معرفی حجره

تاسیسات سرمایشی و گرمایشی گیلوا

تعمیرات کولر گازی در رشت , تاسیسات سرمایشی و گرمایشی گیلوا، طراحی و اجرای لوله کشی ساختمان لوله کشی فاضلاب، بهداشتی ، گرمایش، گرمایش از کف و قرنیزی، طراحی سیستم سرمایشی و نصب و راه اندازی و تعمیرات کولر اسپیلت، پنجره ای ، داکت و تعمیرات پکیچ، طراحی و اجرای موتورخانه حرارت مرکزی ، استخر و جکوزی با سالها سابقه کاری درخشان در زمینه تاسیسات در خدمت شما همشریان عزیز میباشد.

تماس: 09112699459

اینستاگرام: gileva.pm@

واتساپ: 09112699459

ساعت کاری: 8 الی 22

آدرس: گیلان ، رشت حیطه ی کاری سراسر استان

مدیریت: رضا قربانپور

لطفا هنگام تماس بگویید که شما را در حُجره جو دیده ایم


تعمیرات کولر گازی در رشت

تاسیسات سرمایشی و گرمایشی گیلوا | تعمیرات کولر گازی در رشت

تاسیسات سرمایشی و گرمایشی در رشت

تأسیسات گرمایشی که در ساختمان ها استفاده می شوند موارد زیادی را ازجمله سیستم شوفاژخانه در ساختمان های قدیمی و سیستم پکیج در ساختمان های جدید در را دارد ،پکیج هم آب گرم را تأمین کرده و هم باعث عملکرد رادیاتورها می شود. در یک سازه ممکن است از تأسیسات گرمایشی دیگری مثل انواع هیتر نیز استفاده شود.امروزه سیستم های گرمایشی و سرمایشی تبدیل به تجهیزات ثابت و بخشی از زندگی روزمره ما شده اند و در هر مکانی استفاده از آن ها ممکن است. وجود این تأسیسات در ساختمان ها بسیار مهم است و نقش بسیار پررنگی در انتخاب ساختمان توسط ساکنین داردطراحی اصولی تأسیسات ساختمان در موارد زیر نقش مستقیم دارد.

تاسیسات سرمایشی و گرمایشی گیلوا | تعمیرات کولر گازی در رشت

اجرای تاسیسات استخر در رشت

استخرها و جکوزی‌ها با استفاده از وسایل و مواد معمولی بنایی مانند سیمان، آجر، فلز و مواد غیر قابل نفوذ ساخته می‌شوند. طراحی و اجرای استخرها و جکوزی‌ به صورت خصوصی یا عمومی در مکان‌های عمومی مانند هتل‌ها، باشگاه‌ها و اجتماعی است طراحی استخر و جکوزی با استانداردهای خاص خود انجام می‌شود و به کارگیری این استانداردها در ساخت استخر باعث صرفه‌جویی در هزینه‌های زیادی خواهد شد. اما در صورتی که استانداردها رعایت نشه ممکن است هزینه‌های زیادی صرف ساخت استخر شود طراحان استخر باید به خوبی قادر باشند که استخررا طراحی کرده استانداردهای خاص آن را به کار ببندند

تاسیسات سرمایشی و گرمایشی گیلوا | تعمیرات کولر گازی در رشت

شوفاژ کاری ساختمان در رشت

موتورخانه از سه جز زیر تشکیل شده است:

 • مولد های حرارتی: در سیستم های حرارتی مولد های گرما دیگ یا بویلر ها هستند که در ادامه به صورت کامل توضیح داده می شوند.
 • مبدل های حرارتی: گرمای تولید شده در مولد حرارتی از طریق مبدل های حرارتی به داخل ساختمان منتقل میشه مبدل های حرارتی به دو دسته کلی تقسیم می شوند که دسته اول جهت گرم کردن آب گرم مصرف داخل خانه هستند مثل منابع کویلی، منبع دو جداره ، آبگرمکن صفحه ای و دسته دوم مبدل های حرارتی جهت گرم کردن واحد و ساختمان هستند مانند رادیاتور ها، فن کوئل ها و هواساز ها.
 • لوله های رابط: لوله های رابط نقش انتقال گرمای سیال به مبدل های حرارتی و بازگشت آن به مولد های حرارتی دارند.

تاسیسات سرمایشی و گرمایشی گیلوا | تعمیرات کولر گازی در رشت

لوله کشی ساختمان در رشت

لوله کشی مناسب باعث افزایش طول عمر ساختمان و کمتر شدن استهلاک آن خواهد شد باعث کاهش اتلاف انرژی ساختمان خواهد شد باعث افزایش رفاه ساکنین و لذت بردن از سکونت در ساختمان می شود.عدم طراحی و اجرای صحیح تأسیسات ساختمانی باعث کاهش ایمنید ساختمان خواهد شدتو دنیای امروز، تعمیرات پکیج یک مهارت بسیار مهمه که همه باید یاد بگیرن. ولی مشکل اینه که کمتر کسی این مهارت رو به خوبی بلده ،از آنجا که برندهای بسیاری از انواع پکیج در بازار ایران و دنیا وجود دارد معمولا سرویسکاران با استرس زیادی هنگام برخورد با پکیجهای جدید و ناشناخته روبرو میشوند.

تاسیسات سرمایشی و گرمایشی گیلوا | تعمیرات کولر گازی در رشت

نصب و تعمیرات کولر اسپلیت در رشت

پکیج‌های گازی یکی از راه‌های محبوب برای گرم‌کردن آب در منازل و مکان‌های تجاری است. اما گاهی اوقات این پکیج‌ها نیاز به تعمیرات دارند. از دلایل رایج برای نیاز به تعمیرات می‌توان به عدم تعویض فیلترها، نبود تهویه مناسب یا مشکلات در سیستم برق اشاره کرد. تعمیرات پکیج‌ها باید توسط تکنسین‌های حرفه‌ای و ماهر انجام شود تا از صحت عملکرد و ایمنی این وسیله مطمئن شویم بهتر است پس از نصب پکیج، تعمیرات دوره‌ای را بصورت منظم انجام داد تا مشکلات بزرگ‌تری ایجاد نشود.

تماس : 09112699459

سوالات متداول:

بهترین تعمیرکار کولر در رشت کجاست؟

تاسیسات سرمایشی و گرمایشی گیلوا، تعمیرات کولر گازی ، طراحی و اجرای لوله کشی ساختمان لوله کشی فاضلاب، بهداشتی ، گرمایش، گرمایش از کف و قرنیزی، طراحی سیستم سرمایشی و نصب و راه اندازی و تعمیرات کولر اسپیلت، پنجره ای ، داکت و تعمیرات پکیچ با سالها سابقه کاری درخشان در زمینه تاسیسات  در رشت در خدمت شما همشریان عزیز میباشد.

ویژگی های لوله کشی مناسب چیست؟

لوله کشی مناسب باعث افزایش طول عمر ساختمان و کمتر شدن استهلاک آن خواهد شد باعث کاهش اتلاف انرژی ساختمان خواهد شد باعث افزایش رفاه ساکنین و لذت بردن از سکونت در ساختمان می شود.عدم طراحی و اجرای صحیح تأسیسات ساختمانی باعث کاهش ایمنی در ساختمان خواهد شد.


تعمیر و سرویس پکیج در رشت ، شوفاژکار رشت ، لوله کشی شوفاژ در رشت ، تعمیر آبگرمکن در رشت ، تعمیرکار شوفاژ در رشت ، تاسیسات ساختمان رشت ، تعمیر موتورخانه در رشت ، راه اندازی استخر در رشت ، تعمیر پکیج در رشت ، نصب پکیج در رشت ، نمایندگی ، اجرای تاسیسات آب در رشت ، تعمیر شوفاز خانه در رشت ، تعمیر موتورخانه در رشت ، تاسیسات موتورخانه در گیلان ، تاسیسات در شهرستان رشت  ، پکیج کار در شهرستان رشت  ، لوله کش در شهرستان رشت ، شوفاژ کار در شهرستان رشت ،نصب کولر گازی در گیلان ، قیمت نصب کولر گازی در رشت ، آدرس نصب کولر گازی در رشت ، شماره تماس نصب کولر گازی در رشت ، نصب کولر گازی در گیلان ، قیمت نصب کولر گازی در رشت ، آدرس نصب کولر گازی در گیلان ، شماره تماس نصب کولر گازی در گیلان ، نصب شوفاژ در رشت ، قیمت نصب شوفاژ در رشت ، آدرس نصب شوفاژ در رشت ، نصب شوفاژ در رشت ، قیمت نصب شوفاژ در گیلان ، آدرس نصب شوفاژ در رشت ، شماره تماس نصب شوفاژ در رشت ، اینستاگرام نصب شوفاژ در رشت ،

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

 1. صمیمی

  با عرض سلام کارتون واقعا عالی و بی عیب تعمیرات پکیج رو برای خارج از استان انجام میدید

 2. آتشی

  سلام تعمیرات کولر و پکیج منزل مارو انجام دادید خیلی عالی و قیمت مناسب گرفتید

 3. محمدی

  با سلام اقای قربان پور شما تعمیرات پکیج هم انجام میدید

 4. سلامی

  هزینه نصب کولر گازی اسپلیت چقد هستش

 5. محبی

  برای تعمیرات پکیج و شوفاژ بیرون رشت از کار انجام میدید لطفا جواب بدید فوری هستش

 6. رستمی

  سلام تعمیرات کولر گازی مغازه مارو انجام دادید اقای قربان پور واقعا کارتون عالی بود

 7. اصغری

  سلام کارتون عالی هستش برام تعمیرات کولر گازی با شما تماس گرفتم و کارم رو انجام دادید به موقع اومدین و خیلی منصف هستید

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سفارش طراحی سایت

با تخفیف ویژه عیدانه

تخفیف عیدانه!
طراحی سایت با بهترین امکانات
سفارش طراحی سایت در گیلان
سفارش با موفقیت ثبت شد!

کارشناسان سامانه در اولین فرصت با شما تماس میگیرند!