معرفی حجره

این حجره واگذار میشود

جهت ثبت سفارش تماس بگیرید

ارتباط از واتساپ 09918659447


خدمات آبکاری گردون

خدمات آبکاری گردون , آبکاری فلزات در تهران و سراسر کشور ، آبکاری انواع فلزات، آبکاری نیکل , زرد, زرد قلم, مس , سیاه قلم, قلع, گالوانیزه, مشکی…

ارائه خدمات در سراسر کشور

تماس:********

اینستاگرام: *******

واتساپ:********

ساعت کاری: شبانه روزی

آدرس: تهران ،*******

به مدیریت: ********

لطفا هنگام تماس بگویید شما را در حجره جو دیده ایم


آبکاری گردون در تهران

 

آبکاری نیکل گردون

 • بهترین کیفیت خاورمیانه
 • آبکاری لوازم لوکس منزل,
 • آبکاری لوستر مدرن ,
 • آبکاری طلا ,گالوانیزه رنگی,
 • آبکاری مشکی, سیانوری, گالوانیزه سرد و گرم
 • آبکاری قلع ثابت و گردان،
 • آبکاری نیکل گردان،
 • آبکاری زرد طلایی گردان،
 • آبکاری زرد قلم، آبکاری مس گردان،
 • آبکاری سیاه قلم مس ،
 • آبکاری سیاه قلم قلع

 

آبکاری سیاه قلم در تهران

 • ارائه انواع مواد پسواسیون در رنگهای مختلف عاری از ترکیبات کروم ۶ ظرفیتی در صنعت گالوانیزه
 • فرآیند جدید آبکاری گالوانیزه اسیدی با براقیت و توان پرتاب بی نظیر در عین حال بسیار کم مصرف و اقتصادی

آبکاری گردون رضایی

خدمات آبکاری نیکل در تهران 

آبکاری چیست؟

آبکاری یک روش شیمیایی یا الکترو شیمیایی به منظور ایجاد پوشش‌‌ فلزی بر روی سطح اجسام است. به بیانی علمی‌تر، آبکاری فرآیندی است که طی آن یک لایه نازک از یون‌های فلزی بر سطح شیء دیگری رسوب داده می‌شود.

احتمالا شما این عمل را از قبل با نام ترسیب می‌شناسید. معمولا آبکاری با فلزاتی نظیر نیکل، کروم، مس، روی، کادمیوم، قلع، نقره، طلا و دیگر فلزات پلاتینی انجام می شود.

آبکاری یکی از قدیمی‌ترین و متداول‌ترین روش‌های ایجاد پوشش‌های فلزی بر سطح اجسام است. جالب است بدانید که این روش قدمتی هزار ساله دارد و همچنان نیز در عرصه تولید پوشش های نانو رو به رشد است.

مزایای آبکاری نیکل:

محصولات بسیاری در بازار وجود دارد که نوعی از آبکاری نیکل را در فرایند تولید گنجانیده است. انواع محبوب آبکاری نیکل عبارتند از:

 • آبکاری براق
 • آبکاری الکترولیس
 • آبکاری مات

برای هر روکش مزایا و معایب متنوعی وجود دارد و هر یک برای بعضی از موارد مناسب تر از سایر موارد است.

کاربردهای آبکاری نیکل

نیکل آبکاری شده برای افزایش کارایی ، ارزش و جذابیت محصولات تولیدی بطور گسترده استفاده می شود.

از دیگر روکش های نیکل برای بهبود خصوصیات فیزیکی مانند مقاومت در برابر سایش ، گرما یا خوردگی استفاده می شود. در بسیاری از کاربردهای مهم ، پوشش نیکل با  هدف دوگانه ارائه یک رنگ روشن و جذاب و همچنین ارائه مقاومت در برابر خوردگی یا سایر خصوصیات عملکردی انجام می شود.

در آبکاری نیکل افزایش استفاده از روکش های نیکل و کروم با دوام بر روی پلاستیک و اجزای آلومینیوم است. روکش های روشن ، ساتن ، مروارید و سیاه اغلب برای قطعات خودرو ، موتور سیکلت و وسایل نقلیه تجاری و همچنین شیرآلات / شیر آب و اتصالات حمام ، وسایل درب و کمد ، مبلمان فلزی ، لوازم و وسایل الکترونیکی  استفاده  می شوند.

آبکاری گردون رضایی

خدمات آبکاری زرد قلم در تهران

آبکاری زرد قلم چیست ؟

این آبکاری به آبکاری آنتیک هک معروف است که ابتدا روی قطعه مورد نظر یک لایه زرد میدهند، سپس آنرا داخل یک ماده سیاه قوطه ور میکنند بعد از خشک شدن سطح کار را فرچه میزنند سطوح صاف که فرچه بیشتری میخورد زود تر میشود و سطوحی که کمتر فرچه میخورد رنگ تیره دارد و یک حالت چرک مدی را به کار میدهد .

سطح قطعات آبکاری شده عموما براق و زیباست و همین ویژگی است که آن را تا این حد نسبت به سایر روش‌های پوشش‌دهی برجسته می‌کند. در واقع پوشش‌های آبکاری هم با هدف بهبود دوام و مقاومت و هم به منظور زیبایی ظاهری و بالا بردن کیفیت سطحی به کار می‌رود.

به همین دلیل هم در بسیاری از کارخانه‌های تولیدی قطعات را نهایتا آبکاری می‌کنند تا از کیفیت سطحی خوبی برخوردار باشند. شیرآلات، دستگیره‌ها، ظروف تزئینی و بسیاری از وسایلی که در اطرافتان سطح براق و زیبایی دارند، همگی آبکاری شده‌اند.

تماس: ******


آبکاری گردون , آبکاری گردون نیکل, آبکاری گالوانیزه سرد و گرم در تهران, آبکاری لوستر در تهران, آبکاری زرد قلم در تهران, آبکاری گالوانیزه رنگی در تهران, آبکاری زرد در تهران, آبکاری نیکل, آبکاری گردون, آبکاری فلزات در تهران ,آبکاری سیاه قلم در تهران, آبکاری زرد قلم در تهران , آبکاری کروم سخت در تهران, آبکاری کروم نیکل در تهران ، آبکاری نیکل کروم تزئینی ، آبکاری نیکل کروم ، آبکاری کروم سخت ، قیمت آبکاری کروم در تهران ، آبکاری فلزات در تهران ، آدرس ابکاری فلزات تهران ، آبکاری گردون تهران ، خدمات آبکاری در تهران ، خدمات آبکاری گروون در تهران ، آبکاری، قلع اندود، نیکل، آبکاری قلع، آبکاری جهت لحیم کاری، آبکاری زرد طلایی، سیاه قلم، آنتیک، آنتیک مسی، آنتیک برنجی، آنتیک قلع، آبکاری گردان، آبکاری شمش مس، آبکاری قطعات خودرو،  آبکاری قطعات الکترونیک، آبکاری نیکل، آبکاری نیکل چگونه انجام می شود؟ ، آبکاری نیکل چیست؟ ، انواع آبکاری نیکل و مزایای آنها، کاربردهای آبکاری نیکل ، آبکاری ظروف در تهران ، آبکاری نیکل کروم تهران ، آبکاری گردون عباس آباد ، آبکاری فلزات در عباس آباد ، کارگاه آبکاری فلزات تهران ، کارگاه آبکاری فلزات در عباس آباد ، قیمت آبکاری در تهران ، آبکاری نیکل , آبکاری زرد , آبکاری قلع , آبکاری نقره , آبکاری زردقلم , آبکاری سیاه قلم , آبکاری ثابت، آبکاری عباس آباد، آبکاری نیکل، آبکاری زرد، آبکاری قلع، آبکاری گردون، آبکاری ثابت، قیمت آبکاری کروم سخت ، خدمات آبکاری‌ نیکل‌ در تهران ، خدمات آبکاری‌ زرد در تهران

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

 1. شکری

  خدمات آبکاری شما فقط در تهران هست ؟

 2. زیبایی

  بهترین کیفیت در آبکاری نیکل دارین

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *