معرفی حجره

جلد سازی پارسی

تولید جلد کتاب و سررسید در شهر قدس، جلدسازی پارسی در تهران شهرقدس، تولید کننده جلد کتاب و جلد سررسید و تولید جلد گوشه گرد . جلد سخت و اروپایی و غیره..

ارسال به سراسر کشور

تماس : 09120252683

اینستاگرام: jeldsazisahafiparsi@

واتساپ: 989120252683

ساعت کاری: 8 الی 19

آدرس: تهران, شهرقدس, میدان قدس, خیابان کلهر, خیابان سی متری شورا (شهدا) ,خیابان ساحل, پلاک ۱۴ , سالن ۷

مدیریت: صلاح وکیلی

لطفا هنگام تماس بگویید که شما را در حجره جو دیده ایم


تولید جلد کتاب در شهر قدس

جلد سازی پارسی | تولید جلد کتاب و سر رسید در شهر قدس

تولید جلد سررسید در شهر قدس 

جلد سخت چیست؟

جلد سخت یا Hard Cover، از جمله انواع خیلی رایج در جلد کتاب‌هاست. در هر خانه و میزکار و محیطی حتما یک سررسید (سالنامه) پیدا می‌شود. اغلب این سررسیدها، جلد سخت دارند.

در این نوع جلد، ابتدا طرح کتاب روی کاغذ گلاسه 135 گرمی چاپ شده و با یک لایه‌ی سلفون روکش می‌شود و درآخر روی یک مقوای ضخیم، چسبانده می‌شود.

در برخی نمونه‌ها، اطلاعات روی کتاب به راحتی از روی آن جدا می‌شوند. این شیوه، جلد سخت است که نوشته‌ها روی کاغذی که روی جلد چسبیده‌ شده، قرارگرفته‌اند.

جلد سازی پارسی | تولید جلد کتاب و سر رسید در شهر قدس

سفارش جلد کتاب در شهرقدس

یکی از خصوصیات کتابها با جلد سخت

بزرگتر بودن نسبی آنها نسبت به انواع دیگر جلد کتاب است. به این ترتیب این مدل کتاب‌ها، در قفسه‌های کتاب‌فروشی بیشتر به چشم می‌آیند و خریدار کتاب خیلی زود متوجه آن شده و در دریایی از کتاب‌ها با طرح‌ها و مطالب مختلف،به سمت کتاب‌های جلد سخت جذب می‌شود.

جلد سازی پارسی | تولید جلد کتاب و سر رسید در شهر قدس

سفارش جلد سخت کتاب

جلد سخت مناسب چه کتاب‌هایی است؟

برای کتابهای ارزشمندی که مایلید آن را برای سال‌های سال، سالم و تمیز نگهداری کنید. کتاب‌هایی چون اشعار سعدی، حافظ، مولوی و عطار و … از آن دسته کتاب‌هایی هستند که به نوعی هویت تاریخی و ملی ما ایرانیان محسوب می‌شوند.

مورد فراگیر دیگر در کتاب‌های جلد سخت، پایان‌نامه‌های تحصیلی‌ست. در این نوع نوشته‌ها نیز، از آنجا که باید اعتبار کافی برای ارائه داشته‌باشند، عموما از این نوع صحافی استفاده می‌شود.

جلد سازی پارسی | تولید جلد کتاب و سر رسید در شهر قدس

جلد کتاب با گالینگور در شهرقدس

جلد گالینگور چیست؟

جلد گالینگور یا همان Hard Cover،  نوعی جلد سخت است که با نوعی روکش از جنس گالینگور ( یک نوع پارچه )، چرم، جیر، یوف و …پوشیده‌شده‌اشت. در جلد گالینگور اطلاعات کتاب بر روی خود جلد آورده می‌شود. که برای جلد پایان نامه های دانشجویی و دیوان اشعار اغلب از این نوع جلد استفاده می شود.

تفاوت جلد گالینور با جلد سخت:

در طراحی و روکش روی جلد آن است. در جلد گالینگور از جلدهای چرم گالینگوری استفاده می شود ولی در جلد سخت، از طرح چاپ شده بر روی کاغذ نازک استفاده می شود.

جلد سخت تقریباً مانند گالینگور است اما در بحث طراحی روی جلد و روکشی کاغذی که بر روی جلد آن می‌آید با جلد گالینگور متفاوت می‌باشد. در جلد سخت اطلاعات کتاب بر روی کاغذی که روی جلد چسبیده شده است یا قرار گرفته است و می‌توان آن را جدا نمود می‌آید اما در جلد گالینگور اطلاعات کتاب بر روی خود جلد آورده می‌شود.

اگر قصد چاپ کتاب دارید، ما شما را برای انتخاب بهترین نوع جلد با توجه به نوع کتاب و سررسید راهنمایی می‌کنیم. ما وظیفه‌ ی خود می‌دانیم با بکارگیری تکنولوژی روز و استفاده از تجربیات متخصصان صنعت چاپ، گامی موثر در ارتقای فرهنگ کتاب و کتابخوانی برداریم. برای اطلاع از جزییات و یا دریافت هرگونه راهنمایی با ما در ارتباط باشید

تماس: 09120252683


تولید جلد کتاب در شهر قدس , جلد سازی پارسی در شهرقدس  , تولید جلد سخت در شهر قدس , تولید جلد اروپایی در شهر قدس , تولید جلد گوشه گرد در شهر قدس , تولید جلد گوشه گرد دو تیکه در شهر قدس , تولید جلد لب گرد در شهر قدس , تولید سر رسید در شهر قدس , تولید جلد لچکی در شهر قدس , تولید جلد با روکش گالینگور در شهر قدس , تولید جلد با روکش سلفون در شهر قدس , تولید جلد با روکش پارچه , تولید جلد با روکش کنف در شهر قدس , تولید جلد با روکش چرم در شهر قدس , تولید جلد با روکش ترمو در شهر قدس ، تولید سررسید در تهران ، تولیدی جلد کتاب ، تولیدی جلد سررسید، تولیدی جلد سر رسید، چاپ سررسید با جلد سخت، تولیدی جلد سخت کتاب، تولیدی جلد سخت، تولید جلد کتاب در سررسید، تولید جلد سررسید در شهرقدس، تولید جلد کتاب و سررسید در شهرقدس،

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “جلد سازی پارسی | تولید جلد کتاب و سررسید در شهر قدس”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تخفیف عیدانه!
طراحی سایت با بهترین امکانات