معرفی حجره

خدمات فلاشینگ اصلانی

فلاشینگ کار در تهران ، خدمات فلاشینگ اصلانی , ارائه ورق های روغنی و سیاه در ابعاد مختلف و رنگ های مختلف برای آب بندی و زیبایی ساختمان.

ارائه خدمات سراسر استان

تماس: 09120138425 09304811834

اینستاگرام: mrtdyaslany696@

واتساپ : 09304811834

آپارات: https://aparat.com/v/Rogf4

ساعت کاری: ۸ صبح الی ۱۷ عصر

آدرس: تهران ، بازار شاد آباد ، بازار راه آهن ، بهاران ۲ بلوک ۳۷شرقی پلاک ۱۶۶

مدیریت : مرتضی اصلانی نسب

لطفا هنگام تماس بگویید شما را در حجره جو دیده ایم


فلاشینگ کار در تهران

فلاشینگ کار در تهران | خدمات فلاشینگ اصلانی

خدمات فلاشینگ در تهران

فلاشینگ اصلانی با سابقه ای درخشان در حوزه خدمات ساختمانی از جمله فلاشینگ پشت بام، فلاشینگ پنجره، فلاشینگ نما و کانال سازی ؛ با کادری متشکل از افراد مجرب آماده ارائه خدمات با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به شما عزیزان می باشد. این شرکت با سابقه ای بیش از 15 سال فعالیت در این حوزه مسئولیت انجام کارهای شما را برعهده خواهند گرفت. فلاشینگ اصلانی در سالیان متمادی فعالیت در این عرصه توانسته پروژه های زیادی را در سراسر کشور به سرانجام برساند.

مجموعه فلاشینگ کار تهران آمادگی را دارد که با ارگانها، موسسات، مراکز فرهنگی و بیمارستانها همکاری لازم را داشته باشد. و جهت ارائه پیش نمایشی از کار خود، خدمات مذکور را برای بخش کوچکی از مجموعه ها و پروژه های بزرگ به صورت رایگان انجام دهد تا کیفیت نهایی کار مورد ارزیابی قرار گیرد.

اجرای فلاشینگ نما در تهران

فلاشینگ ابزاری جهت پوشاندن سقف شیروانی، قرنیز پنجره و پشت بام است که مانع از ریزش آب بر روی دیوارهای ساختمان می شود.

فلاشینگ نما ابزاری است که اغلب جهت آب بندی نمای ساختمان و پنهان نمودن سازه شیروانی به کار می رود. این ابزار با توجه به اهداف طراح، طرح و پروفیل فلاشینگ و وظیفه و عملکرد آن از انواع مختلفی از ورق های روغنی، سیاه، گالوانیزه و گالوانیزه رنگی در ضخامت های دلخواه قابل تولید است.

برای استفاده از فلاشینگ در سقف های شیروانی معمولاً این ابزار بر روی آخرین پروفیل سازه شیروانی جوش ( یا پرچ) شده و در زیر ورق های شیروانی قرار می گیرد.

فلاشینگ ساختمان

فلاشینگ ابزاری جهت پوشاندن سقف شیروانی، قرنیز پنجره و پشت بام است که مانع از ریزش آب بر روی دیوارهای ساختمان می شود.فلاشینگ نما ابزاری است که اغلب جهت آب بندی نمای ساختمان و پنهان نمودن سازه شیروانی به کار می رود.

کاربرد فلاشینگ ساختمان

فلاشینگ یا گاتر به ورقی گفته می شود که باعث پوشش درز بین ساندویچ پانل ها اعم از ساندویچ پانل سقفی و ساندویچ پانل دیواری و سردخانه ها و همچنین پوشاندن تیزه تاج رو تاج زیر خط الراس و خط القعر جهت جلوگیری از نفوذ آب وبصورت هوابند–درزبند– غبار بند همچنین بعنوان زیباسازی پانل مورد استفاده قرار میگیرد .

علاوه بر اینها فلاشینگ قاب پنجره و فلاشینگ قاب هم برای زیبایی ساندویچ پانل مورد استفاده قرار میگیرد .ابعاد و اندازه و مقاطع فلاشینگ ها بسته به اندازه نهایی کار شده میباشد که متغیر است .جنس فلاشینگ ها از ورق آهنی گالوانیزه و یا آلوزینک و یا آلومینیوم میباشد که ضخامت آنها هم متغیر است .ضخامت فلاشینگ ها از۰٫۴ میلیمتر به بالا میباشد .

مزایای فلاشینگ نما :

 1. فلاشینگ‌ها برای اطمینان از سالم بودن و دوام سقف قبل از نصب پنل خورشیدی نیز استفاده می‌شوند
 2. جلوگیری از پیچیدن باد در سازه که ممکن است باعث کنده شدن ورق های شیروانی شود.
 3. ایجاد نمایی زیبا در زیر سقف های شیروانی
 4. آب بندی مناسب سقف شیروانی (جلوگیری ازنفوذ کپک قارچی بیرونی و آب در دودکش‌ها، لوله‌ها، دیوار، پنجره‌ها، و درب‌های ورودی ساختمان)
 5. پنهان نمودن خرپای شیروانی

از فلاشینگ نما برای پوشش قرنیز پنجره، سقف شیروانی و پشت بام استفاده می شود. در واقع از فلاشینگ نما برای آب بندی نمای ساختمان و همینطور پنهان کردن سازه شیروانی استفاده می شود. از دیگر کاربردهای فلاشینگ نما این است که از آن برای جلوگیری از ورود گرد و غبار به فضای داخل استفاده می شود.

جنس فلاشینگ نما از ورق گالوانیزه، ورق گالوانیزه رنگی، ورق آلومینیوم، ورق روغنی، ورق سیاه و ورق آلوزینک است که دارای ضخامت های مختلف از 0.5 میل تا 2 میل می باشد. فلاشینگ نما دارای انواع مختلف فلاشینگ تاج، زیر تاج، شادولاین، صاف، زاویه دار کنج، طرح دار، زاویه دار، ساندویچ پنل و آبرو می باشد. فروش فلاشینگ نما در تهران با قیمت های مناسب و کیفیت عالی انجام می شود.

اجرای فلاشینگ نما

 • اجرای فلاشینگ نمای پیشانی ساختمان
 • اجرای فلاشینگ جهت پوشش دو سطح مجزا
 • اجرای پوشش سقف نورگیر از پلی کربنات و فایبر گلاس
 • اجرای پارتیشن داخلی محیط های اداری و صنعتی، مکان های ورزشی، سردخانه ها صنعتی و ساختمانی
 • اجرای لمبه کاری و ورق کاری اجرای آبرو در بام های شیبدار از ورق گالوانیزه و ورق رنگی
 • اجرای پوشش بام سالن های بزرگ
 • اجرای سقف نورگیر

اجرای فلاشینگ نما در بازار شادآباد تهران توسط گروه حرفه ای و متخصص که دارای سالها سابقه کار هستند، انجام می شود.

از انواع فلاشینگ نما می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • فلاشینگ نما آینه ای
 • فلاشینگ نمای هلالی
 • فلاشینگ نمای پشت بام
 • فلاشینگ نمای پله دار دو پله، سه پله، چهار پله

چنانچه نصاب فلاشینگ نما بخواهد آن را اجرا کند، در ابتدا باید به اندازه گیری آن بپردازد. برای انجام فلاشینگ نما از ورق های گالوانیزه و یا ورق های سیاه استفاده می شود.

یکی از انواع فلاشینگ نما، فلاشینگ پنجره می باشد که از آن در قسمت جلوی پنجره استفاده می شود. ضخامت ورق ها باید بین 1 الی 2 میلی متر باشد.

برای نصب فلاشینگ باید یک شیب ملایم ایجاد شود. فروش فلاشینگ نما در جنوب تهران با قیمت های بسیار مناسب به مشتریان عرضه می شود. فروش فلاشینگ نما در جنوب تهران به صورت متر طول و همین طور ابعاد سفارشی انجام می شود.

نصب فلاشینگ در تهران

تماس: 09120138425 09304811834


فلاشینگ , فلاشینگ پنجره , فلاشینگ حیاط , فلاشینگ ساختمان , فلاشینگ کار , فلاشینگ نما , flashingkar , flashing , اجرای شینگ , اجرای فلاشینک ساختمان, اجرای فلاشینگ, اجرای فلاشینگ در تهران, فلاشینگ , فلاشینگ بام , فلاشینگ تهران, فلاشینگ حیاط, فلاشینگ در تهران, فلاشینگ در شمال, فلاشینگ دور حیاط, فلاشینگ کار , فلاشینگ نما, فلاشینگ وطن, فلاشینگ , فلاشینگ پشت بام, فلاشینگ پنجره, فلاشینگ پنحره, فلاشینگ چیست, فلاشینگکار, فلاشینگ کار در تهران, فلاشینگک ساختمان, قیمت فلاشینگ , ورق فلاشینگ, برشکاری ورق در تهران , فلاشینگ نما در تهران , فلاشینگ ساختمان در تهران , فلاشینگ بام در تهران , برشکاری ورق در تهران , تولید نما در تهران , تولید فلاشینگ در تهران , خمکاری ورق در تهران , نمای ساختمان در تهران , خرید فلاشینگ در تهران , اجرای فلاشینگ در تهران , فلاشینگ پنجره در تهران , فلاشینگ رنگی در تهران ,فلاشینگ کار در تهران, فروش فلاشینگ پنجره در جنوب تهران, فروش فلاشینگ نما در جنوب تهران, فروش فلاشینگ پنجره در جنوب تهران, اجرای فلاشینگ پنجره درجنوب تهران, فلاشینگ کار پنجره در جنوب تهران, فلاشینگ کار در جنوب تهران, 

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

 1. ابراهیم زاده

  بهترین فلاشینگ کار تهران هستن👌
  کارشون دقیق و تمیزه

 2. فرخنده

  خدمات فلاشینگ بسیار عالی انجام شده👏

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *