معرفی حجره

این حجره واگذار میشود

جهت ثبت سفارش تماس بگیرید

ارتباط از واتساپ 09918659447


بازرگانی ابزار آلات قربانی

فروشگاه ابزارآلات باغبانی میاندوآب , خرید ابزارآلات کشاورزی در میاندوآب , بازرگانی ابزار آلات قربانی , توزیع کننده انواع ابزار آلات باغبانی ، ابزار هرس کاری ، ابزار نهال کاری بهترین برندها و کیفیت بالا

ارسال به سراسر کشور

تماس : ********

اینستاگرام : *********

واتساپ : ********

ساعت کاری : *******

آدرس : میاندوآب، *********

مدیریت : ********

لطفا هنگام تماس بگویید که شما را در حجره جو دیده ایم


ابزارآلات باغبانی در میاندوآب

خرید ابزارآلات کشاورزی در میاندوآب | فروشگاه ابزارآلات باغبانی میاندوآب

خرید ابزارآلات باغبانی در میاندوآب

خرید ابزار باغبانی و کشاورزی

ابزارهای باغبانی ابزارهای هستند که به منظور کشاورزی و باغبانی علمی استفاده می شود و تجهیزات باغبانی و کشاورزی یکی از مهم ترین بخش از تولیدات صنعت را در نقاط مختلف جهان به خود اختصاص داده است.
کشاورزی و باغبانی در هر سطحی چه در وسعت بزرگ و یا وسعت کوچک نیاز به داشتن ابزار خود و کاربردی برای سهولت کار و پیشبرد کار نیاز است و کار کشاورزی و باغبانی بدون داشتن ابزارهای مناسب بسیار سخت و در برخی مواقع غیر ممکن است.

برای خرید ابزار آلات باغبانی همانطور که در بالا گفتیم، باید ابتدا مشخص کنید که قرار است برای چه حجمی استفاده شوند. چه مساحت زمین کم باشد، چه خیلی زیاد، فرقی نمی‌کند، ابزار باغبانی دستی معمولا از ضروریات این کار است که هر باغبان و کشاورزی باید آن‌ها را داشته باشد.

از ابزار دستی باغبانی می‌توان به بیل و بیلچه، تبر، قیچی و اره باغبانی اشاره کرد که کاربری و راهنمای خرید هر کدام را در ادامه توضیح می‌دهیم.

بیل و بیلچه : شاید بتوان گفت بیل از قدیمی‌ترین ابزاری است که بشر ساخته و از آن برای کندن زمین و جابه‌جایی خاک استفاده می‌شود. همانطور که از نام بیلچه پیداست نوع کوچک‌تر بیل است که برای انجام کارهای سبک‌تر مثل کندن علف‌های هرز، کار با خاک گلدان، جابه‌جا کردن بوته‌ها و کارهایی از این قبیل استفاده می‌شود. برای خرید این ابزار دستی به جنس دسته و تیغه توجه کنید که مرغوب باشد. همچین به طول دسته توجه کنید چرا که هرچه طول دسته بزرگ‌تر باشد، می‌توانید نیروی بیشتری وارد کرده و برای کارهای سنگین‌تر از آن استفاده کنید.

تبر : تبر هم از ابزارهای پایه و قدیمی در کشاورزی است که کاربری های زیادی در کارگاه‌های صنعتی، نجاری، کابینت سازی، مانورهای نظامی، گردشگری، کوهنوردی و دفاع شخصی دارد. این ابزار دستی ساختار ساده ای دارد، از یک دسته و تیغه تشکیل شده است. برای خرید تبر مشابه آنچه که در قسمت بیلچه گفتیم، باید به جنس و طول دسته و همچنین جنس تیغه توجه کنید.

بازرگانی ابزار آلات قربانی در میاندوآب

قیمت ابزار باغبانی در میاندوآب

قیچی: قیچی باغبانی شامل یه دسته است که به عنوان اهرم عمل کرده و دو تیغه که عمل برش را انجام می‌دهند. قیچی‌های باغبانی براساس طول دسته به دو مدل دسته بلند و دسته کوتاه تقسیم می‌شوند. . قیچی باغبانی با دسته کوتاه برای هرس شاخه‌های نازک و چیدن گل‌ها استفاده می‌شود. قیچی باغبانی دسته بلند برای هرس پرچین‌ها و درختچه‌ها، شاخه‌ها با ضخامت بیشتر یا شاخه‌ها در ارتفاع بالا کاربرد دارند. برای خرید این ابزار باغبانی به جنس دسته و بدنه و طول دسته توجه کنید و آن را با توجه نوع کاربری‌ انتخاب کنید.

اره باغبانی: از این ابزار برای بریدن و هرس کردن شاخه درختان استفاده می‌شود. اره باغبانی دستی از دو قسمت تیغه و دسته ساخته شده است و برای خرید این ابزار دستی باید به جنس دسته و تیغه توجه کنید. برای بریدن شاخه‌ها و تنه قطور درختان از اره موتوری باغبانی استفاده می‌شود.

از دیگر ابزار دستی باغبانی می‌توان به شن کش، کلوخ شکن، کج بیل، چنگک و … هم اشاره کرد که در برخی فروشگاه‌ها به‌صورت ست ارائه می‌شوند. در واقع می‌توان گفت با خرید آن یک کیف ابزار باغبانی، شامل تمام موارد ضروری را خواهید داشت.

بازرگانی ابزار آلات قربانی در میاندوآب

پلاستیک و نخ کشاورزی در میاندوآب

خرید ابزارآلات موتوری در میاندوآب

از ابزارآلات موتوری باغبانی می‌توان به شاخه زن، شمشاد زن، علف‌ زن و چمن زن و سم‌پاش موتوری اشاره کرد که برای کارهای سنگین‌تر با حجم بیشتر ساخته شده‌اند و کار کشاورزی در سطح گسترده بدون وجود این ابزارآلات موتوری، غیرممکن به نظر می‌رسد.

از دیگر ابزار دستی باغبانی می‌توان به شن کش، کلوخ شکن، کج بیل، چنگک و … هم اشاره کرد که در برخی فروشگاه‌ها به‌صورت ست ارائه می‌شوند. در واقع می‌توان گفت با خرید آن یک کیف ابزار باغبانی، شامل تمام موارد ضروری را خواهید داشت.

از ابزارآلات موتوری باغبانی می‌توان به شاخه زن، شمشاد زن، علف‌ زن و چمن زن و سم‌پاش موتوری اشاره کرد که برای کارهای سنگین‌تر با حجم بیشتر ساخته شده‌اند و کار کشاورزی در سطح گسترده بدون وجود این ابزارآلات موتوری، غیرممکن به نظر می‌رسد.

قیمت ابزار باغبانی

به عوامل مختلفی بستگی دارد. در مورد تمام ابزارآلات باغبانی چه دستی و چه موتوری، برند و کشور سازنده تاثیر زیادی روی قیمت آن دارد. از برندهای معتبر ایرانی تولید کننده ابزار کشاورزی با افتخار می‌توان به ابزار باغبانی فریدونی، ابزار باغبانی بهکو و ابزار باغبانی سپه اشاره کرد که از قیمت و کیفیت خوبی برخوردارند. بعد از برند، کیفیت و جنس قطعاتی که استفاده شده، تعیین کننده قیمت ابزار است. مسلم است که هر چه از مواد مرغوب‌تری برای ساخت آن‌ها استفاده شده باشد، کیفیت بالاتر و در نتیجه قیمت بالاتری خواهند داشت.


خرید چاقو پیوندی در میاندوآب , خرید ابزار باغبانی در میاندوآب , خرید علف تراش در میاندوآب , خرید قیچی باغبانی در میاندوآب , خرید نایلون در میاندوآب , خرید سمپاش در میاندوآب , خرید اره در میاندوآب , خرید نخ در میاندوآب , خرید ابزار هرس کاری در میاندوآب , خرید ابزار نهال کاری در میاندوآب , خرید شیلنگ در میاندوآب, ابزار کشاورزی در میاندوآب, دستگاه هرس در میاندوآب ، ابزار فروشی میاندوآب ، ابزار کشاورزی میاندوآب ؟ 

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “خرید ابزارآلات کشاورزی در میاندوآب | فروشگاه ابزارآلات باغبانی میاندوآب”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *