مدرسه فوتبال دختران اصفهان

معرفی حجره

این حجره واگذار میشود

جهت ثبت سفارش تماس بگیرید

ارتباط از واتساپ 09918659447


مدرسه فوتبال دختران اصفهان

مدرسه فوتبال دختران اصفهان , آموزش اصولی و گام به گام فوتبال , در دو سطح مقدماتی و پیشرفته , در مکانی شاد و مفرح (چمن مصنوعی باغ غدیر) , اختصاص پک کامل لباس و تجهیزات فوتبال از قبیل دو دست لباس، قلم بند، کوله پشتی و … , برگزاری تمرینات بدنسازی و ریکاوری در استخر و … , شرکت در مسابقات استانی و کشوری , برگزاری جلسات تمرین در چمن طبیعی ,

مدرسه فوتبال دختران اصفهان با سالیان دراز سابقه درخشان در استعداد یابی و پرورش بازیکنان بزرگ در حوزه فوتبال بانوان می باشد که با حمایت همیشگی شما عزیزان هر روز قدمی بزرگتر در راستای پیشرفت بانوان ورزشی میگذارد.

مدرسه فوتبال بانوان اصفهان

مدرسه فوتبال دختران اصفهان

آموزش فوتبال بانوان

ویژگی های بهترین مدرسه فوتبال بانوان اصفهان

 • بهره گیری از مربیان مجرب و حرفه ای

مربی فوتبال نقش بسزایی در آموزش فوتبال به کودکان دارد. در صورتی مربی، تجربه و سواد کافی نداشته باشد، می‌تواند باعث ناامیدی و دلسردی کودک نسبت به فوتبال شود و آینده درخشان احتمالی او را نابود کند.

البته گاهی والدین صرفا به دنیال سرگرمی هستند و برخی از مدارس فوتبال صرفا برای تفریح و گذراندن وقت کودکان دوره های آموزشی برگزار می‌کنند و آموزش در اولویت آخر است. این موضوع بستگی به شما دارد که آیا صرفا به دنبال پر کردن اوقات فراغت فرزند خود هستید؟ یا می‌خواهید فرزندتان به طور حرفه ای آموزش ببیند.

 • استفاده از روش های علمی و مدرن

آموزش اصولی فوتبال از مهم ترین نکاتی است که باید در مدارس به آن توجه شود. اعتبار مدرسه فوتبال و خدماتی که ارائه می دهد بسیار مهم است. برای آموزش فوتبال مدرسه فوتبالی را انتخاب کنید که در عین رعایت مسائل اخلاقی، دارای امکانات مناسب و به روز باشد و از مربیان با تجربه، با سواد و متعهد استفاده کند.

گاهی اوقات هزینه ای که برای مدارس پرداخت می شود با بازدهی آنها همخوانی ندارد، پس حتما با آگاهی و پرس و جو ثبت نام در مدارس فوتبال اصفهان را انجام دهید.

 • سکوی پرتاب به مراتب بالا

بدون شک والدینی که فرزندشان را در مدارس فوتبال ثبت نام می‌کنند،  آرزوهای بسیاری برای پیشرفت و رسیدن آنها به درجه های عالی دارند. از این رو یک مدرسه فوتبال خوب باید این اطمینان را به والدین بدهد که در صورت وجود استعداد و توانایی در کودک، می‌تواند طی چند سال او را به درجات بالا و حرفه ای در فوتبال براند.

 • تضمین سلامت بازیکنان

فوتبال همانند بسیاری از ورزش‌های تیمی دیگر، یک ورزش پر برخورد است و امکان دارد آسیب هایی حین ورزش ایجاد شود. یک آکادمی فوتبال خوب همواره یک پزشک خوب در کنار خود دارد تا در صورت بروز آسیب، بلافاصله وارد عمل شود.

بزرگ ترین دلواپسی والدین سلامتی روحی و جسمی  فرزندان است، از این رو مدرسه فوتبال باید دارای کادر پزشکی حرفه ای و دلسوز باشد تا در صورت بروز مشکل و حادثه به کمک بازیکنان بروند.

 • ارائه گزارش مرتب به والدین

یک مدرسه فوتبال خوب باید در جلسات متعدد و منظم با والدین، آنها در جریان فرآیند پیشرفت فرزندشان قرار دهد، تا والدین بدانند آیا فرزندشان استعداد خوبی دارد یا نه و بتوانند بهتر برای آینده فرزند خود برنامه‌ریزی کنند.

 

تحقیقات پژوهش گران و محققان درباره فوتبال

فوتبال ورزشی تیمی و لذت بخش است که می تواند تناسب اندام را به ارمغان بیاورد. و به عنوان درمانی برای بیماریهای مرتبط با شیوه ی زندگی نیز به کار گرفته می شود. مردان زمانی که فوتبال بازی می کنند نسبت به مواقعی که می دوند کمتر مضطرب هستند.

همچنین این ورزش به زنان فوتبالیست کمک می کند تا فعال بمانند. این نتایج از برخی تحقیقات درباره یک پروژه تحقیقات جامع فوتبال حاصل شده است که بیش از ۵۰ محقق در ۷ کشور مختلف آن را بررسی کرده اند.

محققان جنبه های فیزیولوژیک، روان شناختی و جامعه شناسی کسانی که بطور تفریحی فوتبال بازی می کنند را با دوندگان مقایسه کردند. تیم تحقیقات توسط توسط پرفسور کراستپرو و بانگزبو از سازمان علمی ورزش و علوم ورزشی در دانشگاه کوپنهاگ دانمارک برای ۳ سال، چندین موضوع مرتبط را تحت پوشش قرار می داد که شامل مردان، زنان و کودکان بود و این افراد به دسته های فوتبال، دویدن و گروه کنترل تقسیم شدند.

نتایج تحقیقات

نتایج بسیار جالب توجهی که بدست آمده بود در روزنامه داروها و علوم ورزشی اسکاندیناوی منتشر شد که با عنوان فوتبال برای سلامتی، حاوی ۱۴ مقاله علمی درباره پروژه فوتبال منتشر شد. محققان تاثیرات فیزیکی تمرین فوتبال برای افرادی که فوتبال بلد نیستند بین سن های ۹ تا ۷۷ سال را مورد بررسی قرار دادند. نتایج بدست آمده بسیار واضح بود. فوتبال بازی کردن طیف گسترده ای از سلامتی و تناسب اندام را فراهم می کند. حداقل فعالیت در این ورزش دویدن است که تاثیرات خوب زیادی بر فرد می گذارد.

وظایف آکادمی فوتبال چیست؟

آکادمی فوتبال در دنیا بازیکنان زیادی را در سنین پایین بر اساس معیارها و استعدادیابی های اولیه جذب می‌کند و با برنامه ریزی‌های منظم و لازم به همراه امکانات ویژه سعی می‌کنند مهارت‌های ابتدایی فوتبال مورد نیاز را به خوبی و برای بازی در سطح اول فوتبال براساس سبک همان باشگاه به آن‌ها بیاموزند.

برخی از آکادمی‌ها برای جذب اقدام به عضو گیری بازیکنان بومی و محلی همان منطقه فعالیت خود می‌کنند ولی برخی از باشگاه های بزرگتر مانند آرسنال، رئال مادرید، منچستر یونایتد و چلسی استعدادهای خارجی را جذب کرده که منجر به شکل‌گیری و استخدام استعدادهای حرفه‌ای و فعالیت آن‌ها در سراسر دنیا می‌شود.

استعدادیابی بازیکنان آینده دار

برای هرکس پیش بینی اینکه یک بازیکن نه یا ده ساله چقدر خوب خواهد بود دشوار است. بسیاری از بازیکنان وقتی آن‌ها را “امتحان” می‌کنند، از دست می‌روند که اگر این بازیکنان سطح را درست نکنند، دلسرد می‌شوند. این امر می‌تواند باعث ایجاد اثر گلوله برفی شود زیرا والدین ناراضی شده و به دنبال انتقال به سازمان دیگری هستند تا فرزندشان بتواند در تیم به اصطلاح “A” بازی کند.

با بازیکنان جوان، وظیفه مربیان این است که هر بازیکن را بدون صلاحدید توانایی توسعه دهند. چند بار گل‌های دیررس را دیده‌ایم؟ یک آکادمی محیطی را فراهم می‌کند که به این بازیکنان جوان اجازه می‌دهد بدون ترس از از دست دادن یک بازی، آزمایش کنند و بازی کنند.

دوره های آموزش فوتبال در بسیاری از مدارس فوتبال برای رده های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و امید برگزار میشود. رده سنی نونهالان از 4 سال به بالا شروع می‌شود و تا 10-12 سال را در برمیگیرد. برخی باشگاه های فوتبال نیز فوتبال را تنها برای رده های سنی خاصی برگزار می‌کنند. به طور کلی کودکان از 4 سال به بالا میتوانند در کلاس های فوتبال شرکت کنند، اما آموزش در سطوح کاملا ابتدایی انجام می‌شود. آموزش حرفه ای و تخصصی فوتبال معمولا برای 6 یا 7 سال به بالا صورت می‌گیرد.

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

 1. روزی

  آدرسش باغ غدیره؟

 2. دالیا

  آدرسش باغ غدیره؟

 3. سرایی

  الان چجوری از شرایط کلاسا مطلع بشم؟

 4. نسرین مولایی

  ای بابا این دیگه چیه
  با چه شماره ای تماس بگیرم
  چرا آدرس نداره

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *