معرفی حجره

کاسپین صنعت

تولید دستگاه های مرغداری در قائمشهر, تولیدی کاسپیت صنعت قائمشهر طراحی و ساخت تجهیزات خوراک دام و طیور و پلت از قبیل آسیاب ، میکسر  ، بالابر ، اسکرو ، کانوایر ، الواتور ، کاندیشینر و … با خدمات پس از فروش.

ارسال به سراسر کشور

تماس: 09119267590

اینستاگرام: Mehrdad20221@

واتساپ: 09119267590

ساعت: تمام وقت

آدرس: مازندران , قائمشهر , بلوار ساداتنیا

مدیریت: مهرداد مرتضوی

لطفا هنگام تماس بگویید شما را در حجره جو دیده ایم


تولید دستگاه های مرغداری در قائمشهر

کاسپین صنعت | تولید دستگاه های مرغداری در قائمشهر

خرید تجهیزات مرغداری قائمشهر

در کارخانجات خوراک دام برای انتقال و جابه جایی مواد در بخش های مختلف خط تولید تجهیزات با کاربردهای متنوع در اندازه ها و حجم های متنوعی وجود دارد. استفاده از تجهیزات مدرن و با کیفیت در این بخش میتواند روند تولید خوراک دام را تسریع و محصول با کیفیت تری در اختیار قرار دهد.

ما در مجموعه کاسپین صنعت با سالها تجربه و خدمت و با کادری مجرب و کارآزموده در خدمت شما عزیزان هستیم.

کاسپین صنعت | تولید دستگاه های مرغداری در قائمشهر

تجهیزات خوراک مرغداری

الواتور ( بالابر )

بالابر ها یکی از تجهیزات کاربردی در صنایع خوراک دام می باشد.

الواتور یا بالابر دستگاهی برای انتقال مواد به صورت عمودی است. الواتورها انواع گوناگونی دارند. در صنعت خوراک دام از بالابر های سطلی استفاده می شود . این الواتورها برای حمل مواد از سطل های که به صورت متوالی به زنجیر و یا تسمه متصل شده اند استفاده می کند.

کاسپین صنعت انواع بالابر را برای کارخانه های خوراک دام در اندازه ها و حجم های متفاوت با بهترین کیفیت ارائه می دهد.

کاسپین صنعت | تولید دستگاه های مرغداری در قائمشهر

نقاله های خوراک دام

سیستم نقاله یکی از تجهیزات متداول جابه جایی مکانیکی است که مواد را از یک مکان به مکان دیگر منتقل می کند.  در خط تولید خوراک دام که نیاز به انتقال مواد در حجم های بسیار زیاد است نقاله یکی از تجهیزات ضروری می باشد.

طراحی و تولید انواع نقاله برای انتقال مواد از مخازن نگهداری به خط تولید و انتقال آنها بین تجهیزات و دستگاه ها و نهایتا بخش بسته بندی پلت خوراک دام توسط کارکنان متخصص ما یک خط تولید روان و سریع را برای شما تضمین خواهد کرد.

ما با توجه به نیاز شما قادر به ارائه انوع نقاله در اندازه های مختلف و با ظرفیت های متنوع مانند نقاله های مارپیچ، نقاله های زنجیری، نقاله های پروانه ای و نقاله های تسمه ای برای بخش های مختلف کارخانه خوراک دام شما هستیم.

  • نقاله های اسکرو یا نقاله مارپیچ سیستم هایی هستند که برای انتقال مواد فله ای خشک و نیمه خشک طراحی شده اند.

کاربرد نقاله

کاربرد نقاله های اسکرو بسیار گسترده است. از این نقاله ها در انتقال وسایلی مانند: بسته ها، تجهیزات، غذا و محصولات از یک منطقه به منطقه دیگر و معمولا با هدف انجام مراحل تکمیل یا تولید خودکار یا نیمه خودکار استفاده می شود.

از نقاله های مارپیچ در صنایع مختلف مانند: ساخت و ساز، نفت و گاز، معدن، مواد شیمیایی، دارویی و فرآوری مواد غذایی و کشاورژی استفاده می شود. در کارخانه خوراک دام نیز ار نقاله های اسکرو در بخش های مختلف استفاده می شود.

کاسپین صنعت | تولید دستگاه های مرغداری در قائمشهر

سیلو نگهداری خوراک دام

برای نگهداری مواد اولیه و محصولات تولیدی در کارخانه خوراک دام از مخازن و سیلو ها استفاده می شود.

نگهداری غلات و مواد اولیه و محصولات نهایی خطوط تولید خوراک دام از اهمیت بالایی برخوردار است.

کاسپین صنعت بهترین راه حل های ذخیره سازی و نگهداری خوراک دام بر اساس بالاترین استانداردهای روز را ارائه می دهد.

طراحی و تولید انواع مخازن و سیلو های نگهداری در ظرفیت های مختلف و متناسب با نیاز خطوط تولید توسط کارکنان متخصص و با انگیزه، نگهداری خوراک دام را در بهترین شرایط برای مشتریان تضمین خواهد کرد.

سیلو های استوانه ای

یکی از متداول ترین مخازن نگهداری خوراک دام در مقدار های زیاذ و طولانی مدت سیلو های استوانه ای است. طیف وسیعی از سیلوها در ارتفاع و قطر های مختلف قابل طراحی و ساخت است.

مخازن نگهداری استوانه ای از فولاد گالوانیزه با تقویت کننده ساخته می شود. این مخازن با دیواره های صاف و یا موج دار، کفی به صورت تخت و مخروطی با تجهیزات تخلیه خوراک دام قابل ارائه است.

در صورت درخواست و نیاز امکان ارائه تجهیزات تهویه و خنک کننده در هنگام نصب و راه اندازی این سیلو ها می باشد.

 

دستگاه بارریز ها و دریچه ها

بار ریزها انواع مختلفی دارند که وظیفه انتقال مواد بین تجهیزات را به عهده دارند، بارریزها انواع مختلفی دارند که باریز پروانه ای و بارریز مارپیچ از متداول ترین آنها هستند.

درانتهای سیلوها و مخازن نگهداری دریچه هایی برای کنترل خروجی مواد نصب می گردد این دریچه می تواند دستی و یا پنوماتیک باشد که توسط سیستم کنترل شوند.

 

دستگاه توزیع کننده خوراک دام

چنانچه حجم تولید کارخانه خوراک دام بالا باشد برای انجام فرایند تولید می بایست از تعداد زیادی ماشین آلات در هریک از مراحل استفاده کرد. برای توزیع مواد وارد شده به خط تولید به صورت خودکار و منظم از دستگاهی به نام توزیع  کننده استفاده می شود.

این دستگاه مواد دریافتی از مخازن را به صورت متناوب بین ماشین آلات توزیع می کند. با توجه به میزان تولید و تعداد دستگاه ها می توان از توزیع کننده با خروجی های ۳،۴ و ۶ استفاده کرد.

مزایای استفاده از توزیع کننده روتاری

استفاده از توزیع کننده آسان بوده و کار توزیع مواد را با سرعت و دقت بالایی انجام می دهد و از هدر رفت آن جلوگیری می کند.

ما دستگاه های توزیع کننده با ظرفیت ها و خروجی های متفاوت را ارائه می دهیم جهت دریافت اطلاعات بیشر و آگاهی از قیمت و سایر جزئیات با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تجهیزات تمیز کردن و حذف گرد و غبار

مواد اولیه قبل از ورد به خطوط تولید خوراک دام می بایست از گردو غبار، شن و سنگ ریزه، براده های آهن و سایر مواد اضافی عاری باشد. این مواد علاوه بر تاثیر در کیفیت خوراک دام تولیدی می تواند بر عملکرد تجهیزات تاثیر گذار بوده و موجب خرابی و کاهش عمر ماشین آلات گردد. دستگاه های تمیزکاری شامل انواع الک ها، فیلتر های جت، گیرنده های معناطیسی و غیره است.

جت فیلتر

جت فیلتر های یکی از تجهیزات لازم خطوط تولید خوراک دام است. از جت فیلترها برای جداسازی گرد و غبار از مواد اولیه استفاده می شود. جت فیلترها به دو شکل مکعبی و مخروطی طراحی و تولید می شود.

 

تماس: 09119267590


بهترین خوراک طیور, پلت , پلت چیست, پلت مناسبترین خوراک طیور, پلت و طیور, تغذیه پلت طیور, خصوصیات ظاهری پلت , خوراک پلت برای طیور, خوراک پلت, خوراک پلت چیست, رطوبت و دما در پلت طیور, مزایای پلت, مزایای پلت برای طیور, مزایای خوراک پلت در مرغداری, مواد تشکیل دهنده پلت, تجهیزات مرغداری, تجهیزات سالن مرغداری , فروش تجهیزات مرغداری, فروش تجهیزات بلدرچین, لوازم سالن مرغداری, فروش لوازم سالن مرغداری, دستگاه های جوجه کشی,  شانه های جوجه کشی, سالن های طیور آبخوری نیپل دانخوری بشقابی طیور صنعت لوازم پلاستیکی دام و طیور تخم نطفه دار جوجه کشی, اکسترودر , تولید دستگاه های مرغداری در قائمشهر, طراحی و راه اندازی کارخانه خوراک دام, تجهیزات پلت ساز, تجهیزات فرآوری و پخت , کاندیشنر , پرس پلت , انتخاب بهترین تجهیزات خوراک دام, راه اندازی کارخانه خوراک دام , تجهیزات مخلوط کرد, فیدر میکسر , آسیاب غلطکی , آسیاب چکشی, ماشین آلات آسیاب و خرد کرد, تجهیزات توزین مرغداری , سیستم پچینگ (پیمانه) , تجهیزات اندازه گیری و پیمانه ( بچینگ ) , فیلتر های مغناطیسی (مگنت ) , جت فیلتر , ساخت خوراک دام و طیور , تولید تجهیزات مرغداری , خرید تجهیزات مرغداری , فروش تجهیزات مرغداری , قیمت تجهیزات مرغداری, ساخت تجهیزات خوراک دام و طیور در قائمشهر , تولید آسیاب در قائمشهر , تولید میکسر در قائمشهر , تولید بالا بر در قائمشهر , تولید اسکرو در قائمشهر , تولید کانوایر در قائمشهر , تولید الواتور در قائمشهر , تولید کاندیشینر در قائمشهر , تولید تجهیزات مرغداری در قائمشهر , خرید تجهیزات مرغداری در قائمشهر , فروش تجهیزات مرغداری در قائمشهر , قیمت تجهیزات مرغداری در قائمشهر , تولید دستگاه مرغداری در قائمشهر , 

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کاسپین صنعت | تولید دستگاه های مرغداری در قائمشهر”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *