معرفی حجره

صنایع برودتی نفراست

تولید یخچال و فریزر ایستاده در پاکدشت , صنایع برودتی نفراست , تولید و عرضه کننده انواع یخچال و فریزر ایستاده 60 و 70 سانت در پاکدشت , فروشگاه نفراست ، باخدمات پس از فروش همراه شما عزیزان هست , فروشگاه نفراست تعمیرات تخصصی انواع سردخانه ، کولر گازی ، فروشگاهی و خانگی با کمترین هزینه در محل و در اسرع وقت در خدمت شما عزیزان میباشد.

ارسال به سراسر کشور

تولید سفارشی تخصص ماست

پذیرش سفارشات از سراسر کشور

تماس: 09197128197 09357277433

اینستاگرام: borodati_nofrast@

واتساپ: 989197128197

ایمیل: Alizadehamir085@gmail.com

ساعت کاری: 8 الی 21

آدرس: تهران ، پاکدشت ، خاتون آباد ،خیابان شهید رجایی، نبش گلشن ۹ ، پلاک ۹۱

به مدیریت: علیزاده و کاظمی

لطفا هنگام تماس بگویید که شما را در حجره جو دیده ایم


تولید یخچال ایستاده در پاکدشت

صنایع برودتی نفراست | تولید یخچال و فریزر ایستاده در پاکدشت

قیمت فریزر ایستاده در پاکدشت

یخچال و فریزر صنعتی برای استفاده در آشپزخانه های تجاری مانند کافی شاپ ها، هتل ها، رستوران ها، فست فود ها، سوپرمارکت ها، گوشت و مرغ فروشی ها ساخته می شوند،این دستگاه ها به گونه ای ساخته و طراحی می شوند که مواد را در دمای خاص نگهداری کنند.

انواع یخچال صنعتی:

استفاده کردن از یخچال فریزرهای صنعتی امری لازم و ضروری است. این نوع از یخچال فریزرها در ابعاد و اندازه ها و شکل های مختلفی و برای مصارف گوناگونی ساخته و استفاده می شوند. یخچال هایی که در صنعت داروسازی استفاده می شوند با یخچال هایی که در فروشگاه ها و سوپر مارکت ها مورد استفاده قرار می گیرند از نظر اندازه و دمای تولیدی متفاوت هستند ، یخچال ها و فریزرهای صنعتی، باعث تازه ماندن مواد غذایی می شوند. آن ها می توانند برای مدت طولانی مقدار زیادی مواد غذایی را نگهداری کنند. یخچال فریزرهای صنعتی با توجه به حجم و ظرفیتشان برای آشپزخانه های صنعتی و کافی شاپ مناسب هستند.

صنایع برودتی نفراست | تولید یخچال و فریزر ایستاده در پاکدشت

صنایع برودتی نفراست

  • یخچال صنعتی ایستاده (عمودی)
  • یخچال صنعتی کابینتی (صندوقی)

معرفی انواع یخچال صنعتی

یخچال و فریزر صنعتی برای استفاده در آشپزخانه های تجاری مانند کافی شاپ ها، هتل ها، رستوران ها، فست فود ها، سوپرمارکت ها، گوشت و مرغ فروشی ها ساخته می شوند. این دستگاه ها به گونه ای ساخته و طراحی می شوند که مواد را در دمای خاص نگهداری کنند.

صنایع برودتی نفراست | تولید یخچال و فریزر ایستاده در پاکدشت

تعمیرات تخصصی یخچال و سردخانه در پاکدشت

یخچال صنعتی چیست؟

یخچال و فریزر صنعتی، نسبت به یخچال های خانگی بزرگتر هستند و حتی شکل و مدل آنها هم متفاوت هستند. یخچال های صنعتی، انرژی و مصرف بیشتری نسبت به مدل های خانگی دارند. زیرا آنها با اجزای مانند اپراتور و فن های خنک کننده، گرم کننده های ضد برفک و کمپرسورهای با کارایی بالا طراحی شده اند. اما با این حال برای آشپزخانه های صنعتی بسیار با صرفه است و البته ضامن حفظ کیفیت مواد غذایی خواهند بود.

یخچال های بزرگ و یخچال صنعتی هوای گرم را به بیرون از محیط نگهداری مواد غذایی انتقال می دهند و از این طریق دمای داخل یخچال پایین نگه داشته می شود ، بنابراین اندازه این قبیل یخچال صنعتی با استانداردهای خانگی فرق دارد و متناسب با موارد استفاده ای که دارند، تولید و عرضه می شوند.

یخچال و فریزرهای صنعتی (غیرخانگی) اعم از یخچال فروشگاهی، یخچال ایستاده، یخچال سوپر مارکتی، شیشه خم، فریزر خوابیده، صندوقی، فریزر ایستاده، پرده هوا و … با استانداردهای روز در کشور ساخته می شوند، تنوعی از انواع یخچال و فریزر های کوتاه و بلند مناسب برای استفاده در مغازه ها، رستوران ها، فروشگاه های زنجیره ای، کافی شاپ ها وجود دارد. این یخچال ها معمولا به دو دسته اصلی تقسیم می شوند.

صنایع برودتی نفراست | تولید یخچال و فریزر ایستاده در پاکدشت

خرید یخچال صنعتی ویترینی در پاکدشت

یک یخچال ویترین به شما اجازه می دهد تا در هنگام خنک شدن موارد دیگر را مشاهده کنید. مدل های نانوایی برای نگهداری همه چیز از شیرینی های فاسدشدنی گرفته تا کیک استفاده می شود، در حالی که موارد غذای آماده به طور منظم گوشت و پنیر را خنک می کنند. مورد استفاده برای شیرینی، کیک، گوشت، پنیر، غذاهای بسته بندی شده، نوشیدنی ها می باشد. این یخچال ها، بهترین گزینه برای نانوایی ها، فروشگاه مواد غذایی، سوپرمارکت ها، کبابی ها، فروش گوشت و مرغ و مواد پروتئینی، فروش نوشیدنی ها، بازارهای خرید و فروش می باشند.

صنایع برودتی نفراست | تولید یخچال و فریزر ایستاده در پاکدشت

خرید یخچال صنعتی در پاکدشت

یخچال صنعتی به یخچال هایی گفته می شود که در سایز ها و طرح های مختلف به منظور استفاده در فروشگاه های مواد غذایی و آشپزخانه های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند. یخچال های صنعتی از منظر تکنولوژی در توزیع هوا به دو دسته بدون درب و درب دار تقسیم بندی می شوند.
همچنین، یخچال های صنعتی به دو دسته ی اصلی ایستاده و خوابیده تقسیم بندی می شوند که هر کدام از این نوع یخچال ها برای اهداف خاصی مورد استفاده قرار می گیرند. یخچال صنعتی می تواند در اصناف مختلف استفاده گردد.

نوع فعالیتی که برای آن از یخچال صنعتی بهره برداری می شود ارتباط مستقیمی با انتخاب این نوع یخچال دارد. انتخاب نادرست یخچال صنعتی برای حرفه ای خاص ممکن است موجب صدمات جبران ناپذیری به حرفه مورد نظر گردد.

تماس: 09197128197 – 09357277433

سوالات متداول:

بزرگترین تولید کننده یخچال و فریزر در تهران کجاست؟

صنایع برودتی نفراست, تولید و عرضه کننده انواع یخچال و فریزر ایستاده 60 و 70 سانت در پاکدشت باخدمات پس از فروش همراه شما عزیزان می باشد.

یخچال صنعتی چیست؟

یخچال و فریزر صنعتی، نسبت به یخچال های خانگی بزرگتر هستند و حتی شکل و مدل آنها هم متفاوت هستند. یخچال های صنعتی، انرژی و مصرف بیشتری نسبت به مدل های خانگی دارند.


خرید یخچال صنعتی در پاکدشت ، قیمت یخچال صنعتی در پاکدشت ، تولید یخچال صنعتی پاکدشت ، خرید یخچال صنعتی ویترینی پاکدشت ، تولید خرید یخچال صنعتی ویترینی در پاکدشت ، خرید یخچال صنعتی در تهران ، قیمت یخچال صنعتی در تهران ، تولیدخرید یخچال صنعتی در تهران، تعمیرات کولرگازی درپاکدشت ، قیمت تعمیرات کولر گازی در پاکدشت ، قیمت تعمیرات کولرگازی در تهران ، تولید یخچال ایستاده در تهران ، قیمت یخچال ایستاده در پاکدشت ، صنایع برودتی نفراست در تهران ، صنایع برودتی نفراست در پاکدشت ، تعمیرات تخصصی یخچال و سردخانه در پاکدشت , تولید یخچال و فریزرهای فروشگاهی در پاکدشت , یخچال ایستاده سوپرمارکتی در پاکدشت , یخچال ایستاده نوشابه , کارخانه تولید یخچال ویترینی , فروش تولید انواع یخچال و تاپینگ‌ بستنی در پاکدشت , قیمت یخچال بستنی اسکوپی در پاکدشت , قیمت انواع یخچال مغازه پروتئینی , تاپینگ بستنی صنعتی , یخچال تاپینگ بستنی , قیمت تاپینگ بستنی صنعتی , تولید کننده تاپینگ بستنی , تولید یخچال تاپینگ بستنی در تهران , تاپینگ بستنی در استان تهران , فروش یخچال تاپینگ بستنی صنعتی و فانتزی , یخچال فریزر و بستنی در پاکدشت , سرویس و تعمیر یخچال در پاکدشت , صنایع برودتی در پاکدشت , تولید یخچال صنعتی , صنایع برودتی فریدونی , یخچال تاپینگ بستنی , یخچال فریزر , یخچال فریزر و بستنی , 

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “صنایع برودتی نفراست | تولید یخچال و فریزر ایستاده در پاکدشت”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *