معرفی حجره

نمایندگی سیم و کابل هاشمی

لوازم برق صنعتی رفسنجان , برق صنعت هاشمی, عرضه کننده انواع لوازم برق صنعتی ساختمانی از برند های معروف اروپایی شامل انواع کنتاکتور، بی متال، کلید حرارتی، کلید مینیاتوری، کلید اتوماتیک، کلید گردان، ترمینال ریلی، چراغ سیگنال، ریل مینیاتوری، رله شیشه ای، شاسی استارت استاپ و… فروش انواع سیم و کابل آلومینیوم و مس، همراه با ارائه خدمات تخصصی طراحی و ساخت انواع تابلو های برق صنعتی و کشاورزی.

ارسال به سراسر کشور

تماس: 09131910717

اینستاگرام: bargh_sanat_hashemi@

واتساپ: 989131910717

ساعت کاری: 7:30 الی 12:30 – 15:30 الی 19:30

آدرس: کرمان، رفسنجان ، بلوار مصطفی خمینی ، حد فاصل کوچه ۱۹،۲۱

مدیریت: مهندس هاشمی

لطفا هنگام تماس بگویید که شما را در حجره جو دیده ایم


لوازم برق صنعتی ساختمان رفسنجان

سیم و کابل هاشمی | لوازم برق صنعتی رفسنجان

خرید و سیم و کابل در کرمان

برق صنعتی در ساختمان های مسکونی، اداری و تجاری مانند آسانسور ها، سیستم های برودتی هوا، کنترل  موتورهای الکتریکی و … مورد استفاده قرار می گیرد.  ابزارهای برق صنعتی، بیشتر با ولتاژ سه فاز هستند که برای کنترل آن ها از دستگاه هایی همچون انواع کنترل فاز، کنترل بار، کلیدهای گردان سه فاز، تک فاز و… استفاده می شود.

دستگاه های صنعتی با توان بالا و جریان و ولتاژ کار قوی، نیاز به کلیدهای قدرت، محافظ های مربوط به این دستگاه ها و دیگر تجهیزات مرتبط دارند. کلید های مینیاتوری سه کلاس B و C و D برای مصارف خانگی و روشنایی و صنعتی حفاظت اضافه بار و اتصال کوتاه را فراهم می کنند. کنتاکتور یک کلید برای کلیدزنی مدارات قدرت یا مدارت کنترلی است و در صنعت بسیار پرکاربرد است و در جریان های کار مختلف تولید می شود.

کلید و پریزهای روکار در کارگاه های صنعتی می توانند نیاز فوری را تامین کنند. لوله فلکسیبل یا لوله خرطومی فلزی روکشدار برای گذر سیم و کابل­‌ها مورد استفاده قرار می­گیرد. شیرینک های حرارتی برای عایق کاری الکتریکی و حفاظت مکانیکی قطعات، سیم ها، کابل ها و لوله ها در برق صنعتی استفاده می شود.

از کابلشو ها در ابعاد مختلف برای اتصال صحیح، مطمئن و ایمن هادی کابل به شینه، به تجهیزات برقی یا دیگر محل های اتصال مورد نیاز استفاده می شود.

سیم و کابل هاشمی | لوازم برق صنعتی رفسنجان

تجهیزات فرمان و کلید زنی

یکی از اساسی ترین تجهیزاتی که در برق صنعتی به کار می روند، تجهیزات فرمان و کلید زنی هستند که کاربرد اصلی آنها قطع و وصل مدار، فرمان روشن و خاموش شدن در وسایل برقی صنعتی و دیگر عملگر های صنعتی که با برق کار می کنند است. از جمله تجهیزات کلید زنی برق صنعتی می توان کنتاکتور و رله ها را نام برد.

سیم و کابل هاشمی | لوازم برق صنعتی رفسنجان

خرید کنتاکتور رفسنجان

کنتاکتور وسیله ای الکترومکانیکی است که با یک فرمان الکتریکی به قطع و وصل کردن عملگرهای الکتریکی مثل الکتروموتورها می پردازد. گروه صنعتی هاشمی عرضه کننده کنتاکتور از 9آمپر تا 630آمپر در ولتاژ بوبین 220،110،48،24و380 ولت ac وdc، کنتاکتور های قدرت و فرمان می باشد.

سیم و کابل هاشمی | لوازم برق صنعتی رفسنجان

خرید لوازم برق ساختمانی در رفسنجان

خرید رله از رفسنجان

رله ها نوعی کلید الکتریکی با سرعت بالا تر نسبت به کنتاکتورها هستند که با فعال شدن آن یک کلید باز و یک کلید بسته می شود. رله ها انواع مختلفی دارند که به صورت های مکانیکی، مغناطیسی، الکترونیکی، حرارتی و… هستند. گروه صنعتی هاشمی عرضه کننده رله شیشه ای تابلویی در انواع 8پایه،11پایه و 14 پایه در مدلهای تک پلاتین،دو پلاتین،سه پلاتین و چهار پلاتین. در ولتاژ های 110،48،24،12و220 ولت AC وDC می باشد‌.

سیم و کابل هاشمی | لوازم برق صنعتی رفسنجان

خرید تجهیزات حفاظتی در رفسنجان

یکی از مهم ترین بخش های برق صنعتی حفاظت تجهیزات الکتریکی در برابر مواردی همچون اضافه بار، اضافه جریان، اتصال کوتاه، دوفاز شدن تجهیزات سه فاز، جریان نشتی و… است که برای جلوگیری از به وجود آمدن خسارت های مالی و جانی از تجهیزات حفاظتی استفاده می کنند. از جمله تجهیزات حافظتی برق صنعتی می توان فیوزها، کلیدهای مینیاتوری (MCB)، کلید اتوماتیک (MCCB)، رله ی اضافه بار حرارتی (بیمتال)، کلید حرارتی، رله کنترل فاز، کلید محافظ جان (نشتی جریان) را نام برد.

خرید فیوز برق در رفسنجان

از مهمترین تجهیزات تابلو برق صنعتی، فیوز می باشد. فیوزها وظیفه حفاظت مدار در برابر اتصال کوتاه و اضافه بار را بر عهده دارند. فیوز یک رشته سیمی است که در مواقع اضافه بار می شکند یا ذوب می شود و جریان مدار را قطع می کند.

کلید مینیاتوری

کلید مینیاتوری تجهیزیست الکترومکانیکی که از مدار در برابر اضافه جریان و اتصال کوتاه محافظت می کند.
گروه صنعتی هاشمی عرضه کننده کلید مینیاتوری در رنج آمپراژ 1 تا 125 آمپر در انواع تک پل، دوپل، سه پل و چهارپل در دو مدل AC و DC می باشد.

کلید اتوماتیک چیست؟

کلید اتوماتیک ابزاریست که برای قطع و وصل کردن و محافظت در برابر اتصال کوتاه و جلوگیری از اضافه بار در مصرف های برق صنعتی و آمپراژ بالا کاربرد دارد. کلید اتوماتیک همانند کلید مینیاتوری از یک رله جریان برای قطع در اتصال کوتاه و یک رله حرارتی برای قطع در اضافه بار استفاده میکند البته با ابعاد و آمپراژ بالاتر و در اکثر کلید اتوماتیک ها ولوم تنظیم آمپر هم موجود می باشد. عمده مصرف کلید اتوماتیک در کارخانجات و تولیدی ها و تابلو برق های توزیع اصلی می باشد. گروه صنعتی هاشمی عرضه کننده کلید اتوماتیک در رنج آمپراژ 16تا 4000آمپر در مدلهای کمپکت و هوایی در دو تیپ فیکس و قابل تنظیم می باشد.

کلید حرارتی

کلید حرارتی تجهیزی است که هم کارایی کلید مینیاتوری و هم رله اضافه بار (بیمتال) را دارد و از الکتروموتورها در برابر اضافه جریان و اضافه بار محافظت می کند. گروه برق صنعت هاشمی عرضه کننده کلید حرارتی در درنج های بین 0.25 تا 630آمپر در دو تیپ کلید خور و گردانی می باشد.

کلید نشتی جریان

کلید محافظ جان (نشتی جریان) با مقایسه جریان رفت و برگشتی، اگر اختلافی بین جریان فاز و نول باشد مدار را قطع می کند.

ریل مینیاتوری چیست؟

ریل مینیاتوری ابزاریست جهت نصب تجهیزات برقی رو سطح سینی تابلو برق که بر روی آن میتوان کنتاکتور ، کلید مینیاتوری ، ترمینال و انواع رله های تابلویی را نصب کرد. گروه صنعتی برق صنعت هاشمی عرضه کننده ریل مینیاتوری با بهترین کیفیت آبکاری ساخته شده از ورق 1 میلیمتر در طول 1 متر و 2 متر می باشد.

تایمر : تایمر وظیفه دارد که تایم ارسال سیگنال را کنترل و زمان بندی کند.

تابلو برق و تجهیزات

هدف استفاده از تابلو برق ها توزیع یا کنترل برق است. تابلو برق ها با مجتمع کردن سیستم های فرمان، کنترل و … تعمیر و نگهداری از تجهیزات را آسان تر می کنند.

معمولا در تابلو برق ها برای انشعاب گرفتن از سیم ها یا انتقال نیروی الکتریسیته از ترمینال های متعدد استفاده می شود. ترمینال های ریلی به دلیل قرار گرفتن منظم و راحت در تابلو، بیشتر مورد استفاده قرار میگیرند. ابزارهای کنترلی همچون کنترل بار، کنترل فاز و … هم می توانند بر روی ریل قرار بگیرند. برای اتصال مناسب سیم ها به تجهیزات از سرسیم ها و وایرشو ها استفاده می شود. برای آسیب ندیدن سیم ها بعد از عبور از تابلو از گلندهای پلاستیکی استفاده می شود . بست کمربندی نیز برای دسته بندی سیم ها و دادن نظم به سیم ها در تابلو استفاده می شود.

فن تابلویی، هیتر تابلویی و ترموستات تابلویی برای تنظیم دمای تابلوها استفاده می شود تا برای کار قطعات الکتریکی و مکانیکی دما را تنظیم نمایند.

محصولات روشنایی

در نورپردازی و روشنایی محیط های تجاری، کارگاه ها و سوله ها، کارخانه ها، محیط های اداری، آموزشی، درمانی و ورزشگاه ها محصولات روشنایی متفاوتی استفاده می شود. با توجه به فعالیتی که در محیط انجام می شود بایستی نورپردازی مناسب را فراهم کرد. علاوه بر تامین روشنایی مورد نیاز، نورپردازی برای زیبایی و تزیین محیط و بخشیدن روح به محیط نیز مورد استفاده قرار می گیرد و می تواند هنرمندانه و اثرگذار بر احساسات انسان طراحی شود.
محیط های روباز و بسته هریک خصوصیاتی دارند که بایستی محصول روشنایی مناسبی را برای هر یک انتخاب کرد. روشنایی های مختص نگهبانی و امنیت وجود دارد. دریاچه ها و استخر و آبنماها محصولاتی با درجه حفاظت مناسب در برابر آب نیاز دارند.

محصولات روشنایی برق صنعت هاشمی

 • انواع چراغ ها شامل: چراغ های گاز سدیم،LED،چراغ های سوله ای،چراغ های خط انداز و…
 • انواع پرژکتور ۵۰وات، ۱۰۰وات و ۲۰۰وات، همراه با ۱۸ماه گارانتی بی قید و شرط

محصولات برق صنعت هاشمی

 • پرس هیدرولیک از سایز ۲۵ تا ۳۰
 • دارای کیف مخصوص حمل
 • دارای لغو دستی و دسته مقاوم
 • اهمتر کلمپی
 • کیفیت عالی دارای گارانتی
 • فیوز مینیاتوری هیوندای تک فاز و سه فاز

کنتاکتور هیوندای

فن دمنده دور بالا و دور پایین تهویه هوا، مناسب مرغداری، آشپزخانه و…

سیم و کابل مسی و آلومینیومی

یکی از مهم‌ترین تجهیزات برقی در ساختمان، سیم و کابل‌ها هستند، که وظیفه انتقال انرژی الکتریکی به نقاط مختلف ساختمان را دارند. لازم است در استفاده از سیم و کابل برق، نهایت دقت را به کار گرفت تا به سایر المان‌های برقی آسیبی وارد نشود. سیم و کابل مسی‌ رسانای خوبی برای عبور جریان الکتریکی محسوب می‌شود، اما در سال‌های اخیر به دلیل افزایش قیمت فلز مس، در بعضی شرایط آلومینیوم جایگزین آن شده است. سیم آلومینیومی ویژگی‌هایی شبیه به سیم‌های مسی دارد، اما از آنجایی که زودتر گرم شده و واکنش نشان می‌دهد، همچنان در مقایسه با فلز مس برای سیم و کابل کمتر استفاده می شود.

تماس: 09131910717

سوالات متداول:

بهترین مرکز فروش لوازم برق صنعتی رفسنجان کجاست؟

برق صنعت هاشمی, عرضه کننده انواع لوازم برق صنعتی ساختمانی شامل سیم وکابل، کلید حرارتی، کلید مینیاتوری، کلید اتوماتیک، ریل مینیاتوری، رله شیشه ای فروش انواع سیم و کابل آلومینیوم و مس در  رفسنجان می باشد.

ریل مینیاتوری چیست؟

ریل مینیاتوری ابزاریست جهت نصب تجهیزات برقی رو سطح سینی تابلو برق که بر روی آن میتوان کنتاکتور ، کلید مینیاتوری ، ترمینال و انواع رله های تابلویی را نصب کرد.


برق صنعتی رفسنجان , فروشگاه برق صنعتی رفسنجان , بهترین برق صنعتی رفسنجان , کالای برق رفسنجان , برق صنعتی کرمان , تجهیزات برق صنعتی رفسنجان , کنتاکتور رفسنجان , بیمتال رفسنجان , بی متال کرمان , بیمتال هیوندای رفسنجان , قیمت بیمتال هیوندای , مینیاتوری رفسنجان , کلید اتوماتیک رفسنجان , کلید مینیاتوری رفسنجان , کلید حرارتی رفسنجان , ترمینال ریلی رفسنجان , کلید فیوز رفسنجان , چراغ سیگنال رفسنجان , کلید محافظ رفسنجان , شاسی استارت رفسنجان , شاسی دوبل رفسنجان , شاسی استپ رفسنجان , قارچی قفلشو رفسنجان , پخش تجهیزات برق صنعتی , توزیع تجهیزات برق صنعتی , کلید گردان رفسنجان , نمایندگی فروش سیم و کابل کرمان , فروش سیم و کابل در کرمان , کارخانه سیم و کابل کرمان , شماره تماس صنایع کابل کرمان , مرکز فروش سیم و کابل در کرمان , قیمت سیم و کابل رفسنجان , قیمت سیم و کابل در کرمان , خرید سیم و کابل در کرمان , خرید سیم و کابل رفسنجان , فروش سیم و کابل رفسنجان , فروش سیم و کابل کرمان , قیمت کابل آلومینیوم در رفسنجان , خرید کابل آلومینیوم رفسنجان , کابل آلومینیوم کرمان , کابل مسی رفسنجان , کابل مسی کرمان , قیمت کابل مسی و آلومینیومی , رفسنجان کابل , سیم و کابل کرمان , سیم و کابل رفسنجان , تجهیزات برق صنعتی و اتوماسیون , تجهیزات برق صنعتی در کرمان , لوازم برق صنعتی کرمان , سیم مس کرمان , قیمت سیم مس کرمان , تابلو برق کرمان , تابلو برق صنعتی در رفسنجان , خرید تجهیزات تابلو برق صنعتی , قیمت تابلو برق صنعتی سه فاز , قیمت تابلو برق صنعتی در کرمان , قیمت تابلو برق صنعتی رفسنجان , خرید تابلو برق صنعتی رفسنجان , ساخت تابلو برق صنعتی در رفسنجان , ساخت تابلو برق کرمان , مونتاژ کار تابلو برق صنعتی کرمان , مونتاژ تابلو برق صنعتی در کرمان , مونتاژ تابلو برق صنعتی در رفسنجان , نصب و راه اندازی تابلو برق صنعتی , نصب تابلو برق صنعتی در رفسنجان , تعمیر و نصب تابلو برق در کرمان , نصب تابلو برق صنعتی در کرمان , تابلو برق صنعتی آسانسور در کرمان , ابزار برق صنعتی در کرمان , خرید ابزارآلات برق صنعتی , ابزار صنعت برق , ابزار برق صنعتی رفسنجان , فروشگاه برق صنعتی کرمان , کالای برق صنعتی رفسنجان , پارس شوان رفسنجان , الکترو صنعت کرمان , الکترو صنعت رفسنجان ، شرکت سیم و کابل کرمان ، 

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

 1. هادی پور

  کیفیت لوازم برق صنعتی که پیشتون خریدم عالی و درجه یکه
  به دوستامم معرفی تون کردم

 2. کوروش

  لیست قیمت تجهیزات برق صنعتی شمارو از کجا می تونم ببینم؟

 3. سپهر

  ممنونم 🙏 کارتون درجه یک هست

 4. فرشادجو

  از بهترین‌ها هستن در زمینه ی توزیع لوازم برق صنعتی

 5. پوران

  ای کاش قیمت سیم و کابل مسی و آلومینیومی رو میزاشتید

 6. براتی

  بهترین فروشگاه برق صنعتی رفسنجان هستید که ازش خرید کردم

 7. رئیسی

  کیفیت لوازم برق صنعتی عالیه👍 دمتون گرم

 8. عبداللهی

  برای تعمیر تابلو برق فشار قوی شرکت مرغداری ما در رفسنجان عالی عمل کردن

 9. علی مرادی

  لوازم استوک برق صنعتی هم دارید؟ کنتاکتور دست دوم میخواستم

 10. ایرج

  قیمت ساخت تابلو برق صنعتی سه فاز رو می فرمایید

 11. ممقانی

  کنتاکتور سه فاز هیوندای دارید؟ قیمت چنده؟

 12. محمد

  کابلهاشون استاندارد هستن و همون سایز هست که رو کابل درج شده چون خیلی از کابل ها مقدار کمتر دارن یا مس خالص نیستن

 13. شمشیری

  قبلا از اینجا سیم و کابل مسی سفارش داده بودم
  خیلی سریع برام فرستادن با هزینه ی کمتر از جاهای دیگه

 14. مزرعی

  لوازم برق صنعتی رو با قیمت مناسبی خریدیم ،رضایت کامل داریم

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سفارش طراحی سایت

با تخفیف ویژه عیدانه

تخفیف عیدانه!
طراحی سایت با بهترین امکانات
سفارش طراحی سایت در گیلان
سفارش با موفقیت ثبت شد!

کارشناسان سامانه در اولین فرصت با شما تماس میگیرند!