معرفی حجره

مشاور املاک فتحی در چوبر

بنگاه معاملات ملکی شفت , املاک فتحی در چوبر شفت , با بهره گیری از مشاوران مجرب و کار آزموده افتخار دارد در زمینه های مختلف خرید و فروش ویلا لوکس ، جنگلی باچشم انداز زیبا ، ویلا استخردار، ویلا محوطه سازی شده ، خرید و فروش زمین مسکونی ، شالیزار ، باغی ، آپارتمان های لوکس و نوساز با مناسب ترین قیمت ،رهن و اجاره آپارتمان و ویلا با بهترین شرایط پرداخت ، مشارکت در پروژه های ساخت و ساز ، کارشناسی و نقش کشی ،رزرو ویلا و آپارتمان به صورت شبانه روزی برای مسافرین و همشهریان عزیزدر سراسر استان گیلان باشد. آماده خدمتگذاری به صورت آنلاین و حضوری به مشتریان گرامی.

مشاوره رایگان به تمام عزیزان در سراسر کشور

تماس: 09361422940

اینستاگرام : hasanfathi179@

واتساپ : 09361422940

ساعت کاری : شبانه روزی

آدرس: گیلان ، شفت ، چوبر

مدیریت : حسن فتحی

لطفا هنگام تماس بگویید که شما را در حجره جو دیده ایم


بهترین مشاور املاک در شفت

بنگاه معاملات ملکی شفت | مشاور املاک در شفت

خرید زمین زراعی روستایی در شفت

مشاور املاک فتحی در شفت با سابقه درخشان در منطقه و برخورداری از کادری تحصیلکرده و با تجربه و دارای بالاترین میزان ارتباط با سازندگان و ساکنین منطقه ، خرید , فروش ، رهن ، اجاره ،خانه ، ویلا ، باغ ، زمین ، زمین زراعی در بهترین مناطق خوش آب و هوای گیلان. با مدارک معتبر و قابل استعلام. در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخگوی امور ملکی متقاضیان بوده و یک دوست آگاه و یک مشاور ملک و حقوقی متخصص و امانت دار در حفظ اطلاعات کلیه مراجعین و متقاضیان خود باشد.

معتقدیم همواره صداقت کوتاه ترین و مطمئن ترین راه برای رسیدن به هدف میباشد

 • خرید و فروش،زمین،مغازه، ویلا، باغ
 • رهن، اجاره
 • خرید و فروش آپارتمان

بنگاه معاملات ملکی شفت | مشاور املاک در شفت

خرید ویلای روستایی در شفت

وظایف مشاور املاک :

 1. بررسی صحیح جزئیات یک ملک
 2. تنظیم شرایط قرارداد
 3. انتشار مطالب و بروزرسانی سایت املاک
 4. تنظیم فهرستی از موارد در دست برای ارائه به مشتریان
 5. مقایسه شرایط املاک با یکدیگر و دسته بندی آن ها از نظر قیمت و موقعیت
 6. مشاوره و همکاری با فروشنده یا اجاره دهنده برای قیمت گذاری و بررسی شرایط معامله
 7. تهیه عکس های مناسب برای آگهی و تبلیغات ملک
 8. راهنمایی فروشندگان برای رفع معایب ملک یا مشکلات احتمالی
 9. مذاکره و مشاوره برای قیمت نهایی با خریداران و فروشنده ها و ثبت مبلغ نهایی
 10. مشاوره و کمک به خریدار یا اجاره گیرنده برای پیدا کردن ملک یا خانه دلخواه و مطابق با بودجه مشتریان
 11. قرار دادن ملک مورد نظر در فهرست قابل ارائه یا بصورت آنلاین در وب سایت ها
 12. بازاریابی و تبلیغات بصورت حضوری یا اینترنتی
 13. هماهنگی با صاحبان ملک و همراهی مشتریان برای بازدید
 14. برقراری جلسه قرارداد و تنظیم قرارداد
 15. انتقال بخشی از مبلغ از خریداران به فروشنده ها به عنوان بیعانه
 16. برداشتن ملک فروش رفته از فهرست ارائه شده …

بنگاه معاملات ملکی شفت | مشاور املاک در شفت

مشاور املاک در چوبر شفت

مشاور املاکی , کار پر زحمت و استرس زا میباشد و فرد مشاور املاک فردی است که مورد اطمینان بین طرفین معامله است ، که دو طرف، ملک یا اسناد خود را در اختیار او قرار می دهند و برای خرید و فروش ملک خود به مشاوره های یک شخص متخصص نیاز دارند، این شخص باید قابل اعتماد باشد تا دو طرف ضرری متحمل نشوند.

بنگاه معاملات ملکی شفت | مشاور املاک در شفت

بهترین مشاور املاک در شفت

مشاور املاک حسن فتحی بهترین مشاور املاک در شفت با کادری مجرب ، بهترین و حرفه ای ترین مشاوره را در زمینه خرید و فروش ملک ، خرید و فروش زمین شالیزار ، مسکونی ، باغی ، خرید و فروش ویلا لوکس ، مدرن ، جنگلی ، ساحلی مشغول هستند. این مشاوران در زمینه خرید و فروش خانه و املاک تجاری به مشتریانشان کمک می کنند. نکته جالبی که در این میان وجود دارد این است که بعضی از مشاوران املاک در کارشان بهترین هستند و نسبت به دیگر مشاوران، از شهرت بیشتری برخوردارند. آنها هر معامله‌ای را به بهترین شکل ممکن به پایان می‌رسانند.

بنگاه معاملات ملکی شفت | مشاور املاک در شفت

ویژگی‌ بهترین مشاور املاک در شفت :

مشاور املاک حسن فتحی ، علاوه بر اینکه در شغل خود حرفه‌ای هستند ، همیشه آراسته و مرتب با شخصیتی مثبت و با هدف کمک و مشاوره به مشتریان عزیز تا بهترین خرید و سرمایه گذاری را داشته باشند ، به همین دلیل بهترین مشاور املاک در شفت و استان گیلان می باشد.

 • مشاور املاکی موفق و حرفه ای هست که بتواند  توانایی در برقراری ارتباط با مشتریان داشته باشد تا مشاوره درست و راهنمایی مفیدی انجام دهد و در اصطلاح روابط عمومی خوبی داشته و بتواند با خوش‌رویی با همهٔ افراد ازجمله فروشندگان، خریداران، سرمایه گذاران، مستأجران و… رابطه برقرار کرده و به‌صورت مداوم با آن‌ها در ارتباط باشد تا آن‌ها را راهنمایی کند و پیشنهادات مفید و کاربردی به هر شخصی بدهد.

ارتباط با سایر مشاورین املاک و همکاران شاغل در حوزه مسکن می‌تواند در موجب پیشرفت فرد در حوزه شغلی‌ باشد

 • دارای دانش و مهارت درزمینهٔ املاک ، به‌روز بودن در این حرفه بسیار مهم است، مشاور املاک فتحی ، دارای سابقه درخشان و تجربه بسیار است در زمینه مشاوره و سرمایه گذاری به همین دلیل بهترین مشاور املاک در شفت و سراسر گیلان می باشد، زمانی که فردی دارای دانش و مهارت کافی درزمینهٔ شغل خود باشد می‌تواند فرد موفقی در کارش باشد، شناخت منطقه و محله و دانش محلی به‌منظور راهنمایی بهتر مشتریان و معرفی درست منطقه و محله و شناخت محلات دیگر توسط مشاور املاک از ویژگی‌های مثبت او محسوب می‌شود.

آگاهی از تغییراتی که در بازار مسکن، قیمت‌ها و… رخ می‌دهد و پیش‌بینی تغییرات می‌تواند موجب عملکرد موفقیت‌آمیز مشاوران املاک می باشد.

 • مشاور املاک فتحی به طور حرفه ای به تمامی قوانین و مقررات مانند قوانین مربوط به بیمه تأمین اجتماعی، قوانین شهرداری، ثبتی و… آشنایی کامل دارد و می‌تواند موجب راهنمایی بهتر مشتریان شود و مشتریان با اطمینان کامل به ان ها اعتماد میکنند ،بخاطر همین مشاور املاک فتحی بهترین مشاورها را دارد و بهترین سرمایه گذاری ها انجام میشود.
 • مشاور املاک باید صداقت داشته باشد، دروغ، تزویر، ریاکاری و دورویی از ویژگی‌های منفی در همه افراد هستند، هیچ فردی دوست ندارد با افرادی که دارای این ویژگی‌هاست کار کند، افراد همیشه به دنبال صداقت هستند و اعتبار این شغل درگرو صداقت است، افراد به دنبال مشاوران صادقی هستند که کارهای خریدوفروش مسکنشان را با خیالی آسوده به آن‌ها بسپارند به همین دلیل مشاور املاک فتحی ،با صداقت و بهترین مشاوره درشفت و استان گیلان قابل اعتماد مشتریان وفادار خود می باشد .
 • مشاور املاک باید خوش‌نام باشد ، با توجه به این‌که افراد از کار کردن با انسان‌های مسئول، صادق، امانت‌دار و مورد اعتماد لذت می‌برند، خوش‌نامی از دیگر ویژگی‌های مثبت مشاورین املاک حسن فتحی می باشد زیرا باعث جذب مشتری ورضایت آن‌ها می شود، مشتریان مشاور املاک حسن فتحی اعتماد دارند و همهٔ معاملات و کارهای حوزه مسکن خود را از صفر تا صد به آن‌ها می‌سپارند.
 • مشاور املاک باید شنوندهٔ خوبی باشد، مشاور املاک حسن فتحی یکی ازبهترین مشاور املاک ها در شفت و استان گیلان است و با صبر و دقت به تقاضا و صحبت‌های مشتریان خود گوش می‌دهد تا نیازهای آن‌ها را متوجه شود و رفع کند، مشاور برای این کار سؤالات متفاوتی را مطرح می‌کند تا نیازهای مشتریان آگاهی پیدا کند و با توجه کردن به جزئیات، پاسخگوی و مشاوره حرفه ای و عالی به سؤال‌های مشتریان میدهند
 • مشاور املاک حسن فتحی دارای فن بیان عالی می باشند، و با استفاده از کلمات مناسب با اطلاعات عمومی بالا تقاضا و خواسته مشتری را متوجه می شوند و بهترین پیشنهاد و عالی ترین مشاوره را می دهند و اجازه می دهند که تصمیم نهایی را خود مشتری بگیرند.
 • املاک معاملاتی فتحی بهترین مشاور املاک در شفت هست چون حمایت گر هست و مشتریانش را با جان و دل درک می کند

مشاور معاملات ملکی حرفه ای متوجه این موضوع است که خریدوفروش ملک می‌تواند هم برای خریدار و هم برای فروشنده کار سخت و استرس‌آوری باشد، پس باید افراد را درک کند و مسائلی را که افراد از آن‌ها اطلاعات ندارند را برایشان توضیح دهد که نگرانی و استرسشان کاهش دهد.

 • مشاور املاک باید متوجه محدودیت زمان مشتری باشد

مشاور املاک باید هدف افراد را از خرید و فروش متوجه شود و مطابق با این اهداف اقدام کند، بعضی‌ها بنا به دلایلی برای خرید یا اجاره مسکن عجله دارند، مشاور باید این موضوع رو متوجه شود و همراه با افراد فعالیت کند و نیاز و خواسته آنان را درالویت قرار دهد ، بنگاه معاملات ملکی در شفت، بهترین املاک در شفت و سراسر استان گیلان هست که مجرب ترین و حرفه ای ترین کارشناسان و مشاوران را دارد.

 • مشاور املاک معاملات ملکی در شفت خیلی با اشتیاق و باحوصله به مشتریان خود مشاوره میدهد و رضایت مشتریان را جلب می کند تا بتوانند بهترین خرید یا فروش و سرمایه گذاری را داشته باشند به همین دلیل همیشه بهترین گزینه و بهترین مشاور املاک در شفت و سراسر استان گیلان می باشد
 • مشاور املاک معاملات ملکی در شفت دارای صفحات مجازی و کارت ویزیت آنلاین هم می باشد، تا تصاویر تمامی انواع زمین های کشاورزی ، باغی ، مسکونی ، انواع ویلاهای لوکس ، جنگلی ، ساحلی ، ویلاهای روستایی، مدرن با مناسب ترین قیمت ها ، موجود می باشد، تا به مشتریان از سراسر کشور مشاوره حرفه ای رایگان داده شود و مشتریان حق انتخاب بهترین گزینه ها را داشته باشند

شور و اشتیاق به کار، آگاهی، اطلاعات، هوشیاری ذهنی، استفاده از تکنولوژی‌های به‌روز باعث شده تا بهترین مشاور املاک در شفت و سراسر کشور باشیم.

 

خرید ویلا روستایی در شفت

خرید ویلا روستایی در چوبر و شفت با قیمت مناسب

در یک بررسی صورت گرفته مشخص شده است که زمین های اطراف شهرها و به خصوص روستاهای چوبر و شفت قیمت ارزانتری به نسبت وسط شهر دارد. بنابراین این موضوع سبب شده تا ویلاسازی در طبیعت یک امر کاملاً عادی به نظر برسد.

خرید زمین و ساخت خانه های روستایی در زمین های چوبر با قیمت مناسب خریداری میشود، کسانی که بودجه کمی دارند و قصد سرمایه گذاری دارند قطعاً از مزایای داشتن ویلا در مناطق بومی و روستایی به خصوص ویلاهای روستایی در چوبر و شفت بهره مند خواهند شد.

آرامشی که زندگی در روستاها دارد. هوای بسیار پاک و سالم و طبیعتی که دست نخورده است. سبب می شود تا از سختی های زندگی در امان باشید. خودتان را برای زندگی در دنیایی پر از آرامش و آسایش آماده کنید و از زندگی لذت ببرید،

سرمایه گذاری مطمئن این روزها قیمتی که برای هر متر مربع زمین مسکونی در شهرها در نظر گرفته می شود بسیار گران است. این موضوع سبب شده تا خرید و فروش ویلا و زمین در مناطقی مانند کلان شهرها و بالای شهرها تا حدودی ثابت باقی بماند. در چنین وضعیتی دیده می شود که فرصت سرمایه گذاری در مناطق بومی و خرید ویلا روستایی درچوبر، شفت بسیار گسترش یافته است. این موضوع روی اقتصاد روستاهای چوبر و شفت تاثیر زیادی گذاشته است.

به این ترتیب سرمایه گذاری امروز شما در زمینه روستایی می تواند در آینده با شیب ملایم به سودآوری بیشتر کمک زیادی نماید. روستاهای چوبر وشفت توانسته اند امکانات لازم را فراهم سازند. این موضوع سبب می شود تا بتوانید وضعیت سرمایه گذاری را به صورت کاملاً اصولی در پیش بگیرید.

سفری آسوده به مناطق شمالی کشوراین روزها اگر به مناطق شمالی کشور سفر کرده باشید و بخواهید ویلایی اجاره کنید. متوجه میشوید که چقدر هزینه ویلا و سوئیت بالا است. با خرید ویلای روستایی در چوبر و شفت می توانید به مراتب بودجه کمتری از ویلای شهری را پرداخت کنید. شما می توانید با خیال راحت سفر داشته باشید. این موضوع مهمترین مزایای داشتن ویلا در مناطق بومی و روستایی چوبر و شفت محسوب می شود. یعنی شما هزینه را برای ملک خود در نظر میگیرید. این موضوع سبب می شود تا بتوانید سفری آسوده تر داشته باشید.

خرید ویلا روستایی در چوبر و شفت با مشاوران املاک ملکی معاملاتی در شفت که یکی از بهترین مشاور املاک ها در شفت است،

موضوع دیگر مشخص کردن سرمایه مورد نظر است. سرمایه ای که برای خرید ویلا روستایی در چوبر ، شفت در نظر میگیرید باید از هر نظر سنجیده شود. دقت کنید که معمولاً سرمایه هایی که در این زمینه ارزیابی می شود متغیر هستند. برخی از سرمایه ها شرایط خاص خود را دارند. این موضوع منجر به سودآوری بیشتر می شود. برای دریافت مشاوره کامل خرید ویلا در چوبر شفت با مشاوران املاک معاملات ملکی در شفت تماس بگیرید.همچنین میتوانید در شبکه اجتماعی اینستاگرام ما را دنبال کنید.

 

وظایف مشاور املاک شفت

از مهم‌ترین وظایف مشاور املاک فتحی می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم.

 1. مذاکره و تنظیم بهترین پیشنهاد به فروشنده و خریدار: از مهم‌ترین وظایف مشاور املاک معاملات ملکی در شفت ، مدیریت رابطه میان خریدار و فروشنده است. مشاورین بهترین پیشنهاد ممکن را به مشتریان می دهند و به خریداران کمک میکند تا یک قرارداد مناسب تنظیم کند. در هر معامله، فرد در شغل مشاور املاک باید واسطه مناسبی برای هرکدام از طرفین قرارداد باشد و به نسبت نیاز هرکدام، پیشنهادات مختلفی ارائه دهد به نحوی که در پایان، هردو طرف قرارداد از این معامله سود کنند بخاطر همین بنگاه معاملات ملکی ،بهترین مشاور املاک در شفت هست و مشتریان از آن راضی هستند.
 2. تهیه و تنظیم قراردادها و اسناد: در بنگاه معاملات ملکی شفت پس از ارائه پیشنهادات و ایجاد رضایت در طرفین، قرارداد و اسناد لازم را آماده کرده تا به صورت قانونی مالکیت ملک را به خریدار منتقل کند. در این صورت ممکن است از سایر نمایندگی‌های شاغل در این زمینه کمک بگیرد تا خریدار بتواند اسناد خود را به‌بهترین شکل تکمیل کند.

خرید زمین زراعی در چوبر شفت 

بنگاه معاملات ملکی در شفت برای مشتریان خود بهترین مشاوره در جهت سرمایه گذاری از طریق خرید زمین را میدهد، زیرا خرید زمین از گذشته تا به امروز یکی از حوزه های محبوب سرمایه گذاری بوده است. در شرایط اقتصادی کنونی تمایل افراد به سرمایه گذاری از طریق خرید زمین در چوبر و شفت هر روز در حال افزایش است و با توجه به افزایش شدید قیمتها شیب خرید زمین در چوبر وشفت همینطور در سراسرگیلان با سرعت زیادی در حال بالا رفتن است.

مزایای سرمایه گذاری در بازار زمین در شفت و سراسر گیلان

 • احساس امنیت:

بازار زمین، یک بازار سرمایه گذاری ملموس است. در مقایسه با سایر بازارها مانند بورس نیاز به تصمیم گیری های روزانه و لحظه ای ندارد. از سوی دیگر سرمایه گذاری در این بازار از خطراتی مانند سرقت در امان است. این عامل ها باعث می شود سرمایه گذار از خطرات روزانه دور باشد واز امنیت روانی بیشتری برخوردار باشد

 • سود حتمی:

بررسی و مشاهده روند بازار زمین در گیلان در دهه گذشته نشان می دهد که قیمت زمین کاهش نداشته است. در واقع پیوسته روند قیمت صعودی بوده است بنابراین سرمایه گذار اطمینان دارد که سرمایه اولیه اش از بین نمی رود و میزان سودش وابسته به مقطع زمانی متغیر خواهد بود.

 • استهلاک و آسیب پذیری:

خرید زمین در گیلان مانند خرید خانه دچار استهلاک و فرسودگی نمیشود و هزینه های جانبی در بر ندارد.

 • تسهیلات:

بانک ها تسهیلاتی را برای زمین با کاربری های مختلف در نظر گرفته اند مثل :طرح های کشاورزی،گردشگری و بومگردی. در صورت سرمایه گذاری در بازار زمین، می توانید از این تسهیلات بهره مند شوید.

 • بیمه:

بلایای طبیعی مثل زلزله، سیل، صاعقه و انفجار تهدیدی برای سرمایه گذاری در زمین به حساب نمی آیند و نیاز به پرداخت هزینه های بیمه نخواهید داشت.

 • سادگی و درک آسان تر:

در بازار زمین با یک دارایی فیزیکی سر و کار داریم و بیشتر مردم تا حدی با آن آشنا هستند. درک سرمایه گذاری در بازار زمین بسیار ساده تر از بازارهای سرمایه گذاری دیگر مانند بازار بورس و رمز ارزهاست. کافیست یک مشاور املاک امین،مثل : بهترین مشاور املاک شفت، بنگاه معاملات ملکی ، حسن فتحی چوبر ، با کارشناسان و مشاوران حرفه ای و آشنا به مناطق چوبر ،شفت و گیلان انتخاب کنید

 

مزایای خرید زمین کشاورزی در شفت

یکی از بهترین مزیت های خرید زمین کشاورزی در چوبر و شفت ملموس بودن آن برای سرمایه گذاران است. مزیت زمین کشاورزی در مقایسه با ریسک بازار سهام بهتر درک می شود. همچنین درآمد و سود حاصل از فروش محصولات شامل مالیات نیست و استهلاک ندارد.

یکی دیگر از مزیت های عالی خرید زمین کشاورزی در مناطق چوبر ، شفت و سراسر گیلان امکان اجاره دادن آن است. همچنین می توانید در آن کشاورزی کنید یا با اجاره دادن زمین محصولات حاصل از کشاورزی را شریک شوید و درآمد کسب کنید. با این کار خیالتان هم راحت است که به خوبی از زمین محافظت می شود. در بلند مدت نیز می توانید به سود زیادی برسید.

اجاره زمین کشاورزی در چوبر ، شفت و سراسر گیلان یکی از بهترین روش های سرمایه گذاری در شمال می باشد که به توسعه کشاورزی منطقه نیز کمک چشمگیری می کند. افرادی که سرمایه اندکی را دارند می توانند با اجاره زمین کشاورزی در چوبر ، شفت و سراسر گیلان ، اقدام به سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال برای خود و بسیاری از مردم نمایند.

اجاره زمین کشاورزی در چوبر ، شفت و سراسر گیلان از دو دیدگاه قابلیت بررسی شدن را دارد، دیدگاه اول همان طور که اشاره نمودیم سرمایه گذار با سرمایه اندکی اقدام به اجاره کردن زمین کشاورزی درشفت می کند، اما در دیدگاه دوم سرمایه گذار، زمین کشاورزی در شفت خریداری می کند و آن زمین کشاورزی خریداری شده را به شخص دیگری اجاره می دهد.

در نوع اول سرمایه گذار فقط از سود حاصله از فروش محصول خود بهره می برد، اما در نوع دوم سرمایه گذار از اجاره ای که ماهانه یا سالانه بابت اجاره زمین دریافت می کند و هم از افزایش ارزش زمین کشاورزی خود در طول چند سال سود قابل توجهی می گیرد.

می توانید زمینتان را تقسیم کنید و قسمت هایی از آن را با دریافت سود کافی بفروشید. طی چند سال گذشته ارزش زمین کشاورزی با بالا رفتن قیمت مواد غذایی، افزایش چشمگیری داشته است.

بهتره است برای مشاهده بیشتر ومشاوره حرفه ای سراغ بهترین مشاور املاک در شفت برید ، تا پیشنهادات عالی دراختیار تون بگذارد ،و بهترین تصمیم رو بگیرید.

 

ما در مشاور املاک فتحی , با کادری مجرب و حرفه ای تلاش کرده ایم تا رضایت دو طرف معامله را فراهم آوریم. جهت مشاوره برای خرید و فروش با ما تماس بگیرید .

تماس: 09361422940

سوالات متداول:

بهترین املاکی شفت کجاست؟

املاک فتحی با بهره گیری از مشاوران مجرب و کار آزموده افتخار دارد در زمینه های مختلف خرید و فروش ویلا لوکس ، جنگلی باچشم انداز زیبا ، ویلا استخردار، ویلا محوطه سازی شده ، خرید و فروش زمین مسکونی به صورت شبانه روزی برای مسافرین و همشهریان عزیز در سراسر استان گیلان باشد.

وظایف مشاور املاک چیست؟

بررسی صحیح جزئیات یک ملک,تنظیم شرایط قرارداد,انتشار مطالب و بروزرسانی سایت املاک,تنظیم فهرستی از موارد در دست برای ارائه به مشتریان,مقایسه شرایط املاک با یکدیگر و دسته بندی آن ها از نظر قیمت و موقعیت.


مشاور املاک شفت , مشاور املاک شمال, ارائه خدمات ملکی در شفت, املاک شفت, بهترین املاک در شفت, بهترین املاک شفت, خدمات مشاوره املاک در شفت, خرید ملک در شفت, فروش زمین در شفت, خرید زمین در شفت, اجاره خانه در شفت, خرید و فروش زمین در شفت, اجاره باغ در شفت, خرید باغ در شفت, فروش استخر در شفت, فروش شالیزار در شفت, معاوضه ملک در شفت, وظایف مشاور املاک, قیمت‌گذاری ملک در شفت, ارتباط با مشاوران فروشنده در شفت, ارتباط با مشاوران خریدار در شفت, مشاور املاک حسین در شفت, املاک حسینی در شفت, خرید و فروش زمین و خانه در شفت, بهترین املاک در شفت ، مشاور املاک حسینی, خرید و فروش ملک در شفت, تنظیم قرارداد معامله ملک در شفت, خرید زمین کشاورزی شفت ، خرید خونه باغ ویلایی در شفت ، قیمت زمین کشاورزی در شفت ، زمین زراعی شفت ، قیمت متراژ زمین شفت ، شماره مشاور املاک شفت , ارائه خدمات ملکی در شفت, مشاوره املاک خوب گیلان, بهترین املاک در شفت, معروف ترین املاک شفت, خدمات مشاوره املاک در شفت, خرید ملک در شفت, فروش زمین در شفت, خرید زمین در شفت, اجاره خانه در شفت, خرید و فروش زمین در شفت, اجاره باغ در شفت, خرید باغ در شفت, فروش استخر در شفت, فروش شالیزار در شفت, معاوضه ملک در شفت, وظایف مشاور املاک, قیمت‌گذاری ملک در شفت, ارتباط با مشاوران فروشنده در شفت, ارتباط با مشاوران خریدار در شفت, خرید و فروش آسان زمین و خانه در شفت, بهترین املاک در شفت , خرید و فروش ملک در شفت, تنظیم قرارداد معامله ملک در شفت, خرید باغ ویلا در شفت ، آدرس مشاور املاک شفت ، مشاور املاک شفت گیلان ، بهترین مشاور املاک شفت ، خرید زمین زراعی حومه شفت ، خرید ویلا اطلاف شفت ، قیمت زمین زراعی اطراف شفت ، قبمت ویلا همراه با زمین شفت ، املاکی شفت ، قیمت زمین کشاورزی در گیلان ، 

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

 1. مسلم رسولی

  واقعا ممنون بابت مشاوره سرمایه گذاری ، بهترین مشاوره ملکی تو شفت هستین

 2. منصوری

  بهترین مشاور املاک در شفت هستید ممنون بابت راهنمایی هاتون

 3. محسن رضایی

  بهترین مشاور املاکی هستین که توشفت میشناسم، ممنون بابت خدمات خوبتون😍

 4. فتانه ناصحی

  بهترین مشاور املاک تو شفت هستن، کارتون حرف نداره👌

 5. عبدالهی

  قیمت خونه باغ تو چوبر چقدره؟

 6. غزل خجسته

  کارآزموده ترین تیم تخصصی مشاوره ملکی تو شفت هستین، ممنون بابت مشاوره وخریدم😍🙏

 7. ملیح راد

  ایده سرمایه گذاریتون عالیه ،مرسی بابت راهنمایی و مشاوره عالیتون🙏❤

 8. جعفر فلاحی

  بهترین مشاور املاک تو کل شفت هست،ممنون از مدیریت محترم وتیم متخصصشون🙏

 9. یوسف یوسفی

  بهترین بنگاه معاملات ملکی تو شفت هستین ،مرسی خیلی زحمت کشیدین برای فروش ویلام🙏

 10. فرامز جمشیدی

  ممنون از گروه تخصصی تون و مشاوره عالی تون ، بهترین مشاور املاک تو شفت هستین

 11. سیده میر زهرا

  بهترین مشاور املاک تو شفت هستین،خدا خیرتون بده 🙏

 12. مجیدجمالی

  بهترین بنگاه معاملاتی تو شفت هستین، مرسی بابت مشاوره خوبتون🙏👌😍

 13. Mohamad amini

  ممنون از مشاوره عالیتون برای خرید زمین کشاورزی ک انجام دادم😍😍👌بهترین مشاور املاک هستین تو گیلان

 14. مجتبی تقی زاده

  کارشون واقعا عالیه ممنون از بهترین مشاور املاک شفت

 15. مسعود حسینی

  قیمت زمین کشاورزی در چوبر چقدره ؟

 16. fatemeh nasiri

  بهترین مشاور املاک شفت هستین، ممنون بابت فروش خونه روستاییمون😍

 17. مجید رمضانی

  ممنون از تیم با حوصله و زحتکش املاک فتحی تو چوبر، کمکم کرد تا زمینمو به قیمت مناسب بفروشم🙏 کارتون عالیه👌

 18. سید زهرا رحیمی

  بهترین مشاور املاک استان گیلان هستن،خیلی ممنون بابت راهنماییتون برای خرید ویلامون🙏

 19. الهه زمردی

  بهترین مشاور املاک چوبر دارین،ممنون از مشاوره خوبتون👌😍

 20. مجیدی

  قیمت ویلای روستایی تو چوبر چند هست؟

 21. ناصری

  بهترین مشاوره برای خرید زمین دادین بهم ممنون از مشاور املاک شفت🙏🌹

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تخفیف عیدانه!
طراحی سایت با بهترین امکانات