معرفی حجره

دیتیلینگ خودرو درفک

نانو سرامیک خودرو در رشت, خدمات دیتیلینگ خودرو درفک, مرکز تخصصی خدمات دیتیلینگ خودرو سرامیک, پولیش واکس، صفر شویی, ریکاوری رنگ, کارواش ماشین , با کادری مجرب و حرفه ای.

اعتماد شما سرمایه ماست

تخفیف ویژه به مناسبت سال نو

سرامیک 5 سال

کیت نانو سرامیک بدنه خودرو لابوکاسمتیکا مفرا 30% تخفیف

کیت کامل پوشش نانو سرامیک بلیندرو پلاس مفرا 30% تخفیف

تماس: 09113388086

اینستاگرام: dorfak_detailing@

واتساپ: 09113388086

ساعت کاری: 9 الی 14 – 16 الی 21

آدرس: رشت , بلوار دیلمان, خیابان میر ابوالقاسمی , نبش بوستان ۸

به مدیریت: حامد جعفری

لطفا هنگام تماس بگویید که شما را در حجره جو دیده ایم


نانو سرامیک خودرو در رشت

نانو سرامیک خودرو در رشت | خدمات دیتیلینگ خودرو درفک

خدمات دیتیلینگ خودرو در رشت

خدمات دیتیلینگ شامل:

 • پولیش ، واکس ، صفرشویی ، مراقبت و احیای روکش چرم ،
 • موتورشویی ، جرمگیری رینگ و لاستیک ، ریکاوری رنگ, لیسه گیری
 • رفع آثار هولوگرام ، اجرای پوشش نانو سرامیک بدنه خودرو,
 • آبگریز شدن شیشه و کارواش و نظافت بیرونی خودرو , رفع کدری چراغ

نانو سرامیک خودرو در رشت | خدمات دیتیلینگ خودرو درفک

سرامیک ماشین در رشت

دیتیلینگ خودرو شامل :

 • تمیز کردن و صفرشویی تمامی قسمتهای داخل و خارج خودرو با دقت و وسواس زیاد و با استفاده از ابزار مخصوص
 • پولیش و واکس کردن رنگ بدنه خودرو و ایجاد پوشش نانو سرامیک
 • اجرای کاور محافظ بدنه برای محافظت از رنگ خودرو

هدف و زمینه‌ی اصلی دیتیلینگ خودرو بهبود و تعمیر کلی رنگ بدنه وسایل نقلیه بواسطه از بین بردن خراشهای کوچک و چرخشی ( هولوگرام ) است که به مرور زمان ایجاد شده‌اند و نور را بصورتی زاویه دار منعکس می‌کنند که رنگ بدنه ماشین مات دیده می شود.

نانو سرامیک خودرو در رشت | خدمات دیتیلینگ خودرو درفک

قیمت دیتیلینگ ماشین در رشت

مراحل دیتیلینگ خودرو: 

1. زیرشویی (تمیز کردن بنده زیرین خودرو)، شستن گلگیرها، شستن چرخ ها و هر مکانی از خودرو که در معرض روغن، بنزین، آلودگی های کف راه، آلودگی های ناشی از لنت ترمز و … را باید اولین مرحله برای دیتیلینگ خودرو عنوان کرد.

2. دومین قدم باید ( مثل شست و شو عادی یک خودرو ) بدنه ی بیرونی ماشین شسته شده تا هر گونه آلوگی و کثیفی از بدنه ماشین دور شود. در این مرحله با یک برس مخصوص دیتیلینگ، آلودگی های قسمت های خاص مثل جلو پنجره، پلاستیک های اطراف شیشه و هر جایی که در حالت عادی به دلیل سختی در شست و شو و یا عدم توجه، شسته نمی شود را باید کاملا شست و تمیز کرد.

برای شستشوی بدنه خودرو از واش میت ها (وسیله ای برای شستوشو که ظریف بوده) به جای اسفنج و از دستمال نرم مایکروفایبر به جای دستمال های جیر استفاده می شود. بعد از این کار از خیمرهای کلی برای رفع آلودگی هایی استفاده می شود که در شست و شو قبلی رفع نشده باشد. استفاده از این خمیر پیش زمینه ای برای پولیشکاری خودرو نیز بوده که عدم اجرای آن باعث می شود، پولیشکاری و رفع خطوط بدنه خودرو نیز به بهترین شکل پیش نرود.

3. بعد از تمیز شدن بدنه بطور کامل، نوبت به پولیشکاری می رسد تا خط و خش های سطحی، خط و خش های دایره ای شکل، کدری، اکسیداسیون و دیگر نقص های سطح توسط این عمل از بین برده شود. این کار می تواند توسط دستگاه روتاری و یا دوال اکشن انجام شود که استفاده از هر دو دستگاه سبب شده تا مواد پولیش به خوبی بر روی سطح کار کند و نتیجه بهتری حاصل گردد.

