معرفی حجره

کانال سازی کولر کبیری

کانال سازی داکت اسپلیت در یزد ، کانال سازی کولر کبیری ، ساخت کانال کولر صنعتی و ساختمان ، کانال داکت اسپلیت وعایق کاری ، ساخت چلینیوم باکس ، لوله فلکسی و نصب لوله اسپیرال ، نصب برزنت چیلر و فن کوئل انواع و اقسام دریچه pvc آلومینیوم آهنی چوبی ، گرد و برقی ، با چندین سال سابقه فعالیت کاری درخشان ، همراه با کادری مجرب و حرفه ای.

ارائه ی خدمات در سراسر کشور

تماس: 09130730334

اینستاگرام: kanalsazi_kabirisanat@

روبیکا: 09130730334

ساعت کاری: 8 الی 20

آدرس: یزد ، بلوار خامنه ای ، کوچه 38 ، بلوار خامنه ای سه راه دست چپ ،جنب کوچه 18 یاسین

مدیریت: محمد کبیری

لطفا هنگام تماس بگویید که شما را در حجره جو دیده ایم


کانال سازی کولر در یزد

کانال سازی کولر کبیری | کانال سازی داکت اسپیلت در یزد

کانال سازی داکت اسپلیت در یزد

داکت اسپلیت یک سیستم پیشرفته و مدرن تهویه مطبوع است . این سیستم کولر گازی کانال دار است . داکت اسپلیت به عنوان بهترین و مناسب‌ترین سیستم تهویه مطبوع برای خانه‌های ویلایی ، آپارتمان‌ها و ساختمان‌های نوساز در کل ایران شناخته می‌شود.

این سیستم با اضافه کردن تنها یک کویل آب گرم، علاوه بر سرمایش، گرمایش منازل را به صورت فوق‌العاده عالی تأمین می‌کند . داکت اسپلیت از نظر کارشناسان ، یک سیستم جامع و کامل محسوب می‌شود ؛ زیرا همزمان سرمایش و گرمایش را برای یک محیط به ارمغان می‌آورد و آن را بصورت یکنواخت در سرتاسر منزل پخش می‌کند .

کانال سازی کولر کبیری | کانال سازی داکت اسپیلت در یزد

ساخت کانال کولر در یزد

کانال کولر یکی از سیستم های تهویه مطبوع است که در محیط های مسکونی و تجاری استفاده می‌شود . این سیستم دارای مزایای زیر است :

 • توزیع یکنواخت هوا: کانال کولر ، هوای خنک را به صورت یکنواخت در سرتاسر فضا پخش می‌کند . این باعث ایجاد شرایط راحت‌تر برای ساکنان یا کاربران محیط می‌شود .
 • عدم اشغال فضا : در مقایسه با دیگر سیستم‌های تهویه مطبوع مانند چیلر و هواساز ، کانال کولر فضای کمتری را اشغال می‌کند . اجزای اصلی این سیستم در فضای مخفی (کانال‌ها) نصب می‌شوند .
 • امکان تزریق هوای تازه : با استفاده از کانال‌های ورودی ، می‌توان هوای تازه را به محیط تزریق کرد و از تهویه مناسب برخوردار شد .
 • کارایی و کم‌صدا : کانال کولر با کارایی بالا و صدای کم، یک راه حل مناسب برای تهویه مطبوع در محیط‌های مختلف است .
  در کل کانال کولر یک گزینه عالی برای تهویه منازل ، دفاتر ، فروشگاه‌ها و سایر فضاها است .

کانال سازی کولر کبیری | کانال سازی داکت اسپیلت در یزد

کانال سازی تهویه مطبوع در یزد

کانال های تهویه مطبوع مزایای متعددی را ارائه می دهند که باعث افزایش راندمان خنک کننده ، راحتی و کیفیت هوای داخلی می شود . از توزیع کارآمد هوا و منطقه بندی قابل تنظیم گرفته تا بهره وری انرژی و کاهش نویز ، کانال کشی به درستی طراحی و نگهداری شده نقش مهمی در بهینه سازی عملکرد سیستم های خنک کننده دارند .

کانال تهویه مطبوع ( داکت ) یکی از اجزای اصلی سیستم های تهویه مطبوع است . ( HVAC ) این کانال‌ها شبکه‌ای از لوله‌ها و مسیرها در ساختمان ایجاد می‌کنند که هوای گرم یا سرد تولیدشده را به فضاهای مختلف منتقل می‌کنند .

کانال سازی کولر کبیری | کانال سازی داکت اسپیلت در یزد

ساخت لوله فلکس در یزد

لوله فلکسی یا لوله فلکسیبل انواعی از لوله‌های محافظ هستند که برای حفاظت از کابل‌های مخابراتی ، کابل‌های ساختمانی و هر کابلی که به محافظت در برابر باد و باران نیاز دارد ، به کار می‌روند . این لوله‌ها ، لوله‌هایی فلزی و منعطف هستند, که در برابر خوردگی و پوسیدگی مقاوم هستند,

بیشترین کاربردهای لوله‌های فلکسی:

 • در محافظت از کابل‌های رسانا در محیط‌های بیرونی ساختمان‌ها و محیط‌های باز استفاده می‌شود . این لوله‌ها برای عبور سیم و کابل به صورت توکار و داخل دیوار یا زیر زمین نیز مورد استفاده قرار می گیرند .
 • لوله‌های فلکسی دارای انعطاف‌پذیری بالایی هستند و می‌توانند در کمتری زاویه ممکن خم شوند .
 • در برابر فشارها ، ساییدگی و انواع ضربات نیز مقاومت بالایی دارند . از جمله مزایای این لوله‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد :
 • دارای مقاومت کششی و چرخشی بسیار خوبی هستند .
  توانایی تخلیه الکتریسیته ساکن به اتصال به زمین را دارند .
 • طول عمر و ماندگاری خوبی دارند و در برابر عوامل محیطی مانند نور آفتاب و اشعه ی فرابنفش و حرارت مقاومت بالایی دارند .

 

کانال سازی کولر کبیری | کانال سازی داکت اسپیلت در یزد

نصب فن کوئل در یزد

فن کوئل یکی از سیستم‌های رایج برای تامین گرمایش و سرمایش است. این سیستم از اجزای مختلفی تشکیل شده است که قابلیت خنک‌کردن یا گرم‌کردن محیط را برای فراهم میکند . اجزای این قطعه شامل فن ، کوئل ، فیلتر هوا ، شیر هواگیری و شیر فلکه است . در حالت رفت ، هوا به محیط اتاق‌ها و سالن‌ها پرتاب می‌شود. سپس از طریق دریچه‌های مکش ، هوا دوباره برای خنک یا گرم شدن مجدد به دستگاه برمی‌گردد. همچنین ممکن است با هوای تازه مخلوط شود و دوباره به محیط برگردد. این سیستم می‌تواند در حالت سرمایش و نیز گرمایش فعالیت کند .

تماس : 09130730334

سوالات متداول:

بهترین کانال سازی داکت اسپلیت در یزد کجاست؟

کانال سازی کولر کبیری در یزد، کانال کولر صنعتی و ساختمان ، کانال داکت اسپلیت وعایق کاری ، ساخت چلینیوم باکس ، لوله فلکسی و نصب لوله اسپیرال  با چندین سال سابقه فعالیت کاری درخشان ، همراه با کادری مجرب و حرفه ای می  باشد.

مزایای کانال های تهویه چیست؟

کانال های تهویه مطبوع مزایای متعددی را ارائه می دهند که باعث افزایش راندمان خنک کننده ، راحتی و کیفیت هوای داخلی می شود . از توزیع کارآمد هوا و منطقه بندی قابل تنظیم گرفته تا بهره وری انرژی و کاهش نویز ، کانال کشی به درستی طراحی و نگهداری شده نقش مهمی در بهینه سازی عملکرد سیستم های خنک کننده دارند .


کانال سازی کولر در یزد ، کانال سازی داکت اسپلیت در یزد ، قیمت کانال سازی داکت اسپلیت در یزد ، قیمت کانال کشی داکت اسپلیت در یزد ، قیمت کانال سازی کولر در یزد ، قیمت کانال فلکسیبل داکت اسپلیت ، ساخت کانال کولر صنعتی در یزد ، قیمت کانال کولر صنعتی یزد ، کانال کشی کولر صنعتی در یزد ، ساخت کولر ساختمان در یزد ، قیمت کانال کولر ساختمان در یزد ، ساخت چلینیوم باکس در یزد ، قیمت ساخت چنلیوم باکس یزد ، ساخت لوله فلکسی در یزد ، قیمت ساخت لوله فلکسی ، نصب لوله اسپیرال در یزد ، قیمت لوله اسپیرال در یزد ، نصب برزنت چیلر در یزد ، نصب فن کوئل در یزد ، نصب فن کوئل سقفی در یزد ، نصب فن کوئل به پکیج در یزد ، دریچه pvc آلومینیوم در یزد ، دریچه pvc آهنی در یزد ، دریچه pvc چوبی در یزد ، دریچه pvc گرد در یزد ، دریچه pvc برقی در یزد ، کانال سازی کولر یزد ، کانال کولر فلکسیبل ، کانال سازی یزد ، کانال سازی در یزد ، کانال کشی تهویه مطبوع ، کانال کشی کولر در یزد ، کانال کشی یزد ، اجرای کانال کشی یزد ، هزینه کانال کشی داکت اسپلیت در یزد ، اجرای کانال کشی کولر در یرد ، کانال کشی کولر اسپلیت در یزد ، کانال کشی کولر گازی در یزد ، طراحی و نقشه کانال کشی داکت اسپلیت در یزد ، 

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

 1. علی

  از کانال سازی کولر کبیری ممنونم که کارشون با دقت و عالی هستش کانال کولر برای رستورانم درست کر ن خیلی عالی هستش

 2. محمد

  کانال سازی کولر کبیری یکی از بهترین کانال سازی داکت اسپلیت در یزد هستن کارشون فوق العاده هستش و حرف نداره

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *