معرفی حجره

صنایع کلان فولاد سپاهان

تولید لوله فولادی برق و پروفیل استراکچر در اصفهان، کلان فولاد تولید و فروش: لوله فولادی برق ( گرم، سرد، رنگی ) ، لوله و پروفیل سبک، یوچنل ، ریل، اتصالات, تولید کاندوییت, تولید لوله PG

انواع لوله فولادی گالوانیزه ، لوله فولادی برق، سیستمهای نگه دارنده سیم و کابل، و …

بزرگترین تولیدکننده تجهیزات خطوط انتقال نیرو در ایران

تماس:  03132247732 – 09137035383

اینستاگرام kalanfoolad

وبسایت: kalanfoolad.ir

آدرس: 

دفتر فروش: اصفهان، چهارباغ خواجو، مکینه خواجو، مجتمع برق ادیسون، طبقه همکف، فروشگاه سوم سمت چپ

کارخانه۱: شهرک صنعتی رازی

کارخانه۲: کیلومتر ۲ منطقه صنعتی قلعه شور

انبار مرکزی: کیلومتر ۵ منطقه صنعتی قلعه شور

بمدیریت : مهندس عرفان صیف

با تشکر حجره جو


تولید لوله فولادی برق و پروفیل در اصفهان

کلان فولاد | تولید لوله فولادی برق و پروفیل استراکچر

تولید تجهیزات خطوط انتقال نیرو

کلان فولاد سپاهان ، مجموعه‌ای مشتمل بر کارخانه‌های تولیدی و شرکت‌های ارائه دهنده‌ی خدمات فنی و مهندسی است که با تجربه چندین ساله در تولید تجهیزات خطوط انتقال نیرو، در سه سایت تولیدی به عنوان بزرگترین مرکز تولید تجهیزات تاسیسات الکتریکال و مکانیکال در ایران، با کیفیت‌ترین محصولات را در کوتاه‌ترین زمان در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.

کلان فولاد | تولید لوله فولادی برق و پروفیل استراکچر

تولید لوله فولادی برق

این مجموعه، کامل‌ترین زنجیره تولید لوله‌های فولادی برق را با در اختیار داشتن خطوط پیشرفته‌ی تولید لوله و پروفیل سبک فولادی به روش ERW با پوشش‌های سطحی متفاوت، انواع پروفیل‌های باز، سینی‌کابل و نردبان کابل، سیستم‌های ساپورتینگ، و کلیه متعلقات مربوطه دارا می‌باشد.

کلان‌ فولاد در بخش خدمات مهندسی، توانایی طراحی، ساخت، راه‌اندازی، نگهداری و تعمیر کلیه‌ی ماشین‌آلات و قالب‌های خطوط نورد سرد، ساخت و مونتاژ تابلوهای برق صنعتی و ارائه‌ی مشاوره مهندسی در زمینه‌ی راه‌اندازی و بهبود خطوط تولید را دارد.

کلان فولاد | تولید لوله فولادی برق و پروفیل استراکچر

تولیدات:

 • انواع لوله و پروفیل سبک

 • انواع لوله‌های فولادی برق با پوشش‌های متفاوت (گالوانیزه سرد، گالوانیزه گرم، گالوانیزه فابریک، زینکالوم، رنگی)

 • اتصالات لوله‌های فولادی برق اعم از بوشن، فیتینگ، زانویی و غیره

 • سینی‌کابل و اتصالات

 • نردبان کابل و اتصالات

 • انواع سیستم‌های ساپورتینگ

 • انواع پروفیل‌های استراکچر شامل 41*41 ، 21*41، 21*35، 21*31 و غیره

 • انواع اسکلت و کلاف‌ تابلو برق

 • سایر محصولات و قطعات صنعتی در زمینه‌ی سیستم‎‎‌های نگهدارنده سیم و کابل

کلان فولاد | تولید لوله فولادی برق و پروفیل استراکچر

خدمات:

 • طراحی، ساخت، نصب و راه‌اندازی و تعمیر خطوط تولید نورد سرد شامل: خطوط لوله و پروفیل، خطوط تولید به روش رول‌فرمینگ، غلطک‌های فرم‌دهی و پلیسه‌گیر ورق و غیره

 • حدیده‌های خاص با گام مورد نظر مشتری

 • ساخت و مونتاژ کلیه‌ی تابلوهای فشار قوی و فشار ضعیف برق

 • ارائه‌ی خدمات مشاوره‌ای در زمینه‌ی افزایش راندمان خطوط تولید

 • تهیه و توزیع کلیه‌ی قطعات برق صنعتی، سیم و کابل و روشنایی

 • تهیه و توزیع کلیه‌ی قطعات صنعتی

کلان فولاد

فرآیند تولید لوله های فولادی

لوله های فولادی برق و انواع لوله و پروفیل سبک

ابتدا رول ورق به ضخامت مورد نظر از انبار مواد اولیه به بخش نواربری منتقل می‌شود و پس از نواربری متناسب با عرض لوله، نوارهای مورد نظر به انبار محصولات نیمه‌ساخته منتقل و سپس روی کویل‌گیر سوار می‌شود. این رول ورق به انتهای رول قبلی که در خازن اسپیرال ورق موجود است جوش داده شده و پس از عبور از مخزن ذخیره ورق، به دروازه‌های فرمینگ وارد شده و با عبور از غلطک‌های فرمینگ، مقطع محصول به فرم دایره در می‌آید و با جوش فرکانس بالای القایی به روش ERW دو سر ورق به درجه حرارت ذوب رسیده و با غلطک‌های فشار دهنده به هم می‌چسبند و بعد از عبور از دروازه‌های پلیسه‌گیر و ترکهدهای درزنگهدار به مخزن خنک کننده وارد و سپس به قسمت سایزینگ انتقال می‌یابد.

در این مرحله مقطع نهایی با دقت 02/0 میلیمتر بدست می‌آید و پس از تابگیری، در قسمت برش اتوماتیک حین حرکت به طول دلخواه مشتری بریده می‌شود. (در صورت درخواست مشتری مبنی بر لوله گالوانیزه گرم فابریک، پس از جوش و پلیسه‌گیری، درز جوش با فلز قلع یا روی پوشش‌دهی می‌شود که منجر به جلوگیری از خوردگی‌های گالوانیک در سطح درز جو می‌گردد.) بعد از برش، محصول مورد نظر در صورت نیاز به دایس، به کمک غلطک‌های شتاب‌دهنده وارد ماشین دنده‌زنی شده و دو سر آن پس از حدیده به بارانداز جهت بسته‌بندی منتقل می‌گردد. در صورت نیاز به پوشش‌دهی سطحی، لوله بریده شده وارد قسمت گالوانیزاسیون شده و پس از آبکاری عملیات دنده‌زنی انجام می‌گیرد.

با درخواست مشتری مبنی بر لیبل‌زنی بر روی محصول، قبل از مرحله‌ی برش، بصورت اتوماتیک مشخصات فنی و برند کلان فولاد روی سطح لوله حک می‌شود. در طی تمامی مراحل تولید، تکنسین‌های واحد کنترل کیفیت جهت حصول اطمینان از استاندارد بودن محصول تولیدی حضور دارند. ورق‌های مورد استفاده در تولید لوله و پروفیل این مجموعه، از شرکت‌های فولاد مبارکه اصفهان و ورق گالوانیزه امیرکبیر کاشان می‌باشد.
کلیه‌ی ماشین‌آلات مورد استفاده در این مجموعه توسط متخصصین واحد ماشین‌سازی مجموعه صنعتی کلان فولاد طراحی و ساخته شده‌است.

فرایند تولید سینی‌کابل و نردبان‌کابل در مجموعه صنعتی کلان فولاد

در واحد تولید سینی‌کابل مجموعه صنعتی کلان فولاد، ورق‌های فولادی پس از برش به عرض مورد نظر با ماشین‌آلات CNC بصورت فول پانچ (انواع پانچ‌ها بنا به درخواست مشتری اعم از متقاطع و مستقیم) در می‌آیند و سپس در صورت نیاز به ارتفاع خاص لبه با دستگاه پرس برک، خم می‌شوند و یا با ماشین‌آلات رول‌فرمینگ به لبه‌ی استاندارد تغییر فرم می‌یابند. در صورت درخواست مشتری محصولات تولیدی در پالت بسته‌بندی و تسمه‌کشی می‌شوند.

برای تولید نردبان کابل نیز پس از تولید پله‌ها و دیواره‌های لدر با دستگاه رول‌فرمینگ، در صورت درخواست مشتری بصورت اتصال پیچ و مهره یا با دستگاه جوش CO2 بصورت جوشی مونتاژ می‌شوند. در این واحد تولیدی تمامی اتصالات سینی‌کابل و نردبان کابل بنا به درخواست مشتری تولید می‌شوند.

مراحل تولید ساپورت‌های استراکچر در مجموعه صنعتی کلان فولاد:

در این گروه از محصولات که شامل پروفیل‌های 41*41 ، 21*41 ، 21*31 ، 25*31 و غیره می‌باشند، همانند فرایند تولید لوله‌های فولادی، رول ورق پس از نواربری به کویل‌گیر منتقل و بعد از عبور از پرس‌های هیدرولیک سرووموتوردار که عملیات پانچ‌زنی حین حرکت محصول را انجام ‌می‌دهند، به دروازه‌های فرمینگ وارد می‌شود. پس از تغییر مقطع، جهت تثبیت سایز از دروازه‌های سایزینگ و ترکهد استفاده می‌گردد. در انتها برش حین حرکت محصول بصورت هیدرولیک صورت می‌گیرد و پس از کنترل نهایی ابعاد، جهت بسته‌بندی به بارانداز منتقل می‌شود.

تماس:  03132247732 – 09137035383


تولید نورد لوله و پروفیل, تولید لوله فولادی برق در اصفهان , تولید پروفیل استراکچر در اصفهان, سیستم‌های نگهدارنده سیم و کابل در اصفهان, تاسیسات الکتریکال, تاسیسات مکانیکال, تولید لوله و پروفیل سبک در اصفهان, تولید یوچنل در اصفهان, تولید ریل در اصفهان, تولید اتصالات در اصفهان, صنایع کلان فولاد سپاهان, تولید لوله PG, تولید کاندوییت, تولید کننده تجهیزات خطوط انتقال نیرو، تولید پروفیل در اصفهان، کارخانه تولید پروفیل در اصفهان، 
5/5 (2 نظر)

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کلان فولاد | تولید لوله فولادی برق و پروفیل استراکچر”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت حرفه ای با وردپرس

ویژه مشترکین سامانه