4. پس از پایان مرحله سوم، سطح بدنه خودرو باید مورد محافظت قرار گیرد. بعضی از دیتیلرها (وسایل مورد استفاده برای انجام کارهای تمیزی کاری و احیا) پیش از اعمال واکس، از موادی استفاده می کنند که سطح را برای جذب واکس آماده می کند. واکس های با کیفیت طبیعی که اکثرا پلیمری هستند برای این کار مورد استفاده قرار گرفته که سختی بالایی داشته و جلایی فوق العاده به سطح می بخشند.

5. بعد از اجرای مراحل بالا، تمیزکاری داخل ماشین به بهترین شکل و استفاده از موادهای خاص برای افزایش طول عمر بدنه داخلی و جلا بخشیدن به داخل ماشین، مرحله ی آخری است که پیاده سازی شده و ماشین را برای استفاده آماده می کند.

نانو سرامیک خودرو در رشت | خدمات دیتیلینگ خودرو درفک

توشویی خودرو در رشت

در فرآیند نظافت داخلی ماشین:

تمامی اجزای قابل حرکت موجود در داخل خودرو را به بیرون انتقال داده و بعد از شستو شو با شامپو و رفع ایرادات آنها، جلاء دادن این اجزا برای از بین بردن هرگونه لکه یا کثیفی انجام می پذیرد. روکش ها تمیز شده و قسمتهای چرمی بخوبی شسته می شوند تا هیچگونه کثیفی لابلای آنها نمانده باشد و بطور کامل توسط واکس پوشش داده و محافظت می شوند. سطوح پلاستیکی با استفاده از مواد مناسب تمیز می‌شوند تا از آنها در مقابل نور خورشید محافظت کند، بعد از آن شیشه‌های داخلی پولیش می‌گردند تا کار بی‌نقصی را به مشتری ارائه دهند.

تفاوت بین کارواش و دیتیلینگ خودرو

خدمات دیتیلینگ خودرو بسیار دقیق‌تر از کارواش بوده و همانطور که گفته شد، علاوه بر تمیز کردن عمقی تمام سطوح داخلی و خارجی خودرو به پولیش و اجرای پوشش محافظ نیز می‌پردازد و زمان بیشتری می برد. استفاده از دیتیلینگ خودرو باعث شده تا خودرو به بهترین شکل تمیز شده و ارزش خودرو را مضاعف کند. این درحالی است که عمر بدنه خارجی و داخلی خودرو نیز با دیتیلینگ افزایش می یابد.

مزیت دیتیلینگ خودرو :

براق تر کردن بدنه خودرو است که با افزایش میزان انعکاس نور در بدنه خودرو باعث براق تر دیده شدن بدنه و افزایش جذابیت آن می‌شود. علاوه بر افزایش جذابیت لحظه ای، پوشش های نانوسرامیک باعث می‌شوند که لکه های آلودگی روی بدنه خودرو جذب نشوند و رنگ خودرو نیز به مرور زمان کدر نمی‌شود.

نانو سرامیک خودرو در رشت | خدمات دیتیلینگ خودرو درفک

بهترین کارواش خودرو رشت

کارواش درفک

منظور از صفرشویی خودرو چیست؟

صفرشویی خودرو نحوه‌ای از شستشوی ماشین است که طی آن کلیه قطعات داخلی و خارجی خودرو شامل صندلی‌ها، رودری، سقف و داشبورد با مواد شوینده قوی و سازگار با نوع خودرو شستشو می‌شود. کلیه آلودگی‌ها و نواقص ظاهری خودرو در صفرشویی برطرف شده و زیبایی و تمیزی به خودروی شما برمی‌گردد.

در هر خودرو از مواد شوینده خاص سازگار با قطعات داخلی آن استفاده می‌شود که برای هر ماشین با دیگری متفاوت است. در صفرشویی خودرو همچنین کلیه خط و خش روی بدنه ماشین به طور کامل بررسی و رفع می‌شود.

مراحل صفرشویی خودرو به چه صورت است؟

 • در اولین مرحله داخل خودرو شسته می‌شود و در قدم اول کف خودرو را با مواد شوینده قوی تمیز می‌کنند.
 • در مرحله دوم پس از شستن کف خودرو نوبت به صندلی‌ها می‌رسد که با کمک جرم گیر آن‌ها را تمیز می‌کنند.
 • پس از صندلی‌ها سقف خودرو با مواد شوینده مخصوص شسته می‌شود.
 • در مرحله بعدی لایه مجاور به سرنشینان با مواد شوینده و ضدعفونی کننده تمیز می‌شود.
 • داشبورد، قسمتی است که در این مرحله به خوبی شستشو داده شده و تمیزکاری می‌شود.
 • پس از داشبورد نوبت به موتورشویی می‌رسد که با مواد مخصوص موتور ماشین به خوبی تمیز می‌شود.
 • در محله آخر اسپری لاستیک زده شده و اسپری خوشبوکننده در داخل ماشین زده می‌شود.

مزایای کارواش نانو :

 • صرفه‌جویی در مصرف آب: در مقایسه با روشهای قبلی برنده اصلی این نبرد کارواش نانو است، در این روش نیازی به مصرف آب ندارید.
 • صرفه‌جویی در انرژی: کافی است اسپری نانو و دستمال مناسب را تهیه کنید.
 • عدم تولید فاضلابدر کارواش نانو هیچگونه فاضلابی تولید نمی‌شود و خیالتان از بابت تولید فاضلاب بیهوده راحت خواهد بود.

تماس: 09113388086


سوالات متداول: 

بهترین مرکز خدمات دیتلینگ خودرو رشت کجاست؟

خدمات دیتیلینگ خودرو درفک بلوار دیلمان رشت واقع است, بهترین مرکز تخصصی خدمات دیتیلینگ خودرو سرامیک, پولیش واکس، صفر شویی, ریکاوری رنگ, کارواش ماشین , با کادری مجرب و حرفه ای میباشد.

خدمات دیتیلینگ خودرو چیست؟

به تمیز کردن و بازیابی ظاهر نو خودرو گفته میشود. دیتیلینگ خودرو یا اتو دیتیلینگ شامل شستشوی تمامی قسمت‌های خودرو از داخل تا خارج آن می‌باشد. با شستشوی خودرو رنگ ماشین شما براقیت و تازگی خود را مجددا به دست می‌آورد.

سوالات متداول:

محبوب ترین کارواش های بازار حدودا چه قیمتی هستند؟

اکثر کارواش های محبوب در بازار در بازه قیمتی ۶,۱۸۲,۳۷۰ تومان تا ۷,۵۵۶,۲۳۱ تومان قرار دارند.

ماشینمو کارواش کجا ببرم؟


دیتیلینگ خودرو رشت , خدمات دیتیلینگ خودرو چیست؟, خدمات دیتیلینگ خودرو رشت, هزینه دیتیلینگ خودرو رشت , آموزش دیتیلینگ خودرو رشت , خدمات دیتیلینگ ماشین در رشت,  کارواش خودرو در رشت, بهترین کارواش رشت, کارواش بخار در رشت , کارواش داخل خودرو رشت, توشویی ماشین در رشت , کارواش نانو بخار در رشت , قیمت کارواش رشت, پولیش خودرو در رشت , سرامسک بدنه رشت , لیسه گیری ماشین در رشت , صفر شویی ماشین رشت , توشویی ماشین رشت , کارواش خودرو رشت , قیمت کارواش رشت, نرخ کارواش 1402 رشت, بهترین کارواش رشت, کارواش سیار رشت, کارواش اتوماتیک رشت, کارواش رشت گلسار, کارواش نانو رشت, لیست کارواش های رشت, کارواش دیلمان رشت , کارواش گلسار رشت, واکس و پولیش بدنه خودرو رشت, نانو سرامیک در رشت, لیست مرکز دیتیلینگ خودرو رشت, دیتیلینگ خودرو در رشت, سرامیک خودرو در رشت, هزینه سرامیک خودرو, ریکاوری رنگ خودرو رشت , مرکز پولیش خودرو در رشت, خدمات سرامیک گیلان , نانو سرامیک گیلان , خدمات دیتیلینگ خودرو گیلان, نانو سرامیک خودرو گیلان, سرامیک ماشین در گیلان, بهترین مرکز سرامیک گیلان , بهترین مرکز سرامیک رشت, بهترین کارواش گیلان, تو شویی ماشین رشت, کارواش برادران جعفری در رشت , مجتمع فنی خودرویی در رشت, آدرس دیتیلینگ رشت, شماره تماس دیتلینگ رشت , کارواش نانو گیلان, صفرشویی خودرو در رشت, صفرشویی خودرو رشت, خدمات دیتیلینگ خودرو در رشت, قیمت سرامیک خودرو رشت, قیمت سرامیک ماشین رشت, خدمات سرامیک خودرو رشت, کارواش درفک رشت، کارواش جعفری رشت، دیتیلینگ, آموزش دیتیلینگ خودرو رشت, لیست مراکز دیتیلینگ خودرو, دیتیلینگ چیست, مرکز دیتیلینگ خودرو رشت, دیتیلینگ خودرو چیست, 

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

 1. محمد عاطفی

  بهترین سرامیک تو رشت هم خودتون عالی هستین هم کارتون

 2. علی ناصری

  واقعا کارتون عالیه بهترین کارواشی هست که داخل رشت رفتم

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *