معرفی حجره

لوازم و تجهیزات ورزشی جهان ورزش

فروشگاه لوازم ورزشی در بندرعباس ، جهان ورزش فروش لوازم ورزشی کلی و جزعی، انواع کفش، پوشاک زنانه و مردانه، اسکیت، اسکوتر، لگ های ورزشی و…

ارسال به سراسر کشور

فروش به صورت حضوری و آنلاین

تماس: 0930823157007632229960

اینستاگرام: jahanvarzesh_bnd@

واتساپ: 989308231570

ساعت کاری: تمامی روزهای هفته

آدرس: هرمزگان، شهرستان بندرعباس، خیابان سید جمال، چهار راه مرادی به سمت برق، روبرو مدرسه دانشگاه، جنب مبل هادی

مدیریت: یوسف بناری

لطفا هنگام تماس بگویید که شما را در حجره جو دیده ایم


فروشگاه لوازم ورزشی در بندرعباس

فروشگاه لوازم ورزشی در بندرعباس

خرید تجهیزات ورزشی در بندرعباس

تجهیزات ورزشی چیست ؟ چگونه به ما در ورزش کردن کمک میکنند؟

برای داشتن جسم و روح سالم نیاز است ورزش کنیم و از خوردن غذاهای مضر پرهیز کنیم. برای ورزش کردن هم می توان به باشگاه های ورزشی رفت هم می توان در منزل ورزش کرد .

فروشگاه لوازم ورزشی در بندرعباس

قیمت ست ورزشی در بندرعباس

 • تجهیزات ورزشی بسیار در ورزش کردن به ما کمک می کنند. اگر بخواهیم تجهیزات ورزشی را تعریف کنیم
 • می توان گفت به وسایلی که برای ورزش و بالا بردن قدرت بدن از آنها استفاده می کنیم گفته می شود .
 • در باشگاه های ورزشی از تجهیزات سنگین استفاده می کنند.
 • ولی در منزل به دلیل محدود بودن فضا برای نگهداری تجهیزات ورزشی از وسایلی که مناسب منزل هستند استفاده می کنند .
 • برای ورزش کردن نیازی به داشتن تجهیزات پیشرفته نیست.
 • می توان با استفاده از وسایل ساده ای که در خانه داریم ورزش کرد و به تناسب اندام و سلامت جسمانی رسید.

فروشگاه لوازم ورزشی در بندرعباس

 

امروزه شرکت های بسیاری وسایل و تجهیزات ورزشی را تولید می کنند و به بازار عرضه می دارند

که مناسب ورزش در خانه است و با توجه به شرایط محل زندگی خود می توانید این وسایل را خریداری کنید و از آنها استفاده کنید.

فروشگاه تجهیزات ورزشی در بندرعباس

انواع تجهیزات ورزشی چیست؟

 •  وزنه ، دمبل ؛ طناب ؛ تردمیل ؛ دستگاه های بدنسازی ؛ مت یوگا ؛ کش ورزشی ؛ تی آر ایکس ؛ و…..

بعضی از تجهیزات ورزشی برای استفاده در باشگاها مناسب است چون بسیار سنگین و بزرگ هستند ولی بعضی از لوازم ورزشی را هم می توان در خانه استفاده کرد .

مثلا تردمیل یک وسیله ای است که هم می توان در منزل و هم در باشگاه از آن استفاده کرد .

در هنگام استفاده از هر کدام از وسایل ورزشی باید نحوه کار کردن با آن را آموزش دید و یا همراه دستگاه راهنمایی برای استفاده از آن وجود دارد

و باید در ابتدا راهنما را با دقت خواند و سپس اقدام به استفاده از دستگاه کرد تا هم دستگاه آسیب نبیند هم به شما آسیبی نرسد .

ورزش کردن علاوه بر سلامت جسمی به روح و روان افراد هم کمک بسیار زیادی می کند . شما با ورزش کردن از تنش و استرس دور می شوید و همین امر باعث دوری و از بین رفتن افسردگی در افراد می شود.

 

دسته بندی تجهیزات ورزشی چگونه است ؟

تجهیزات ورزشی دسته بندی بسیار گسترده ای دارد و به طور کلی میتوان به دو دسته تجهیزات بدنسازی و انواع دستگاه های هوازی آنها را دسته بندی کرد .

برای داشتن اندام متناسب و ایده آل نیازی به صرف هزینه های زیاد نیست می توانید با وسایل که در منزل دارید ورزش کنید . وسایلی که با آن میتوان به راحتی در منزل تمرین کرد عبارتند از : طناب ورزشی ؛ دمبل ؛ زیر انداز ؛ و …..

قبل از انجام هرگونه ورزشی باید ابتدا بدن خود را گرم کنید بعد از وسایل و تجهیزات ورزشی استفاده کنید در غیر این صورت به شما آسیب جدی وارد میشود.

 

فروشگاه لوازم و تجهیزات ورزشی بندرعباس

نکاتی که باید در استفاده از تجهیزات ورزشی به آنها اهمیت دهید عبارتند از : همه وسایل دارای راهنمای استفاده هستند.

نقاطی از دستگاه که نیاز به تنظیم دارند به رنگ روشن هستند ؛ برای تست و یا در ابتدای استفاده از دستگاه از وزن کم شروع کنید.

به درستی از هر دستگاه استفاده کنید ؛ حرکات خود را در حین استفاده از وسایل کنترل کنید وسعی کنید ثابت نگه دارید ؛

از دم و بازدم مرتب استفاده کنید ؛ هنگام گذاشتن و یا برداشتن وزنه ها مواظب باشید آسیب به دستگاه و شما وارد نشود ؛ و بسیاری از نکات دیگر که باید رعایت کرد تا سالم بمانید.

تجهیزات ورزشی برای همه نقاط بدن طراحی شده اند

مثلا :دستگاه پرس پا نشسته برای تقویت چهار سر و یا همسترینگ است ؛ دستگاه هایی برای باز کردن پا و تقویت عضلات چهار سر پا است ؛

تجهیزات مربوط به ساق پا که برای تقویت همسترینگ است ؛

دستگاهی برای بالا و پایین آوردن که به تقویت عضلات بالا تنه پشتی و عضلات شانه ای و عضلات مرکزی کمک می کنند

دستگاه پرس سینه که برای تقویت عضلات سینه ای و شانه ای و عضلات سه سر است ؛

دستگاه پرس شانه که برای تقویت عضلات شانه است و کاری مشابه با پرس سینه انجام می دهد ؛

و بسیاری از دستگاه های دیگر موجود است که هر کدام کار مخصوص به خود را انجام می دهند.

از لباس و کفش مخصوص برای ورزش استفاده کنید

در هنگام استفاده از تجهیزات ورزشی بهتر است از لباس و کفش مخصوص برای ورزش استفاده کنید تا هنگام ورزش کردن راحت تر باشید و دچار مشکل نشوید.

هنگام ورزش تعریق بسیار زیاد است و همین امر باعث می شود که در لباس های مخصوص ورزش از پارچه هایی استفاده شود که قابلیت تنفس دارند و هنگام ورزش افراد را اذیت نکنند .

وسایلی که مهم است هنگام استفاده از تجهیزات ورزشی و یا ورزش کردن همراه داشته باشید: عبارتند از : ساک ورزشی ؛ کفش مناسب ؛ حوله ؛ قمقمه آب ؛ زیر انداز ورزشی .

خرید لباس ورزشی زنانه و ست ورزشی زنانه با بهترین کیفیت و قیمت در بندرعباس (فروشگاه لوازم ورزشی جهان ورزش)

پوشیدن لباس ورزشی زنانه متناسب با ورزشی که انجام میدهید، برخلاف تصویر عموم اهمیت بسیاری دارد. اولین مورد اینکه گرم شدن بدن حین ورزش، فرد ورزش کار را کلافه می کند.

مهم ترین ویژگی لباس های ورزشی این است که در صورت تعریق، عرق بدن را به خود میگیرد. به همین دلیل خرید لباس های ورزشی و پوشیدن آن ها حین ورزش اهمیت دارد.

دومین دلیلی که باید لباس ورزشی بخرید این است که معمولا انواع لباس ورزشی مردانه و زنانه به گونه ای طراحی شده اند که جذب بدن باشند. این مسئله به سرد نشدن بدن شما حین ورزش کمک می کند.

جدیدترین و متنوع ترین مدل های لباس ورزشی مردانه با بهترین قیمت در فروشگاه جهان ورزش

پوشاک ورزشی

به نوعی از مهم ترین تجهیزات ورزشکاران محسوب می شوند که برای خرید آن ها باید دقت داشته باشید، با هزینه ای معقول بهترین گزینه را تهیه کنید.

معمولا لباس ورزشی مردانه یا زنانه مانند تیشرت یا شلوار ورزشی، جنسی دارد که عرق بدن را به خود می گیرد و از عرق سوز شدن بدن ورزشکار جلوگیری می کند.

همچنین هر یک از مدل های لباس ورزشی به گونه ای طراحی و تولید شده اند که برای فصل های مختلف قابل استفاده باشند. متناسب بودن اندازه لباس ورزشی ( بیش از حد تنگ یا گشاد نبودن ) نیز از مهم ترین معیارهایی است که برای خرید هر نوع لباس ورزشی مردانه یا زنانه باید در نظر داشته باشید تا حین ورزش کردن دچار مشکل نشوید.

فروشگاه لوازم ورزشی جهان ورزش

سعی دارد بیشترین تنوع لباس های ورزشی مردانه و زنانه را به ارمغان آورد و باکیفیت ترین محصولات را با قیمتی مناسب در اختیار خریداران قرار دهد.

خرید دمبل در مدل و وزن های مختلف با بهترین قیمت و کیفیت در بندرعباس ۰

تنوع وزن و مدل دمبل از مهم ترین ویژگی های این تجهیزات ورزشی است که آن را به یک وسیله ورزشی کاربردی در اکثر رشته های ورزشی تبدیل می کند.

دمبل از دسته تجهیزاتی است که محبوبیت بالایی میان ورزشکاران دارد. بسیاری از ورزشکاران با خرید دمبل متغیر، بازه های گسترده وزنی را برای ورزش کردن در اختیار خود قرار می دهند.

حتی ورزشکارانی که در باشگاه ورزش می کنند، با خرید دمبل و میله هالتر محدودیت مکانی را برای ورزش کردن از بین می برند. هر چند که خرید یک میز بدنسازی خانگی هم انواع محدودیت ها را برای ورزشکاران از بین برده است.

میز پرس

وسیله مهم و کاربردی ورزش بدنسازی است که با توجه به نوع و مدل آن امکان انجام حرکت های مختلف بدنسازی وجود دارد. ورزشکاران با خرید یک میز پرس چندکاره می توانند خانه یا اتاقشان را به یک باشگاه تبدیل کنند. در کنار خرید دمبل و میله هالتر برای مجهز کردن خانه یا باشگاه به وسایل بدنسازی، شما می توانید با خرید یک میز پرس یا دستگاه بدنسازی با یک تیر چند نشان بزنید.

حرف آخر

فروشگاه لوازم ورزشی جهان ورزش، تمام تلاش خود را بر این استوار کرده تا محصولات و لوازم ورزشی با کیفیت و مطابق با استانداردهای جهانی را با قیمت های بسیار مناسب و در سریعترین حالت ممکن در اختیار مشتریان قرار داده است.

تا بتواند کمک شایانی را در جهت صرفه جویی در وقت و هزینه مردم عزیز و بالا بردن سطح ورزش کشورمان داشته باشد.

فروشگاه لوازم ورزشی جهان ورزش در بندرعباس و ارائه خدمات و ارسال سفارشات شما عزیزان به سراسر کشور دارد.

جهت مشاوره و ثبت سفارش از فروشگاه لوازم ورزشی جهان ورزش در بندرعباس لطفا با شماره های درج شده تماس بگیرید.

 


فروش کش ورزشی در بندرعباس, خرید کش ورزشی در بندرعباس, کش ورزشی بندرعباس, قیمت دمبل, سفارش دمبل در بندرعباس, فروش انواع ست ورزشی در بندرعباس, قیمت لباس ورزشی در بندرعباس, لگ ورزشی در بندرعباس, خرید کفش ورزشی در بندرعباس, خرید توپ فوتبال در بندرعباس, توپ فوتسال در بندرعباس, توپ والیبال در بندرعباس, قیمت خرید کیسه بوکس در بندرعباس, تاپ زنانه در بندرعباس, کفپوش تاتامی در بندرعباس, مت یوگا در بندرعباس, استپ ورزشی فوم رول برای شکم و پهلو, لباس استرج زنانه در بندرعباس, لگ مردانه و زنانه در بندرعباس, حلقه جادویی ماساژوری برای چربی سوزی شکم و پهلو, خرید ساک ورزشی در بندرعباس, فوتبال دستی در بندرعباس, وزنه خانگی در بندرعباس, قمقمه بندرعباس, میز بدنسازی در بندرعباس, خرید دستکش ورزشی در بندرعباس, خرید کلاه در بندرعباس, اسکیت برای سه چرخ شدن در بندرعباس, شلوارک میکرو در بندرعباس, اسکیت برد در بندرعباس, توپ جام جهانی در بندرعباس, چتر مقاومتی در بندرعباس, تیشرت باشگاهی در بندرعباس, ست باشگاهی در بندرعباس, خرید دارت در بندرعباس, ست بسکتبال در بندرعباس, کفش استوک چمنی در بندرعباس, قمقمه نشکن در بندرعباس, اسکیت حرفه ای در بندرعباس, خرید اسکوتر در بندرعباس, تونیک ورزشی زنانه در بندرعباس, میله بارفیکس در بندرعباس, توپ جیمبال با پمپ هوا در بندرعباس, خرید فوم رولر در بندرعباس, خرید طناب تمرینی در بندرعباس, ترازو دیجیتال در بندرعباس, کفش اسکیچرز در بندرعباس ، تعمیرات صندلی ماساژور در بندرعباس

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

 1. سعید

  بلوز شلوار ورزشی گرفتم خیلی خوبه کیفیتش

 2. سعید

  بلوز شلوار ورزشی گرفتم عالیه

 3. نصیرزاده

  بهترین فروشگاه ورزشی رو دارید
  از کیفیت لوازم ورزشی که سفارش دادم خیلی راضییم

 4. معین

  ساک ورزشی از چه قیمت دارید؟؟

 5. زینبm

  لباس ورزشی بچه گانه دارید؟

 6. رضا

  میله بارفیکس خانگی دارید؟ قیمت لطفا

 7. شعبان زاده

  من پیج اینستاگرامشون رو دارم
  واقعا تنوع بالایی دارن و قیمتاهم مناسبه

 8. مصلحی

  خیلی خوبه جنس لباسای ورزشی❤پیشنهاد میکنم حتما تهیه کنید✅هم قیمت خوبه هم کیفیت

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *