معرفی حجره

خدمات صافکاری pdr در هنرکده آبیدر

خدمات دیتیلینگ خودرو در غرب تهران , بهترین صافکاری pdr غرب تهران آبیدر , با کیفیت ترین خدمات صافکاری PDR با بهترین ابزارآلات مدرن روز و انجام شاسی کشی به صورت استاندارد و تعمیر و ترمیم انواع سپر و نقاش و لیسه گیری با بهترین کیفیت به صورت فابریک و احیای رنگ بدنه سه مرحله ای و سرامیک و کاور بدنه با بهترین مواد موجود و بهترین کیفیت . همراه با کادری از مجرب ترین استادکارها در مجموعه هنرکده آبیدر انجام میگیرد.

ارائه خدمات برای سراسر تهران و حومه

تماس: 091014795250912065346602166518028

اینستاگرام : jabar.soltanean6368@

واتساپ: 09120653466

ساعت کاری: 9 الی 21

آدرس: تهران ، طرشت ، بلوار صالحی ، کوچه شهید فرهاد حسین مردی ، کوچه آفرینش شمالی، خیابان آزاده غربی ، پلاک 49, گاراژ عابدینی ,هنر کده آبیدر

مدیریت: جبار سلطانیان

لطفا هنگام تماس بگویید که شما را در حجره جو دیده ایم


بهترین خدمات صافکاری خودرو در غرب تهران

بهترین صافکاری pdr غرب تهران آبیدر | خدمات دیتیلینگ خودرو در غرب تهران

بهترین مرکز صافکاری pdr خودرو در غرب تهران

صافکاری Pdr خودرو یا صافکاری بدون رنگ ماشین میباشد، ترمیم و از بین بردن موج، فرو رفتگی، برجستگی، قری یا دفورمگی سطح بدنه ماشین و آثار تصادف از روی بدنه ماشین هستش. صافکاری مثل نقاشی از کارهایی هستش که هنر استاد کار خیلی مهمه و تأثیرگذار هستش. در روش سنتی که از قالب، تنه و مشتی استفاده می‌شود و همچنین در روش جدید صافکاری بی‌رنگ خودرو که از میله های PDR استفاده می‌شود، بدنه خودرو به کمک دقت، تجربه و مهارت فرد، با بهره‌گیری از تجهیزات مورد نیاز ترمیم می‌شود.

بهترین صافکاری pdr غرب تهران آبیدر | خدمات دیتیلینگ خودرو در غرب تهران

مرکز صافکاری pdr خودرو در طرشت تهران

تفاوت صافکاری PDR با صافکاری سنتی در چیست؟

 • صافکاری pdr : صافکاری بی رنگ ماشین که صافکار بدون آسیب رساندن به رنگ بدنه، قسمت آسیب دیده را ترمیم می‌کند, در این نوع صافکاری pdr از افت قیمت خودرو جلوگیری می‌شود
 • صافکاری خودرو سنتی: در این نوع صافکاری با رنگ است که که فقط قسمت آسیب دیده ترمیم میشود و سپس مابقی کار به نقاش واگدار میشه تا به وسیله بتونه و آستر، خلل و فرج‌های روی سطح بدنه رو بپوشونه و بعد از آن رنگ آمیزی خواهد شد. تفاوت اصلی این دو مدل صافکاری، به طور مستقیم به میزان شدت ضربه وارده و اثر آن بر روی بدنه خودرو مربوط میشود.

بهترین صافکاری pdr غرب تهران آبیدر | خدمات دیتیلینگ خودرو در غرب تهران

مرکز نقاشی خودرو در غرب تهران

مرکز خدمات تخصصی بدنه اتومبیل در طرشت تهران

اگر چنانچه نیاز به صافکاری و نقاشی ماشین در غرب تهران منطقه طرشت داشتید با خیالی آسوده به هنرکده آبیدر مراجعه نمایید ، صافکاری و نقاشی به روش های مختلفی و با توجه به نوع خودرو و آلیاژ به کار رفته در خودرو انجام میشود. که هر روشی نیاز به داشتن دانش، تخصص، تجربه و مهارت کافی هستش و به همین دلیل نمیشود برای صافکاری و نقاشی خودرو خودتون به هر تعمیرگاهی مراجعه کنید.

هدف اصلی ما در صافکاری اتو آبیدر این است که مشکل ایجاد شده روی بدنه خودرو شما را تا جایی که ممکن است بدون رنگ کردن و با استفاده از صافکاری pdr برطرف کنیم ، تا افت قیمت کمتری شامل حال خودروی شما شود . استادکارهای حرفه ای هنرکده آبیدر تمام تلاش خود را انجام میدهند.

بهترین صافکاری pdr غرب تهران آبیدر | خدمات دیتیلینگ خودرو در غرب تهران

خدمات لیسه گیری خودرو در غرب تهران منطقه طرشت

ویژگی های یک استادکار صافکاری و نقاشی خوب و حرفه ای

 • تا جایی که ممکن است، تعمیرات خودرو را بدون رنگ انجام می دهد تا مالک خودرو ضرر و زیان کمتری را از بابت افت قیمت ماشین خود متحمل شود.
 • صافکار تا ضرورتی نداشته باشد، قطعه ای را تعویض نمیکند و با صافکاری و نقاشی مشکل خودرو را برطرف میکند.
 • ضخامت بتونه در قسمتهای صاف شده را بسیار نازک انجام میدهد، تا در اثر گذشت زمان و تابیدن نور خورشید ترک نخورد.
 • نتیجه قسمت رنگ شده را همرنگ سایر نقاط بدنه ماشین درمیاورد و مرزی بین قسمت رنگ شده و سالم وجود نخواهد داشت. از فاصله بین 10 تا 15 متر و زیر نور خورشید، تفاوت رنگی بین قسمتها وجود ندارد. شفافیت و براقی قسمت رنگ شده و سالم دقیقاً عین هم هستند.
 • فارق از کد رنگ بدنه ماشین، رنگی را که دقیقا هم شکل سایر قطعات بدنه است را میسازد. چون رنگ بدنه ماشین، در اثر تابش نور خورشید تغییر می کند.
 • در حین کار و تعمیرات و باز و بسته کردن قطعات ماشین، هیچ پیچ و خاری گم نمیشود. قطعات و درپوشهای مربوط به خودرو، را مثل روز اول نصب میکند و در حین رانندگی لرزش و صدایی وجود نداشته باشد.
 • فاصله بین قطعات مختلف بدنه، قرینه میباشد، مثلاً در صورت صافکاری درب راننده، پس از اتمام کار، فاصله بین لبه درب با گلگیر در طرف راننده و شاگرد دقیقاً مثل هم و برابر است.
 • قیمت مناسبی دارد. و هزینه تمام کار را در ابتدا مطرح خواهد کرد.
 • زمان کمی برای اتمام کار نیاز داشته باشد.

بهترین صافکاری pdr غرب تهران آبیدر | خدمات دیتیلینگ خودرو در غرب تهران

خدمات دیتیلینگ خودرو در غرب تهران

هدف از انجام دیتیلینگ خودرو از بین بردن خط‌ و خشهای روی خودرو است. یعنی می‌خواهیم آسیبهای سطحی ظاهر و داخل خودرو که به‌مرور به‌ وجود آمده‌اند، از بین بروند.

 • بهبود وضعیت ظاهری خودرو
 • ترمیم و بازسازی کلی رنگ بدنه
 • از بین بردن خراش‌های ریز و سطحی داخل و بیرون خودرو
 • از بین بردن کثیفی‌های روی صندلی
 • کاهش زمان و هزینه شستشوی خودرو در مقایسه با شستشو در خانه؛
 • افزایش عمر قطعات داخل و خارج خودرو

تیم حرفه ای و متخصص اتو آبیدر بهترین خدمات صافکاری pdr در تهران را به شما مشتریان عزیزمان تقدیم میکنیم. استفاده از افراد متخصصین و بهترین ابزار آلات احترام به مشتریان عزیز برای خدمت رسانی بهتر است.

تماس: 09120653466

 

سوالات متداول:

چه نوع خدماتی توسط صافکاری PDR هنرکده آبیدر ارائه می‌شود؟

تعمیر و ترمیم انواع سپر و لیسه گیری و نقاش با بهترین کیفیت به صورت فابریک و احیای رنگ بدنه 3 مرحله ای و سرامیک و کاور بدنه با بهترین مواد و بهترین کیفیت.

آیا خدمات دیتیلینگ شامل تمیزکاری داخلی، پولیش و واکس خارجی، نانو کریستال و… است؟

بله خدمات دیتیلینگ پولیش و واکس و… خودرو همراه با کادری از مجرب ترین استادکارها در مجموعه هنرکده آبیدر انجام میگیرد.


نقاشی خودرو در طرشت در تهران ، لیسه گیری خودرو در طرشت تهران، مرکز خدمات نقاشی خودرو در غرب تهران ، بهترین دیتیلینگ خودرو در غرب تهران ، خدمات دیتلینگ خودرو در طرشت تهران ، صافکار خوب در غرب تهران ، بهترین صافکار غرب تهران ، بهترین نقاش ماشین طرشت تهران ، صافکاری PDR با تکنولوژی روز آلمان ، صافکاری و نقاشی ماشین غرب تهران ، رنگ کوره ای خودرو ، پولیش خودرو در غرب تهران ، خدمات دیتلینگ خودرو در غرب تهران ، لیسه گیری خودرو در تهران ، خدمات صافکاری pdr در غرب تهران ،