معرفی حجره

پخش محصولات پلاستیکی و نایلون حداد

تولید نایلکس و نایلون در اردبیل ، تولید و پخش انواع محصولات نایلکس و نایلون ها ، در ابعاد مختلف با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت تولید سفره یکبار مصرف ، کیسه زباله ، نایلون ، نایلکس ، کیسه زباله بیمارستانی، صنعتی و خانگی ، سفره های یکبار مصرف کیلیویی ، نایلکس های رنگی ، نایلکس های شفاف ، نایلکس رکابی شیری ، کیسه فریزر، کیسه زباله رولی ، چسب ، دستکش لاتکس، سلفون ، محافظ غذا ، فروش محصولات به صورت خرده و عمده

ارسال به سراسر کشور 

تماس: 099015874260990158742704533355625

اینستاگرام: naylonhadad@

واتساپ: 989901587426

ساعت کاری: 8:30 الی 20

آدرس: اردبیل ، بازار کفاشان ، اول سرای گلشن

مدیریت: هاشم حداد

لطفا هنگام تماس بگویید که شما را در حجره جو دیده ایم


نایلون فروشی حداد

تولید نایلکس و نایلون در اردبیل

پخش محصولات پلاستیکی در اردبیل

نایلکس دارای سه نوع می باشد :

 • نوع یک . نایلکس شفاف (بی رنگ) و رنگی مواد اولیه نو.
 • نوع دو . نایلکس درجه دو رنگی که با استفاده از مواد بازیافتی تولید میشود .
 • نوع سوم . نوع چاپی که علاوه بر کاربرد خود جنبه تبلیغاتی چاپ روی آنهم مطرح است .
نکته ای که در دو نوع اول و دوم یعنی نایلکس تولید شده با مواد نو و نایلکس تولید شده با مواد بازیافتی مطرح می شود که خیلی از افراد از آن بی اطلاع هستند غیر از بحث غیر بهداشتی بودن نوع بازیافتی بحث تعداد در کیلو می باشد .
بطور مثال در سایر 37 *47 وقتی شما تعداد یک کیلو از این سایز را از نوع بازیافتی آن را می شمارید 120 عدد می باشد در صورتی که همین سایز در نوع مواد نو علاوه بر استحکام بالا و بهداشتی بودن 250 عدد می باشد پس اگر شما نایلکس نوع بازیافتی را حتی اگر بتوانید نصف قیمت نوع مواد نو بخرید علاوه بر اینکه یک جنس غیر بهداشتی غیر مستحکم خریده اید در اصل ماجرا از نایلکس مواد نو برای شما گران تر تمام شده است.

کیسه زباله بیمارستانی چیست ؟ 

کاربرد اصلی کیسه زباله بیمارستانی برای پسمانده های عفونی ، قارچی و به طور کلی هر پسمانده که خطرناک و بیماری زا باشد مورد استفاده قرار می گیرد ، به این نوع از کیسه های پلاستیکی کیسه زباله بیمارستانی ، کیسه زباله اتوکلاو یا کیسه امحاء می گویند.

چه تفاوتی با کیسه زباله معمولی دارد ؟

در اکثر موارد برای کیسه زباله های معمولی از مواد اولیه درجه ۲ و ۳ یا کمتر همراه با ضخامت پایین استفاده می شود ، که دلیل آن هم نوع کاربرد و قیمت نهایی حداقلی است ، اما برای کیسه زباله بیمارستانی به این صورت نیست و باید از مواد اولیه درجه ۱ با کیفیت همراه با ضخامت بالا استفاده شود تا به هیچ عنوان پسمانده های بیماری زا قادر به نفوز پذیری نباشند.

ویژگی های کیسه زباله

 • دارای مقاومت حرارتی بالا تا ۱۶۰ درجه سانتی گراد
 • رنگبندی متنوع با توجه به نوع پسمانده ، در بیشتر موارد برای کیسه های بیمارستانی اتو کلاو مشکی سفارش داده نمی شود
 • دارای چاپ یا آرم بیوهازارد ( خطر زیستی ) یا دیگر چاپ های مورد نیاز

ضخامت ، مقاومت بالا و دوخت مستحکم از مهم ترین خصوصیات این نوع پلاستیک

یکی از مهم ترین نکات در تولید کیسه زباله بیمارستانی مقاومت و تحمل وزن بالا است ، زیرا به هیچ عنوان نباید زیر فشار و وزن بالا دچار پارگی یا خوردگی شود ، همینطور در صورت نبود دوخت چند ردیفه یا مستحکم امکان پارگی انتهای کیسه زباله و ریختن پسمانده ها بیشتر می شود.

تولید در تمام پایه های رنگی

یکی از مهم ترین نکات در پس مانده های عفونی ، دسته بندی کردن با توجه به نوع یا میزان خطر زا بودن آن ها است ، از همین رو در اکثر مراکز بهداشتی و بیمارستان ها برای هر نوع پسمانده ، رنگ خاصی از کیسه زباله بیمارستانی را سفارش می دهند تا به راحتی هر چه تمام تر و بدون سردرگمی پس مانده های عفونی و بیماری زا از یک دیگر جدا شوند.

خط تولید ما هیچ محدودیتی در تولید کیسه های زباله در رنگبندی های گوناگون ندارد و قادر به تولید در هر طیف رنگبندی با توجه به نیاز شما می باشد.

انواع کیسه زباله

کیسه زباله های بیمارستانی در دو نوع قابل تحویل می باشد که عباترند از :

 • کیسه زباله رولی پرفراژ دار : کیسه زباله رولی هراه با پرفراژ برای جدا سازی آسان تر به مراتب راحت مصرف در از کیسه زباله های فله ای می باشد.
 • کیسه زباله فله ای : همانطور که از نام آن پیداست این نوع کیسه زباله به صورت فله ای در گونی به تعدادی که خود مشتری مشخص کند تحویل داده می شود.

تولید نایلکس و نایلون در اردبیل

تولید نایلون دسته دار در اردبیل

نایلون دسته دار

نایلون و مواد تشکیل دهنده آن بسیار شفاف و همچنین کشش چند برابری نسبت به نایلکس دارد نایلون بسیار سنگین تر است و معمولا در ابعاد بزرگ تولید میشود .

اغلب مردم فرق نایلون و نایلکس را نمی دانند و در نیاز روزمره خود در خرید از فروشگاه ها از واژه نایلون استفاده میکنند در حالی که کیسه دسته داری که فروشنده به آنها میدهد نایلکس است .

قبول تمام امور سفارش سازی

تولید نایلکس در اردبیل هیچ محدودیتی در تولیدات خود نداشته و قادر است تمام نیاز شخصی سازی بسته بندی را انجام دهد ،

به طور مثال بسیاری از بیمارستان ها به شرکت ما کیسه زباله همراه با زیپ کیف برای بسته بندی راحت و مطمئن تر سفارش می دهند.

گروه تولید نایلون در اردبیل با استفاده از فن آوری نوین تولید انواع نایلکس و نایلون ، توانایی ثبت سفارش از حداقل یکصد کیلوگرم تا یکصد تن در حداقل زمان را دارا می باشد.

تماس: *******


قیمت نایلکس دسته دار در اردبیل , نایلکس رکابی اردبیل , تولید کننده نایلکس اردبیل , تولید کننده نایلون اردبیل , تولیدکننده نایلکس اردبیل , تولیدکننده نایلون اردبیل , قیمت نایلون در اردبیل, قیمت نایلون دسته دار در اردبیل ,  تولیدکننده نایلون دسته دار در اردبیل ,  قیمت نایلکس عمده در اردبیل , قیمت نایلون عمده در اردبیل , نایلون دسته دار در اردبیل , نایلکس رکابی در اردبیل , نایلون رکابی در اردبیل , نایلکس شفاف در اردبیل , نایلون شفاف در اردبیل , نایلکس , نایلون , نایلون شفاف در اردبیل  , کیسه فریزر فله در اردبیل , نایلکس تعداد بالا در اردبیل , نایلون تعداد بالا در اردبیل , نایلون نانی در اردبیل , نایلکس نانی ,  نایلون فریزر در اردبیل ,  نایلکس فریزر ,  لیست قیمت نایلون اردبیل ,  لیست قیمت نایلکس در اردبیل ,  نایلون درجه یک در اردبیل ,  نایلکس درجه یک ,  نایلون ارزان , نایلکس ارزان , نایلکس سفید در اردبیل ,  نایلون سفید , نایلون مواد نو در اردبیل , نایلکس مواد نو , نمایندگی نایلون , نمایندگی نایلکس , تولید کیسه زباله در اردبیل , تولید کیسه زباله بیمارستانی در اردبیل , نایلون دسته دار کیلویی , تولید نایلکس در اردبیل ,

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

 1. وفایی

  نایلون طرح دار دارید؟ قیمت عمده تون؟

 2. Saber

  آفرین به این انرژی

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *