معرفی حجره

تولید هواکش صنعتی حسنی

تولید هواکش صنعتی حسنی در رباط کریم ، تولید کننده انواع هواکشهای صنعتی , پروانه آلومینیوم ، آهنی ، سانتریفیوژ و چدن ، انجام امور ریخته گری و قالبسازی ، تولید انواع پروانه های صنعتی ، با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت و گارانتی محصولات .

ارسال به سراسر کشور

با خدمات پس از فروش

تماس : 09381965364 09129732317

وبسایت: www.hasani-industry.ir

اینستاگرام : havakeshrobatfan@

واتساپ: 09381965364

ساعت کاری : 8 الی 17

آدرس : ربا‌ط‌کریم, بعد‌ فرمانداری, سپیداردوم‌, درب‌ پنجم , دست چپ

مدیریت : آقای حسن حسنی

لطفا هنگام تماس بگویید که شما را در حجره جو دیده ایم


تولید هواکش صنعتی در رباط کریم

تولید هوا کش صنعتی حسنی

تولید هواکش صنعتی

یکی از بهترین سیستم‌هایی که برای خنک کاری و خارج نمودن هوا در محیط‌های صنعتی به کار می‌رود، هواکش صنعتی می‌باشد. هواکش صنعتی از جمله دستگاه‌های مکانیکی است که برای به جریان درآوردن گاز و یا همان هوا در درون کانال و دودکش‌هایی که صنعتی هستند به کار گرفته می‌شود.

در واقع شما باید بدانید که از این هواکش‌های صنعتی برای خنک کاری، تخلیه، انتقال و تهویه استفاده بسیاری می‌شود و بیشترین محیط‌هایی که از هواکش صنعتی استفاده می‌کنند محیط‌هایی می‌باشد که صنعتی هستند. این هواکش‌ها به انواع مختلفی تقسیم می‌شود که هر یک از آن‌ها ویژگی‌های متنوعی دارد.

تولید هوا کش صنعتی حسنی

تولید‌ مشعل‌ کوره‌ دمنده‌ ، مکنده

استفاده از این نوع هواکش صنعتی بیشتر برای برخی از موارد سنگین به کار می‌رود و زمانی که هوا و ذرات معلق در حجم زیادی در محیط صنعتی وجود داشته باشند باید از این هواکش استفاده شود. بسیاری از مراکز‌های بزرگی تجاری، صنعتی و … که مساحت زیادی دارند این نوع هواکش را انتخاب می‌کنند.

البته باید بدانید که به جز ظرفیت هوادهی که در این هواکش وجود دارد ویژگی‌های دیگری هم قرار گرفته است و شما باید به این ویژگی‌ها هم در خرید هواکش صنعتی خود دقت بسیار زیادی داشته باشید. یکی از مهمترین مواردی که در خرید این هواکش باید به آن دقت داشته باشید, گواهینامه استاندارد آن است که این گواهینامه هم خارجی و هم ایرانی باید باشد. اینکه این هواکش برقی باشد مزیت مهم آن به شمار می رود و به همین دلیل شما باید به برقی بودن آن دقت بسیاری داشته باشید. 

تولید هواکش صنعتی حسنی در رباط کریم

پروانه‌ مولتی‌ رینگ

تولید هواکش صنعتی پروانه آلومینیوم

هواکش صنعتی سانتریفیوژ 

هواکش صنعتی سانتریفیوژ همان هواکش های صنعتی هستند که در موقعیت و مکان های مختلف و متفاوت استفاده می شود. ساختار و ظاهر هواکش صنعتی سانتریفیوژ استوانه ایی شکل می باشد که تیغه هایی بر روی پروانه های این نوع هواکش تعبیه شده است و ساختار داخلی و پره های هواکش صنعتی سانتریفیوژ به گونه ایی طراحی و ساخته شده است که هوای با زاویه نود درجه وارد و با همان درجه از این هواکش های صنعتی خارج می شود. بعد از آنکه جریانات هوایی وارد هواکش سانتریفیوژ شد، از بخش پروانه ای به پره ها رفته و با بیشتر شدن انرژی جنبشی، هوا به “انرژی فشاری” تغییر وضعیت داده و به این طریق حجم فشار را افزایش می دهد.

مزیت ها و ویژگی های هواکش های صنعتی سانتریفیوژ:

 1. راندمان انرژی درجه یک: جریان هوای ثابت به هواکش های صنعتی سانتریفیوژ این اجازه را می دهد تا انرژی تولید کند که تا 84٪ بازده ایستا می یابد. این سطح راندمان بالاتر برای پایداری سیستم های هوای بزرگتر ایده آل است.
 2. دوام بالا: هواکش های صنعتی سانتریفیوژ به اندازه کافی از دوام بالایی برخوردار است تا به درستی در محیط هایی که امکان رخ دادن پدیده فرسایش هست، کار کند و به فعالیت خود ادامه دهد.
 3. نگهداری آسان از هواکش های صنعتی سانتریفیوژ: ساختار و طراحی هواکش های صنعتی سانتریفیوژ به گونه ایی می باشد که نظافت و تمیز کاری آن و همچنین مسایل مربوط به نگهداری آن به راحتی انجام پذیر هست( برای تمیز کردن بخش های داخلی هواکش سانتریفیوژ مثل سطح موتور و دهانه های تهویه از یک درز کوچک نیز امکان پذیر می باشد).
 4. هواکش های صنعتی سانتریفیوژ تطبیق پذیری بالای دارد به طوری که برای ترکیب های مختلف جریان هوا و فشار بسیار مفید هستند و می توانند چندین شرایط جریان هوایی از جمله هوای پاک، خشک و مرطوب را پردازش و تصفیه نمایند.
 5. هواکش های صنعتی سانتریفیوژ در چندین اندازه برای استفاده در برنامه های متنوع طراحی شده اند، این هواکش ها برای استفاده در فضاهای تنگ یا مناطقی که دسترسی به آن دشوار است، انتخاب مناسبی خواهد بود.
 6. هواکش های صنعتی سانتریفیوژ می تواند از اضافه بار جلوگیری کند: یکی از مزیت هایی که در مورد هواکش سانتریفیوژ وجود دارد، این است که موتور آن اغلب بدون اخطار خاموش می شود. نه تنها یک فن بیش از حد بالقوه خطرناک است، بلکه می تواند از سرعت روند کاری شما به طور جدی کم کند و طول کلی فن را کوتاه کند.
 7. هواکش های صنعتی سانتریفیوژ قابل تنظیم کردن هستند: گفتنی است که بسته به نیازهای خاص فضای شما و جریان هوا، می توانید یک هواکش های صنعتی سانتریفیوژ را به راحتی تنظیم کرده تا در مناسب ترین حالت باشد و بهترین عملکرد را داشته باشد.

تولید هواکش صنعتی حسنی در رباط کریم

تولید هواکش‌ مه‌پاش

مزایای استفاده از هواکش صنعتی:

 در محیط هایی که ماشین آلات و آلودگی صنعتی وجود دارد باید از هواکش صنعتی استفاده شود، چرا که این هواکش‌ها به خوبی می‌توانند محیط را تمیز کنند. البته که در محیط‌های خانگی هم به این هواکش ها بسیار نیاز دارید ولی وجود این هواکش‌ها در محیط های صنعتی ضروری تر می‌باشد. برخی از مهمترین مزیت‌هایی که یک هواکش صنعتی دارد و شما می‌توانید با دانش و اطلاعات در مورد این مزایا آن را تهیه کنید عبارت می باشد از:
 1. آلودگی‌هایی که در محیط وجود دارد تا حد بسیار زیادی از بین می‌رود و یا کاهش پیدا می‌کند، چرا که این هواکش‌های صنعتی به خوبی می‌توانند هوای آلوده را جذب کنند و به بیرون از محیط بفرستند.
 2. احتمال وقوع آتش سوزی در محیط‌های صنعتی به دلیل وجود ماشین آلات بسیار زیاد و شدت گرما، تا حد زیادی امکان دارد رخ دهد. ولی با استفاده از هواکش صنعتی در این محیط‌ها شما می‌توانید از بروز آتش سوزی و یا انفجار جلوگیری کنید.
 3. یکی از مهمترین مزیت‌هایی که در این هواکش‌های صنعتی وجود دارد این است که هوای بیرونی را که یک هوای تازه و سالم می‌باشد به درون محیط وارد می سازد و این امر موجب می‌گردد که شما در محیط مورد نظر خود همیشه هوای تازه داشته باشید.
 4. رطوبت و سطح دما از جمله مهمترین ویژگی‌هایی می‌باشد که یک محیط صنعتی و یا هر محیط دیگری باید داشته باشد، شما با استفاده از انواع هواکش صنعتی می‌توانید رطوبت و سطح دما را تا حد بسیار زیادی حفظ کنید و آن را در میزان و اندازه‌ای که دلخواه تان می باشد در ساختمان نگه دارید. 
تولید هواکش صنعتی حسنی در رباط کریم

هواکش رباط

شرکت هواکش رباط , تولید کننده انواع پروانه های دمنده ها و مکنده ها

تماس: 09381965364

سوالات متداول:

هواکش صنعتی چیست؟

هواکش صنعتی از جمله دستگاه‌های مکانیکی است که برای به جریان درآوردن گاز و یا همان هوا در درون کانال و دودکش‌هایی که صنعتی هستند به کار گرفته می‌شود.

هواکش صنعتی از کجابخرم؟

تولید هواکش صنعتی حسنی در رباط کریم ،انواع هواکشهای صنعتی, پروانه آلومینیوم ، آهنی ، سانتریفیوژ و چدن ،


تولید هواکش صنعتی در رباط کریم , هواکش رباط فن , نصب فن و هواکش رباط کریم , خرید هوا کش صنعتی , تولید‌ مشعل‌ کوره‌ دمنده‌ رباط کریم, تولید هواکش‌ مه‌پاش در رباط کریم , هواکش صنعتی سانترفیوژ در رباط کریم , تولید هواکش در رباط کریم , صنایع تولیدی صنعتی رباط فن ، 

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

 1. بهنام

  هواکش صنعتی بی صدا میخوام
  قیمت چنده؟

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *