معرفی حجره

این حجره واگذار میشود

جهت ثبت سفارش تماس بگیرید

ارتباط از واتساپ 09918659447


سیم پیچی الکترو موتور تهران

سیم پیچی الکتروموتور در تهران , تعمیر تخصصی و خرید و فروش انواع الکترو موتور و انواع الکترو پمپ بدون محدودیت ، خدمات الکترو موتور در تهران ، سیم پیچی در تهران

پذیرش خدمات از سراسر کشور

تماس : *********

اینستاگرام : ********

واتساپ : ********

ساعت کاری : *********

آدرس : تهران

مدیریت : ********

لطفا هنگام تماس بگویید که شما را در حجره جو دیده ایم


خدمات سیم پیچی در تهران

سیم پیچی الکترونوین در تهران

سیم پیچی پمپ آب در تهران

سیم پیچی الکتروموتور در ساختار ماشین‌های الکتریکی مختلف قابل استفاده است. سیم پیچی الکتروموتور با سیم پیچ‌های دارای آلیاژ مس، آلومینیوم و … قابل انجام است. گاهی اوقات سیم پیچی یک دستگاه، در مقابل اضافه جریان و حرارت آسیب می‌بیند و در صورت به وجود آمدن مشکل لازم است که سیم پیچی آرمیچر و یا سیم پیچی الکتروموتور مجددا انجام شود.

الکتروموتور یک دستگاه است که از کنار هم قرار گرفتن قطعات مختلف شامل استاتور، روتور، سیم پیچ و فریم ساخته شده. این قطعات در کنار هم، باعث شروع به حرکت کردن موتور الکتریکی می‌شوند. سیم پیچ‌ها از تعداد بسیار زیاد سیم به هم پیچیده شده تشکیل شده‌اند. سیم پیچ الکتروموتور به صورت قطب ‌های مغناطیسی ساخته می‌شود که باعث تسهیل جریان برق می‌گردد.

سیم پیچی الکتروموتور کاری فنی است که نیاز به متخصص دارد و هرکسی از آن سر در نمی‌آورد. در صورتی که نیاز به خدمات سیم پیچی آرمیچر و یا الکتروموتور داشته باشید حتماً باید از فردی فنی کار و دارای تخصص کمک بگیرید.

سیم پیچی الکترونوین در تهران

خدمات سیم پیچی در تهران

الکتروموتورهای شناور اولین‌بار در سال ۱۹۱۸ طراحی شده اند. این الکتروموتورها به این صورت هستند که هم الکتروموتور و هم پمپ امکان این را داشته باشد تا درون مایع مورد پمپاژ غوطه ور بشوند و به مقدار لازم انرژی چرخاندن پمپ با استفاده از کابل الکتریکی ایجاد بشود. الکتروموتور شناور اولین ‌بار در سال ۱۹۳۲ ساخته شد. در این نوع الکتروموتورها برای روغن کاری یاتاقان ها و خنک شدن سیم پیچی الکتروموتور از آب استفاده شده بود.

الکتروموتور شناور به طور کلی دو قسمت دارد: قسمت ساکن یا استاتور که در این قسمت سیم پیچی الکتروموتور شناور شیار بسته نیز قرار دارد. قسمت دیگر آن روتور نام دارد. سیستم دستگاه های تولیدکننده برق و سیم پیچی داخل آن ها عموماً مشابه است. این دستگاه ها معمولاً قطعات یکسانی دارند، مانند: مقاومت، دیود، ترانزیستور، خازن و غیره.

سیم پیچی الکترونوین در تهران

فروش انواع الکترو موتور در تهران

در سیم پیچی تهران برای سیم پیچی ترانس معمولاً از سیم مسی و یا آلومینیومی استفاده می شود. سیم پیچ ترانس های کوچک تر معمولاً روی قرقره پیچیده می ‌شوند که جنس این قرقره ها معمولاً از ترموپلاست است و بیشترین اشکالی که ممکن است برای یک ترانس به وجود بیاید مربوط به همین قسمت است.

سیم پیچ به طور کلی دو نوع دارد:

  • نوع نواری که امکان تعمیر مجدد را ندارد
  • سیم پیچ دیسکی که به شما امکان مجدد سیم پیچی را می دهد که به شکل طبقه ای است.

سیم هایی که برای انجام سیم پیچی در تهران استفاده می ‌شوند با توجه به میزان قدرت آن سیم پیچ قابل تغییر هستند. مثلاً برای سیم پیچ های با قدرت پایین و یا متوسط از سیم هایی استفاده می شود که سطح مقطع کوچک و گردی دارند اما برای ترانس های قدرت بالا از شمش با سطح مقطع مربعی و یا نواری استفاده می کنند.

شماره تماس : *********


خدمات سیم پیچی در تهران , سیم پیچی الکتروموتور در تهران , سیم پیچی موتور سوخته در تهران ,
5/5 (10 نظر)

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

  1. اسمی

    خدمات سیم پیچی شون ماهرانه س

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت حرفه ای با وردپرس

ویژه مشترکین سامانه