معرفی حجره

نصب دوربین مدار بسته دانشور

نصب دوربین مدار بسته در رشت ، خدمات برق ساختمان در رشت دانشور ، مجموعه دانشور در امر خدمات برق ساختمانی و نصب و عیب‌یابی سیستم‌های الکتریکی ، نصب دوربین های مداربسته ، اعلان حریق، دزد گیر اماکن، برق صنعتی و plc فعالیت دارد. این شغل شامل نصب سیستم‌های روشنایی، پریزها، سیستم‌های تهویه مطبوع، سیستم‌های اعلام حریق، سیستم‌های امنیتی و سیم کشی الکتریکی در ساختمان‌های مسکونی و تجاری است، همچنین این مجموعه انواع خدمات تعمیر و نگهداری سیستم‌ها و حل مشکلات الکتریکی در ساختمان‌ها را نیز ارائه می دهد. این مجموعه با سالها سابقه ی کاری درخشان و با کادری مجرب در خدمت شما عزیزان گیلانی میباشد.

ارائه خدمات سراسر استان گیلان

تماس: 0911816606309304690074

اینستاگرام: Daneshvar_electric_1994@

واتساپ: 09118166063

ساعت کاری: 9 الی 14 , 16 الی 22

آدرس: رشت، حمیدیان ، خیابان امام رضا ، ابتدای خیابان هنرپرور 1

مدیریت: مهندس فرشید دانشور

لطفا هنگام تماس بگویید که شما را در حُجره جو دیده ایم


نصب دوربین مدار بسته در رشت

خدمات برق ساختمان در رشت دانشور | نصب دوربین مدار بسته در رشت

خدمات برق صنعتی در رشت

وظایف مهم یک تکنسین برق صنعتی

تکنسین برق صنعتی به کسی که توانایی نصب، راه اندازی و کنترل تجهیزات برق صنعتی را داشته باشد ,می‌گویند.

همانطور که همه مشاغل وظایف خاص خود را دارند، این شغل هم نیز از این قاعده مستثنی نیست:

 • نصب و طراحی سیستم‌های روشنایی و برقی
 • بررسی و حفاظت از سیستم های الکتریکی
 • طراحی و نصب مدارهای الکتریکی مختلف
 • تسلط به سیم کشی برق ساختمان‌های مختلف
 • سیم کشی صنایع مختلف
 • تسلط بر سیم کشی ماشین آلات و دستگاه‌های برق صنعتی
 • نصب، کنترل و تست تجهیزات برق صنعتی
 • نظارت بر سیستم های برق صنعتی
 • راه اندازی و کنترل انواع موتورهای الکتریکی

به طور کلی یک تکنسین برق صنعتی با انواع فعالیت های برقی مانند سیم کشی و تجهیزات برق صنعتی سر و کار دارد.

خدمات برق ساختمان در رشت دانشور | نصب دوربین مدار بسته در رشت

نصاب دوربین مداربسته در رشت

امروزه نصب دوربین مداربسته در همه‌جا از منازل گرفته تا مجتمع‌های تجاری، فروشگاه‌ها و … برای حفظ امنیت مکان بکار می‌رود. برای نصب دوربین مداربسته نیاز به دانستن و آموزش کامل مراحل نصب دوربین مداربسته دارید. آموزش نصب دوربین مدار بسته از صفر تا صد شامل مراحل زیر می‌شود:

 • بازدید از محل نصب دوربین مدار مدار بسته
 • تهیه و خرید تجهیزات مورد نیاز
 • انتخاب دوربین مناسب با توجه به محل استفاده
 • تعیین تعداد دوربین های مورد نیاز و محل قرار گیری دوربین ها
 • مشخص کردن مسیر عبور کابل ها
 • انتخاب دستگاه دوربین مدار بسته dvr یا nvr
 • متصل کردن هارد دیسک به دستگاه ضبط تصویر
 • سیم کشی و کابل کشی دوربین مدار بسته و دستگاه dvr (استفاده از سوکت bnc و کابل شبکه cat5)
 • اتصال آداپتور یا منبع تغذیه ( سیم کشی دوربین مدار بسته)
 • اتصال سایر تجهیزات دوربین مانند مانیتور، میکروفن، موس و …
 • تنظیمات دستگاه dvr یا nvr جهت ضبط تصویر دوربین مدار بسته و …

خدمات برق ساختمان در رشت دانشور | نصب دوربین مدار بسته در رشت

نصاب اعلام حریق در رشت

سیستم اعلام حریق یک مجموعه از تجهیزات الکترونیکی است که برای هشدار به افراد در شرایط اضطراری طراحی شده است. این سیستم در کارخانه‌ها، ادارات، ساختمان‌های تجاری، ساختمان‌های مسکونی و غیره نصب می‌شود از سیستم اعلام حریق به طور گسترده در ساختمان‌ها و اماکن مسکونی و صنعتی استفاده می‌شود تا از جان و مال افراد محافظت کند این سیستم شامل دتکتورهای دود، حرارت، شعله، کنترل پنل، آژیر و فلاشر می‌شود طراحی، اجرا و استفاده درست از این سیستم می‌تواند جلوی بسیاری از خطرات جانی و مالی را بگیرد اما متاسفانه بیش از 90 درصد پروژه‌های سیستم‌های اعلان حریقی که در کشور کار می‌شوند، نهایت پس از چند ماه خاموش و بلا استفاده می‌شوند.

سیستم برق خانگی، برقی است که در خانه‌ها و ساختمان‌ها برای مصارف روشنایی، سرمایش، گرمایش، ارتباطات و سایر نیازهای روزمره استفاده می‌شود در ایران، سیستم برق خانگی به ولتاژ متناوب (AC) ۲۳۰ ولت با فرکانس ۵۰ هرتز تامین می‌شود. این ولتاژ اسمی در شرایط ایده‌آل حدود ۵ درصد مثبت یا منفی متفاوت خواهد بود.

خدمات برق ساختمان در رشت دانشور | نصب دوربین مدار بسته در رشت

خدمات برق ساختمان در رشت

استفاده از برق در ساختمان‌ها دارای مزایای دیگری نیز است:

 1. اتوماسیون و هوش مصنوعی: با استفاده از سیستم‌های برقی هوشمند، می‌توانید تجهیزات را به‌طور خودکار کنترل کنید. این امکان به شما اجازه می‌دهد تا بهبود‌های انرژی‌ای و افزایش راحتی را تجربه کنید.
 2. سیستم‌های ایمنی: برق در ساختمان‌ها برای سیستم‌های ایمنی مانند آژیر حریق، دوربین‌های مداربسته و سیستم‌های امنیتی اساسی است. این سیستم‌ها به حفاظت از ساکنان و اموال کمک می‌کنند.
 3. شارژ دستگاه‌های موبایل و الکترونیکی: با داشتن پریز‌های برق در ساختمان، می‌توانید دستگاه‌های موبایل، لپ‌تاپ‌ها و دیگر لوازم الکترونیکی را به‌راحتی شارژ کنید.
 4. استفاده از انرژی تجدیدپذیر: با نصب پنل‌های خورشیدی و سیستم‌های تولید برق از انرژی خورشید، می‌توانید از انرژی تجدیدپذیر بهره‌برداری کنید و به کاهش مصرف انرژی آلوده کمک کنید.
 5. تأمین نیازهای اضطراری: سیستم‌های برقی در ساختمان‌ها به تأمین نیازهای اضطراری مانند نورپردازی اضطراری، آسانسورها در صورت قطعی برق و غیره کمک می‌کنند.
 6. راحتی و کاربردی: برق قدرتی به شما امکان استفاده از دستگاه‌های الکتریکی مانند چراغ‌ها، پمپ‌ها، گرمایش و سرمایش را می‌دهد. این امکانات راحتی و کاربردی را برای ساکنان فراهم می‌کند.
 7. اقتصادی: استفاده از برق قدرتی معمولاً اقتصادی‌تر از استفاده از منابع دیگر مانند گاز یا نفت است. همچنین، تجهیزات الکتریکی معمولاً با قیمت مناسب‌تری در دسترس هستند.
 8. کم‌ترین آلودگی: برق قدرتی بدون آلودگی هوا یا محیط است. در مقایسه با سوخت‌های فسیلی، استفاده از برق قدرتی به کاهش آلودگی هوا کمک می‌کند.
 9. امنیت: سیستم‌های برق قدرتی با استانداردهای امنیتی مشخصی ساخته می‌شوند. این امر از نظر ایمنی برای ساکنان و کاربران ساختمان حائز اهمیت است.
 10. قابلیت کنترل: با استفاده از برق قدرتی، می‌توانید دستگاه‌ها را به‌طور دقیق کنترل کنید. این امکان به شما اجازه می‌دهد تا مصرف انرژی را بهینه کنید.

خدمات برق ساختمان در رشت دانشور | نصب دوربین مدار بسته در رشت

بهترین برقکار ساختمان در رشت

برخی از نقاط مناسب برای نصب دوربین‌ها عبارتند از:

 • درب ورودی: این نقطه یکی از مهم‌ترین نقاط برای نصب دوربین‌های امنیتی است. سارقان اغلب از طریق درب‌ها و پنجره‌های جانبی وارد می‌شوند. نصب دوربین در این نقطه به شما امکان نظارت دقیق بر ورود و خروج افراد را می‌دهد.
 • مناطق حساس: این شامل نقاطی مانند پارکینگ، راه‌پله‌ها، آسانسورها و حیاط است. نصب دوربین‌ها در این مناطق می‌تواند از تردد غیرمجاز جلوگیری کند.
 • فضای عمومی و مناطق عمومی: نصب دوربین‌ها در این نقاط می‌تواند امنیت ساختمان را تامین کند و در صورت لزوم اقدامات امنیتی را انجام دهد سیستم‌های نظارتی هستند که به شما اجازه می‌دهند تا از رخدادهایی که در محیط مورد نظر اتفاق می‌افتد، باخبر شوید.

این دوربین‌ها معمولاً در اماکن داخلی و خارجی نصب می‌شوند و با استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته، مانند هوش مصنوعی و سنسورهای هوشمند، قادر به ثبت پلاک خودرو، تشخیص چهره، ضبط صدا، ثبت ورود و خروج و دیگر ویژگی‌ها هستند. این دوربین‌ها به شما امکان نظارت ۲۴ ساعته بر محیط کاری یا محل زندگی‌تان را می‌دهند، همچنین به عنوان یک نگهبان هوشمند عمل می‌کنند.

شما عزیزان می توانید از طریق راه‌های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید.

تماس: 09118166063 – 09304690074

 

سوالات متداول:

هزینه نصب دوربین مدار بسته در رشت چقدر است؟

مجموعه دانشور به عنوان یکی از پیشروان در زمینه ارائه خدمات نصب و راه‌اندازی سیستم‌های دوربین مدار بسته در رشت شناخته می‌شود. این مجموعه با تجربه و تخصص فراوان در این حوزه، توانسته است راه‌حل‌های امنیتی مطمئن و مقرون به صرفه‌ای را برای مشتریان خود ارائه دهد.

بهترین تکنسین برق صنعتی در رشت کیست؟

مجموعه دانشور در رشت، دارای تجربه و تخصص فراوان در زمینه‌های مختلف از جمله نصب، راه‌اندازی، تعمیر و نگهداری تجهیزات برقی صنعتی است. این مجموعه با به‌کارگیری دانش روز و استفاده از ابزارهای مدرن، قادر به ارائه خدمات با کیفیت بالا و در کمترین زمان ممکن است.


الکتریکی در رشت , مغازه برقی در رشت, برقکار شبانه روزی در رشت, تعمیرکار تلفن در رشت , خدمات برقی در رشت , خدمات برقی الکتریکی , الکتریکی در رشت, تکنسین برق در رشت , تکنسین برق , فروش لوازم برق در رشت, نصب آیفون در رشت , نصب دوربین مداربسته در رشت , رفع ایراد برق در رشت, بهترین الکتریکی رشت , برق در رشت, سیم کشی در رشت , لوازم برق در رشت , بهترین تکنسین برق , الکتریکی رشت, خدمات خرابی تلفن در رشت , الکتریکی در رشت , مغازه برقی در رشت , برقکار شبانه روزی در حمیدیان , تعمیرکار تلفن در حمیدیان , خدمات برقی در گیلان , خدمات برقی الکتریکی , الکتریکی در گیلان , تکنسین برق در رشت , تکنسین برق , فروش لوازم برق در گیلان , نصب آیفون در حمیدیان رشت , نصب دوربین مداربسته در رشت , نصب دوربین مداربسته در حمیدیان ,رفع ایراد برق در حمیدیان , بهترین الکتریکی رشت , برق در رشت , سیم کشی در گیلان , لوازم برق در گیلان , بهترین تکنسین برق , الکتریکی دانشور , خدمات خرابی تلفن در حمیدیان  , نصاب اعلام حریق در رشت ،نصاب اعلام حریق در گیلان ،نصاب اعلام حریق در یخ سازی ،نصاب اعلام حریق در حمیدیان ، خدمات برق صنعتی در رشت ، خدمات برق صنعتی در گیلان ،خدمات برق صنعتی در یخ سازی ،خدمات برق صنعتی در حمیدیان ، بهترین برقکار ساختمان در رشت , 

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “خدمات برق ساختمان در رشت دانشور | نصب دوربین مدار بسته در رشت”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *