معرفی حجره

ساخت درب آکاردئونی ایمن فلز

نصب حفاظ و نرده دیواری در اصفهان , ساخت درب آکاردئونی ایمن فلز, تولیدی حفاظ و نرده ، تولید کننده انواع درب آکاردئونی، حفاظ ساده و فرفورژه، نصب حفاظ پشت پنجره، نرده پله، درب آهنی ، ساخت بهترین حفاظ درب آپارتمان کاملا استاندارد با تضمین ایجاد حفاظت و امنیت کامل ،

ارسال به سراسر کشور

تماس : 09137305227 09162013270

وبسایت: www.imenfelez.ir

اینستاگرام : imen_felez@

واتساپ : 09162013270

واتساپ: https://aparat.com/v/9f51B

ساعت کاری : 8 الی 21

آدرس: اصفهان، ملکشهر، خیابان بهارستان غربی، خیابان امین صد متر داخل سمت چپ کوچه امام حسین

مدیریت : حسن رضایی

لطفا هنگام تماس بگویید که شما را در حجره جو دیده ایم


تولیدی درب آکاردئونی در اصفهان

ساخت درب آکاردئونی ایمن فلز | نصب حفاظ و نرده دیواری در اصفهان

تولیدی حفاظ آکاردئونی 

حفاظ آکاردئونی تولید شده در مجموعه ی ایمن فلز که به نام های کشویی یا ریلی جمع شونده نیز شناخته می شود ، نوعی حفاظ است که جهت حفاظت از درب ورودی واحدهای آپارتمان مورد استفاده قرار می گیرد و در مواردی همچون مغازها و انباری ها و آپارتمان ها و مکان های دیگر نیز بکار گرفته می شود و امنیت ساختمان و آن مکان را افزایش میدهد .

ساخت درب آکاردئونی ایمن فلز | نصب حفاظ و نرده دیواری در اصفهان

تولید حفاظ درب ضد سرقت در اصفهان

درب های آکاردئونی مختلفی در بازار عرضه گردیده است که نامهای مختلفی نیز به خود اختصاص داده اند اما متداول ترین مدل از آنها موسوم به مدل سه گل یا سه لوزی می باشد که ۹۰ درصد امنیت مورد نظر را برقرار می نماید و بسیار مقاوم است.

ساخت درب آکاردئونی ایمن فلز | نصب حفاظ و نرده دیواری در اصفهان

فروش حفاظ آکاردئونی در اصفهان

ایمن فلز تولید کننده انواع نرده حفاظ روی دیوار ( حفاظ شاخ گوزنی – حفاظ بوته ای – حفاظ لیلیوم – حفاظ نیزار – حفاظ ایستاده سرنیزه ای ) و درب حفاظ آکاردئونی ( حفاظ درب آپارتمان ) و حفاظ پنجره آهنی می باشد. در آپارتمان ها و منازل مدرن زیبایی و ایمنی حرف اول را می زند. در کنار شما برای امنیت بیشتر

ساخت درب آکاردئونی ایمن فلز | نصب حفاظ و نرده دیواری در اصفهان

نصب حفاظ آکاردئونی در اصفهان

امروزه موضوع امنیت به خصوص در شهر های بزرگ و پر جمعیت به یکی از موضوعات مهم برای همه ی افراد تبدیل شده است. از همین رو شاهد استفاده ی روزافزون از ابزار های امنیتی هستیم.

یکی از این ابزار ها، درب آکاردئونی می باشد. درب آکاردئونی که با نام حفاظ آکاردئونی نیز در بازار شناخته می شود، نوعی حفاظ است که برای محافظت از خانه ها، ورودی آپارتمان ها، درب مغازه ها، کلینیک ها، پاساژ ها و …  مورد استفاده قرار می گیرد. مجموعه بزرگ ایمن فلز با تولید و نصب بهترین حفاظ ها در خدمت شماست.

نصب نرده دیواری در اصفهان

مزایای نصب حفاظ های شاخ گوزنی روی دیوار حیاط ساختمان و ویلا
عبور از بالای حفاظ شاخ گوزنی غیر ممکن می باشد.
استحکام بسیار بالایی در برابر شرایط آب و هوایی را دارا می باشد.
خمکاری های روبه بیرون و در جهت های مختلف حفاظ شاخ گوزن مانع ایستادن در کنار آن ها می شود.
تراکم بالای نیزه های موجود علی رغم استحکام، نشان دهنده امنیت بالای حفاظ شاخ گوزنی می باشد.
هزینه نگهداری و بازسازی بسیار کمی را نسبت به سایر حفاظ ها را دارد.

سوالات متداول:

بهترین تولید کننده حفاظ آکاردئونی کجاست؟

ساخت درب آکاردئونی ایمن فلز, تولید کننده انواع درب آکاردئونی، حفاظ ساده و فرفورژه، نصب حفاظ پشت پنجره، نرده پله، درب آهنی ، ساخت بهترین حفاظ درب آپارتمان کاملا استاندارد با تضمین ایجاد حفاظت و امنیت کامل در اصفهان می باشد.

مزایای نصب حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار حیاط ساختمان چیست؟

عبور از بالای حفاظ شاخ گوزنی غیر ممکن می باشد,استحکام بسیار بالایی در برابر شرایط آب و هوایی را دارا می باشد,خمکاری های روبه بیرون و در جهت های مختلف حفاظ شاخ گوزن مانع ایستادن در کنار آن ها می شود.


تولید حفاظ آکاردئونی در اصفهان ، نصب حفاظ آکاردئونی در اصفهان ، پخش حفاظ آکاردئونی در اصفهان ، نصب حفاظ آکاردئونی در اصفهان ، خرید درب آکاردئونی در اصفهان ، تولید حفاظ آکاردئونی در اصفهان ، تولید حفاظ در اصفهان ، خرید حفاظ آکاردئونی در اصفهان ، تولید کننده حفاظ آکاردئونی در اصفهان ، نصاب درب آکاردئونی در اصفهان , نصب نرده دیواری در اصفهان , اکاردئون در اصفهان ، حفاظ ریلی در اصفهان ، حفاظ اپارتمان در اصفهان ، تولید آکاردئونی در اصفهان ، تولید حفاظ ریلی در اصفهان ، تولید حفاظ آپارتمان در اصفهان ، خرید حفاظ آپارتمان در اصفهان ، فروش حفاظ ریلی در اصفهان ، خرید حفاظ ریلی در اصفهان ، ساخت حفاظ ریلی در اصفهان ، ساخت حفاظ آکاردئونی در اصفهان ، ساخت حفاظ آپارتمان در اصفهان ، خرید درب آکاردئونی در اصفهان ، ساخت درب آکاردئونی در اصفهان ، فروش درب آکاردئونی در اصفهان ، آدرس تولیدی درب آکاردئونی در اصفهان ، کارگاه تولیدی دربهای آکاردئونی در اصفهان ، سفارش ساخت درب آکاردئونی حیاط در اصفهان ، شماره تماس تولیدی درب آکاردئونی در اصفهان ، شماره تماس کارگاه تولبد درب آکاردئون اصفهان ، کارگاه درب آکاردئون در اصفهان ، بهترین نصاب درب فلزی در اصفهان ، قیمت درب آکاردئونی ضد سرقت در اصفهان ، خرید درب آکاردئونی ضد سرقت در اصفهان ، تولید کننده درب آکاردئونی در اصفهان ، کارخانه تولید درب آکاردئونی اصفهان ، 

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

 1. صابری

  درب آکاردئونی به سفارش و طرح مورد نظر قبول میکنید

 2. آراد

  تولید درب آکاردئونی در اصفهان ، بسیار کیفیت بالا و قیمت مناسب ممنونم

 3. رضایی

  سلام بله در شهر هایه دیگم ارسال میکنیم

 4. صحرا نورد

  ساخت درب آکاردئونی در اصفهان هستید ؟ شهر های دیگه هم ارسال دارید

 5. علی مرادی

  قیمت چنده

 6. محمودی

  سلام متر چندهست؟

 7. خلیلی

  هزینش چقدر میشه

 8. میرزایی

  خیلی کارتون خوبه ممنون بابت خدمات

 9. میری

  ارسال درب آکاردئونی دارید

 10. رضایی

  بله تعداد بالا هم داریم

 11. ثانی

  سفارش تعداد حفاظ آکاردئونی میگیرین

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *