معرفی حجره

کارخانه شالیکوبی امیر فروتن

برنج فروشی و آردکوبی در شفت , کارخانه شالیکوبی فروتن , خرید و فروش انواع برنج های ایرانی , صدری, هاشمی, کاظمی, مجهز به دستگاه های تمام اتوماتیک و خشک کن های ظرفیت بالا , با کادری مجرب در خدمت کشاورزان عزیز می باشیم.

ارسال به سراسر کشور

تماس: 09113337043 09118380725 01334783838

اینستاگرام: berenj_forootan@

واتساپ: 09334549205

ساعت کاری: 8 الی  18

آدرس: گیلان, شفت, عثماوندان , داخل بازارچه , جنب مسجد پیر مومن

به مدیریت: امیر فروتن

لطفا هنگام تماس بگویید که شما را در حجره جو دیده ایم


کارخانه شالیکوبی در شفت

برنجکوبی در شفت

کارخانه شالیکوبی مدرن و تمام اتوماتیک امیر فروتن با کادری مجرب 

کارخانه شالیکوبی چیست؟

آسیاب برنج نوعی تأسیسات فرآوری مواد غذایی است که در آن فرآورده های برنجی به برنج تبدیل می شوند تا در بازار فروخته شوند. کل محصول از مزارع شالیزار تهیه می شود، از نظر بهداشتی در ماشین آلات مدرن و محیط بدون گرد و غبار آسیاب و پردازش می شود و از طریق ماشین های مرتب سازی تمیز می شود.

اگر کیفیت شالیزار خوب باشد و برنج به درستی آسیاب شود، بهترین کیفیت برنج حاصل خواهد شد. برای بهبود کیفیت برنج، عواملی مانند کیفیت شالیزار باید در نظر گرفته شود.

خرید برنج از کارخانه شفت

خشک کن

در شالیکوبی فروتن , شلتوک مرطوب جوشانده شده با استفاده از هوای گرم در خشک کن شالی برقی از جنس مواد ضد زنگ خشک می شود. انرژی گرمایی برای خشک کن با استفاده از مبدل حرارتی تولید می شود که از بخار دیگ بخار استفاده می کند.

استفاده از مبدل حرارتی بخار رایحه واقعی شالی را حفظ می کند. این مبدلهای حرارتی غیرمستقیم هستند بنابراین هیچگونه ورود هوای دود به خشک کن وجود ندارد. شالیزاری خشک آماده برای پوسته ریزی است.

شالی دوباره تمیز می شود و توسط دستگاه پیش تمیز کردن آماده می شود. پس از تمیز کردن، شالیزار به لوسر موسوم به شلر منتقل می شود.

پوشش خارجی شالی، پوسته در اینجا برداشته می شود و به عنوان سوخت دیگ بخار استفاده می شود.کل برنج از شلر جمع شده و به سفید کننده منتقل می شود. در اینجا، لایه روی برنج که سبوس نامیده می شود، برنج را برداشته و سبوس جداگانه جمع آوری شده است.

خرید برنج شمال از کارخانه شفت

فرآیند سفید کردن در کارخانه فروتن توسط سفید کننده انجام می شود. برنج سفید شده توسط یک صیقل دهنده ابریشمی پرداخت می شود. برنج صیقل یافته مهار می شود و برنج شکسته شده توسط یک گریدر طول جدا می شود.

برنج کامل دانه بندی شده در یک دسته بندی رنگ طبقه بندی می شود که برنج سیاه، برنج زرد و شکم سفید را از بین می برد. سپس، برنج به قسمت بسته بندی منتقل می شود.

در نهایت برنج فرآوری شده در گونی های بافته شده بسته بندی شده و آماده ارائه به شما عزیزان میباشد.

شالیکوبی با ماشین آلات مدرن

از تولید به مصرف, خرید و فروش برنج اعلا, هاشمی, کاظمی, صدری

تماس: 09113337043 09118380725 


برنج فروشی در شفت, برنجکوبی شفت, شالیکوبی شفت, آدرس کارخانه برنجکوبی شفت, آدرس شالیکوبی شفت, خدمات شالیکوبی, خدمات برنجکوبی, قیمت برنج شمال , خرید برنج گیلان, خرید برنج صدری , خرید برنج هاشمی, خرید برنج کاظمی, آرد کوبی شفت, برنج فروشی شفت, آردکوبی در شفت, شالیکوبی در عثماوندان, خرید برنج از عثماوندان, قیمت برنج صدری , قیمت برنج هاشمی , قیمت برنج کاظمی ,

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

  1. فلاح

    سلام ، سفارش برای شهر کرج قبول میکنید؟

  2. رستمی

    بهترین هستن با انصاف ترین کارخانه دار

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *