معرفی حجره

کارگاه بلوک زنی خردادی

تولید تیرچه بلوک در آستانه اشرفیه , کارگاه بلوک زنی خردادی , با بیش از ۱۰سال سابقه کاری با ارائه خدماتی از قبیل : تولید تیرچه ، تولید بلوک در سایزهای 10 , 15 , 20 شنی و پوکه ، تولید بلوک سقفی 25 , تولید پایه بتنی فنس ، انجام فوم بتنی سقفی در خدمت مشتریان گرامی می باشد.

ارسال به سراسر کشور

تماس : 09116142805

اینستاگرام : fombeton2022@

واتساپ : 09113444597

ساعت کاری : 8 الی 20

آدرس : آستانه اشرفیه ، روستای سالیان ، خیابان زنده دل ، کوچه گلستان 5

مدیریت : آرش خردادی

لطفا هنگام تماس بگویید که شما را در حجره جو دیده ایم


اجرای فوم بتن در آستانه اشرفیه

کارگاه بلوک زنی خردادی | تولید تیرچه بلوک درآستانه اشرفیه

کارگاه بلوک زنی در آستانه اشرفیه

تیرچه‌ بلوک یکی از سقف‌های رایج و پرطرفداری است که در ایران استفاده می‌شود. سقف تیرچه‌ بلوک سقفی است که ترکیب تیرچه و بلوک سبک سیمانی یا بلوک سفالی بوده لذا سقف‌های تیرچه‌ بلوک به دودسته کلی سقف‌های با تیرچه‌های بتنی و سقف‌های با تیرچه‌های فولادی با جان باز تقسیم‌بندی می‌شوند.

در سقف‌هایی که از تیرچه‌استفاده‌شده است خود تیرچه‌ها به‌عنوان تیرهای فرعی استفاده می‌شود که بین تیرچه‌ها با استفاده از بلوک بتنی، بلوک سفالی، بلوک پلی استایرن و … پر می‌شود. استفاده از این سقف ها باعث صرفه‌جویی زیادی در هزینه‌ها و زمان اجرای آن می‌شود.

راه‌اندازی بلوک زنی یا کارگاه بلوک سیمانی برای تولید بلوک استاندارد از مهم‌ترین نو آوری ها در زمینه کسب و کار حرفه ای پربازده است. در واقع از لحاظ کارآفرینی بسیار عالی و پرسود است

کارگاه بلوک زنی خردادی | تولید تیرچه بلوک درآستانه اشرفیه

قیمت تیرچه بلوک در آستانه اشرفیه

قیمت تولید و اجرای سقف تیرچه بلوک تا به عوامل مختلفی بستگی دارد. هر یک از مراحل اجرای این سقف‌ها نیاز به مصالح با مشخصات خاصی دارد. نوع نقشه و کاربری ساختمان ، تعیین می‌کند که از چه نوع مصالحی برای ساخت سقف تیرچه بلوک استفاده شود.

کارگاه بلوک زنی خردادی | تولید تیرچه بلوک درآستانه اشرفیه

اجرای فوم بتن سقفی در آستانه اشرفیه

فوم بتن یا بتن سبک که ترکیبی از سیمان و آب و مواد شیمیایی می باشد، به دلیل وزن سبک و همچنین عایق بودن در برابر حرارت و صدا یکی از گزینه های کاربردی در ساختمان سازی می باشد.یکی از اصلی ترین موارد کاربرد بتن های سبک و دارای فوم، شیب بندی بام و سقف می باشد که تاثیر بسیار زیادی بر میزان بار وارد شده بر بنا دارد.

به منظور شیب بندی بام بر اساس استانداردها لازم است هر یک متر از قسمت کف شور، یک سانتی متر در نظر گرفته شود و برای فراهم ساختن این شیب از سیمان و سایر مصالح به همراه مواد شیمیایی کف ساز استفاده میشود.

کارگاه بلوک زنی خردادی | تولید تیرچه بلوک درآستانه اشرفیه

از مهمترین مواردی که لازم است در فوم بتنهای سقفی مد نظر قرار گیرد عبارتند از:

• عدم استفاده از سیمان به اندازه کافی می تواند تاثیر منفی بر کارایی این نوع بتن ها داشته باشد. به همین دلیل در اغلب مواقع لازم است برای هر یک متر مربع حداقل ۸ پاکت سیمان استفاده شود.

• پس از بتن ریزی لازم است زمان کافی برای خشک شدن مصالح و بتن های سبک داده شود، در غیر این صورت بر روی سطح ترک ایجاد میشود.

تماس : 09116142805

سوالات متداول:

بزرگترین تولیدی تیرچه و بلوک کجاست؟

کارگاه بلوک زنی خردادی , بزرگترین تولیدی تیرچه بلوک در آستانه اشرفیه , با بیش از ۱۰سال سابقه کاری با ارائه خدماتی مانند تولید تیرچه ، تولید بلوک در سایزهای 10 , 15 , 20 شنی و پوکه ، تولید بلوک سقفی 25 , تولید پایه بتنی فنس ، انجام فوم بتنی سقفی در خدمت مشتریان گرامی می باشد.

کاربرد فوم بتن سقفی چیست؟

فوم بتن یا بتن سبک که ترکیبی از سیمان و آب و مواد شیمیایی می باشد، به دلیل وزن سبک و همچنین عایق بودن در برابر حرارت و صدا یکی از گزینه های کاربردی در ساختمان سازی می باشد. یکی از اصلی ترین موارد کاربرد بتن های سبک و دارای فوم، شیب بندی بام و سقف می باشد که تاثیر بسیار زیادی بر میزان بار وارد شده بر بنا دارد.


تولید تیرچه بلوک درآستانه اشرفیه , اجرای فوم بتن سقفی در آستانه اشرفیه , تولید بلوک شنی در آستانه اشرفیه , تولید بلوک سقفی در آستانه اشرفیه , کارگاه بلوک زنی در آستانه اشرفیه , قیمت بلوک سیمانی در آستانه اشرفیه , قیمت بلوک سقفی در آستانه اشرفیه , قیمت تیرچه بلوک در آستانه اشرفیه , قیمت فوم بتن سقفی در آستانه اشرفیه , قیمت بلوک شنی در آستانه اشرفیه , تیرچه و بلوک در آستانه اشرفیه , قیمت تیرچه بلوک آستانه اشرفیه , 

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کارگاه بلوک زنی خردادی | تولید تیرچه بلوک در آستانه اشرفیه”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *