معرفی حجره

کارخانه برنجکوبی سورتینگ و فروشگاه برنج فروشی رستمی

فروشگاه برنج فروشی در بندر کیاشهر ، کارخانه برنجکوبی سورتینگ رستمی ، صنایع بسته بندی و سورتینگ پویا رستمی ، خرید و فروش انواع برنج شمال درجه یک هاشمی، طارم، جمشید، حسن سرا، دم سیاه، فجر، شیرودی ، ندا ، لاشه ، سوپرلاشه، برنج رژیمی قهوه ای و برنج دودی و آرد برنج موجود میباشد. در گونی های ده کیلویی دسته دار با لوگوی فروشگاه می باشد ، مستقیم از کشاورز به کارخانه و سورتینگ رستمی و از کارخانه به فروشگاه برنج فروشی پویا رستمی، مستقیم و خالص ترین برنج گیلان برای مصرف کنندگان عزیز و مردم عزیز ایران.

با سالها تجربه ی فعالیت کاری درخشان ، آماده پذیرش سفارشات شما عزیزان هستیم . برای اطلاعات بیشتر و قیمت به روز با ما در ارتباط باشید.

 تمامی برنج ها با ضمانت مرجوعی کتبی میباشند 

فروش پایان یک معامله نیست، آغاز یک تعهد است

ارسال به سراسر ایران

تماس: 0902377694209038064261

وبسایت:

www.berenjforoshi-poyarostami.com

اینستاگرام: berenj.poyarostami@

واتساپ:  0903806426109023776942

تلگرام: 09114790490

ساعت کاری: : 9 الی 19 

آدرس: استان گیلان ، شهرستان آستانه اشرفیه ،بخش بندرکیاشهر ، جاده چمخاله ، ۴ کیلومتر قبل از دستک روستای سرسبز انبارسر 

شعبه1: کارخانه و سورتینگ برنج رستمی

شعبه2: رو به روی شعبه ی یک کارخانه و سورتینگ ، فروشگاه برنج فروشی پویا رستمی

به مدیریت:  پویا رستمی

لطفا هنگام تماس بگویید که شما را در حجره جو دیده ایم


کارخانه برنجکوبی سورتینگ در کیاشهر

 

کارخانه سورتینگ پویا رستمی | فروشگاه برنج فروشی در بندر کیاشهر

بهترین برنجکوبی در کیاشهر

سورتینگ برنج دارای مزایای زیادی است، که با این مزایا، سورتینگ برنج بهبود کیفیت و تجربه مصرف کنندگان را تضمین می‌کند.

 • کیفیت بهتر: سورتینگ برنج باعث جدا کردن دانه‌های خوب و نامطلوب می‌شود. برنج‌های با کیفیت بالا، که بدون خرده‌ها و ناهمگنی‌ها هستند، به مشتریان ارائه می‌شوند.
 • ظاهر زیبا: سورتینگ باعث می‌شود دانه‌های برنج یکدست و یک‌اندازه باشند.  این امر به ظاهر زیبا و جذاب برنج کمک می‌کند.
 • کاهش زمان پخت: برنج‌های سورت شده به دلیل یک‌اندازه بودن، به طور یکنواخت پخت می‌شوند. این باعث کاهش زمان پخت و تهیه غذا می‌شود.
 • کاهش هدر رفت برنج: در برنج‌های سورت شده، خرده‌ها و دانه‌های نامطلوب جدا شده‌اند. این باعث کاهش هدر رفت برنج در هنگام پخت می‌شود.

برنجکوبی سورتینگ رستمی | خرید برنج هاشمی در بندر کیاشهر

خرید برنج از کارخانه در بندرکیاشهر

تشخیص برنج درج یک

با افتخار در اینجا دو روش معروف برای تشخیص برنج درجه یک در ایران، به‌طور خصوصی در منطقه گیلان، برای شما توضیح می‌دهم:

 • ظاهر برنج: برنج خوب باید شیری رنگ یا نیمه بلوری و خشک باشد. برنج‌های خیلی شفاف کیفیت خوبی ندارند. تمام دانه‌های برنج باید یکدست و یک‌ اندازه باشند. وجود خرده‌های برنج در کیسه نشانه‌ی نامطلوب آن است. رنگ برنج نیز نشانه‌ی دیگری از مرغوبیت آن است.
 • بوی برنج: برای تشخیص برنج خوب، مقداری از برنج را بین دو کف دست خود نگهدارید و آن را بو کنید. اگر برنج خوب ایرانی باشد، باید بوی مطبوعی به مشامتان برسد

با این روش‌ها، می‌توانید برنج‌های خوشمزه و متفاوتی را در سفره‌ی خود ارائه دهید. انتخاب روش پخت برنج به سلیقه‌ی شما بستگی دارد.

برنجکوبی سورتینگ رستمی | خرید برنج هاشمی در بندر کیاشهر

خرید برنج شمال از بندرکیاشهر

فرآیند سفید کردن در کارخانه رستمی توسط سفید کننده انجام می شود. برنج سفید شده توسط یک صیقل دهنده ابریشمی پرداخت می شود. برنج صیقل یافته مهار می شود و برنج شکسته شده توسط یک گریدر طول جدا می شود.

برنج کامل دانه بندی شده در یک دسته بندی رنگ طبقه بندی می شود که برنج سیاه، برنج زرد و شکم سفید را از بین می برد. سپس، برنج به قسمت بسته بندی منتقل می شود.

در نهایت برنج فرآوری شده در گونی های بافته شده بسته بندی شده و آماده ارائه به شما عزیزان میباشد.

شالیکوبی با ماشین آلات مدرن در کیاشهر

در کارخانه سورتینگ پویا رستمی، از تولید به مصرف خرید و فروش برنج اعلاء را میتوانید از شعبه دو که فروشگاه برنج فروشی پویا رستمی میباشد ، انواع و اقسام برنج ها را میتوانید از ما تهیه نمایید :

 • هاشمی ، معطر، درباری طارم معطر ، اعیانی،
 • دم سیاه معطر مجلسی ، جمشید معطر ،
 • حسن سرا اعلاء ، شیرودی خوش پُخت ،
 • صدری ارزنده گیلان، فجر طارم معطر، ندا پر محصول ممتاز
 • عنبربو خوش پُخت اعلاء لاشه و سرلاشه، هاشمی نیم دانه اعلاء ،
 • هاشمی برنج سنتی آستانه، برنج اقتصادی پر محصول معطر

تمامی برنج ها با ضمانت مرجوعی کتبی

خدمت مشتریان عزیز عرضه میشود.

بهترین کارخانه برنجکوبی سورتینگ

سورتینگ یعنی مرتب کردن، یکدست کردن، تفکیک و دسته‌بندی اقلام یک محصول به روش سیستماتیک. در دنیای امروز، جذابیت‌های ظاهری اهمیت بسیار بالایی پیدا کرده‌اند، به طوری که بسیاری از افراد محصولاتی که به صورت سورت و بدون هیچ ایرادی است را میخرند. در ادامه، انواع دستگاه‌های سورتینگ و محصولات سورت را بررسی می‌کنیم.

سورتینگ اصطلاحی به معنای پیمایش و دسته‌بندی محصولات است. در واقع، سورتینگ محصولات کشاورزی به پیمایش انواع میوه‌ها و سایر محصولات کشاورزی ازجمله برنج  براساس اندازه، رنگ، شکل ظاهری و سایر عوامل و جداسازی ناخالصی‌های، برنج و خراب و فاسد شده اطلاق میشود. در بیشتر موارد، سورتینگ، مقدمه‌ای برای سورت محصول کشاورزی است؛  این امر سبب تشخیص آسان‌تر کیفیت محصول توسط مشتری می‌شود و توزیع و عرضه منظم‌تری را به دنبال خواهد داشت.

سورتینگ در نگهداری، محافظت و استاندارد‌ سازی محصول نقش داشته و عرضه محصولات حد و اندازه‌های یکسان، سورت، یافتن بازارهای جدید خارجی و افزایش صادرات و ورود ارز به کشور را تسهیل می‌کند. استفاده از محصولات کشاورزی سورت موجب توسعه فروشگاه‌های مدرن زنجیره‌ای و حذف تدریجی فروشگاه‌های سنتی در عرضه محصولات صنعتی می‌شود.

این امر، کاهش رشد فضای تجاری کوچک و سنتی در فضای مسکونی و نیز یکنواختی در قیمت محصول عرضه و سیستم عرضه و کنترل مدرن‌تر را به دنبال دارد. فروش انواع محصولات کشاورزی که ازجمله برنج  به صورت پیمایش در قطعات و اندازه‌های یکسان است.

جهت ثبت سفارش و دریافت اطلاعات تماس بگیرید.

تماس: 09038064261 – 09023776942

 

سوالات متدوال

چه نوع خدمات برنجکوبی در کارخانه شما ارائه می‌شود؟

تمامی خدمات خرید و فروش برنج شمال درجه یک هاشمی، طارم، دم سیاه، فجرو… انجام می‌شود.

چگونه می‌توانم برنج خود را به کارخانه شما ارسال کنم؟

شما بزرگواران می‌توانید برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید. شماره تماس: 09038064261 – 09023776942

 


برنج فروشی در بندر کیاشهر, برنجکوبی کیاشهر, شالیکوبی در کیاشهر, آدرس کارخانه برنجکوبی بندر کیاشهر, آدرس شالیکوبی کیاشهر, خدمات شالیکوبی, خدمات برنجکوبی, قیمت برنج شمال , خرید برنج گیلان, خرید برنج صدری از کیاشهر , خرید برنج هاشمی, خرید برنج کاظمی, آرد کوبی در کیاشهر, برنج فروشی کیاشهر, آردکوبی در کیاشهر, شالیکوبی در آستانه آشرفیه کیاشهر, خرید برنج از انبارسر, قیمت برنج صدری , قیمت برنج هاشمی , قیمت برنج کاظمی ، خرید برنج  هاشمی طارم در کیاشهر،قیمت برنج جمشید در کیاشهر ، برنج حسن سرا در کیاشهر، خرید برنج دم سیاه در بندرکیاشهر، خرید برنج شیرودی در کیاشهر، خرید برنج ندا فجر در آستانه اشرفیه ، خرید برنج اقتصادی در کیاشهر، خرید برنج لاشه در کیاشهر، خرید برنج سوپر لاشه نیم دانه در کیاشهر، بازرگانی خرید برنج در بندر کیاشهر، بازرگانی فروش برنج در آستانه اشرفیه، بورس برنج در کیاشهر، بهترین کارخانه سورتینگ برنج در کیاشهر، کارخانه برنجکوبی در کیاشهر ، برنجکوبی کیاشهر ، برنج فروشی در بندرکیاشهر ، خرید برنج از کارخانه کیاشهر ، کارخانه برنج کوبی در شمال ، کارخانه برنجکوبی آستانه اشرفیه , بهترین کارخانه برنج کوبی کیاشهر , بهترین برنج کوبی آستانه اشرفیه , 

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کارخانه سورتینگ پویا رستمی | فروشگاه برنج فروشی در بندر کیاشهر”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *