معرفی حجره

تاسیسات فاضلاب شهری میعاد بتن البرز

نصب فاضلاب ساختمان به اگوی شهری در کرج , شرکت مهندسی میعاد بتن البرز , به عنوان تنها شرکت تخصصی و ثبت شده جهت اجرا و نصب لوله کشی فاضلاب ساختمانها به سیستم فاضلاب شهری با بهره گیری از نظارت مهندسین متخصص وکادر اجرایی مجرب در جهت اتصال فاضلاب ساختمان به فاضلاب شهری ( اگو شهری ) با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت در کرج و تهران به همراه ارائه فاکتور و ضمانت نامه به صورت 24 ساعت در خدمت هموطنان عزیز میباشد.

پیمانکار آب و فاضلاب با 15 سال سابقه کار

ارائه خدمات در سراسر استان تهران و کرج

تماس : 09124611378 02632554774

اینستاگرام fazelabkar.ir@

واتساپ : 09124611378

سایت: www.fazelabkar.ir

آپارات : https://aparat.com/v/tmxS7

ساعت کاری: 9 الی 24

آدرس : کرج , میدان شهدا , پاساژ میرفندرسکی, طبقه اول , پلاک 110

مدیریت : علیرضا شاکری

لطفا هنگام تماس بگویید که شما را در حجره جو دیده ایم


لوله کشی فاضلاب ساختمان در کرج

میعاد بتن البرز | نصب فاضلاب ساختمان به اگوی شهری در کرج

اجرا و نصب لوله کشی ساختمان در تهران

نصب فاضلاب ساختمان به اگوی شهری در کرج

 • خدمات اتصال فاضلاب به اگو شهری در کمترین زمان ممکن و بالاترین کیفیت
 • اجرای جمع آوری شبکه فاضلاب شهرکهای بزرگ مسکونی و اجرای منهول های آدم رو
 • اجرای انشعابات فاضلاب شهری و نصب سیفون فاضلاب شهری
 • اجرای لوله کشی با لوله های پوشفیت باکیفیت مورد تایید شرکت آبفا به روش های سقفی و تونلی و ترانشه باز
 • نصب شیر یکطرفه و تعبیه وای پس جهت جلوگیری از پس زدن فاضلاب به ساختمان در زمان انسداد شبکه فاضلاب شهری
 • عقد قرارداد با مجتمع های بزرگ مسکونی تجاری و بیمارستانها
 • ترمیم مسیرهای حفاری اعم از آسفالت، سنگ،سرامیک و موزائیک

میعاد بتن البرز | نصب فاضلاب ساختمان به اگوی شهری در کرج

اجرای انشعاب فاضلاب شهری در کرج

تخصصی ترین خدمات در امور فاضلاب را از ما بخواهید

استفاده از طرح اتصال به فاضلاب شهری اگو همچنین می‌تواند در کاهش هزینه‌های مربوط به حفر و تخلیه چاه، افزایش و بهبود بهداشت محل سکونت و ساختمان‌ها، کاهش منابع آلودگی، جلوگیری از آلودگی منابع آبی، صرفه‌جویی در منابع آبی و کمک به محیط‌زیست و … نقش مؤثری داشته باشد.

میعاد بتن البرز | نصب فاضلاب ساختمان به اگوی شهری در کرج

اتصال فاضلاب ساختمان به اگو شهری

شرکت میعاد بتن البرز در کرج

پیمانکاری نصب فاضلاب داخل ساختمان و اتصال به سیستم فاضلاب شهری اگو , نصب انشعابات فاضلاب داخل ساختمان اتصال به شبکه فاضلاب شهری .

 • اجرای کار در سریع ترین زمان ممکن
 • اکیپ اجرایی متخصص و حرفه ای
 • نظارت مستقیم مهندس تاسیسات
 • عدم انتشار بوی فاضلاب
 • هزینه پایین
 • بهره برداری استاندارد
 • اختصاصی شدن انشعاب فاضلاب در هر ساختمان

میعاد بتن البرز | نصب فاضلاب ساختمان به اگوی شهری در کرج

نصب انشعاب فاضلاب خانگی به شهری

به دو روش میتوانید فاضلاب ساختمان را به فاضلاب شهری وصل کنید:

 • روش اول : عقد قرارداد با پیمانکاری که نصب انشعاب را انجام داده که این امر با توجه به قرارداد پیمانکار با شرکت آبفا غیر قانونی میباشد و در صورت نصب غیر اصولی، مالک راه دشواری برای احقاق حق خود خواهد داشت.
 • روش دوم: عقد قرارداد با شرکتی معتبر و متخصص در این زمینه میباشد که در صورت بروز مشکل در اجرا مالک ساختمان از طریق مراجع ذی ربط به راحتی میتواند رفع مشکل نماید.

شرکت مهندسی میعاد بتن با بهره گیری از نظارت مهندسین متخصص وکادر اجرایی مجرب در جهت اتصال فاضلاب منازل به سیفون فاضلاب شهری به همراه ارائه فاکتور و ضمانت نامه در خدمت همشهریان عزیز میباشد.

میعاد بتن البرز | نصب فاضلاب ساختمان به اگوی شهری در کرج

لوله کشی فاضلاب و اتصال به اگو شهری

 • با توجه به اهمیت رعایت نکات مهندسی شامل شیب مناسب و نحوه اجرای کار توصیه میشود اجرای فاضلاب منزل خود را به شرکتهای معتبر و قابل دسترس واگذار کنید تا درصورت بروز هرگونه مشکل به شرکت و فرد طرف قرارداد دسترسی آسان داشته تا نسبت به رفع مشکل اقدام نمایید.
 • توجه داشته باشید هیچ ارزانی بی علت و هیچ گرانی بی حکمت نیست، استعلام قیمت حق شماست قیمت ما پایین ترین قیمت بازار در برابر کیفیت است
 • توصیه می شود از نسل جدید لوله های فاضلابی موسوم به لوله های پوشفیت که استقامت و کیفیت بالاتری نسبت به لوله های pvc(پلیکا﴾دارد استفاده نمایید.
 • اصول قیمت لوله گذاری براساس تعداد واحد و قطر لوله مصرفی میباشد مطمئن باشید کمتر از قیمت ما در بازار نیست

 

این یک هشدار است:

اجرای کار توسط اکیپهای افغانی غیر مجاز و غیر قابل دسترس اگرچه ممکن است برای مدتی مشکل فاضلاب شما را حل کند ولی این نکته را به یاد داشته باشید که اگر روزی کار اجرایی با مشکل روبرو شود دسترسی و یافتن این افراد امری غیر ممکن خواهد شد و قطعا متحمل ضرر و زیان جبران ناپذیر خواهید شد

 

شرکت مهندسی میعاد بتن با بهره گیری از علم و تخصص مهندسین جوان ایرانی و اکیپهای اجرایی مجرب پا به عرصه خدمت رسانی به هموطنان عزیز گذاشته و امید است با ارائه خدمات با کیفیت و مهندسی شده، نام نیک و ماندگار در اذهان شما مشتریان و کارفرمایان عزیز به یادگار بگذاریم ما همواره بر این باوریم که کار خوب بهترین تبلیغ است​.

تماس : 09124611378 – 02632554774

سوالات متداول:

بهترین تاسیسات فاضلاب خانگی در کرج کیست؟

شرکت مهندسی میعاد بتن البرز, نصب فاضلاب ساختمان به اگوی شهری , به عنوان تنها شرکت تخصصی و ثبت شده جهت اجرا و نصب لوله کشی فاضلاب ساختمانها به سیستم فاضلاب شهری  با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت در کرج و تهران میباشد.

چگونه فاضلاب خانگی به شهری متصل می شود؟

عقد قرارداد با شرکتی معتبر و متخصص در این زمینه میباشد که در صورت بروز مشکل در اجرا مالک ساختمان از طریق مراجع ذی ربط به راحتی میتواند متصل شود.


اجرا و نصب لوله کشی ساختمان در کرج ، شماره تماس اجرا و نصب لوله کشی ساختمان در کرج ، آدرس اجرا و نصب لوله کشی ساختمان در کرج ، ارزان ترین اجرا و نصب لوله کشی ساختمان در کرج ،پایین ترین قیمت اجرا و نصب لوله کشی ساختمان در کرج ، بالا ترین کیفیت اجرا و نصب لوله کشی ساختمان در کرج ، جرای انشعاب فاضلاب شهری در کرج ، آدرس اجرای انشعاب فاضلاب شهری در کرج ، شماره تماس اجرای انشعاب فاضلاب شهری در کرج ،قیمت اجرای انشعاب فاضلاب شهری در کرج ، ارزان ترین قیمت اجرای انشعاب فاضلاب شهری در کرج ، با کیفیت ترین اجرای انشعاب فاضلاب شهری در کرج ، پایین ترین قیمت اجرای انشعاب فاضلاب شهری در کرج ، کار حفاری در کرج ، لوله کشی ساختمان در کرج ، تعمیر خرابی لوله کشی در کرج ، خدمات حفاری در کرج ، خدمات لوله کشی در کرج ، حفاری تونلی در کرج ، لوله کشی آب و فاضلاب در کرج ، هزینه لوله کشی آب و فاضلاب در کرج، قیمت لوله کشی آب و فاضلاب در کرج ، مرکز لوله کشی آب و فاضلاب در کرج ، سفارش لوله کشی آب و فاضلاب در کرج ، خدمات لوله کشی آب و فاضلاب در کرج ، هزینه نصب لوله کشی آب و فاضلاب در کرج ، نصب انشعاب فاضلاب به اگو شهری در کرج ، نصب انشعاب آب در کرج ، حفاری و لوله کشی آب در کرج ، حفاری تونلی در کرج , نصب فاضلاب ساختمان به اگو شهری در کرج , نصب فاضلاب با قیمت پایین در کرج , نصب فاضلاب به اگو با کمترین قیمت در کرج , نصب فاضلاب در کرج , نصب فاضلاب در کرج , نصب انشعاب فاضلاب در کرج , نصب لوله فاضللاب , خدمات لوله کشی آب و فاضلاب کرج , خدمات لوله کشی آب در کرج , خدمات لوله کشی فاضلاب در کرج , نصب انشعاب فاضلاب خانگی به شهری کرج , لوله کشی فاضلاب در کرج , 
5/5 (5 نظر)

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

 1. محمدی

  میخواستم ازتون تشکر کنم بابت نصب لوله کشی فاضلاب ساختمانم کارتون خیلی عالی هستش خیلی راضی هستم موفق باشین🌹

 2. محمدی

  سلام هزینه نصب فاضلاب ساختمان چقدر هستش؟

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت حرفه ای با وردپرس

ویژه مشترکین سامانه