معرفی حجره

ابزار باغبانی آرتان 

محصولات کشاورزی و کمپینگ در سبزوار, ابزار باغبانی ، فروش انواع لوازم باغبانی ، کشاورزی ، طبیعت گردی…

ارسال به سراسر کشور

تماس: 09154815431

اینستاگرام: artan_company1@

واتساپ: 09154815431

ساعت کاری: 8 الی 20

آدرس: خراسان رضوی ، سبزوار

به مدیریت: سید عباس محمودی نیک

لطفا هنگام تماس بگویید که شما را در حجره‌جو دیده ایم


محصولات کشاورزی و کمپینگ در سبزوار

تولید ابزار باغبانی | محصولات کشاورزی و کمپینگ در سبزوار

خرید ابزار باغبانی در سبزوار

ابزار باغبانی

باغبانی از اولین شغل‌هایی است که بشر به آن پرداخته و تاثیر زیادی در رشد اقتصادی و رونق هر جامعه‌ای داشته است، به همین دلیل می‌توان گفت ابزار وسایل باغبانی از قدیمی‌ترین ابزارهای ساخته دست بشر هستند. با گسترش علم و تکونولوژی و افزایش نیاز به ابزارآلات جدید در این حوزه، ابزارهای باغبانی موتوری پا به عرصه کشاورزی گذاشتند و با ورود آن‌ها به دنیای باغبانی، نیاز به نیروی انسانی کمتر شد و به جای آن از نیروی موتور الکتریکی یا بنزینی استفاده شد که می‌توانند با قدرت زیاد و زمان طولانی‌تری بدون افت توان و بازدهی، نسبت به انسان کار کنند.

اگر بخواهید از بین ابزار دستی و موتوری انتخاب کنید، باید ابتدا به نوع و حجم نیازتان توجه کنید. در صورتی‌که یک باغچه دارید، نیازی به ابزارآلات پیشرفته نیست و صرفا داشتن یک کیف ابزار باغبانی که شامل ابزارهای ضروری به صورت ست ابزارباغبانی است، کفایت می‌کند، ولی در صورتی‌که یک باغ با مساحت زیاد دارید، دیگر نمی‌توانید صرفا از ابزارآلات دستی استفاده کنید، چون جواب‌گوی حجم کار شما نخواهند بود.

در ادامه این متن، راهنمای خرید ابزار باغبانی را برایتان توضیح داده‌ایم که اگر قصد خرید حتی ابزار باغبانی دست دوم را دارید، آن‌ها را در نظر بگیرید تا بهترین انتخاب را داشته باشید.

خرید ابزار باغبانی

برای خرید ابزار آلات باغبانی همانطور که در بالا گفتیم، باید ابتدا مشخص کنید که قرار است برای چه حجمی استفاده شوند. چه مساحت زمین کم باشد، چه خیلی زیاد، فرقی نمی‌کند، ابزار باغبانی دستی معمولا از ضروریات این کار است که هر باغبان و کشاورزی باید آن‌ها را داشته باشد.

از ابزار دستی باغبانی می‌توان به بیل و بیلچه، تبر، قیچی و اره باغبانی اشاره کرد که کاربری و راهنمای خرید هر کدام را در ادامه توضیح می‌دهیم.

تولید ابزار باغبانی | محصولات کشاورزی و کمپینگ در سبزوار

خرید لوازم کمپینگ در سبزوار

بیل و بیلچه : شاید بتوان گفت بیل از قدیمی‌ترین ابزاری است که بشر ساخته و از آن برای کندن زمین و جابه‌جایی خاک استفاده می‌شود. همانطور که از نام بیلچه پیداست نوع کوچک‌تر بیل است که برای انجام کارهای سبک‌تر مثل کندن علف‌های هرز، کار با خاک گلدان، جابه‌جا کردن بوته‌ها و کارهایی از این قبیل استفاده می‌شود. برای خرید این ابزار دستی به جنس دسته و تیغه توجه کنید که مرغوب باشد. همچین به طول دسته توجه کنید چرا که هرچه طول دسته بزرگ‌تر باشد، می‌توانید نیروی بیشتری وارد کرده و برای کارهای سنگین‌تر از آن استفاده کنید.

تبر : تبر هم از ابزارهای پایه و قدیمی در کشاورزی است که کاربری های زیادی در کارگاه‌های صنعتی، نجاری، کابینت سازی، مانورهای نظامی، گردشگری، کوهنوردی و دفاع شخصی دارد. این ابزار دستی ساختار ساده ای دارد، از یک دسته و تیغه تشکیل شده است. برای خرید تبر مشابه آنچه که در قسمت بیلچه گفتیم، باید به جنس و طول دسته و همچنین جنس تیغه توجه کنید.

قیچی : قیچی باغبانی شامل یه دسته است که به عنوان اهرم عمل کرده و دو تیغه که عمل برش را انجام می‌دهند. قیچی‌های باغبانی براساس طول دسته به دو مدل دسته بلند و دسته کوتاه تقسیم می‌شوند. . قیچی باغبانی با دسته کوتاه برای هرس شاخه‌های نازک و چیدن گل‌ها استفاده می‌شود. قیچی باغبانی دسته بلند برای هرس پرچین‌ها و درختچه‌ها، شاخه‌ها با ضخامت بیشتر یا شاخه‌ها در ارتفاع بالا کاربرد دارند. برای خرید این ابزار باغبانی به جنس دسته و بدنه و طول دسته توجه کنید و آن را با توجه نوع کاربری‌ انتخاب کنید.

اره باغبانی : از این ابزار برای بریدن و هرس کردن شاخه درختان استفاده می‌شود. اره باغبانی دستی از دو قسمت تیغه و دسته ساخته شده است و برای خرید این ابزار دستی باید به جنس دسته و تیغه توجه کنید. برای بریدن شاخه‌ها و تنه قطور درختان از اره موتوری باغبانی استفاده می‌شود.

از دیگر ابزار دستی باغبانی می‌توان به شن کش، کلوخ شکن، کج بیل، چنگک و … هم اشاره کرد که در برخی فروشگاه‌ها به‌صورت ست ارائه می‌شوند. در واقع می‌توان گفت با خرید آن یک کیف ابزار باغبانی، شامل تمام موارد ضروری را خواهید داشت.

از ابزارآلات موتوری باغبانی می‌توان به شاخه زن، شمشاد زن، علف‌ زن و چمن زن و سم‌پاش موتوری اشاره کرد که برای کارهای سنگین‌تر با حجم بیشتر ساخته شده‌اند و کار کشاورزی در سطح گسترده بدون وجود این ابزارآلات موتوری، غیرممکن به نظر می‌رسد.

امروزه با ورود فروشگاهای اینترنتی خرید و فروش ابزار باغبانی آسان شده است و برای تهیه آن‌ها نیازی به به صرف وقت زیاد و گشتن در بازار و مغازه‌های مختلف نیست. خرید اینترنتی ابزار باغبانی این مزیت را دارد که شما می‌توانید تنها با تلفن همراه خود، انواع موتوری و دستی ابزار باغبانی را در فروشگاه اینترنتی ابزار بببینید و با خواندن توضیحات و راهنمایی‌های سایت، محصول مناسب خود را پیدا کرده و حتی بین مدل‌ها و برندهای مختلف مقایسه کنید و بهترین انتخاب را داشته باشید.

 

تولید ابزار باغبانی | محصولات کشاورزی و کمپینگ در سبزوار

خرید ابزار آلات کشاورزی در سبزوار

کاربرد ابزارآلات کشاورزی در مزارع و باغات 

در صورتی که شما از هر یک از این ابزارآلات کشاورزی به ویژه دستگاه های مدرن و پیشرفته روز دنیا بهره مند گردید، می توانید از کاربرد و کارایی منحصر به فرد آن ها به خوبی بهره مند شوید. به عنوان مثال: اگر شما باغبان هستید، می توانید با خرید قیچی باغبانی هرس بسیار باکیفیت مدل GF-4539 از وب سایت اینترنتی ایران کشاورزی بهره مند شده و برای کَندن هرس های گیاهان در مزرعه خود از این ابزار باکیفیت بهره مند شده و تمامی هرس های ممکن را کَنده تا به سایر گیاهان شما هیچ گونه لطمه و آسیبی نزنند یا می توانید از وجود بیلچه استیل رنگی بهره مند شوید که برای کَندن انواع حفره ها و برداشتن خاک در امر باغبانی مورد استفاده شما واقع می گردد.
اره باغبانی تایوان نیز جزء ابزارآلات کشاورزی به شمار می آید تا شما بتوانید با خرید این وسیله و ابزار کارآمد و مفید به خوبی در امر باغبانی بهره مند شده و از آن ها به خوبی استفاده به عمل آورید. بنابراین به طور کلی در صورتی که نیاز به خرید انواع ابزارآلات کشاورزی داشتید، کافیست که سری به وب سایت ایران کشاورزی بزنید تا هر یک از ابزارآلات کشاورزی ممکن را از آن ها خریداری نموده و در مزارع و باغات خود از آن ها به خوبی استفاده به عمل آورید.
کاربرد این گونه از ابزارآلات کشاورزی بسیار زیاد می باشند. به گونه ای که انواع مختلف آن ها کار باغبانی و کشاورزی شما را تسهیل بخشیده اند تا شما بتوانید به راحتی و بدون دردسر از آن ها استفاده به عمل آورده و به خوبی از وجود این ابزارآلات کشاورزی مختلف بهره مند شوید.

تماس: 09154815431


ابزار باغبانی و کشاورزی در سبزوار ,لوازم کشاورزی و باغبانی و کمپینگ در سبزوار ,لوازم باغبانی در سبزوار , فروشگاه لوازم باغبانی در سبزوار , فروشگاه لوازم کشاورزی در سبزوار , لوازم کمپینگ در سبزوار , خرید لوازم طبیعت گردی در سبزوار , آدرس ابزار باغبانی و کشاورزی در سبزوار , آدرس لوازم کشاورزی و باغبانی و کمپینگ در سبزوار , آدرس لوازم باغبانی در سبزوار , آدرس فروشگاه لوازم باغبانی در سبزوار , آدرس فروشگاه لوازم کشاورزی در سبزوار , آدرس لوازم کمپینگ در سبزوار , آدرس خرید لوازم طبیعت گردی در سبزوار ، قیمت ابزار باغبانی و کشاورزی در سبزوار , قیمت لوازم کشاورزی و باغبانی و کمپینگ در سبزوار , قیمت لوازم باغبانی در سبزوار , قیمت لوازم باغبانی در سبزوار , شماره تماس لوازم کشاورزی در سبزوار , قیمت لوازم کمپینگ در سبزوار , قیمت لوازم طبیعت گردی در سبزوار ، خرید ابزار باغبانی و کشاورزی در سبزوار , خرید لوازم کشاورزی و باغبانی و کمپینگ در سبزوار , خرید لوازم باغبانی در سبزوار , خرید فروشگاه لوازم باغبانی در سبزوار , خرید فروشگاه لوازم کشاورزی در سبزوار , خرید لوازم کمپینگ در سبزوار , شماره تماس ابزار باغبانی و کشاورزی در سبزوار , شماره تماس لوازم کشاورزی و باغبانی و کمپینگ در سبزوار , شماره تماس لوازم باغبانی در سبزوار , شماره تماس فروشگاه لوازم باغبانی در سبزوار , شماره تماس فروشگاه لوازم کشاورزی در سبزوار , شماره تماس لوازم کمپینگ در سبزوار , شماره تماس لوازم طبیعت گردی در سبزوار

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “تولید ابزار باغبانی | محصولات کشاورزی و کمپینگ در سبزوار”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *