معرفی حجره

مدرسه فوتبال سایپا

بهترین مدرسه فوتبال در مشهد ، مدرسه فوتبال سایپا مشهد ، آموزش اصولی و گام به گام فوتبال , در دو سطح مقدماتی و پیشرفته , در مکانی شاد و مفرح ، مدرسه فوتبال سایپا با سالیان دراز سابقه درخشان در استعداد یابی و پرورش بازیکنان بزرگ در حوزه فوتبال نونهالان ،جوانان و نوجوانان می باشد که با حمایت همیشگی شما عزیزان هر روز قدمی بزرگتر در راستای پیشرفت فوتبال پسران و دختران میگذارد. سایپا جزو بهترین آکادمی و مدرسه فوتبال مشهد که درعرصه استعدادیابی و پرورش درسطح استان قرار گرفته است.

تماس: 09155003872

اینستاگرام: fcsaipamashhadn@

واتساپ: 09155003872

تلگرام: 09155003872

ایتا: Jamefootball@

ساعت کاری:

روزهای زوج: عصرها استادیوم تختی و پارک ملی

روزهای فرد: پارک ملت

آدرس: مشهد، استادیوم تختی پشت انتظامات

مدیریت: احمد زینلی

لطفا هنگام تماس بگویید که شما را در حُجره جو دیده ایم


بهترین مدرسه فوتبال در مشهد

مدرسه فوتبال سایپا مشهد ⚽️ بهترین مدرسه فوتبال در مشهد

بهترین مدرسه فوتبال سایپا در مشهد

مجموعه باشگاه سایپا در سال 1379 با جذب تعداد زیادی بازیکن به تیمهای ملی در پایه دختران وپسران تاسیس شد، همچنین درسطح استان و کشور دارنده تیم های نونهالان ،نوجوانان و جوانان است و در مسابقات متعدد شرکت کردند. در ضمن بنیان گذار فوتبال دختران در خراسان رضوی میباشد. تیم دختران نونهالان سایپا مشهد درکشور قهرمان شده و جزو مدرسه نمونه فدراسیون فوتبال میباشد که درسالهای 90,92 رکورد دار است. یک مدرسه فوتبال خوب باید در جلسات متعدد و منظم با والدین، آنها در جریان فرآیند پیشرفت فرزندشان قرار دهد، تا والدین بدانند آیا فرزندشان استعداد خوبی دارد یا نه و بتوانند بهتر برای آینده فرزند خود برنامه‌ریزی کنند.

مدرسه فوتبال سایپا مشهد ⚽️ بهترین مدرسه فوتبال در مشهد

آکادمی مدرسه فوتبال دختران در مشهد

آکادمی فوتبال در دنیا بازیکنان زیادی را در سنین پایین بر اساس معیارها و استعدادیابی های اولیه جذب می‌کند و با برنامه ریزی‌های منظم و لازم به همراه امکانات ویژه سعی می‌کنند مهارت‌های ابتدایی فوتبال مورد نیاز را به خوبی و برای بازی در سطح اول فوتبال براساس سبک همان باشگاه به آن‌ها بیاموزند. محققان جنبه های فیزیولوژیک، روان شناختی و جامعه شناسی کسانی که بطور تفریحی فوتبال بازی می کنند را با دوندگان مقایسه کردند.

تیم تحقیقات توسط پرفسور کراستپرو و بانگزبو از سازمان علمی ورزش و علوم ورزشی در دانشگاه کوپنهاگ دانمارک برای ۳ سال، چندین موضوع مرتبط را تحت پوشش قرار می داد که شامل مردان، زنان و کودکان بود و این افراد به دسته های فوتبال، دویدن و گروه کنترل تقسیم شدند.

نتایج بسیار جالب توجهی که بدست آمده بود در روزنامه داروها و علوم ورزشی اسکاندیناوی منتشر شد که با عنوان فوتبال برای سلامتی، حاوی ۱۴ مقاله علمی درباره پروژه فوتبال منتشر شد. محققان تاثیرات فیزیکی تمرین فوتبال برای افرادی که فوتبال بلد نیستند بین سن های ۹ تا ۷۷ سال را مورد بررسی قرار دادند. نتایج بدست آمده بسیار واضح بود. فوتبال بازی کردن طیف گسترده ای از سلامتی و تناسب اندام را فراهم می کند. حداقل فعالیت در این ورزش دویدن است که تاثیرات خوب زیادی بر فرد می گذارد.

مدرسه فوتبال سایپا مشهد ⚽️ بهترین مدرسه فوتبال در مشهد

آکادمی مدرسه فوتبال پسران در مشهد

برخی از آکادمی‌ها برای جذب اقدام به عضو گیری بازیکنان بومی و محلی همان منطقه خود فعالیت می‌کنند ولی برخی از باشگاه های بزرگتر مانند آرسنال، رئال مادرید، منچستر یونایتد و چلسی استعدادهای خارجی را جذب کرده که منجر به شکل‌گیری و استخدام استعدادهای حرفه‌ای و فعالیت آن‌ها در سراسر دنیا می‌شود.

برای هرکس پیش بینی اینکه یک بازیکن طی نه یا ده ساله چقدر خوب خواهد بود دشوار است. بسیاری از بازیکنان وقتی آن‌ها را “امتحان” می‌کنند، از دست می‌روند که اگر این بازیکنان سطح را درست نکنند، دلسرد می‌شوند. این امر می‌تواند باعث ایجاد اثر گلوله برفی شود زیرا والدین ناراضی شده و به دنبال انتقال به سازمان دیگری هستند تا فرزندشان بتواند در تیم اصطلاح “A” بازی کند، با بازیکنان جوان، وظیفه مربیان این است که هر بازیکن را بدون صلاحدید توانایی توسعه دهند. یک آکادمی محیطی را فراهم می‌کند که به این بازیکنان جوان اجازه می‌دهد بدون ترس از از دست دادن یک بازی، آزمایش کنند و بازی کنند.

کلاس فوتبال برای کدام سنین مناسب است؟

دوره های آموزش فوتبال در بسیاری از مدارس فوتبال برای رده های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و امید برگزار میشود. رده سنی نونهالان از 4 سال به بالا شروع می‌شود و تا 10-12 سال را در برمیگیرد. برخی باشگاه های فوتبال نیز فوتبال را تنها برای رده های سنی خاصی برگزار می‌کنند. به طور کلی کودکان از 4 سال به بالا میتوانند در کلاس های فوتبال شرکت کنند، اما آموزش در سطوح کاملا ابتدایی انجام می‌شود. آموزش حرفه ای و تخصصی فوتبال معمولا برای 6 یا 7 سال به بالا صورت می‌گیرد.

 

ویژگی های بهترین مدرسه فوتبال سایپا درمشهد

  • بهره گیری از مربیان مجرب و حرفه ای:

مربی فوتبال نقش بسزایی در آموزش فوتبال به کودکان دارد. در صورتی مربی، تجربه و سواد کافی نداشته باشد، می‌تواند باعث ناامیدی و دلسردی کودک نسبت به فوتبال شود و آینده درخشان احتمالی او را نابود کند.البته گاهی والدین صرفا به دنیال سرگرمی هستند و برخی از مدارس فوتبال صرفا برای تفریح و گذراندن وقت کودکان دوره های آموزشی برگزار می‌کنند و آموزش در اولویت آخر است. این موضوع بستگی به شما دارد که آیا صرفا به دنبال پر کردن اوقات فراغت فرزند خود هستید؟ یا می‌خواهید فرزندتان به طور حرفه ای آموزش ببیند.

  • استفاده از روش های علمی و مدرن:

آموزش اصولی فوتبال از مهم ترین نکاتی است که باید در مدارس به آن توجه شود. اعتبار مدرسه فوتبال و خدماتی که ارائه می دهد بسیار مهم است. برای آموزش فوتبال مدرسه فوتبالی را انتخاب کنید که در عین رعایت مسائل اخلاقی، دارای امکانات مناسب و به روز باشد و از مربیان با تجربه، با سواد و متعهد استفاده کند،گاهی اوقات هزینه ای که برای مدارس پرداخت می شود با بازدهی آنها همخوانی ندارد، پس حتما با آگاهی و پرس و جو ثبت نام در مدارس فوتبال اصفهان را انجام دهید.

  • سکوی پرتاب به مراتب بالا:

بدون شک والدینی که فرزندشان را در مدارس فوتبال ثبت نام می‌کنند،  آرزوهای بسیاری برای پیشرفت و رسیدن آنها به درجه های عالی دارند. از این رو یک مدرسه فوتبال خوب باید این اطمینان را به والدین بدهد که در صورت وجود استعداد و توانایی در کودک، می‌تواند طی چند سال او را به درجات بالا و حرفه ای در فوتبال برساند.

  • تضمین سلامت بازیکنان:

فوتبال همانند بسیاری از ورزش‌های تیمی دیگر، یک ورزش پر برخورد است و امکان دارد آسیب هایی حین ورزش ایجاد شود. یک آکادمی فوتبال خوب همواره یک پزشک خوب در کنار خود دارد تا در صورت بروز آسیب، بلافاصله وارد عمل شود، بزرگ ترین دلواپسی والدین سلامتی روحی و جسمی  فرزندان است، از این رو مدرسه فوتبال باید دارای کادر پزشکی حرفه ای و دلسوز باشد تا در صورت بروز مشکل و حادثه به کمک بازیکنان بروند.

  • ارائه گزارش مرتب به والدین:

یک مدرسه فوتبال خوب باید در جلسات متعدد و منظم با والدین، آنها در جریان فرآیند پیشرفت فرزندشان قرار دهد، تا والدین بدانند آیا فرزندشان استعداد خوبی دارد یا نه و بتوانند بهتر برای آینده فرزند خود برنامه‌ریزی کنند.

 

تحقیقات پژوهش گران و محققان درباره فوتبال

فوتبال ورزشی تیمی و لذت بخش است که می تواند تناسب اندام را به ارمغان بیاورد. و به عنوان درمانی برای بیماریهای مرتبط با شیوه ی زندگی نیز به کار گرفته می شود. مردان زمانی که فوتبال بازی می کنند نسبت به مواقعی که می دوند کمتر مضطرب هستند.همچنین این ورزش به زنان فوتبالیست کمک می کند تا فعال بمانند. این نتایج از برخی تحقیقات درباره یک پروژه تحقیقات جامع فوتبال حاصل شده است که بیش از ۵۰ محقق در ۷ کشور مختلف آن را بررسی کرده اند.

فوتبال همانند بسیاری از ورزش‌های تیمی دیگر، یک ورزش پر برخورد است و امکان دارد آسیب هایی حین ورزش ایجاد شود. یک آکادمی فوتبال خوب همواره یک پزشک خوب در کنار خود دارد تا در صورت بروز آسیب، بلافاصله وارد عمل شود،بزرگ ترین دلواپسی والدین سلامتی روحی و جسمی  فرزندان است، از این رو مدرسه فوتبال باید دارای کادر پزشکی حرفه ای و دلسوز باشد تا در صورت بروز مشکل و حادثه به کمک بازیکنان بروند.

جهت ارتباط و مشاوره از طریق راه‌های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید.

تماس: 09155003872


بهترین مدرسه فوتبال در مشهد، تست فوتبال در مشهد ، استعدادیابی سایپا درمشهد ،بهترین مدرسه فوتبال در مشهد،مدرسه فوتبال سایپا دختران درمشهد ،مدرسه فوتبال سایپا پسران درمشهد، آدرس باشگاه سایپا در مشهد ،شماره تماس باشگاه سایپا مشهد ،استعدادیابی درمشهد ،بهترین مدرسه سایپا درمشهد ،استادیوم تختی درمشهد، مدرسه فوتبال نمونه در مشهد ،سایپا مشهد،شهریه مدرسه فوتبال درمشهد ، ثبت نام در باشگاه سایپا مشهد ،ثبت نام در باشگاه مشهد ، تیم نوجوانان سایپا، تیم جوانان سایپا، تیم نونهالان سایپا، تیم نوجوانان دختران سایپادر مشهد،تیم جوانان سایپادرمشهد ،تیم نونهالان سایپا در مشهد،باشگاه ورزشی دختران درمشهد ، باشگاه ورزشی پسران درمشهد ،آکادمی فوتبال دختران در مشهد، آکادمی فوتبال پسران در مشهد، استعداد یابی مدرسه فوتبال سایپا درمشهد

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

  1. مسلمی

    شما جزو بهترین مدرسه های فوتبال هستین

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *