معرفی حجره

قفسه ساز تهران

قفسه ساز تهران ، طراح و تولید کننده انواع قفسه های صنعتی و  فروشگاهی ، قفسه انبار ، قفسه دارویی ، قفسه راک , قفسه فلزی ، قفسه راک صعنتی، باکس پالت، قفسه هایپری، قفسه سوپری، سیستم قفسه بندی، پالت پلاستیک، پالت مخصوص بشکه، پالت آهنی و پالت پلاستیکی، پالت راک و پانل راک، قفسه خودراهرو درایوین , صفر تا صد همراه با کادری مجرب و متخصص , با کیفیت بالا و قیمت مناسب.

آماده ارائه خدمات در سراسر کشور

تماس : 09125551658

وبسایت :  www.rocksazan-tehran.com

اینستاگرام: qafasehsaz.com_7@

واتساپ: 09125551658

ساعت کاری: 8 الی 18

آدرس: تهران ، آزادگان ، روبروی تک کانتین

مدیریت: صادق پاشایی

لطفا هنگام تماس بگویید که شما را در  حجره جو دیده ایم


قفسه ساز تهران

قفسه ساز تهران | تولید قفسه فروشگاهی و صنعتی در تهران

تولید کننده قفسه صنعتی تهران

شرکت قفسه ساز تهران با چند سال سابقه درخشان در زمینه طراحی، تولید، فروش و نصب انواع قفسه بندی فلزی، در کنار صنایع عمده کشور فعالیت و همکاری می کند. قفسه ساز تهران بنیانگذار صنعت تولید سیستم های انبارش (قفسه بندی های فلزی)، بزرگترین طراح، سازنده و مجری سیستم های انبارش مواد و کالا در خاورمیانه و ایران است.

این شرکت با برخورداری از متخصصین مجرب و بکار گیری دانش و تجهیزات فنی و مهندسی روز دنیا، توانایی ارائه راه حل های تمام عیار در طیفی وسیع از قفسه های ساده مشبک تا بزرگترین و پیچیده ترین انبارهای تمام اتوماتیک (as/rs) را داراست که ضمن رفع مشکلات فعلی به برآورده سازی نیازهای آتی مشتریان نیز توجه می نماید.

از ویژگی های بارز راه حل های لجستیکی قفسه ساز تهران میتوان به کاهش چشمگیر هزینه های عملیاتی و ارتقای بهره وری انبارها اشاره کرد که باعث کاهش دوره بازگشت سرمایه در زمان بهره برداری می شوند.

محصولات و خدمات شرکت ما منطبق بر گستره وسیعی از تمامی فعالیت های لجستیک درون بنگاهی اعم از تخلیه مواد اولیه و کالای ورودی، فعالیتهای انبارش و جابجایی قطعات و محصولات در حین فرایند تولید و در نهایت با ارسال و توزیع محصولات نهایی را شامل می شود.

تجهیز میلیونها مترمربع از انبارهای کشور به همراه کسب رضایت مشتریان و حفظ خوشنامی در انجام دقیق و به موقع تعهدات از افتخارات این شرکت می باشد.
شرکت قفسه ساز تهران عضو کمیته ملی تدوین استانداردهای ملی ایران در رابطه با طراحی و اجرای سیستم های انبارش و دارنده گواهینامه استاندارد ملی ایران می باشد.

قفسه ساز تهران | تولید قفسه فروشگاهی و صنعتی در تهران

تولید قفسه فلزی در تهران

مزایای استفاده از قفسه بندی فلزی بسیار زیاد بوده و شاید به همین دلیل است که از پرکاربردترین قفسه ها در محیط های صنعتی و نیمه صنعتی و فروشگاه ها به شمار می روند. تنوع بالا در مدل و بدنه های مقاوم از جمله دلایلی می باشند که باعث افزایش کاربرد این قفسه ها شده اند.

استحکام زیاد قفسه های فلزی

از دیگر مزایای استفاده از قفسه بندی فلزی در انبار می توان به استحکام زیاد آنها اشاره نمود. به همین دلیل این نوع قفسه را می توان به صورت چند طبقه از کف تا سقف سالن اجرا نمود. تعدد در تعداد طبقات این قفسه ها باعث میشوند تا بهره وری از انبار افزایش پیدا نموده و تعداد کالاهای بیشتری در محیط های کوچکتر قرار گرفته و انبار شوند.

قفسه ساز تهران | تولید قفسه فروشگاهی و صنعتی در تهران

تولید قفسه بندی انبار در تهران

تنوع بالا؛ مهم ترین مزایای استفاده از قفسه بندی فلزی

قفسه های مورد استفاده در انبارهای صنعتی دارای تنوع بسیار زیادی می باشند و می توان بر اساس ویژگی های مختلف آنها را دسته بندی نمود. یکی از بهترین مزیت هایی که قفسه بندی فلزی انبار به همراه دارد، فراهم ساختن حق انتخاب بالا بر حسب شرایط محیطی مختلف می باشد.

به عنوان مثال، این قفسه ها را می توان به گروه های قفسه بندی ثابت انبار و قفسه بندی متحرک اشاره نمود. علاوه براین، هر یک از این دو گروه دارای زیر مجموعه های زیادی هستند که متناسب با نوع کالاها، اندازه و ابعاد و همچنین میزان فضای موجود در سوله انبار می توان نمونه های مختلفی را انتخاب نمود.

به عنوان مثال، اگر فضای داخلی انبار با محدودیت مواجه بوده و در مقابل ارتفاع آن زیاد می باشد، استفاده از قفسه بندی پالت راک می تواند گزینه بسیار مناسبی محسوب شود.

قفسه ساز تهران | تولید قفسه فروشگاهی و صنعتی در تهران

بهترین قفسه سازی تهران

جنس و متریال به کار رفته برای بدنه این قفسه ها اهمیت بسیار زیادی داشته و ارتباط مستقیم با کیفیت و مقاومت قفسه دارند. با توجه به اینکه فلزات به کار رفته در این قفسه ها قابلیت ارتجاعی دارند، به همین دلیل شرایطی را فراهم می کنند تا تعداد زیادی از کالاهای سنگین را درون آنها قرار داد.

علاوه براین، برخورد لیفتراک و سایر ماشین آلات در انبار با قفسه های فلزی نمی تواند منجر به جدا شدن قطعات قفسه و از هم پاشیدگی آنها شود. لازم به ذکر است که قفسه های بدون کیفیت در صورت سنگین شدن ردیف ها به مرور دچار از هم پاشیدگی شده و خسارت های جانی و مادی زیادی را به همراه خواهند داشت.

قفسه ساز تهران | تولید قفسه فروشگاهی و صنعتی در تهران

بهترین تولیدی قفسه در تهران

چیدمان آسان کالا در قفسه بندی فلزی

با توجه به اینکه ردیف های متعددی در این قفسه ها اجرا شده و تعداد طبقات آنها نیز زیاد می باشد، به همین دلیل می توان کالاها را با ماشین آلات در آنها جا به جا نمود. علاوه براین، با توجه به نوع قفسه ها و همچنین ویژگی های کالاها از قبیل تاریخ انقضا می توان چیدمان مرتبی با لیفتراک داشت.

با توجه به فاصله ای که به عنوان راهرو بین قفسه ها در نظر گرفته میشود، حمل و نقل کالاها توسط لیفتراک و سایر ماشین آلات به آسانی امکان پذیر می گردد. حتی در شرایطی که فضای کافی در انبار موجود نباشد، می توان از قفسه بندی راهرو باریک استفاده نمود و با ماشین آلات مخصوص حمل و نقل و چیدمان کالاها قابل انجام خواهد بود.

قفسه راک

با توجه به افزایش نیاز مردم و افزایش سفارش آن ها، انتخاب انبار و نحوه ی انبارداری یکی از موضوعات مهم و کلیدی در هر سازمانی به شمار می رود. سیستم های راک یکی از روش های کاربردی طبقه بندی در انبار، قفسه بندی فروشگاه و… محسوب می شود که به چند طریق متفاوت انجام می شود. قفسه راک برای ذخیره سازی محصولات متنوع سبک و سنگین به کار گرفته می شود که از ویژکی های بارز آن می توان به استفاده بهینه از فضای در دسترس بدون ایجاد هیچگونه اختلال در رفت و آمد و حمل و نقل کالاها اشاره نمود.

انواع قفسه راک

قفسه های راک در 3 نوع مختلف:

 • قفسه های راک سنگین
 • قفسه های راک نیمه سنگین
 • قفسه های راک سبک تقسم بندی می شوند.

ویژگی های قفسه راک:

 • ایجاد نظم در فضای انبار
 • تسهیل در دسترسی به کالاها و محصولات
 • دارای اسحکام بالا برای نگهداری و ذخیره محصولات
 • قابل استفاده در مکان مختلف همانند فروشگاه ها و کارخانه های صنعتی
 • دارای استحکام بالا برای نگهداری کالاهای سنگین
 • نگهداری و ذخیره انواع کالاها و محصولات

قفسه راک سبک ‌و سنگین چه تفاوت هایی با یکدیگر دارند؟

هر یک از قفسه بندی ها دارای ویژگی های منحصر به فردی هستند که می بایستی آن ها را بر اساس نوع نیاز خود و کاربری آن ها انتخاب نماییم. در اینجا برخی از مشخصات و ویژگی های این قفسه ها را به طور خلاصه بررسی می نماییم.

قفسه بندی سبک:

 • ارزان قیمت
 • دارای نصب آسان
 • دارای وزن کم و سبک
 • قدرت نگهداری کم
 • مقاوم در برابر ضربه
 • قابلیت تنظیم ارتفاع و عمق
 • استفاده توسط اپراتور انسانی

قفسه بندی سنگین:

 • تنوع بالا در قفسه بندی
 • قابل به کار گیری در محیط های صنعتی
 • قابلیت تنظیم ارتفاع از کف تا سقف انبار
 • مقاومت و توان بالا در برابر ضربه و وزن کالا
 • امکان انتخاب ارتفاع و عمق
 • هزینه بالای خرید
 • هزینه بالای نصب و راه اندازی
 • استفاده توسط لیفتراک

نمایندگی قفسه راک در تهران

تهران دارای بیشترین تعداد هایپرمارکت و فروشگاه در کشور می باشد همین امر وجود یک نمایندگی قفسه فروشگاهی در این شهر را بیشتر نمایان می کند. قفسه ساز تهران معتبرترین مرکز فروش قفسه های فلزی در تهران ، که تمامی قفسه فلزی های مورد نیاز یک فروشگاه را ارائه می دهد. شما می توانید برای خرید بی واسطه انواع قفسه فروشگاهی در تهران به فروشگاه آنلاین این مرکز مراجعه نمایید و بدون صرف هزینه اضافی خرید مطمئن و سریع را انجام دهید. برای خرید قفسه مد نظر ابتدا فضای مجموعه و حجم کالا را در نظر بگیرید و سپس از انواع قفسه فروشگاهی در این مجموعه اقدام به خرید نمایید.

تولید قفسه های راک

قفسه های فروشگاهی یکی از بهترین گزینه ها برای به نمایش گذاشتن محصولات و ایجاد یک فروشگاه مشتری محور است. در سال های گذشته مغازه ها به صورتی اداره می شد که مشتری جنس خود را اعلام می کرد و فروشنده برای او محصول مورد نظر را انتخاب کرده و تحویل می داد و به گونه ای می توان گفت فروشنده محور بود و بی شمار مشکلات و نارضایتی هایی را به وجود آورده بود.

اما امروزه با تولید انواع قفسه های فروشگاهی بی شمار این مشکلات نیز حل شده اند.

قفسه ساز تهران یکی بهترین مراکز تولید قفسه فروشگاهی پلاستیکی و فلزی آماده ی ارائه انواع قفسه فروشگاهی خدمت شما مشتریان عزیز می باشد.

تماس : 09125551658

سوالات متداول:

بهترین قفسه ساز در تهران کدام تولیدی است؟

قفسه ساز تهران ، طراح و تولید کننده انواع قفسه های صنعتی و  فروشگاهی ، قفسه انبار ، قفسه دارویی ، قفسه راک , آماده ارائه خدمات در سراسر کشور

ویژگی قفسه راک چیست؟

قفسه راک برای ذخیره سازی محصولات متنوع سبک و سنگین به کار گرفته می شود که از ویژکی های بارز آن می توان به استفاده بهینه از فضای در دسترس بدون ایجاد هیچگونه اختلال در رفت و آمد و حمل و نقل کالاها اشاره نمود.


تولید قفسه فلزی در تهران , تولید قفسه دارویی در تهران , تولید قفسه صنعتی در تهران , تولید قفسه راک سنگین در تهران , تولید قفسه پانل  راک دارویی در تهران , تولید قفسه راک در تهران , قفسه بندی انبار در تهران , قفسه فروشی در تهران , قفسه ارزان در تهران , قفسه فلزی در تهران , قفسه صنعتی در تهران , تولیدی قفسه فلزی انبار ، قفسه فلزی انباری ، تولید قفسه فلزی دارویی ، قفسه بندی تهران ، تولیدی قفسه در تهران ، تولیدی قفسه فروشگاهی در تهران ، تولیدی قفسه انباری در تهران ، تولیدی قفسه ، قفسه سازی تهران , بهترین برند قفسه ، قیمت قفسه فروشگاهی ، نمایندگی قفسه های فروشگاهی در تهران , فروش قفسه فلزی مشبک در تهران ، قیمت قفسه فروشگاهی , تولید قفسه مغازه ، کارخانه تولید قفسه فلزی در تهران ، آدرس کارخانه قفسه فلزی ، کارخانه قفسه سازی ، تولید قفسه هایپر مارکت ، تولید تجهیزات فروشگاهی در تهران ، تولید تجهیزات صنعتی در تهران , قفسه بندی فروشگاهی , قفسه راک قیمت , تولید کننده قفسه فروشگاهی, قیمت قفسه فلزی دیواری, تولید کننده قفسه در استان تهران , فروش قفسه دست دوم , ، نصب قفسه کارکرده, نصاب قفسه فروشگاهی در تهران , نصاب قفسه صنعتی در تهران , قفسه بندی درایوین راک , 

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

 1. صادق

  سلام عالی هستید

 2. صادق

  عالی

 3. نازنین

  کاراتووو‌ن عاالیه من‌برا مغازه شوهرم خریداری کردیم قیمتا هم‌مناسب بود 🙏

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سفارش طراحی سایت

با تخفیف ویژه برای شما اگر از فرصت استفاده کنید!

شما برنده شدید!
تخفیف ویژه طراحی سایت حرفه ای
سفارش طراحی سایت در گیلان
سفارش با موفقیت ثبت شد!

کارشناسان سامانه در اولین فرصت با شما تماس میگیرند!