معرفی حجره

تولیدی نایلون و نایلکس آرتین پلاست

تولیدی نایلون و نایلکس ظهیری آذر در زنجان , آرتین پلاست , تولیدی نایلکس شفاف درجه یک در تمامی سایز ها, نایلکس دسته دار ، نایلکس عریض ، نایلون

صادرات به کشورهای همسایه , عراق , پاکستان …

ارسال به سراسر کشور

تماس : 

09123412480 09109710897
02432283121 02432283006
02432283007

اینستاگرام: artin_plastt@

واتساپ: 09109710897

ساعت کاری: ۲۴ ساعته

آدرس: استان زنجان.شهر زنجان.کیلومتر یک جاده تبریز(جاده دانشگاه زنجان)

  • مدیریت: حمید ظهیری آذر

لطفا هنگام تماس بگویید شما را در حجره جو دیده ایم


تولیدی نایلون و نایلکس در زنجان

آرتین پلاست | تولیدی نایلون و نایلکس ظهیری آذر در زنجان

تولید نایلون در زنجان 

نایلون (Nylon) چیست؟

نایلون در واقع نمونه ای پلیمر ترکیبی و پلی آمید می باشد. پلی اتیلن دارای مقاومت ضربه ای و شیمیایی بالایی می باشد و انعطاف پذیری خوبی دارد. در دمای اتاق نامحلول بوده و حلالیت آن فقط از طریق گرم کردن در هیدروکربنات ها و یا هالوژن هیدروکربن ها صورت می گیرد. به راحتی اکسید نمی شود و دارای دمای ذوب نسبتا پایین می باشد.
فرایند پذیری خوب، مقاومت ضربه‌ ای و شیمیایی بالا و نیز عایق الکتریکی بودن باعث شده تا از نایلون بیشتر برای بسته بندی، پوشش غذایی، فیلم‌ های محافظ در کاربردهای ساختمانی، البسه، عایق‌ های رطوبت، گلخانه و… استفاده شود.

آرتین پلاست | تولیدی نایلون و نایلکس ظهیری آذر در زنجان

تولید نایلکس دسته دار در زنجان

نایلکس (Naylks) چیست؟

نایلکس از مواد اولیه پلی اتیلن سنگین یا همان HDPE تشکیل شده است که ظاهر خشکی دارد. نایلکس در مقایسه با نایلون، قدرت تحمل وزن بسیار زیادی دارد و به‌راحتی پاره نمی‌ شود. از این رو در واحدهای صنفی مانند تره بار و میوه فروشی‌ ها که محصولات سنگینی دارند، از نایلکس استفاده می‌ شود.
در ایران، نایلکس بیشتر به مشما دسته رکابی معروف است، پلاستیک دسته رکابی همان پلاستیک های دسته دار شفافی است که هنگام خرید در فروشگاه ها برای بسته بندی محصول داده می شود.

کاربرد نایلکس

نوعی از نایلکس که به آن نایلکس دسته دار میگویند و مورد استفاده بسیار زیادی دارد. امکان ندارد شخصی وجود داشته باشد که نایلکس دسته دار را ندیده باشد. نایلکس دسته دار در میوه فروشی ها و همچنین فروشگاه ها زیاد به چشم میخورند. نایلکس دسته دار از دسته هایی به جنس بدنه خود برخوردار است. این دستگیره ها در واقع حمل نایلکس را راحت تر میکنند.

نایلکس دسته دار رنگبندی های متنوعی دارد. هر رنگی را میتوان برای رنگبندی این نوع نایلکس مورد استفاده قرار داد. بیشتر نایلکس های دسته دار در رنگ های سفید و همچنین مشکی تولید میشوند.

آرتین پلاست | تولیدی نایلون و نایلکس ظهیری آذر در زنجان

خرید نایلون عمده در زنجان

تفاوت نایلون و نایلکس در مواد تشکیل دهنده

نایلون از مواد پلی‌اتیلن سبک ساخته شده است. در حالی که مواد اولیه نایلکس ، دارای پلی اتیلن سنگین است. البته تمام مواد تشکیل دهنده‌ نایلکس از جنس پلی اتیلن سنگین نیست و تقریبا ۸۰ درصد آن سنگین و بقیه از پلی اتیلن سبک می‌ باشد. ترکیب این مواد باعث می‌ شود که نایلکس نرم،شفاف، با دوخت پذیری بالا و … باشد.

تفاوت نایلون و نایلکس در ظاهر

نایلکس ظاهر خشک و ماتی دارد. اگر نایلکس را در دست‌ تان مچاله کنید، با صدای خش خش همراه است. این در حالی است که نایلون‌ ها معمولا ظاهری انعظاف‌پذیر و نرم و سطحی براق و شفاف دارند که نور تا اندازه ای از آنها عبور می‌ کند. موقع استفاده از نایلون سر و صدای چندانی ایجاد نمی‌ شود.

تفاوت نایلون و نایلکس در کاربرد

همانطور که در بالا نیز اشاره شد، مواد تشکیل دهنده‌ نایلکس به‌ نحوی است که تحمل وزن بسیار زیاد را دارد و به‌راحتی پاره نمی‌ شود. این ویژگی سبب شده تا از آن در اصنافی که با محصولات سنگین وزن سروکار دارند، استفاده شود. اما نایلون به دلیل نرمی، تحمل وزن کمتری دارد. بنابراین از آن بیشتر در بسته‌ بندی مواد غذایی در منزل که قرار است در یخچال یا فریزر نگهداری شوند، استفاده می‌ شود.

تماس : 0912341248009109710897


تولید نایلکس ۵۵×۴۵ در زنجان , تولید نایلکس ۶۵×۵۵ در زنجان , تولید نایلکس ۳۵×۲۵ در زنجان , تولید نایلکس ۴۰×۳۰ در زنجان , تولید نایلکس ۴۷×۳۷ در زنجان , تولید نایلون ۲۰×۳۰ در زنجان , تولید نایلون ۲۵×۳۵ در زنجان , تولید نایلون ۳۰×۴۰ در زنجان , تولید نایلون ۳۷×۴۷ در زنجان , تولید نایلون ۴۵×۵۵ در زنجان , تولید نایلون ۵۵×۶۵ در زنجان , تولید نایلون ۶۵×۷۵ دررنجان , تولیدی نایلون در زنجان , 

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “آرتین پلاست | تولیدی نایلون و نایلکس ظهیری آذر در زنجان”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *