معرفی حجره

بانک نشاء برنج نجفیان

بانک نشاء برنج مکانیزاسیون کشاورزی, پرورش و فروش بذر برنج (توم) تضمینی و سالم با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های مکانیزه, انجام کلیه خدمات جوانه زنی ، پرورش نشاء کاری

ارسال به سراسر گیلان
امکان حمل بار نشاء

تماس: 09397747880 09111837449

اینستاگرام: banknesha_najafian@

واتساپ: 09111837449

ساعت کاری: 7 الی 20

آدرس: گیلان ، بندرانزلی ، آبکنار ، جاده تربه بر قارچ

مدیریت: جواد نجفیان

لطفا هنگام تماس بگویید که شما را در حجره جو دیده ایم


خرید نشا برنج در انزلی

بانک نشاء نجفیان | برنج فروشی در انزلی

فروش توم نشا برنج در انزلی

نشاء برنج ( توم , تیم )، هاشمی

نشاء برنج هاشمی با کیفیت و پرپشت مخصوص کشت ماشینی به تعداد بالا

برنج به عنوان یک دانه غلات، پرمصرف‌ترین غذای اصلی برای بیش از نیمی از جمعیت جهان به شمار می آید. برنج مهم‌ترین محصول غذایی از لحاظ تغذیه و کالری دریافتی انسان است و بیش از یک‌ پنجم کالری مصرفی در سراسر جهان را برای مردم دنیا تأمین می‌کند.

کشت برنج با استفاده از روش‌های نوین بسیار اهمیت دارد و باعث تولید بیشتر برنج می‌شود و خیلی مهم است که بتوانیم با حداقل انرژی مصرفی اعم از خاک، آب و … تولید این محصول را چند برابر کنیم.

بانک نشاء نجفیان | برنج فروشی در انزلی

خرید نشا برنج در انزلی

نشا برنج چیست؟

 • گیاه کوچک چند برگی است که از رشد بذر در محیط خزانه یا سینی نشا برنج تولید می‌شود.
 • گیاه کوچکی است که قسمتی از رشد خود را در شرایطی کنترل شده گذرانده است.
 • تولید نشا برنج در سینی می‌تواند با استفاده از روش‌های نوین کشاورزی به تولید محصولات بیشتر و باکیفیت‌تری منجر شود که نیاز به آب فراوانی در مراحل اولیه ندارند.

بانک نشاء نجفیان | برنج فروشی در انزلی

قیمت نشا برنج در انزلی

کشت برنج با روش نشا چگونه است؟

برای کشت برنج با روش نشا دو راه وجود دارد: استفاده از خزانه برنج و استفاده از سینی نشا.

 1. روش اول یعنی خزانه برنج، معمولاً زمینی برای این کار اختصاص داده می‌شود که عاری از هرگونه آلودگی و حشره است. بذرهای جوانه‌زده را با عمق و فاصله مناسب در زمین قرار می‌دهند تا به نشا برنج تبدیل شوند.
 2. روش دوم که با استفاده از سینی نشا برنج است، بذرها در سینی قرار داده می‌شوند تا تبدیل به نشا برنج شوند. مزیت این روش نسبت به روش قبلی، در استفاده بهینه از فضای کشت است. زیرا با استفاده از سینی برنج و قراردادن آن در طبقات شما می‌توانید نشا برنج بیشتری تولید کنید. همچنین استفاده از سینی نشا باعث مصرف کمتر آب و دور ماندن از حشرات و آفت‌ها است.

آیا سینی نشا تأثیری در رشد نشابرنج دارد؟

بله، در روش کشت نشا برنج در سینی نشا، انتخاب مقدار مناسب بذر برنج، ضدعفونی بذر، خیساندن بذر برنج و انتخاب خاک مناسب برای سینی باعث یکنواختی در جوانه‌زنی بذرها و رشد سریع آنها می‌شود.

رشد سریع در سینی نشابرنج، در مراحل اولیه مشکلات علف‌های هرز را کاهش می‌دهد و مقاومت محصول را در برابر آفات و بیماری‌های حشرات افزایش می‌دهد. همه این عوامل به عملکرد بهتر و رشد سریع نشا برنج کمک می‌کند.

بانک نشاء برنج گیلان

بانک نشاء گیلان مجموعه آقای نجفیان , همواره جامع ترین بانک نشا کاری می باشد که توانسته است شهر های مرکزی استان گیلان مانند رشت، لنگرود، فومن، ماسوله، رودسر، ماسال، آستارا و صومعه سرا را پوشش می دهد. بانک نشاء برنج همواره محموعه ای است که به کمک آن می توانید انواع نشاء برنج را در سطح وسیعی تولید نمایید.

تماس: 09397747880 09111837449

سوالات متداول:

نشاء برنج از کجا بگیرم؟

بانک نشاء برنج مکانیزاسیون کشاورزی, پرورش و فروش بذر برنج (توم) تضمینی و سالم با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های مکانیزه, انجام کلیه خدمات جوانه زنی ، پرورش نشاء کاری

نشاء برنج چیست؟

کوچک چند برگی است که از رشد بذر در محیط خزانه یاگیاه سینی نشا برنج تولید می‌شود.


برنج فروشی در انزلی , بانک نشاء در انزلی , فروش سینی نشاء برنج در انزلی , آدرس بذر برنج فروشی در آبکنار انزلی , شماره تماس بانک نشاء در انزلی , فروش سینی نشاء در انزلی ، خدمات پرورش نشاء کاری در انزلی , قیمت برنج در آبکنار , خرید بذر برنج در انزلی , خرید بذر برنج صدری , خرید بذر برنج هاشمی , خرید بذر برنج کاظمی , فروش انواع نشاء برنج درجه یک در آبکنار انزلی , خرید برنج از گیلان , قیمت برنج صدری , قیمت برنج هاشمی , قیمت برنج کاظمی , قیمت برنج علی کاظمی، قیمت برنج ، قیمت برنج در انزلی ، فروش برنج سر لاشه قهوه ای در انزلی ، برنج کشت دوم در آبکنار ، برنج ایرانی اعلا، بانک نشاء در آبکنار ، فروش برنج محلی در آبکنار ، برنج فجر ایرانی ، فروش اینترنتی بانک نشاء در آبکنار ، فروش بهترین برنج ایرانی، قیمت برنج امروز، خرید سینی نشاء بدون واسطه در انزلی ، بهترین بانک نشاء در انزلی، خرید برنج در انزلی ، برنج فروشی و آردکوبی در انزلی , خریدتوم برنج در انزلی , خرید برنج هاشمی در گیلان , برنج نشاء در صیابر , برنج نجفیان , آدرس بانک نشاء در انزلی , قیمت سینی نشاء، فروش تومجار در آبکنار انزلی ، قیمت برنج اعلا درج یک در انزلی , خرید و فروش برنج در انزلی, شماره تماس بانک نشاء , سینی نشاء در انزلی بانک نشاء آنلاین در آبکنار , خرید بذر نشاء برنج در آبکنار , قیمت سینی نشاء کاری در انزلی , فروش برنج نشاء کاری در آبکنار ,بانک نشاء در انزلی , بانک نشا در انزلی, خرید نشا در انزلی, قیمت نشا در انزلی, خرید نشا برنج گیلان, قیمت سینی نشا برنج در گیلان, خرید نشا در لاهیجان, خرید نشا در رشت , خرید نشا در خمام, خرید نشا در لنگرود, خرید نشا در کیاشهر , خرید نشا در رضوانشهر, خرید نشا در لولمان, فروش نشا برنج, 

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

 1. افشاری

  سلام محصول سینی نشا موجود دارین؟

 2. حسین

  سلام داداش قیمت هر سینی نشاء چند؟

 3. علی قنبری

  سلام داداش
  قیمت هر سینی نشا چند؟

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *