معرفی حجره

لاستیک فروشی کن تایر در تبریز

لاستیک فروشی کن تایر در تبریز, لاستیک از اجزای اصلی خودرو است که کارکرد بد آن تاثیر مستقیمی برای روی کارکرد خودرو خواهد گذاشت. به همین دلیل است که همواره از سوی افراد با تجربه توصیه میشود که لاستیک های با کیفیت و استاندارد را برای خودروی خود تهیه نمایید.

تماس: 09149161610

اینستاگرام: kentayer

آدرس: تبریز, پلیس راه میانه,جنب جهاد کشاورزی

یکسال گارانتی

به مدیریت: آقای سیروس احمدزاده

لطفا هنگام تماس بگویید که شما را در حجره جو دیده ایم


لاستیک فروشی کن تایر

لاستیک فروشی کن تایر در تبریز

خرید لاستیک در تبریز

از جمله مشکلاتی که لاستیک بی کیفیت و غیر استاندارد بوجود می آورد انتقال لرزش به بدنه خودرو و همچنین از بین رفتن سطح لاستیک در مدت زمان کوتاه میباشد. لاستیک باید از هر لحاظ استاندارد های لازم را کسب کرده باشد تا بتواند عملکرد خوبی را برای خودرو به همراه داشته باشد.

لاستیک فروشی کن تایر در تبریز

لاستیک در تبریز

با نگاهی به بازار لاستیک سواری متوجه خواهید شد که برندهای زیادی از لاستیک و در مدل های مختلف وجود دارند که هر یک میتوانند نظر شما را برای خرید جلب کنند. اما آیا متوان هر لاستیک سواری را بدون شناخت نسبت به آن خریداری نمود؟ مطمئنا نمیتوان بدون آگاهی نسبت به این موضوع اقدام به خرید لاستیک نمود. لاستیک ها باید اول از هر چیز با خودروی شما کاملا تناسب داشته باشند که این تناسب از طریق سایز لاستیک ایجاد میشود. پهنای لاستیک را باید مطابق با خودروی خود مناسب در نظر بگیرید و خودسرانه هر سایز لاستیکی را انتخاب نکنید.

نرم بودن برای لاستیک یک ماشین سنگین به هیچ وجه مهم نیست اما برای یک لاستیک سواری بسیار حائز اهمیت است. لاستیک های نرم میتوانند لرزش های کمی را به بدنه خودرو منتقل کرده و آسایش را برای سرنشینان به همراه آورند.
کارخانه های تولید کننده تایر‌های روکشی همیشه درصدد تولید محصولاتی با‌ کیفیت  همانند تایر های نو هستند. از این رو در این مقاله سعی داریم مزایای اصلی تایر‌های روکشی را بررسی نماییم.
پیشرفت‌ها و فناوری هایی که طی چند سال اخیر در صنعت روکش تایر در دنیا انجام گرفته، بسیار گسترده بوده است؛ چرا که مزیت استفاده از این نوع تایرها، به خوبی فرهنگ‌سازی گردیده است.

اکثر لاستیک‌های موجود در حوزه عمرانی، نظامی، صنعتی و … با هزینه‌ی بسیار کم نسبت به تهیه تایر‌های نو قابل روکش گذاری است و همچنین میتوان توسط دستگاه ها و تکنولوژی بروز روکش، مناسب‌ترین روکش برای مصرف تایر در شرایط مختلف را تولید نمود.

خرید فروش لاستیک های:

 • مستعمل
 • کارکرده لاستیک درصد بالا لودری
 • گرایدری
 • راهداری

فروش لاستیک در تبریز :

 • باری
 • کشاورزی
 • سواری

تماس: 09149161610


خرید لاستیک در تبریز, فروش لاستیک در تبریز, تلفن لاستیک فروشی کن تایر در تبریز, آدرس لاستیک فروشی در تبریز, آدرس لاستیک فروشی کن تایر در تبریز, بهترین لاستیک فروشی در تبریز,
0/5 (0 نظر)

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

 1. آواتار عارف

  عارف

  قیمت چندہ؟

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت حرفه ای با وردپرس

ویژه مشترکین سامانه