معرفی حجره

صافکاری و نقاشی خودرو غلامی

بهترین مرکز سرامیک خودرو در غرب تهران , مرکز تخصصی خدمات بدنه خودرو شامل: صافکاری و نقاشی ، سرامیک بدنه ، احیای رنگ ، صافکاری پی دی آر ، لیسه گیری ، رفع تگرگ زدگی ، شاسی کشی ، پولیش کاری ، رنگ‌آمیزی رینگ و شفاف سازی چراغ خودرو … با بهره گیری از پرسنل مجرب و حرفه ای همراه با نهایت دقت و ظرافت آماده ارائه خدمات با کیفیت هر چه بیشتر به تمامی دارندگان خودروهای داخلی و خودروهای لوکس و مدل بالا هستیم. با هدف جلب رضایت حداکثری مشتریان محترم.

صافکاری صفر تا صد خودروی خود را به ما بسپارید.

تماس: 09010717184

اینستاگرام: auto.golami@

واتساپ: 989010717184

آپارات : https://aparat.com/v/kaA9H

ساعت کاری: 7 الی 21

آدرس: تهران ، منطقه۲ ، تیموری

مدیریت: حامد غلامی

لطفا هنگام تماس بگویید که شما را در حجره جو دیده ایم


بهترین مرکز صافکاری pdr خودرو در تهران

صافکاری و نقاشی خودرو غلامی | بهترین مرکز سرامیک خودرو در غرب تهران

بهترین صافکاری تهران

صافکاری و نقاشی خودرو لازم است با دقت و ظرافت بالایی انجام پذیرد، چراکه هر لکه، فرو رفتگی، برآمدگی یا رنگ ریختگی بدنه خودرو می تواند قیمت آن را تا حد زیادی کاهش دهد. بنابراین برای جلوگیری از کاهش شدید قیمت اتومبیل خود، بهتر است ماشین های تصادفی خود را به یک صافکار حرفه ای بسپارید.

تیم تخصصی صافکاری و نقاشی غلامی با چندین سال سابقه درخشان آماده ارائه خدمات صافکاری حرفه ای بدنه خودرو به تمامی دارندگان خودرو های داخلی و وارداتی می باشد.

صافکاری و نقاشی خودرو غلامی | بهترین مرکز سرامیک خودرو در غرب تهران

صافکاری بدون رنگ در غرب تهران

انواع خدمات خودرویی نظیر صافکاری بدون رنگ ، تگرگ زدگی ماشین و تعمیر فرو رفتگی های جزئی، با استفاده از تجهیزات پیشرفته، توسط متخصین مجرب و ماهر خودرو انجام می شود که کاملا آثار تگرگ زدگی ماشین را رفع می کنند.

صافکاری و نقاشی خودرو غلامی | بهترین مرکز سرامیک خودرو در غرب تهران

صافکاری پی دی آر در غرب تهران

زمانی که بدنه خودر دچار آسیب شده باشد، صافکار و نقاش حرفه ای آن را به وضعیت اولیه باز می گرداند. این فرآیند را به اصطلاح pdr می نامند که به معنی تعمیر فرو رفتگی بدنه خودرو می باشد. از صافکاری PDR برای صافکاری نقاشی خودرو بدون رنگ ، برطرف نمودن حفره روی درها و گلگیرها ، چین و چروک های جزئی ، تو رفتگی های بزرگ و آسیب بدنه استفاده می شود.

صافکاری و نقاشی خودرو غلامی | بهترین مرکز سرامیک خودرو در غرب تهران

سرامیک خودرو در تهران

پولیش کاری حرفه ای ماشین در تهران

بعد از مرحله صافکاری نقاشی خودرو، اقدام به قلم گیری برخی از قسمت هایی که نیاز به ترمیم و رنگ خال های کوچک دارد می شود. نقاشی کردن نقاطی که بخشی از ورق تا خورده یا تکه‌ های کوچکی از رنگ ریخته شده به آن برخورد کرده باشد، توسط نقاش انجام می شود. صافکاری نقاشی خودرو با ظرافت و حساسیت خاصی، با استفاده از ابزار های مخصوص انجام می شود.

بدین صورت که بعد از ساخت رنگ مربوطه، با استفاده از قلم‌ مو‌های مخصوص شروع به رنگ زدن قسمت هایی که رنگ آن پریده می کنند. بعد از این کار ماشین چند روز در زیر آفتاب می ماند و در انتها با آب و سمباده نرم شروع به تراشیدن آن می کنند تا هم سطح و هم طراز با سطح بدنه شود و در پایان این نقاط را با دستگاه پولیش ، پولیش کاری می کنند.

صافکاری و نقاشی خودرو غلامی | بهترین مرکز سرامیک خودرو در غرب تهران

سرامیک خودرو در غرب تهران

پوشش نانو سرامیک نوعی لایه محافظ بسیار پیشرفته است که بر روی بدنه خودرو اعمال می‌شود و به حفظ شفافیت و تمیز نگه‌داشتن رنگ خودرو کمک می‌کند.

مزایای روکش نانو سرامیکی:

 • افزایش مقاومت بدنه خودرو در برابر ضربه، خراشیدگی و زنگ زدگی
 • محافظت در برابر تأثیرات جوی مانند اشعه UV و تغییرات دمایی و ممانعت از اکسیدشدن و آسیب‌دیدن رنگ خودرو
 • خاصیت آب‌گریزی بالا و جلوگیری از نفوذ رطوبت و ذرات آلوده به سطح بدنه
 • محافظت از رنگ بدنه خودرو در مقابل مواد شیمیایی و اسیدی
 • روکش نانو سرامیکی به دلیل مقاومت بالا در برابر خراشیدگی و زنگ زدگی، طول عمر بالا و عملکرد بهتری دارد که یک گزینه ی بسیار مناسب برای حفاظت و زیبایی بدنه خودروی شما محسوب می شود.

اجرای سرامیک بدنه خودروی خود را می توانید به تیم تخصصی ما بسپارید و خدمات مربوطه را استفاده کنید.

تمامی مراحل با استفاده از ابزار حرفه ای و مناسب توسط افراد متخصص و کارشناس انجام شده و بهترین نوع سرامیک بدنه را در کوتاه ترین زمان برای شما انجام می دهیم.

تماس: 09010717184

سوالات متداول:

بهترین صافکاری در تهران کجاست؟

بهترین مرکز صافکاری خودرو در غرب تهران , مرکز تخصصی خدمات بدنه خودرو شامل: صافکاری و نقاشی سرامیک بدنه با بهره گیری از پرسنل مجرب و حرفه ای آماده ارائه خدمات با کیفیت با هدف جلب رضایت حداکثری مشتریان محترم.

مزایای روکش نانو سرامیکی چیست؟

افزایش مقاومت بدنه خودرو در برابر ضربه، خراشیدگی و زنگ زدگی, خاصیت آب‌گریزی بالا و جلوگیری از نفوذ رطوبت و ذرات آلوده به سطح بدنه, محافظت از رنگ بدنه خودرو در مقابل مواد شیمیایی و اسیدی


بهترین صافکاری تهران ، بهترین نقاش خودرو غرب تهران ، بهترین صافکاری pdr تهران ، بهترین صافکاری غرب تهران ، صافکاری و نقاشی ماشین ارزان تهران ، مرکز صافکاری و نقاشی در تهران ، صافکاری بدون رنگ در تهران ، صافکاری بدون رنگ در غرب تهران ، بهترین مرکز صافکاری بدون رنگ در تهران ، صافکاری درب ماشین در تهران ، بهترین صافکار در تهران ، صافکاری pdr در غرب تهران ، صافکاری درجه یک تهران ، صافکاری شبانه روزی غرب تهران ، بهترین صافکاری در سعادت آباد تهران ، صافکاری و نقاشی در سعادت آباد ، صافکاری بدون رنگ سعادت آباد ، صافکاری خودرو لوکس در غرب تهران ، صافکاری با دستگاه مکش غرب تهران ، شاسی کشی با دستگاه غرب تهران ، قیمت صافکاری با دستگاه مکش در تهران ، هزینه شاسی کشی خودرو در تهران ، بهترین شاسی کشی در تهران ، بهترین صافکاری و شاسی کشی تهران ، بهترین شاسی کشی نزدیک من ، شاسی کشی نزدیک من در تهران کجاست ، صافکاری نزدیک من در غرب تهران ، صافکاری منطقه۲ تهران ، صافکاری نزدیک من در منطقه۲ تهران ، صافکاری سعادت آباد ، صافکاری نزدیک من در سعادت آباد ، صافکاری نزدیک من در تیموری تهران ، بهترین صافکار در تیموری تهران ، بهترین صافکار سعادت اباد تهران ، صافکاری تیموری تهران ، سرامیک بدنه خودرو غرب تهران ، سرامیک بدنه خودرو تیموری تهران ، سرامیک بدنه خودرو در محل سعادت آباد تهران ، سرامیک بدنه خودرو در منطقه۲ تهران ، بهترین مرکز سرامیک بدنه خودرو در تهران ، مرکز سرامیک خودرو در تهران ، سرامیک خودرو غرب تهران ، نانو سرامیک خودرو در تهران ، نانو سرامیک خودرو غرب تهران ، نانو سرامیک خودرو در سعادت آباد ، نانو سرامیک خودرو در منطقه۲ تهران ، نانو سرامیک تهران ، نقاش خودرو در تهران ، معتبرترین مرکز سرامیک خودرو در تهران ، سرامیک خودروهای خارجی در تهران ، سرامیک بدنه ماشین خارجی در تهران ، سرامیک بدنه ماشین ایرانی در تهران ، سرامیک خودرو در محل تهران ، سرامیک خودرو جنوب تهران ، قیمت سرامیک فوری بدنه ماشین در تهران ، سرامیک بدنه فوری ماشین خارجی در تهران ، سرامیک فوری بدنه ماشین در تهران ، سرامیک کردن بدنه خودرو در تهران ، قیمت سرامیک کردن بدنه خودرو در تهران ، صافکاری سیار در غرب تهران ، صافکاری و نقاشی خودرو در تهران ، بهترین سرامیک خودرو خارجی در تهران ، صافکاری سریع و فوری در تهران ، صافکاری پی دی آر در تهران ، صافکاری پیشرفته در تهران ، صافکار ماهر تهران ، صافکار ماهر سعادت آباد تهران ، مرکز تخصصی صافکاری در تهران ، بهترین نقاش خودرو غرب تهران ، بهترین نقاش ماشین در تهران ، خدمات نانو سرامیک غرب تهران ، واکس و پولیش خودرو تهران ، پولیش خودرو غرب تهران ، بهترین مرکز پولیش ماشین در غرب تهران ، هزینه پولیش ماشین در تهران ، مرکز پولیش خودرو در تهران ، پولیش حرفه ای ماشین در تهران ، زینه اجرای سرامیک بدنه خودرو تهران ، نانو سرامیک غرب تهران ، بهترین نقاش خودرو در غرب تهران ، بهترین نقاش بدنه خودرو در تهران ، نقاشی خودرو تهران ، بهترین نقاش ماشین در تهران ، صافکاری مدرن pdr در تهران , مرکز صافکاری تخصصی pdr در تهران , صافکاری با دستگاه پی دی آر در تهران , بهترین صافکاری تهران , صافکاری به روش مدرن pdr , بهترین صافکاری pdr , قیمت صافکاری pdr در تهران , بهترین صافکاری pdr در تهران , صافکاری بدون رنگ تهران , مرکز نقاشی تخصصی خودرو در تهران , بهترین صافکار و نقاش تهران , صافکاری خودرو لوکس تهران , نقاشی خودرو در تهران , بهترین نقاشی خودرو در تهران , بهترین نقاش ماشین غرب تهران ، 

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

 1. بدر

  بهترین صافکاری pdr غرب تهران که میخواستم

 2. مجید احمدی

  صافکاری و نقاشی تون حرف نداره مرسی❤️

 3. امین پور

  صافکاری pdr عالی و حرفه ای انجام میشه، من به شخصه خیلی راضی هستم

 4. ساجدی

  صافکاری ماشینم رو عالی انجام دادی داداش قربون دستت❤️

 5. جواد

  از سرامیک بدنه خودرو خیلی راضییم
  عشق میکنم ماشینم رو میبینم😍

 6. نثار

  از خدمات صافکاری pdr راضی بودم خیلی تمیزه کارشون

 7. بهنام

  من از گوگل با بهترین صافکاری غرب تهران آشنا شدم
  کارش عالیه👏

 8. سینا مالکی

  صافکاری و نقاشی ماشینم رو خیلی تمیز و بدون هیچ عیب و نقصی انجام دادن👌

 9. میثم

  شما صافکاری در محل دارید؟ آدرس بفرستم

 10. رامین

  صافکاری و نقاشی ماشین رو با قیمت مناسبی برامون انجام دادن

 11. Mehdi

  خدمات صافکاری و نقاشی شون خیلی حرفه ای هست و کار رو بدن رنگ در میارن

 12. بلالی

  بهترین مرکز صافکاری pdr غرب تهران همینجاست خیلی عالیه کارشون

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *