شرکت آسانسور و پله برقی در تهران | خدمات سرویس آسانسور در تهران

معرفی حجره

شرکت آسانسور و پله برقی آسا لیفت

شرکت آسانسور و پله برقی در تهران ، طراحی و اجرای انواع آسانسورهای گیربکس ، روملس و هیدرولیک، شیشه ای گرد ، هوم لیفت های بی نظیر ایرانی و اروپایی , سرویس و نگهداری ، بازسازی و تعمیرات انواع آسانسور و پله برقی ,  نصب انواع آسانسور های آلمانی زیلابگ, تعمیرات تخصصی انواع پله برقی , اجرای پروژه های انبوه سازی و لوکس, انواع آسانسورهای خودرو بر و باری

ارائه خدمات در سراسر تهران و حومه 

تماس: 09128066284

اینستاگرام: asa_elevator_group@

واتساپ: 09128066284

وبسایت: www.asa-lift.ir

آپارات: https://www.aparat.com/skanborj_asa

آپارات: https://www.aparat.com/Mohsen_Yaqubi

آدرس: کرج، فردیس، جنب سازمان آب، یکم غربی، پلاک ۸

مدیریت: محسن یعقوبی

لطفا هنگام تماس بگویید که شما را در حجره جو دیده ایم


شرکت آسانسور در تهران

شرکت آسانسور و پله برقی در تهران

خدمات آسانسور در تهران

آسانسور چیست؟ معرفی انواع آسانسور

همانطور که می دانید آسانسور یا بالابر وسیله ای برای انتقال از طبقه ای به طبقه دیگر در ساختمانهای مختلف می باشد و در واقع اتاقک متحرکی است که می توان توسط آن به طبقات بالا یا رفت.

در تعریفی مشابه ، آسانسور به مجموعه تجهیزات حمل و نقل گفته می شود که انتقال عمودی مردم و یا وسایل بین طبقات ساختمان را فراهم می نماید.

یک آسانسور توسط موتور آسانسور نیروی لازم برای حرکت عمودی کابین را فراهم می کند. همچنین فرمانهای لازم برای توقف های خودکار و کنترل آسانسور توسط تابلو فرمان آسانسور انجام می شود.

 

فروش آسانسور در تهران

مزابای آسانسور هیدرولیک:

خرابی کمتر و استهلاک کمتر قطعات نسبت به آسانسور کششی

حرکت بسیار نرم در استارت اولیه

به دلیل اینکه قاب وزنه و سیم بکسل ندارد می توان آسانسورهای بسیار زیباتر و شیشه ای ساخت

عیب یابی راحت تر و تعمیرات سریعتر

موتور خانه در پشت بام وجود ندارد

سازه لازم برای این نوع آسانسور سبک تر است

تنظیمات دقیقتر برای ایست در طبقات

می توان آسانسورهای باربری و بسیار پرقدرت ساخت

 

تعمیر و نگهداری آسانسور در تهران

برای اطمینان از اینکه بازرسی تعمیر سرویس آسانسور به درستی انجام شده است ، مراحل زیر را دنبال کنید :

 • تعمیر و نگهداری منظم را انجام دهید: رویکرد برنامه ریزی شده سرویس نگهداری آسانسور با روش پیشگیرانه. به خاطر داشته باشید که آسانسورهایی که از کار افتاده اند عملکرد عادی را مختل کرده و باعث ناراحتی کاربران می شوند. همچنین سرویس تعمیر به موقع آسانسور اطمینان حاصل می کند که آسانسور خیلی روان کار می کند.
 • تشخیص نقاط مشکل آسانسور: شناخت آسانسور به شما کمک می کند تا مشکلات آن را پیش بینی کرده و برای رفع آنها آماده باشید. حدود 70 درصد از تماس های تعمیر و نگهداری آسانسور به دلیل خرابی درهای واحد است ، بنابراین ، اپراتور درب حلقه بسته که سرعت باز شدن درها را زیر نظر دارد و می تواند راه حل خوبی برای حل این مشکل باشد.
 • اطمینان حاصل کنید که اتاق ماشین آسانسور به درستی کار می کند: فقط خود آسانسورها نیستند که باید از وضعیت خوبی برخوردار باشند. این موضوع در مورد اتاق های ماشین نیز صدق می کند. اتاق ماشین آسانسور باید بسته شود و هیچ کس بدون مجوز نمی تواند به آن دسترسی داشته باشد. اتاق باید دارای نور کافی و عاری از هرگونه خطر آتش سوزی باشد.
 • واحدهای آسانسور باید در بهترین حالت کار کنند: وظایف تعمیر و سرویس آسانسور باید هر یک از موارد زیر را آشکار کند : چراغ های شکسته ، کثیفی ، گودال آسانسور دارای آب یا زباله است ، درها به درستی کار نمی کنند ، خطای سرویس یادآوری آتش سوزی ، چراغ های اضطراری که کار نمی کنند ، اندازه گیری کابل مطابق با مقررات فعلی و بیشتر.

در سرویس آسانسور تهران موارد زیر باید بررسی گردد :

 • پانل های آتش نشانی مناسب و آماده برای آزمایش هستند
 • کابین‌ ها دارای یک تلفن متصل و عملیاتی هستند که خدمات اضطراری 24 ساعته و 7 ساعته ارائه می‌ دهد
 • برق اضطراری متصل است
 • ساخت گودال از تجمع آب جلوگیری می کند
 • تمامی ورودی های آسانسور دارای نور مناسب و بدون خطرات زمین خوردن هستند

تماس: 09128066284


سوالات متداول

بهترین شرکت خدمات آسانسور در تهران کدام است؟

شرکت آسانسور و پله برقی در تهران، با سالها تجربه، با کادری مجرب و حرفه ای، توانسته بهترین خدمات آسانسور را ارائه دهد و رضایت مشتریان خود را جلب نماید.

قیمت آسانسور بر اساس مدلهای مختلف به چه صورت است؟

قیمت آسانسور بر اساس تعداد طبقه ساختمان، ظرفیت نفرات و سرعت در آسانسور، نوع آسانسور (کششی یا هیدرولیک)، استفاده از قطعات ساخت داخل یا خارج و از همه مهمتر نرخ روز ارز محاسبه میشود.انواع ان شامل: آسانسور کششی، آسانسور هیدرولیک، آسانسور مغناطیسی، آسانسور پنوماتیک، آسانسور پیچی و آسانسور روملس می باشد،


شرکت آسانسور در تهران, شرکت های آسانسور در کرج, شرکت های آسانسور در تهران, شرکتهای آسانسور در تهران, شرکتهای آسانسوری در تهران, نصاب آسانسور , شرکت تعمیرات آسانسور در تهران, شرکت آسانسور در کرج, شرکت آسانسور سازی کرج , لیست شرکت های آسانسوری, لیست شرکت های آسانسور در تهران, لیست شرکت های آسانسور تهران, لیست شرکت های آسانسوری تهران, لیست شرکتهای آسانسوری تهران, لیست شرکتهای آسانسور کرج, لیست شرکتهای آسانسور در تهران, لیست شرکت آسانسور کرج و تهران, اسامی شرکتهای آسانسوری, اسامی شرکت های آسانسوری, اسامی شرکت های آسانسور تهران, نام شرکت آسانسور, نام شرکت آسانسوری, نام شرکت های آسانسوری, نام شرکت های آسانسور در تهران, شرکت نصب آسانسور در تهران, شرکتهای نصب آسانسور در تهران, شرکت های نصب آسانسور کرج, شرکت نصب اسانسور تهران , شرکت نصاب اسانسور تهران, شرکت نصب و راه اندازی آسانسور, شرکت های نصب و راه اندازی آسانسور, آدرس شرکت های نصب آسانسور, لیست شرکت های نصب آسانسور, شرکت تعمیر و نگهداری آسانسور, شرکتهای تعمیر و نگهداری آسانسور, شرکت نگهداری آسانسور, شرکت های نگهداری آسانسور, شرکت نصب و نگهداری آسانسور, شرکتهای سرویس و نگهداری آسانسور, شرکتهای سرویس آسانسور در تهران, شرکت سرویس آسانسور تهران, شرکت تعمیر آسانسور تهران, شرکت تعمیرات آسانسور در تهران, شرکت ساخت آسانسور, شرکت های ساخت آسانسور, شرکت ساخت و نصب آسانسور, شرکت سازنده آسانسور در تهران, شرکت های سازنده آسانسور, شرکت های سازنده آسانسور در تهران, شرکت آسانسور سازی, شرکت های آسانسور سازی, شرکتهای آسانسور سازی تهران, شرکت آسانسور سازی در تهران, شرکت های آسانسور سازی در تهران, لیست شرکتهای آسانسور سازی, سایت شرکت آسانسور, شرکت آسانسور غرب تهران, وارد کننده آسانسور, وارد کنندگان آسانسور, وارد کننده موتور آسانسور, فروش آسانسور تهران, شرکت های وارد کننده آسانسور, شرکت وارد کننده قطعات آسانسور, آسانسور و پله برقی در تهران, شرکت آسانسور و پله برقی در تهران, آسانسور و پله برقی در کرج, شرکت آسانسور و پله برقی در کرج, قیمت آسانسور در تهران, قیمت نصب آسانسور در تهران, قیمت نصب آسانسور در کرج, نصب و راه اندازی آسانسور در تهران, خدمات نصب آسانسور تهران, شرکت آسانسور و پله برقی , تعمیر آسانسور در تهران, شرکت آسانسور در فردیس , شرکت تعمیرات آسانسور در تهران , نصب و راه اندازی آسانسور در تهران , سرویس و نگهداری آسانسور کرج  , شرکت نصب آسانسور در کرج , بهترین شرکت آسانسور در کرج , بهترین شرکت آسانسور در تهران , تعمیر و سرویس آسانسور در تهران , شرکت سرویس آسانسور در تهران

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

 1. Elmira

  ممنون از شرکت آسانسور تهران ، سرویس آسانسور در تهران و شما انجام میرید از خدماتتون رضایت داریم ، ما هم در زمینه تولید لباس فعالیت داریم: طراحی هودی به گونه ای است که می توان آن را با هر سبک پوشش و استایلی ست و هماهنگ کرد. یکی از دلایل مهمی که لباس هودی پسرانه تا این حد مورد محبوبیت قرار گرفته کیفیت جنس و تنوع طرح در آن است. برندهای معروفی در ارتباط با انواع سویشرت و هودی مردانه اقدام به طراحی و تولید کرده‌اند که از جمله آن‌ها به سویشرت مردانه آدیداس، جامه پوش آرا، هودی مردانه باینت، جک اند جونز، ساروک، لیلیان مد، ال سی من، پاتن جامه، کوتون و غیره می‌توان اشاره کرد.

 2. سلیمانی

  آداپتور مرکزی یا اداپتور صنعتی دوربین مدار بسته
  و دانلود برنامه ی کنترل دوربین مدار
  بسته و دوربین مدار بسته چند روز و
  wdr در دوربین مداربسته چیست؟

 3. شکوهی

  تعمیر پله برقی در کرج انجام میدید؟

 4. عبدی

  برای تعمیر آسانسور ساختمان ما تشریف آوردن
  کارشون عالی بود 🌹👍

 5. شکوری

  آسانسور تهران کارش عالیه

 6. کیارش

  قربونتون برم خدمات نصب آسانسور عالیه❤️

 7. اسماعیلی

  شرکت آسانسور و پله برقی آسا فقط شما , خواستم تشکر کنم برای برج ما سرویس آسانسور انجام دادید سپاس از لطفتون

 8. فرسودی

  درود بر تیم پرتوان و تلاشگر شما
  بهترین شرکت آسانسور تهران هستید

 9. حکیمی

  خدمات نصب آسانسور را به نحو احسنت انجام دادند
  🙏کمال تشکر را داریم

 10. سامیار

  عالی

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سفارش طراحی سایت

با تخفیف ویژه عیدانه

تخفیف عیدانه!
طراحی سایت با بهترین امکانات
سفارش طراحی سایت در گیلان
سفارش با موفقیت ثبت شد!

کارشناسان سامانه در اولین فرصت با شما تماس میگیرند!