترنتی اشاره کرد.

آیا حجره جو طراحی وب سایت انجام میدهد؟

بله. برای ما طراحی وب‌ سایت یک پروسه است که از لایه‌ سازی صفحات وب، تولید محتوا، طراحی گرافیکی و رعایت اصول سئو تشکیل شده است. که ما آنها را طراحی میکنیم.

وب سایت به چه معناست؟

وب سایت، مجموعه ای از صفحات مرتبط به هم گفته می شود که امکان حضور هر شخص یا شرکت را دارد. و هریک از صفحات آن نیز دارای محتوا و اطلاعات مختلفی است.

رضایت مشتریان

حجره جو مشتریان زیادی داشته و دارد. که درصد زیادی از انها یا بهتره بگویم تقریبا همه آنها از حجره اینترنتی خود راضی بودند. زیرا بعد از دریافت حجره کسب و کارشان، هم اطلاعات کسب و کارشان در سرچ گوگل نمایش داده شد، هم تصاویری از محصولشان در گوگل نمایش داده شد هم… به همین دلیل فروش بالایی بدست آوردند. در کمی پایین از این متن درصد آنها را به صورت دقیق مشاهده میکنید.

رضایت مشتریان از حجره اینترنتی
رضایت 95%

آیا تنها با استفاده کردن از حجره اینترنتی میتوانم فروش اینترنتی داشته باشم؟

جواب این سوال خیر است. چرا؟

1-اولین قدم در داشتن فروش اینترنتی خوب ارائه به موقع و درست خدامت است. حتا اگر وب سایت و حجره اینترنتی و… داشته باشید، اگر خدماتی مفید و ارائه درست خدمات نداشته باشید، هرچقدر هم برای وب سایت یا حجره خود مبلغ بپردازید تا کاربران را جذب کنید کاربران از شما به دلیل هایی مانند مفید نبودن کالا، سالم نبودن کالا پس از تحویل، و به موقع تحویل ندادن کالا و…

2-در قدم دوم است که باید به ظاهر ماجرا دقت کنید و برای ان مبلغ بپردازید. منظور از ظاهر ماجرا مورد هایی مانند تصاویری که در حجره اینترنتی یا وب سایت خود بارگذاری میکنید، قالب سایتتان، و… است. اما منظور از توجه کردن به آنها این است که برای زیبا سازیشان تمام تلاش خود را بکنید و آنها را هیچ وقت فراموش نکنید. تا یک حجره یا وب سایت زیبا و مدرن داشته باشید.

3-قدم سوم کمی با بقیه متفاوت است. زیرا این قدم مربوط با تولید محتوا حجره یا سایتتان ارتباط دارد. در قدم سوم باید در حجره یا وب سایتتان تولید محتوا انجام دهید تا کاربران آموزش های شمار مطالعه کنند. تا مدت زمان بیشتری را در سایت شما بگذرانند. و دلیل انجام دادن تولید محتوا در سایت این است که باعث دریافت ترافیک ارگانیک بیشتری برای سایت خود از کاربران و بالا بردن سطح دانایی کاربران خواهد شد.

سه قدم مهم برای فروش بالا با حجره اینترنتی

کارت ویزیت آنلاین چیست؟

کارت ویزیت آنلاینِ حجره اینترنتی مانند همان کارت ویزیت چاپی شما میباشد. اما کمی متفاوت است. میتوانید در کارت ویزیت آنلاین از همان اطلاعاتی که در کارت ویزیت چاپی خود است استفاده کنید. اما به صورتی مدرن تر و زیباتر است. با مطالعه بخش های بعد معنی کارت ویزیت آنلاین را کاملا درک میکنید.

مزایای کارت ویزیت آنلاین

امروزه گم کردن و عدم دسترسی به کارت ویزیت چاپی خود یکی از مشکلات رایج است. که خیلی ها با این مشکل مواجه شده اند. یکی از مزایای کارت ویزیت آنلاین در قالب حجره اینترنتی، در حجره جو این است که گم نمیشود و با استفاده از یک لینک میتوانید ان را مشاهده کنید یا به دیگران خود را با آن معرفی کنید. و مشکل دیگری که در کارت ویزیت واقعی این است که زمانی که حجم اطلاعات شما در کارت ویزیت بالا برود، باعث زیبا نبودنش میشود. یکی از مزایای استفاده از کارت ویزیت انلاین در سامانه حجره جواین است که بسیاری از این مشکلات را برطرف میکند. و مزایای بیشتری نسبت به کارت ویزیت های معمولی به همراه دارد.

کارت ویزیت آنلاین یا کارت ویزیت چاپی؟

در جواب به این مطلب باید گفت که با توجه کردن به شرایط کلی و نفوذ اینترنت در کل جهان و طبق آمار و تحقیقات، میتوان گفت که کسب و کارهای سنتی تا چند سال آینده با مشکل هی بزرگی مواجه میشوند. همچنین سهم بازار را از دست خواهند داد.

حجره اینترنتی

{ کارت ویزیت آنلاین }
مزایا:
 • ثبت در بانک مشاغل کل کشور
 • صفحه کاملا اختصاصی
 • جایگاه ویژه در سامانه
 • لینک اختصاصی برای صفحه شما
 • معرفی حجره شما در گوگل
 • ثبت مکان شما در گوگل مپ
 • درج توضیحات کسب و کار شما
 • ویرایش مطالب
 • قرار دادن ویدیو و عکس
 • درج اطلاعات تماس
 • درج آدرس صفحات مجازی شما
 • هدیه: کیلیپ تبلیغاتی
 • پشتیبانی در ساعات اداری
 • و...

حرف آخر

امیدواریم که این وبلاگ برای شما دوستان و همراهان حجره جو مفید بوده باشد.

جهت ثبت نام و دریافت حجره اینترنتی مجموعه کسب و کار خودتون و استفاده از خدمات ویژه مشترکین سامانه، تماس بگیرید و یا از طریق ثبت حجره در صفحه اول سامانه اقدام نمایید.

و یا جهت دریافت مشاوره رایگان، شماره تماس خود را به واتساپ سامانه ارسال نمایید تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند.

مطالب مرتبط

نظرات و سوالات کاربران

 1. خیلی خیلی ممنونم از تیم بزرگ حجره جو? کمک بزرگی به پیشرفت کسب و کارم کردید???خدا خیرتون بده

 2. خیلی خوبه. که میتونیم با این هزینه کم فروش اینترنتی داشته باشیم.

 3. واقعا ممنونم از این خدمات عالیتون. و ممنون از آموزش های که برای ما طراحی میکنید. مثل دوره آموزش سئو که کاملا رایگان بود.

 4. به نظر من کارت ویزیت آنلاین بهتر از کارت ویزیت چاپیِ. و ممنونم از سامانه حجره جو که کارت ویزیت آنلاین در قالب حجره اینترنتی را برای ما طراحی کردند.????

 5. خسته نباشید میگم ? به سامانه حجره جو. بابت خدمات و پشتیبانی خوبشون.?

 6. حجره اینترنتی خیلییی خوبه ?. از نظر من چون تمام اطلاعات کسب و کار رو در سرچ گوگل نمایش میده عالیه.?

 7. واقعا کارت ویزیت های آنلاین سامانه حجره جو خیلی خوبه. چون تمام حجره های اینترنتی در سرچ گوگل بالا میان که این خیلی می‌تونه توی بحث فروش اینترنتی تاثیر داشته باشه! ???

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *