معرفی حجره

شرکت گیلان تهاتر گستر

معاوضه املاک و خودرو در رشت , شرکت گیلان تهاتر گستر با مسئولیت محدود، متصدی در امر تهاتر و تبادل یا معاوضه انواع خودرو و املاک میباشد , خرید و فروش انواع خودرو و موتور سیکلت و ملزومات و قطعات مرتبط و تامین تجهیزات ساختمانی و تهاتر تجهیزات ساختمانی و تامین مصالح ساختمان و کالای تخصصی از جمله فعالیتهای شرکت سرمایه گذاری گیلان تهاتر گستر می باشد که آمادگی خود را با ارگانهای دولتی و خصوصی در زمینه معاوضه وسایل منقول و غیر منقول اعلام میداریم.

ارائه خدمات در سراسر کشور

وبسایت: www.guilantahator.com

اینستاگرام : _guilan_tahator@

واتساپ: 09129685241

تلگرام : guilantahator@

تلگرام: 

ساعت کاری: 8:30 الی 14 و 16 الی 21

آدرس: گیلان, رشت ، معلم ، استادسرا

مدیریت : محمدرسول پاکزاد مبارکی

لطفا هنگام تماس بگویید که شما را در حجره جو دیده ایم


مرکز معاملات تهاتر در گیلان

شرکت گیلان تهاتر گستر | معاوضه املاک و خودرو در رشت

تهاتر و معاوضه خودرو و املاک در گیلان

گیلان تهاتر گستر ، مجموعه ای است متشکل از افراد جوان صاحب ایده و پرتلاش بعنوان اولین شرکت تبادل و تهاتر کالا به کالا در سطح کشور است که در استان گیلان تاسیس گردیده و فعالیت مینماید. ابداع کننده اصلی این مجموعه آقای پاکزاد است که فراز و نشیبهای فراوانی را در عرصه کار و تلاش پشت سر نهاده است.

آقای پاکزاد با تفکری تازه، موفق گردید تا با احیاء شکل دیگری از معاملات تحت عنوان تبادل کالا با کالا، شرکت گیلان تهاتر گستر را تاسیس نماید. منشاء تفکر و ابداع ایشان ناشی از وضعیت موجود اقتصادی و عدم وجود نقدینگی در جامعه بوده است.

گیلان تهاتر گستر اولین شرکت تبادل و تهاتر کالا به کالاست که در استان گیلان تاسیس گردیده و فعالیت مینماید.

از جمله مزایای تبادل کالا به کالا ، سهولت انجام معامله برای اقشار جامعه میباشد.

مثال: فعالان عرصه ساخت و ساز از یک سو جهت احداث آپارتمانها و ساختمانهای خود همواره نیازمند مصالح و لوازم تکمیلی از شیرآلات گرفته تا کابینت و غیره میباشند و از سویی دیگر پس از تکمیل عملیات ساختمانی ، به دنبال خریداران واحدهای احداث شده میباشند. در طرف دیگر فروشنگان مصالح و لوازم خانگی بدلیل نیاز به واحد مسکونی و یا به دلیل عدم وجود نقدینگی سازنده .

شرکت گیلان تهاتر گستر | معاوضه املاک و خودرو در رشت

بهترین شرکت تهاتر در گیلان

شرکت گیلان تهاتر گستر، با مسئولیت محدود تحت شماره 25294 ثبت و موضوع فعالیت آن تصدی در امر تهاتر و تبادل انواع ملک و خودرو میباشد. خرید و فروش انواع خودرو و موتورسیکلت و ملزمات مربوطه نیز از دیگر موضوعات حوزه فعالیت شرکت میباشد. فعالیت شرکت بر اساس همکاری و اعتماد متقابل پایه ریزی گردیده و متصدیان مجرب و جوان در هر یک از حوزه های املاک و خودرو تحت نظارت مدیر فروش جداگانه مشغول به فعالیت میباشند.

گیلان تهاتر گستر ، تمامی قراردادها و معاملات خود را در چهارچوب قانون با نظارت و تایید کارشناس حقوقی مستقر در شرکت منعقد مینماید تا موجبات اطمینان خاطر مشتریان و مراجعین محترم را فراهم آورد .

مدیریت گیلان تهاتر گستر اولین شرکت خصوصی در استان گیلان است که در راستای اشتغال زایی و تامین پرسنل مورد نیاز خود بصورت مددکاری از میان افرادی که بنا به دلایل سوابق قضایی قادر به فعالیت در سایر ادارات و سازمانها نمیباشند را گزینش و جذب مینماید تا از این طریق سهمی در اصلاح و بکار گیری و تامین معیشت این قشر آسیب دیده داشته باشد.

امید آن داریم تا با پشت کار و تلاش خود و همراهان ، موجبات رضایتمندی و اعتماد هموطنان عزیز خود را فراهم آورده تا برند خود را جهانی کنیم.

گیلان تهاتر گستر، از کلیه افراد توانمند در زمینه فروش و تهاتر املاک و خودرو دعوت به همکاری مینماید .

شرکت گیلان تهاتر گستر | معاوضه املاک و خودرو در رشت

مرکز تهاتر در رشت

شرکت سرمایه گذاری گیلان تهاتر گستر با سالها تجربه ی فعالیت کاری درخشان ، همراه با کارشناسان حرفه ای و متخصص خود توانسته ایم با ارائه راهکارهای نوین در مدیریت سرمایه ، گامی موثر در رفع مشکل نقدینگی پروژه های ساختمانی و خرید و فروش و تهاتر، معاوضه ملک و خودرو و کالا بردارد.

شرکت گیلان تهاتر گستر | معاوضه املاک و خودرو در رشت

شرایط انعقاد قرارداد تهاتر

قرارداد تهاتر یا مبادله خدمات و کالا چیست؟

هر نوع معامله ای را که در آن دو کالا مستقیما با یکدیگر معاوضه میشوند ، معامله پایاپای یا تهاتر می گویند. سرویس تعویض کالا با خدمات ، روش جدیدی در خرید و فروش کالا و ارائه خدمات می باشد که شرکت گیلان تهاتر گستر به صورت آنلاین خدمات ارائه میدهد. طرح تعویض , کالا با کالا ، کالا با خدمات و خدمات با خدمات , که در آن شما عزیزان میتوانید با ارائه کالا یا خدمات خود ، محصول مورد نیازتان را تهیه نمایید. به صورت کلی این روش خرید و فروش, شکلی مدرن , نوین و کاربردی تر از همه مبادلات سنتی میباشد, که بر اساس متقاضیان امروز مشتریان تغییر کرده است و هدف اصلی این روش بازار جذب و پرطرفدار تهاتر میباشد.

 • طلبکار شدن همزمان دو شرکت یا دو شخص در برابر یکدیگر
 • همجنس بودن بدهی طرفین
 • برابر بودن ارزش کالا‌ها یا خدمات مورد معامله
 • اتحاد زمان بدهی و طلب دو طرف
 • پرداخت دیون در کمترین زمان
 • آزاد بودن املاک یا اجناس مورد معامله از رهن یا وثیقه
 • اهلیت قانونی معامله گران
 • ایجاد معاهده در مکان یکسان
 • ورشکسته نبودن طرفین
 • تنظیم قرارداد حقوقی شرکت به صورت رسمی

 

شرکت گیلان تهاتر گستر | معاوضه املاک و خودرو در رشت

تهاتر ملک مسکونی سنددار با کالا در گیلان

تهاتر ملک مسکونی سنددار با کالا در گیلان: در مناطق مختلف با شرایط و ضوابط معین که در طی یک قرارداد رسمی به تایید و امضای طرفین خواهد رسید.

مالکین محترمی که قصد دارند ملک خود را با کالا تهاتر نمایند به این نکات دقت کنند :

 • ملک ارائه شده قطعا بایستی دارای سند ششدانگ بلامعارض بوده و مالک یا مالکین رضایت کتبی خود را در مورد تهاتر مهر و امضاء نموده و تحویل نماینده خریدار نمایند.
  در مورد املاکی که در رهن یا بازداشت بانک،ارگان،قوه قضائیه و یا ثبت اسناد باشد ترتیب اثر داده نخواهد شد.ابتدا ملک خود را فک رهن یا رفع بازداشت نموده و سپس اقدام نمایید.
 • ملک ارائه شده لزوما باید تجاری یا مسکونی ارزنده شهری بوده و دوطرف، نظریه کارشناسی رسمی که امین خریدار است را مبنای تعیین نرخ روز ملک قرار دهند.
 • به ازای ۸۰درصد ارزش کارشناسی ملک کالای ارزنده و قابل فروش فوری در بازار (سیمان،میلگرد،گچ،آلومینیوم و … )تحویل مالک می گردد.
 • قبل از انجام قطعی معامله مالک یا فروشنده چک دستمزد واسطه را لزوما بایستی به شرکت تحویل دهند. در ازای این چک رسید رسمی دریافت خواهند نمود که چک تنها در صورت انجام قطعی و بدون مشکل معامله تا انتها قابل وصول خواهد بود .

تهاتر ملک با کالای سهل الفروش

 • در حال حاضر و رکود بازار و شرایط حال حاضر املاک , که در خرید و فروش املاک رکود زیادی را شاهد هستیم , یکی از بهترین راه حل ها تبدیل سرمایه های ملکی به سرمایه نقدی، تهاتر با کالای سهل الفروش در بازار  است. به جهت تسهیل در انجام این معاملات کارشناسان شرکت گیلان تهاتر گستر در کنار شما خواهند بود و صفر تا صد کار را برایتان مدیریت خواهند کرد. و شما هیچگونه نگرانی از بابت انجام معامله نخواهید داشت ,

شرکت گیلان تهاتر گستر | معاوضه املاک و خودرو در رشت

تهاتر تجهیزات ساختمانی در رشت

تامین تجهیزات ساختمانی

 • این گروه متشکل از شرکتهای زیر مجموعه و همچنین شرکتهای همکار در قالب کنسرسیوم می باشد , که هر یک تامین کننده بخشی از تجهیزات ساختمانی و مصالح اصلی صنعت ساخت و ساز کشور بوده و به منظور ارائه سبد کالای متنوع به فعالان صنعت ساختمان و هم افزایی سرمایه های مالی و نیروهای متخصص، در قالب گروه سرمایه گذاری گیلان تهاتر اقدام به تامین تجهیزات پروژه های ساختمانی در قالب تهاتر با املاک و یا بسته های مالی ویژه می نماید.
 • با توجه به نیاز سازندگان مسکن به مدیریت سرمایه و تمایل آنان به تامین تجهیزات ساختمانی در قالب تهاتر با ملک، گروه سرمایه گذاری گیلان تهاتر این امکان را در اختیار سازندگان قرار می دهد تا تجهیزات مورد نیاز خود را از سبد کالای متنوع گروه گیلان تهاتر انتخاب نموده و درصدی از مبلغ تجهیزات ساختمان را در قالب تهاتر ملک یا شرایط پرداخت مالی ویژه تسویه حساب نمایند.
 • گیلان تهاتر با رویکرد علمی و عملی در شیوه نوین تجارت جهانی و با نگاه مسئولانه به قوانین و مقررات داخلی و بین المللی توانسته است ضمن رشد و توسعه قابل ملاحظه، از اعتبار مناسبی در بازارهای تهاتر تجهیزات ساختمان و خدمات وابسته و تولید، مشارکت در ساخت ، بازرگانی در حوزه های فولاد، تجهیزات الکترومکانیک صنعت ساختمان، ساختمان سازی، تامین تجهیزات ساختمانی، تجهیزات تونل و مترو، تجهیزات بیمارستانی، سرمایه گذاری و بازرگانی داخلی و خارجی بهره مند گردد.

تهاتر ملک با تجهیزات ساختمانی

امروزه در سراسر جهان عمل تهاتر در مبادلات تجاری نقش ویژه ای پیدا کرده است در شرایطی که هر دو طرف تجاری کالایی با ارزش برابر برای ارائه داشته باشند تهاتر بهترین گزینه برای تعامل طرفین می باشد

تهاتر تجهیزات ساختمانی نیز امروزه در کشور ما و با توجه به شرایط نقدینگی و موضوع رکود بازار مسکن بیش از پیش رواج پیدا کرده است تامین کنندگان اقلام و تجهیزات ساختمان برای عرضه آسان تر کالای خود راهکار تهاتر تجهیزات ساختمان را نیز به شیوه های پرداخت خود اضافه نموده اند بهترین گزینه برای تهاتر تجهیزات ساختمانی مبادله تجهیزات ساختمانی با املاک می باشد که البته با توجه به عدم توازن ارزش مالی ملک تهاتری با کالای تهاتری معمولا مشکلاتی در فرایند تهاتر تجهیزات ساختمان با ملک به وجود می آید .

گروه سرمایه گذاری گیلان تهاتر به عنوان ارائه دهنده روش های متنوع تبادل و تهاتر این مسئله را با ارائه سبد کالاهای تهاتری به ارزش متناسب با ملک حل نموده و در امر تهاتر تجهیزات ساختمان صاحب ایده و راهکار های مناسب می باشد.

 

شرکت گیلان تهاتر در شت

نکات مهم در تنظیم قرارداد‌های تهاتر

 • قرارداد معاملات پایاپای از آن دست قرارداد‌هایی هستند که لازم است هنگام تنظیم آن‌ها به چند نکته مهم توجه کنیم.
 • طرفین قرارداد: مشخصات شامل نام و نام خانوادگی، کد ملی، شماره تلفن همراه و آدرس به صورت صحیح درج گردد.
 • موضوع قرارداد: موضوع قرارداد علاوه بر اینکه باید به صورت شفاهی برای دو طرف تفهیم گردد لازم است در قرارداد درج شود. مثلا باید موضوع قرارداد معاوضه ملک با مصالح ساختمانی قید گردد. در ادامه جزییات ملک مانند متراژ، موقعیت، قدمت و… و در مقابل آن نوع مصالح، وزن و سایر جزییات آورده شود.
 • مبلغ قرارداد: اعلام دقیق ارزش ملک و ارزش مصالح مورد معامله از مهمترین بند‌های قرارداد تهاتر است. البته ارزش هر یک از اموال می‌تواند طبق خواسته طرفین و شرایط آن‌ها کمتر از میزان واقعی تعیین گردد.
 • نحوه پرداخت: نحوه پرداخت ثمن معامله از دیگر نکات مهم تنظیم قرارداد است.
 • مدت قرارداد: مدت زمان قرارداد از تاریخ شروع قرارداد تا زمانی است که طبق توافق طرفین معین می‌گردد. این بازه زمانی به مدت زمان ارائه خدمات یا تحویل کالا بستگی دارد.
 • فسخ قرارداد: مانند همه قرارداد‌ها لازم است در خصوص نقض تعهدات از سوی طرفین و نحوه جبران خسارت توضیحاتی درج نمود.

مزایای معامله پایاپای

 • تسویه بدهی و پرداخت طلب در زمان کمبود نقدینگی
 • عدم نیاز به حضور شخص ثالث
 • صرفه جویی در هزینه و زمان
 • عدم پرداخت مکرر بدهی
 • آزاد شدن وثیقه‌ها و تضمین‌های موجود بین دو نفر
 • کمک به کشور‌هایی که در تحریم اقتصادی هستند.

 

بهترین مرکز تهاتر گیلان

گروه سرمایه گذاری و تامین تجهیزات ساختمانی گیلان تهاتر گستر با مطالعه تخصصی و اشراف کامل بر شرایط روز بازار ساخت وساز و چالش های پیش روی سازندگان از قبیل کمبود نقدینگی، مشکل تأمین منابع مالی، مشکلات در تأمین تجهیزات ساختمانی و مصالح ، خواب سرمایه، غیر قابل پیش بینی بودن هزینه ها و مشکلات متعدد دیگر اقدام به طراحی و ارائه خدمات راه گشا در خصوص تأمین تجهیزات، تأمین سرمایه، مشاوره تخصصی در غالب بسته های متنوع و منعطف (مالی، کالا، خدمات) به سازندگان صنعت ساختمان نموده است.

تمرکز شرکت گیلان تهاتر تسهیل فرآیند ساخت و ساز از طریق ارائه یک سبد از تجهیزات ساختمانی مورد نیاز کارفرما با روش های پرداخت ترکیبی نقدی و تهاتری ( تا سقف %70) و یا مشارکت در ساخت پیمانکاری ساخت و تجهیزات با شرایط انعطاف پذیر ( بسته به شرایط پروژه ) می باشد.

شما عزیزان میتوانید جهت دریافت مشاوره رایگان و شرایط تهاتر با کارشناسان و مشاوران ما تماس بگیرید:

تماس: 09129685241 – 01333220972 – 01333220916


معاوضه املاک با خودرو در رشت , معاوضه ملک با خودرو در رشت , معاوضه ملک با ماشین در رشت , معاوضه ماشین با ملک در رشت , معاوضه ماشین با کالا در رشت , تهاتر کالا در گیلان , تهاتر کالا در رشت , معاوضه املاک و خودرو در گیلان , معاوضه خودرو در رشت , معاوضه خودرو در گیلان , معاوضه املاک در رشت , معاوضه املاک در گیلان , تهاتر ملک گیلان , تهاتر ملک رشت , مرکز تهاتر گیلان , مرکز تهاتر رشت , شرکت تهاتر گیلان , شرکت تهاتر رشت , تهاتر تجهیزات ساختمانی در گیلان , تامین و تهاتر تجهیزات ساختمانی در رشت , معاوضه ملک با ماشین در گیلان , معاوضه ماشین با ملک در گیلان , تهاتر در رشت , تهاتر در گیلان ,تهاتر کالای ساختمانی با ملک مسکونی در گیلان , تامین مصالح تهاتر با ملک , خانه تهاتر ایران ,