معرفی حجره

تولیدی چاقو فرزاد

چاقو سازی زنجان ، تولیدی چاقو فرزاد ، گروه تولیدی یاقوت تولید کننده نمونه چاقوی زنجان در رسته چاقوی آشپزخانه و ست های کمپینگ و طبیعت گردی میباشد که با تکیه بر علم و تخصص و تجربه سالیان ، به محصولی با کیفیت دست یافته.

ساخت تخصصی چاقوی آشپزخانه ، فروش مستقیم و بدون واسطه با بهترین کیفیت و قیمت ، با ما چاقوی زنجان را بشناسید.

ارسال سریع و رایگان: به سراسر کشور
?شماره تماس: 09198448003
?آدرس: زنجان، سایت کارگاهی صنعت ۸

ساخت تخصصی چاقوی آشپزخانه ، فروش مستقیم و بدون واسطه با بهترین کیفیت و قیمت ، با ما چاقوی زنجان را بشناسید.

تماس: 09198448003

واتساپ: 09198448003

ساعت کاری : ۸ صبح تا ۸ شب

آدرس: زنجان، سایت کارگاهی صنعت ۸

مدیریت : فرزاد باقری

لطفا هنگام تماس بگویید که شما را در حجره جو دیده ایم


چاقو سازی زنجان

تولیدی یاقوت | چاقو سازی زنجان

خرید چاقوی زنجان

 • جنس تیغه چاقو : استیل ۳ میل ضد زنگ
 • دسته چاقو : چوب رز پادوک برزیلی ( چوب قرمز )
 • جنس پین : پین برنجی ضد زنگ
 • نوع سختکاری : سخت کاری استاندارد طبق دیتا شیت استیل
 • بسیار تیز و برنده مخصوص استفاده آشپزخانه به غیر از استخوان

تولیدی یاقوت | چاقو سازی زنجان

تولیدی چاقو در زنجان

 • جنس تیغه چاقو : استیل ۳ میل ضد زنگ
 • دسته چاقو : پلکسی سیاه تایوانی ۸ میل
 • جنس پین : پین برنجی ضد زنگ
 • نوع سختکاری : سخت کاری استاندارد طبق دیتا شیت استیل
 • بسیار تیز و برنده مخصوص استفاده آشپزخانه به غیر از استخوان

تولیدی یاقوت | چاقو سازی زنجان

تولید کننده چاقوی زنجان 

چاقوی آشپزخانه یاقوت

 • جنس تیغه چاقو : استیل ۳ میل ضد زنگ
 • دسته چاقو : چوب رز پادوک برزیلی ( چوب قرمز )
 • جنس پین : پین برنجی ضد زنگ
 • نوع سختکاری : سخت کاری استاندارد طبق دیتا شیت استیل
 • بسیار تیز و برنده مخصوص استفاده آشپزخانه
 • در سه سایز بسیار کاربردی
 • با کیفیت و تضمینی

تولیدی یاقوت | چاقو سازی زنجان

چاقو دست ساز زنجان

 • جنس تیغه چاقو : استیل ۳ میل ضد زنگ
 • دسته چاقو : پلکسی سیاه تایوانی ۸ میل
 • جنس پین : پین برنجی ضد زنگ
 • نوع سختکاری : سخت کاری استاندارد طبق دیتا شیت استیل
 • بسیار تیز و برنده مخصوص استفاده آشپزخانه
 • سایز بسیار کاربردی
 • با کیفیت و تضمینی

چاقو نماد شهر زنجان

چاقو در شهر زنجان قدمت طولانی داشته و امروز از آن نماد شهر زنجان یاد می شود که در بلوار اشراق زنجان شما می توانید چاقو را که به صورت نمادین ساخته شده است را مشاهده کنید .

صادرات چاقوی زنجان به کشور های خارجی

امروزه کشور های ترکیه ، عراق ، ارمنستان واردات چاقو و کارد های باکیفیت زنجان را انجام می دهند از طرفی کشورهایی مانند آمریکا و کانادا در چند سال اخیر از چاقوی زنجانی به عنوان یکی از کالا های وارداتی در حوزه صنایع دستی و گردشگری استفاده نموده اند.

چرا چاقوهای زنجان معروف است؟!

چاقوی زنجان شهرت خود را مدیون به عصرهای گذشته است، زمانی که از چاقو به عنوان سلاح استفاده می شد و شهر زنجان به علت موقعیت جغرافیایی خود همیشه نقشی در این جنگ ها داشته به همین دلیل چاقو سازی قدمت چند صد ساله در زنجان دارد .اگر به این شهر سفر کرده باشید فروشگاه های چاقوی زیادی خواهید دید که مشفول به فعالیت هستند .یکی از دلایل موفقیت چاقو سازان زنجان توجه سازنده به تناسب کیفیت چاقو و قیمت چاقو بر میگردد به نحوی که با توجه به واردات انبوه چاقوهای چینی همچنان چاقوی زنجان طرفداران زیادی دارد و این مسئله مهر محکمی بر تائید سخنان ماست .

چاقوی آشپزخانه و محصولات آشپزی

از جمله تولیدات صنعت چاقو سازی زنجان می توان به ست چاقوی آشپزخانه ،چاقوی راسته ای ، چاقوی سلاخی ،ساطور و قند شکن اشاره کرده که تماما بصورت دست ساز تولید می شود و همین امر سبب بالا رفتن کیفیت چاقوهای تولید زنجان می شود. در علاوه برا چاقوهای استیل زنجان چاقوهای فولادی و تتانیومی زنجان نیز برای آشپزخانه بسیار مناسب هستند.

چاقوی جیبی زنجان

چاقوهای جیبی زنجان شامل چاقوهای دنده ای ،ضامن دار یا فشاری ،تاشو و چاقوهای جیبی سفارشی اشاره کرده که از جمله قدیمی ترین مدل ها چاقوست که در زنجان تولید می شود .البته به علت مشکلات و عدم امکان ارسال این چاقو ها با پست سبب شده که این چاقو های مثل چاقوهای آشپزخانه رشد نکنند و توان رقابتی خود را با چاقوهای خارجی از دست بدهند.

قلمتراش

دیگر کمتر کسی است که بدنبال خرید چاقوی قلمتراش باشد و استاد توسلی زنجان و منفرد زنجانی را نشناسد .به گواه خوشنویسان چاقوهای قلمتراش زنجان به مراتب بهتر از چاقوهای راجرز انگلستان است و قیمت این چاقوها به مراتب پائین تر از آن چاقوهاست .اگر شما خوشنویس باشید و به این چاقو ها علاقمند باشید بسیار بعید است اسم اساتیدی چون توسلیان ،منفرد ،خلفی که همگی از تولیدکنندگان زنجان هستند را نشنیده باشید.

ساطور

در زنجان ساطور های متنوعی تولید می شود ولی پس از پخش مستند آشپزی در طبیعت سفارشات چاقوی صربستانی یا همان ساطور صربستانی به شدت بالا رفته و بازار ساخت این ساطور ها حسابی داغ است .

محصولات کمپینگ وچاقوهای سفری

ساخت چاقوهای طبیعت گردی در زنجان قدمت طولانی ندارد . با توجه به بالا رفتن سرسام آور قیمت دلار که امکان خرید چاقوهای خارجی را علنا برای بسیاری غیر ممکن کرد چاقو سازان زنجان با ورود به این عرضه روی به تولید این چاقوها کردند که از معروفترین تولید کنندگان این چاقو در زنجان می توان به عباس بیات ،استاد شاهی ،میلاد اشاره کرده که کیفیت چاقوهایشان دست کمی از نمونه ها خارجی ندارد .علاوه بر چاقو نباید از کنار تبرهای دست ساز زنجان بگذریم که الحق کیفیتی فوق العاده ای دارند.

چاقوی دسته زنجان

شاید شما هم دیده باشید که در چاقوهای دست ساز زنجان عموما در دسته چاقو از شاخ گوزن استفاده می شود و رایج است که به این چاقو ها چاقوی دسته زنجان یا گوزن دسته می گویند .استفاده از این متریال برای دسته بیشتر برای کارهای سفارشی انجام می شود پس هرکجا چاقویی دیدید که از شاخ گوزن استفاده کرده است بدانید که حتما این چاقو یک چاقوی با کیفیت است . چرا که این متریال بسیار گران قیمت است و چاقوسازها عموما از این متریال برای یک چاقوی بی کیفیت و معمولی استفاده نمی کنند.

چاقوی زنجان سفارشی

چاقوهای سفارشی و کلکسیونی زنجان یکی از محصولات صادراتی بی نظیر است .این چاقو ها از بهترین متریال ها ساخته می شوند .قیمت این چاقو ها بالا بوده و بیشتر خریدارن این چاقو ها کلکسیون دارها هستند که به دنبال چاقوهای تک و سفارشی هستند.

ست چاقوی آشپزخانه عروس

یکی دیگر از محصولات پرفروش صنعت چاقوی زنجان ست سرویس چاقوی آشپزخانه عروس است که به برکت وجود صنعتگران زیادی که در صنعت چاقوسازی زنجان هستند تنوع زیادی دارد .البته ناگفته نماند در کنار تنوع نباید از قیمت مناسب این چاقو ها سخن نگوییم ،بیشتر این چاقو ها در سرویس ها 6 پارچه ،5 پارچه و 4 پارچه تولید و عرضه می شود.

تشخیص چاقوی اصل زنجان از نسخه بدل

تشخیص چاقوی اصل زنجانی کمی مشکل است چرا که شما باید با سازنده ها و همچنین نوع محصولات آن ها آشنا باشید تا بتوانید اصالت محصول را تشخیص بدهید ولی گاها اینقدر کیفیت چاقوهای بدل زنجان پائین است که براحتی می توانید آن را تشخیص بدهید .

 • یکی از مشخصه های اصلی چاقوهای فیک این است که از ورق های خیلی نازک و بی کیفیت در تیغه استفاده می کنند که با کمی دقت به تیغه چاقو می توانید به آن پی ببرید .
 • مسئله بعدی دسته چاقوست عموما در چاقوهای فیک زنجان از دسته های استفاده می شود که بسیار سبک هستند و جنس دسته عموما از پلاستیک است .
 • البته این نکته را نیز نباید فراموش کنید که زنگ زدن چاقو نشانه غیر اصلی بودن چاقو نیست .
 • در چاقوهای فولادی باید اصول نگهداری چاقو که شامل چرب کردن تیغه قبل از استفاده و خشک کردن چاقو پس از استفاده می شود را رعایت کنید در غیر اینصورت قطعا چاقو زنگ خواهد زد .
 • هرچقدر فولاد چاقو مرغوب تر باشد این مسئله بیشتر نمود پیدا می کند.

جهت دریافت اطلاعات و ثبت سفارش تماس بگیرید.

تماس: 09198448003

سوالات متداول:

بهترین تولیدی چاقوی زنجان کجاست؟

گروه تولیدی یاقوت در زنجان ، با سالها تجریه تولید کننده نمونه چاقوی زنجان در رسته چاقوی آشپزخانه و ست های کمپینگ و طبیعت گردی میباشد .

 چطور چاقوی اصل زنجان را از بدل تشخیص دهیم؟

یکی از مشخصه های اصلی چاقوهای فیک این است که از ورق های خیلی نازک و بی کیفیت در تیغه استفاده می کنند که با کمی دقت به تیغه چاقو می توانید به آن پی ببرید .


چاقوسازی ، چاقوزنجان ، تولید چاقو آشپزخانه ، چاقوی زنجان ،  تولیدی چاقو در زنجان ، صنایع دستی زنجان ، خرید چاقوی آشپزی زنجان ، تولیدی یاقوت ، سرویس چاقوی جهیزیه ، چاقوساز زنجان ، تولید چاقو دستساز زنجان ، تولید چاقو سرآشپز در زنجان ، بهترین تولیدی چاقو زنجان ، تولید کننده چاقو در زنجان ، چاقو سازی زنجان ، خرید چاقوی زنجان ، قیمت چاقوی زنجان ، تولید چاقوی زنجان ، تولید چاقو استیل در زنجان ، چاقوی اصل زنجان ، قیمت چاقوی اصل زنجان ، بهترین تولیدی چاقو در زنجان ، بهترین تولید کننده چاقو زنجان ، تولید چاقوی کمپینگ در زنجان ، قیمت چاقوی کمپینگ ، چاقوی کمپینگ زنجان ، قیمت جاقو زنجان ، چاقو فشاری زنجان ، خرید چاقوی دست ساز زنجان ، قیمت چاقوی دست ساز زنجان ، فروش جاقوی دست ساز زنجان ،  چاقوی آشپزخانه زنجان ، خرید چاقوی جیبی زنجان ، چاقو سازی یاقوت زنجان , چاقوسازی در زنجان , چاقوی استیل آشپزخانه , تولیدکننده چاقو زنجان , خرید چاقو زنجان , چاقو اصل زنجان , قیمت چاقو اصل زنجان , بازار چاقو زنجان, بهرین چاقوسازی زنجان ، چاقوی زنجان ، چاقوی زنجان ، چاقوی آشپزخانه ، چاقوی دست ساز ،

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

 1. صدف

  همیشه برام سواله چرا چاقوسازی در زنجان معروف هستش? آیا واقعا کیفیت کاراتون عالیه؟

 2. رستمی

  مجموعه شما یکی از بهترین چاقوسازی زنجان هستش ، ممنون از قیمتهای منصفانه شما و کیفیت چاقوها

 3. هاشمی

  جالبه تو گوگل سرچ کردم چاقوسازی زنجان با شما آشنا شدم و خرید کردم و خیلی راضی هستم ، ازتون چاقو سه تیکه آشپزخانه گرفتم

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *