معرفی حجره

صنایع کلان فولاد سپاهان

تولید لوله فولادی برق و پروفیل استراکچر در اصفهان، کلان فولاد تولید و فروش: لوله فولادی برق ( گرم، سرد، رنگی ) ، لوله و پروفیل سبک، یوچنل ، ریل، اتصالات, تولید کاندوییت, تولید لوله PG ، انواع لوله فولادی گالوانیزه ، لوله فولادی برق، سیستمهای نگه دارنده سیم و کابل، و … تولید کننده سینی کابل و نردبان کابل تا طول ۳ متر و ضخامت ۲ میلیمتر بصورت فابریک و عمقی داغ

بزرگترین تولیدکننده تجهیزات خطوط انتقال نیرو در ایران

تماس:  03132247732 – 09137035383

اینستاگرام kalanfoolad@

واتساپ: 989137035383

وبسایت: www.kalanfoolad.ir

آدرس: 

دفتر فروش: اصفهان، چهارباغ خواجو، مکینه خواجو، مجتمع برق ادیسون، طبقه همکف، فروشگاه سوم سمت چپ

کارخانه۱: شهرک صنعتی رازی

کارخانه۲: کیلومتر ۲ منطقه صنعتی قلعه شور

انبار مرکزی: کیلومتر ۵ منطقه صنعتی قلعه شور

بمدیریت : کلان فولاد

لطفا هنگام تماس بگویید که شما را در حجره جو دیده ایم


تولید لوله فولادی برق در اصفهان

کلان فولاد | تولید لوله فولادی برق و پروفیل استراکچر

تولید تجهیزات خطوط انتقال نیرو

تولیدکننده لوله فولادی برق، سینی کابل، نردبان کابل و اتصالات

گروه صنعتی کلان فولاد، با تجربه چندین ساله در تولید تجهیزات تاسیسات الکتریکال و مکانیکال در ایران، با کیفیت‌ترین محصولات را در کوتاه‌ترین زمان در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. این مجموعه، کامل‌ترین زنجیره تولید لوله‌های فولادی برق در ایران را با در اختیار داشتن خطوط پیشرفته‌ی تولید لوله و پروفیل سبک فولادی به روش ERW با پوشش‌های سطحی گالوانیزه سرد، فابریک و عمقی داغ دارا می‌باشد. همچنین انواع سینی‌کابل و نردبان کابل، پروفیل‌های تاسیساتی، سیستم‌ های ساپورتینگ و کلیه متعلقات مربوطه از دیگر تولیدات این مجموعه می‌باشد. همچنین کلان‌فولاد در بخش خدمات مهندسی، توانایی طراحی، ساخت، راه‌اندازی، نگهداری و تعمیر کلیه‌ی ماشین‌آلات و قالب‌های خطوط نورد سرد، ساخت ماشین‌آلات اتوماتیک اتصالات لوله و سینی کابل و ارائه‌ی مشاوره مهندسی در زمینه‌ی راه‌اندازی و بهبود خطوط تولید را دارد.

کلان فولاد | تولید لوله فولادی برق و پروفیل استراکچر

تمامی محصولات و خدمات کلان فولاد دارای گواهینامه‌های استاندارد و تاییدیه می‌باشد.

 • گواهینامه ایزو 9001:2015
 • گواهینامه ایزو 14001:2015
 • گواهینامه ایزو 45001:2018
 • گواهینامه IMS

 

کلان فولاد | تولید لوله فولادی برق و پروفیل استراکچر

تولید لوله فولادی برق

محصولات کلان فولاد

 • لوله فولادی برق و اتصالات
 • سینی کابل و اتصالات
 • نردبان کابل و اتصالات
 • سیستم‌های ساپورتینگ
 • سایر محصولات

خدمات ما

 • برش، خم و حدیده لوله‌های برق با ماشین‌آلات اتوماتیک
 • طراحی، ساخت و قالبسازی خطوط تولید نورد سرد (لوله و پروفیل و رولفرمینگ)
 • ساخت خطوط برش لوله و پروفیل و حدیده‌های نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک
 • ارائه خدمات ورقکاری (برش، خم، پرس، جوش)
 • تامین لوازم برق صنعتی

 

فرایند تولید لوله فولادی برق کلان فولاد

ابتدا رول ورق به ضخامت مورد نظر از انبار مواد اولیه به بخش نواربری منتقل می‌شود و پس از نواربری متناسب با عرض لوله، نوارهای مورد نظر به انبار محصولات نیمه‌ساخته منتقل و سپس روی کویل‌گیر سوار می‌شود.

این رول ورق به انتهای رول قبلی که در خازن اسپیرال ورق موجود است جوش داده شده و پس از عبور از مخزن ذخیره ورق، به دروازه‌های فرمینگ وارد شده و با عبور از غلطک‌های فرمینگ، مقطع محصول به فرم دایره درمی‌آید و با جوش فرکانس بالای القایی به روش ERW دو سر ورق به درجه حرارت ذوب رسیده و با غلطک‌های فشار دهنده به هم می‌چسبند و بعد از عبور از دروازه‌های پلیسه‌گیر و ترکهدهای درزنگهدار به مخزن خنک کننده وارد و سپس به قسمت سایزینگ انتقال می‌یابد.

در این مرحله مقطع نهایی با دقت 02/0 میلیمتر بدست می‌آید و پس از تابگیری، در قسمت برش اتوماتیک حین حرکت به طول دلخواه بریده می‌شود. (در صورت درخواست مشتری مبنی بر لوله گالوانیزه گرم فابریک، پس از جوش و پلیسه‌گیری، درز جوش با فلز قلع یا روی پوشش‌دهی می‌شود که منجر به جلوگیری از خوردگی‌های گالوانیک در سطح درز جوش می‌گردد.)

بعد از برش، محصول مورد نظر در صورت نیاز به دایس، به کمک غلطک‌های شتاب‌دهنده وارد ماشین دنده‌زنی شده و دو سر آن پس از حدیده به بارانداز جهت بسته‌بندی منتقل می‌گردد. در صورت نیاز به پوشش‌دهی سطحی، لوله بریده شده وارد قسمت گالوانیزاسیون شده و پس از آبکاری عملیات دنده‌زنی انجام می‌گیرد.

قبل از مرحله‌ی برش، بصورت اتوماتیک مشخصات فنی و برند کلان فولاد روی سطح لوله حک می‌شود. در طی تمامی مراحل تولید، تکنسین‌های واحد کنترل کیفیت جهت حصول اطمینان از استاندارد بودن محصول تولیدی حضور دارند. ورق‌های مورد استفاده در تولید لوله و پروفیل این مجموعه، از شرکت‌های فولاد مبارکه اصفهان و ورق گالوانیزه امیرکبیر کاشان می‌باشد.

کلیه‌ی ماشین‌آلات مورد استفاده در این مجموعه توسط متخصصین واحد ماشین‌سازی مجموعه صنعتی کلان فولاد طراحی و ساخته شده‌است.

فرایند تولید سینی‌کابل و نردبان کابل کلان فولاد

در واحد تولید سینی‌کابل مجموعه صنعتی کلان فولاد، ورق‌های فولادی پس از برش به عرض مورد نظر با ماشین‌آلات CNC بصورت فول پانچ (انواع پانچ‌ها بنا به درخواست مشتری اعم از متقاطع و مستقیم) در می‌آیند و سپس در صورت نیاز به ارتفاع خاص لبه با دستگاه پرس برک، خم می‌شوند و یا با ماشین‌آلات رول‌فرمینگ به لبه‌ی استاندارد تغییر فرم می‌یابند. در صورت درخواست مشتری محصولات تولیدی در پالت بسته‌بندی و تسمه‌کشی می‌شوند. برای تولید نردبان کابل نیز پس از تولید پله‌ها و دیواره‌های لدر با دستگاه رول‌فرمینگ، در صورت درخواست مشتری بصورت اتصال پیچ و مهره یا با دستگاه جوش CO2 بصورت جوشی مونتاژ می‌شوند. در این واحد تولیدی تمامی اتصالات سینی‌کابل و نردبان کابل بنا به درخواست مشتری تولید می‌شوند.

فرایند تولید پروفیل‌های تاسیساتی کلان فولاد

در این گروه از محصولات که شامل پروفیل‌های 41*41 ، 21*41 ، 21*31 ، 25*31 و غیره می‌باشند، همانند فرایند تولید لوله‌های فولادی، رول ورق پس از نواربری به کویل‌گیر منتقل و بعد از عبور از پرس‌های هیدرولیک سرووموتوردار که عملیات پانچ‌زنی حین حرکت محصول را انجام ‌می‌دهند، به دروازه‌های فرمینگ وارد می‌شود. پس از تغییر مقطع، جهت تثبیت سایز از دروازه‌های سایزینگ و ترکهد استفاده می‌گردد. در انتها برش حین حرکت محصول بصورت هیدرولیک صورت می‌گیرد و پس از کنترل نهایی ابعاد، جهت بسته‌بندی به بارانداز منتقل می‌شود.

تولیدات:

 • انواع لوله و پروفیل سبک
 • انواع لوله‌های فولادی برق با پوشش‌های متفاوت (گالوانیزه سرد، گالوانیزه گرم، گالوانیزه فابریک، زینکالوم، رنگی)
 • اتصالات لوله‌های فولادی برق اعم از بوشن، فیتینگ، زانویی و غیره
 • سینی‌کابل و اتصالات
 • نردبان کابل و اتصالات
 • انواع سیستم‌های ساپورتینگ
 • انواع پروفیل‌های استراکچر شامل 41*41 ، 21*41، 21*35، 21*31 و غیره
 • انواع اسکلت و کلاف‌ تابلو برق
 • سایر محصولات و قطعات صنعتی در زمینه‌ی سیستم‎‎‌های نگهدارنده سیم و کابل

کلان فولاد

فرآیند تولید لوله های فولادی

لوله های فولادی برق و انواع لوله و پروفیل سبک

ابتدا رول ورق به ضخامت مورد نظر از انبار مواد اولیه به بخش نواربری منتقل می‌شود و پس از نواربری متناسب با عرض لوله، نوارهای مورد نظر به انبار محصولات نیمه‌ساخته منتقل و سپس روی کویل‌گیر سوار می‌شود. این رول ورق به انتهای رول قبلی که در خازن اسپیرال ورق موجود است جوش داده شده و پس از عبور از مخزن ذخیره ورق، به دروازه‌های فرمینگ وارد شده و با عبور از غلطک‌های فرمینگ، مقطع محصول به فرم دایره در می‌آید و با جوش فرکانس بالای القایی به روش ERW دو سر ورق به درجه حرارت ذوب رسیده و با غلطک‌های فشار دهنده به هم می‌چسبند و بعد از عبور از دروازه‌های پلیسه‌گیر و ترکهدهای درزنگهدار به مخزن خنک کننده وارد و سپس به قسمت سایزینگ انتقال می‌یابد.

در این مرحله مقطع نهایی با دقت 02/0 میلیمتر بدست می‌آید و پس از تابگیری، در قسمت برش اتوماتیک حین حرکت به طول دلخواه مشتری بریده می‌شود. (در صورت درخواست مشتری مبنی بر لوله گالوانیزه گرم فابریک، پس از جوش و پلیسه‌گیری، درز جوش با فلز قلع یا روی پوشش‌دهی می‌شود که منجر به جلوگیری از خوردگی‌های گالوانیک در سطح درز جو می‌گردد.) بعد از برش، محصول مورد نظر در صورت نیاز به دایس، به کمک غلطک‌های شتاب‌دهنده وارد ماشین دنده‌زنی شده و دو سر آن پس از حدیده به بارانداز جهت بسته‌بندی منتقل می‌گردد. در صورت نیاز به پوشش‌دهی سطحی، لوله بریده شده وارد قسمت گالوانیزاسیون شده و پس از آبکاری عملیات دنده‌زنی انجام می‌گیرد.

با درخواست مشتری مبنی بر لیبل‌زنی بر روی محصول، قبل از مرحله‌ی برش، بصورت اتوماتیک مشخصات فنی و برند کلان فولاد روی سطح لوله حک می‌شود. در طی تمامی مراحل تولید، تکنسین‌های واحد کنترل کیفیت جهت حصول اطمینان از استاندارد بودن محصول تولیدی حضور دارند. ورق‌های مورد استفاده در تولید لوله و پروفیل این مجموعه، از شرکت‌های فولاد مبارکه اصفهان و ورق گالوانیزه امیرکبیر کاشان می‌باشد.
کلیه‌ی ماشین‌آلات مورد استفاده در این مجموعه توسط متخصصین واحد ماشین‌سازی مجموعه صنعتی کلان فولاد طراحی و ساخته شده‌است.

فرایند تولید سینی‌کابل و نردبان‌کابل در مجموعه صنعتی کلان فولاد

در واحد تولید سینی‌کابل مجموعه صنعتی کلان فولاد، ورق‌های فولادی پس از برش به عرض مورد نظر با ماشین‌آلات CNC بصورت فول پانچ (انواع پانچ‌ها بنا به درخواست مشتری اعم از متقاطع و مستقیم) در می‌آیند و سپس در صورت نیاز به ارتفاع خاص لبه با دستگاه پرس برک، خم می‌شوند و یا با ماشین‌آلات رول‌فرمینگ به لبه‌ی استاندارد تغییر فرم می‌یابند. در صورت درخواست مشتری محصولات تولیدی در پالت بسته‌بندی و تسمه‌کشی می‌شوند.

برای تولید نردبان کابل نیز پس از تولید پله‌ها و دیواره‌های لدر با دستگاه رول‌فرمینگ، در صورت درخواست مشتری بصورت اتصال پیچ و مهره یا با دستگاه جوش CO2 بصورت جوشی مونتاژ می‌شوند. در این واحد تولیدی تمامی اتصالات سینی‌کابل و نردبان کابل بنا به درخواست مشتری تولید می‌شوند.

مراحل تولید ساپورت‌های استراکچر در مجموعه صنعتی کلان فولاد:

در این گروه از محصولات که شامل پروفیل‌های 41*41 ، 21*41 ، 21*31 ، 25*31 و غیره می‌باشند، همانند فرایند تولید لوله‌های فولادی، رول ورق پس از نواربری به کویل‌گیر منتقل و بعد از عبور از پرس‌های هیدرولیک سرووموتوردار که عملیات پانچ‌زنی حین حرکت محصول را انجام ‌می‌دهند، به دروازه‌های فرمینگ وارد می‌شود. پس از تغییر مقطع، جهت تثبیت سایز از دروازه‌های سایزینگ و ترکهد استفاده می‌گردد. در انتها برش حین حرکت محصول بصورت هیدرولیک صورت می‌گیرد و پس از کنترل نهایی ابعاد، جهت بسته‌بندی به بارانداز منتقل می‌شود.

مجموعه کلان فولاد ، کامل‌ترین زنجیره تولید لوله‌های فولادی برق را با در اختیار داشتن خطوط پیشرفته‌ی تولید لوله و پروفیل سبک فولادی به روش ERW با پوشش‌های سطحی متفاوت، انواع پروفیل‌های باز، سینی‌کابل و نردبان کابل، سیستم‌های ساپورتینگ، و کلیه متعلقات مربوطه دارا می‌باشد.

کلان‌ فولاد در بخش خدمات مهندسی، توانایی طراحی، ساخت، راه‌اندازی، نگهداری و تعمیر کلیه‌ی ماشین‌آلات و قالب‌های خطوط نورد سرد، ساخت و مونتاژ تابلوهای برق صنعتی و ارائه‌ی مشاوره مهندسی در زمینه‌ی راه‌اندازی و بهبود خطوط تولید را دارد.

تماس:  03132247732 – 09137035383


تولید نورد لوله و پروفیل, تولید لوله فولادی برق در اصفهان , تولید پروفیل استراکچر در اصفهان, سیستم‌های نگهدارنده سیم و کابل در اصفهان, تاسیسات الکتریکال, تاسیسات مکانیکال, تولید لوله و پروفیل سبک در اصفهان, تولید یوچنل در اصفهان, تولید ریل در اصفهان, تولید اتصالات در اصفهان, صنایع کلان فولاد سپاهان, تولید لوله PG, تولید کاندوییت, تولید کننده تجهیزات خطوط انتقال نیرو، تولید پروفیل در اصفهان، کارخانه تولید پروفیل در اصفهان، تولید لوله فولادی اصفهان , سینی کابل اصفهان , نردبان کابل اصفهان , لوله فولادی برق اصفهان , لوله کاندوییت اصفهان , لوله PG اصفهان , تولیدکننده سینی کابل اصفهان , تولیدکننده نردبان کابل اصفهان , تولیدکننده لوله فولادی برق اصفهان , تولیدکننده کاندوییت اصفهان , تولیدکننده لوله PG اصفهان , فروش سینی کابل اصفهان , فروش نردبان کابل اصفهان , فروش لوله فولادی برق اصفهان , فروش لوله کاندوییت اصفهان , فروش لوله PG اصفهان , تولید سینی کابل , تولید نردبان کابل , تولید لوله فولادی برق , تولید لوله کاندوییت , تولید لوله PG اصفهان , تولید یوچنل , تولید یوچنل اصفهان , کلان فولاد , کلان فولاد سپاهان , کلان فولاد اصفهان , تولید جعبه تقسیم برق اصفهان , تولید ریل بست چنگالی اصفهان , تولید بست چنگالی اصفهان , لوله فلکسی اصفهان , تولید لوله فلکسی اصفهان , لوله فلکسیبل اصفهان

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

 1. ریحانیان

  کارتون عالیه بهترین تولید کننده لوله فلکسی هستید که تو اصفهان میشناسم
  باز هم ممنون از کیفیت

 2. نوجوان

  لوله فولادی و اکثر محصولاتی که تولید میکنن رو سفارش دادم قبلا، قیمتاشون مناسبه

 3. دلفانی

  لوله فولادی برق با کیفیت بالایی تولید میشه
  چند ساله که از این تولیدی خرید میکنم

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سفارش طراحی سایت

با تخفیف ویژه عیدانه

تخفیف عیدانه!
طراحی سایت با بهترین امکانات
سفارش طراحی سایت در گیلان
سفارش با موفقیت ثبت شد!

کارشناسان سامانه در اولین فرصت با شما تماس میگیرند!