معرفی حجره

فلاشینگ نما ذکریا

اجرای فلاشینگ در رامسر ، فلاشینگ نما ذکریا ، نصب و اجرای فلاشینگ نما با بهترین ورقهای فلزی و با کیفیت عالی، اجرای فلاشینگ نما در مازندارن و استانهای مجاور مجموعه فلاشینگ ذکریا، با سالها سابقه فعالیت کاری درخشان ، در زمینه اجرای فلاشینگ نمای ساختمان به شکلهای دلخواه و نصب آن توسط کادری مجرب و حرفه ای ، آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است. ارائه خدمات در شهرهای مازندارن ، گیلان، چالوس،
نوشهر، نور ، سلمان شهر، تنکابن ، نمک آبرود، کلاردشت عباس آباد ، شهسوار ، تنکابن ، نمک ابرود، محمودآباد ، فریدون کنار، آمل، محمود آباد، در خدمت شما هستیم.

تماس : 091253466940912728398209112907837

اینستاگرام : zakaria_ahmadi1403@

felashing.zakariya1755@

واتساپ: 09125346694

ساعت کاری: 24 ساعته

آدرس: سراسر کشور

بمدیریت: ذکریا احمدی

لطفا هنگام تماس بگویید که شما را در حُجره جو دیده ایم


نصب و اجرای فلاشینگ در رامسر

فلاشینگ نما ذکریا | اجرای فلاشینگ در رامسر

اجرای فلاشینگ نما ساختمان در رامسر

فلاشینگ نما یک ورق نازک فلزی است که به منظور جلوگیری از ورود رطوبت و آب به ساختمان‌ها استفاده می‌شود ، برای افزایش استحکام و مقاومت سازه ها از مصالح مختلفی استفاده میشود. یکی از این مصالح فلاشینگ است که در طرح و رنگ های مختلف به ساختمان زیبایی می بخشد در ادامه  به معرفی کامل آن خواهیم پرداخت.ورق هایی از جنس مختلف که بر روی آن ها خم کاری انجام می شود تا قابل استفاده در سازه باشد را فلاشینگ میگویند. فلاشینگ ها در قسمت های مختلف ساختمان استفاده میشوند، هدف از نصب چنین قطعاتی در ساختمان آب بندی، غبار بندی،درزبندی و کاور کردن سازه است که به زیبایی ساختمان می افزاید. فلاشینگ بام از جمله فلاشینگ های پرکاربرد است ،کار اصلی فلاشینگ کاور کردن درزهای ساختمان و تقاطع دیوارها و سقف با یکدیگر است. استفاده از فلاشینگ در ساختمان باعث دوام و طول عمر بیشتر سازه در شرایط محیطی می‌شود

فلاشینگ نما ذکریا | اجرای فلاشینگ در رامسر
نصب فلاشینگ نما در رامسر

ابعاد فلاشینگ‌ها با توجه به محلی که قرار است اجرا شود، متغیر است. اهمیت اصلی فلاشینگ در عدم نفوذ آب به دیوار است. مثلا در نمای آجری اگر آب از لبه پنجره‌ها یا پشت بام به زیر نما نفوذ کند باعث شسته شدن ملات زیر آجرنما شده و آجر لق می‌شود. جنس آن‌ها از ورق آهنی گالوانیزه، آلوزینک یا آلومینیوم است که هر کدام دارای ضخامت‌های متفاوتی هستند. به طور کلی ضخامت فلاشینگ می‌تواند از 0.4 میلی‌متر به بالا باشد.فلاشینگ در زیبایی نما نیز تاثیر چشمگیری دارد و بسیاری از طراحان برای زیبایی نما از المان‌ها استفاده می‌کنند.

فلاشینگ نما ذکریا | اجرای فلاشینگ در رامسر

اجرای فلاشینگ پشت بام در رامسر

فلاشینگ نما شیروانی برای جلوگیری از ورود گرد و غبار و زیبایی بخشیدن به ساندویچ پانل های سقف مورد استفاده قرار می گیرد. این مدل به انواع هلالی، پله ای و آینه ای ( مدل رومی ) تولید میشود، مدل هلالی زیبایی ظاهری بیشتری داشته و از ورق گالوانیزه در ابعاد و ضخامت های مختلف، بسته به نوع پروژه، ساخته می شود مدل پله ای برای بخش بیرونی و نمای شیروانی بیشتر از همه کاربرد دارد. مدل آینه ای هم یکی از زیباتری طرح های فلاشینگ نما برای سقف شیروانی است. در دسته بندی دیگر از نظر محل اجرا و نصب فلاشینگ آنها را تقسیم بندی می کنند برای سقف هایی که دو شیب دارند از فلاشینگ های مدل تاج استفاده می شود، که در زوایای مختلف قابل طراحی هستند. خمیدگی این نوع از فلاشینگ ها کمک کرده تا بتواند در محل شکست و اتصال سقف ها کاربرد داشته باشد. این نوع فلاشینگ نما در نوع اجزای تشکیل دهنده شامل رویه، فوم درزگیر و فلاشینگ زیره با دیگر انواع فلاشینگ متفاوت است.

فلاشینگ نما ذکریا | اجرای فلاشینگ در رامسر

اجرای فلاشینگ نما فرم u در رامسر

فلاشینگ های یو شکل نوع دیگری از فلاشینگ نما هستند که وقتی دو صفحه عمود بر هم به یکدیگر متصل می شوند ساخته می شود. در اجرای فلاشینگ یو شکل، نیروی متخصص و نصاب لبه های هر دو سمت را به سمت داخل می برد. این نوع اجرای فلاشینگ بسیار پرکاربرد و محبوب است و عمدتا برای پوشاندن محل های اتصال و درزبندی استفاده می گردد. استحکام و مقاومت فلاشینگ نما به فرم یو شکل بسیار بالاست و به خاطر فرم ظاهری خود جلوی شکل گیری موج و اقتصاد نخواهد داشت. ابعاد و رنگ محصول فلاشینگ نمای یو شکل بسته به ابعاد و رنگ انتخاب شده متغیر هستند. ضمنا باید بدانید که فلاشینگ یو شکل با زوایای 90 درجه است و خمیدگی ندارد.

فلاشینگ نما ذکریا | اجرای فلاشینگ در رامسر

نصب فلاشینگ نبشی مدل L در رامسر

فلاشینگ نبشی به شکل L بوده که لبه‌های خم شده آن می‌تواند باعث بالا رفتن استحکام این قطعات شود،کاربرد این نوع، برای قسمت‌هایی مانند نقاط اتصال دیوار به سقف، درزهای بین سقف و نقاط اتصال سقف به دیوار است، فلاشینگ به بهبود عایق‌بندی کمک میکنه ، برای زیبایی بهتر این المان می‌توان بر اساس رنگ مورد نظر آن‌ها را رنگ‌آمیزی کنیم ، ابعاد این نوع نیز با در نظر گرفتن محلی که قرار است کار گذاشته شود مشخص میشه.

نکات مورد نیاز در زمان اجرای فلاشینگ

فاصله لبه بیرونی فلاشینگ از دیوار باید مقداری باشد که هنگام بارندگی، آب باران از روی آن سرازیر شده و بر روی نمای ساختمان نفوذ نکند. قسمتی که قرار است فلاشینگ روی آن نصب شود، باید صاف و مستحکم باشد. اگر محل نصب این المان بادخیز باشد باید از قوطی یا نبشی برای زیرسازی استفاده کرد. قسمتی از دیوار حیاط، بام، بالکن و پنجره که محل نصب فلاشینگ است باید کمی شیب داشته باشد تا آب ناشی از برف و باران به سمت بیرون نمای ساختمان سرازیر شود.

تماس : 09125346694

سوالات متداول:

بهترین فلاشینگ کار در رامسر کجاست؟

اجرای فلاشینگ در رامسر ، فلاشینگ نما ذکریا ، نصب و اجرای فلاشینگ نما با بهترین ورقهای فلزی و با کیفیت عالی، اجرای فلاشینگ نما در مازندارن و استانهای مجاور مجموعه فلاشینگ ذکریا، با سالها سابقه فعالیت کاری درخشان ، در زمینه اجرای فلاشینگ نمای ساختمان به شکلهای دلخواه و نصب آن توسط کادری مجرب و حرفه ای ، آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است.

فلاشینگ نما چیست؟

فلاشینگ نما یک ورق نازک فلزی است که به منظور جلوگیری از ورود رطوبت و آب به ساختمان‌ها استفاده می‌شود ، برای افزایش استحکام و مقاومت سازه ها از مصالح مختلفی استفاده میشود. یکی از این مصالح فلاشینگ است که در طرح و رنگ های مختلف به ساختمان زیبایی می بخشد در ادامه  به معرفی کامل آن خواهیم پرداخت.


فلاشینگ نما در رامسر ، فلاشینگ نما در مازندران ، فلاشینگ پشت بام در رامسر ، فلاشینگ پنجره در رامسر، فلاشینگ نما در چالوس ، فلاشینگ دیوار و کانال سازی در رامسر ، فلاشینگ نما در نور ، فلاشینگ نما در سلمان شهر , فلاشینگ نما در تنکابن , فلاشینگ نما در نمک ابرود , فلاشینگ نمادر کلاردشت, فلاشینگ نما در عباس آباد, فلاشینگ نما در شهسوار, فلاشینگ نما در محمود آباد, فلاشینگ نما در فریدون کنار , فلاشینگ نما در آمل, فلاشینگ نما در نوشهر, flashing nama, اجرای فلاشینگ در رامسر , اجرای فلاشینگ نما در رامسر , قیمت فلاشینگ نما در رامسر , قیمت فلاشینگ نما در چالوس , قیمت فلاشینگ نما در نوشهر, قیمت فلاشینگ نما در تنکابن , قیمت فلاشینگ نما در نمک آبرود, قیمت فلاشینگ نما در عباس آباد, قیمت فلاشینگ نما در شهسوار, قیمت فلاشینگ نما در محمود آباد, قیمت فلاشینگ نما در فریدون کنار ، فلاشینگ کار رامسر ، فلاشینگ کار در مازندران ، فلاشینگ کار در آمل ، فلاشینگ کار در چالوس، فلاشینگ کار در نوشهر ، فلاشینگ کار در تنکابن ، فلاشینگ کار در نمک آبرود ، فلاشینگ کار در عباس آباد ، فلاشینگ کار آمل، فلاشینگ کار در شهسوار ، فلاشبنگ کار در محمود آباد ، فلاشینگ کار در فریدون کنار ، نمای فلاشینگ نما، فلاشینگ نمای سقف شیروانی، فلاشینگ نمای هلالی  ، فلاشینگ در نمای ساختمان ، قیمت فلاشینگ نمای شیروانی ، فلاشینگ نمای ساختمان مازندران ، نمای فلاشینگ ، اجرای  در رامسر ، 

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

 1. سعید رستمی

  شما واقعاا بی نظیر هستین. بسیار با اخلاق و مشتری مدار

 2. حقگو

  آقای احمدی بزرگوار مجموعه ما تشکر فراوان دارد از کارتون واقعا عالی هستین

 3. سلامی

  سلام شما استان هرمزگان هم کار میکنید

 4. رستمی

  سلام هزینه فلاشینگ ب متراژ مربع هستش یا ن

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سفارش طراحی سایت

با تخفیف ویژه عیدانه

تخفیف عیدانه!
طراحی سایت با بهترین امکانات
سفارش طراحی سایت در گیلان
سفارش با موفقیت ثبت شد!

کارشناسان سامانه در اولین فرصت با شما تماس میگیرند!