معرفی حجره

نصب و سرویس کولر گازی ارشادی

خدمات سرمایشی و گرمایشی ارشادی ، نصب و سرویس کولر گازی در رشت ، دفتر فنی مهندسی ارشادی، با سالها تجربه کاری موفق در زمینه اجرا و تعمیرات: سیستم برودتی اعم ازکولرهای اسپیلت، پنجره ای، vrf، هواساز، فن کوئل، چیلر، انواع سردخانه ها، یخچال خانگی ،تعمیرات ماشین لباسشویی، جارو برقی، ماکروفر ، توستر ، یخچال صنعتی،پکیج منازل و اماکن تجاری، سیستم امنیتی اعم ازاعلان حریق،دزدگیر،دوربین مداربسته اماکن مسکونی و تجاری،برق ساختمان و برق صنعتی،تابلوهای برق،روشنایی باغ، نمای جلو ساختمان با تیم متخصص در خدمت مشتریان عزیز رشت و گیلان می باشد.

کیفیت دستور کار ماست

تماس: 0911706002709396354927

اینستاگرام: khadamat.fani.ershadi@

واتساپ: 09117060027

ساعت کاری: 8 الی 22

آدرس: گیلان، رشت، جانبازان

مدیریت: محمدرضا ارشادی

لطفا هنگام تماس بگویید که شما را در حُجره جو دیده ایم


نصب و سرویس کولر گازی در رشت

خدمات سرمایشی و گرمایشی ارشادی نصب و سرویس کولر گازی در رشت

نصب کولر گازی در رشت

با خدمات فنی مهندس محمدرضا ارشادی در ۴ فصل سال آرامش ، امنیت و ضمانت لوازم سرمایشی و گرمایشی منازلتان، اماکن عمومی، تجاری و مساجد را اعم از: تعمیرات سیستم برودتی اعم ازکولرهای اسپیلت، پنجره ای، vrf، هواساز، فن کوئل، چیلر، انواع سردخانه ها، یخچال خانگی، تعمیرات ماشین لباسشویی، جارو برقی، ماکروفر ، توستر ، یخچال صنعتی، پکیج منازل و اماکن تجاری، سیستم امنیتی اعم ازاعلان حریق، دزدگیر، دوربین مداربسته اماکن مسکونی و تجاری، برق ساختمان و برق صنعتی، تابلوهای برق، روشنایی باغ، نمای جلو ساختمان تجربه کنید.

گروه فنی مهندسی ارشادی با سالها تجربه کاری موفق ودرخشان به همراه اخذ مدارک معتبر بین المللی و دارای نمایندگی های ایران رادیاتور ، ال جی ، گلدیران ، بدر االکتریک ، مدیا، در خدمت مشتریان عزیز در رشت و سراسر گیلان می باشند.

یکی از دلایل مهم افزایش مصرف انرژی دستگاه و به تبع آن، بالا رفتن هزینه های مصرفی را باید در عدم انجام سرویس به موقع سیستم جستجو نمود. ناگفته نماند که سرویس دوره ای کولر گازی مانع از خرابی و آسیب دیدن قطعات حائز اهمیت دستگاه می شود.

خدمات سرمایشی و گرمایشی ارشادی نصب و سرویس کولر گازی در رشت

سرویس کولر گازی در رشت

تیم متخصص و کارآمد نمایندگی فنی مهندسی ارشادی با دقت و ضمانت به تعمیرات کولرهای مکان های عمومی، تجاری ، مدارس، مساجد با برندهای ایران رادیاتور ، ال جی ، گلدیران ، بدر االکتریک ، مدیا،و همینطور تعمیرات سیستم برودتی اعم ازکولرهای اسپیلت، پنجره ای، vrf، هواساز، فن کوئل، چیلر، انواع سردخانه ها، یخچال خانگی ،تعمیرات ماشین لباسشویی، جارو برقی، ماکروفر ، توستر ، یخچال صنعتی،پکیج منازل و اماکن تجاری،سیستم امنیتی اعم ازاعلان حریق،دزدگیر،دوربین مداربسته اماکن مسکونی و تجاری،برق ساختمان و برق صنعتی،تابلوهای برق،روشنایی باغ،نمای جلو ساختمان را برای مشتریان عزیز در رشت و سراسرگیلان انجام میدهد.

مهمترین موضوع بعد از تعمیر کولرگازی بازدهی کولر می باشد اما این فقط تمام مزیت سرویس کولرگازی نمی باشد زیرا با سرویس کولرگازی مواردی در روند کارکرد دستگاه تغییر می کند که شامل:

 • کاهش مصرف انرژی تا 30 درصد
 • افزایش پرتاب باد کولرگازی همانند ابتدای نصب
 • افزایش برودت کولرگازی
 • افزایش طول عمر کمپرسور به دلیل بهتر اتومات کردن
 • افزایش طول عمر قطعات یدکی

خدمات سرمایشی و گرمایشی ارشادی نصب و سرویس کولر گازی در رشت

تعمیر پکیج در رشت

خدمات سرمایشی و گرمایشی ارشادی یکی از بهترین تعمیرکارهای پکیج و همینطور بهترین خدمات و تعمیرات را در زمینه،تعمیرات:سیستم برودتی اعم ازکولرهای اسپیلت، پنجره ای، vrf، هواساز، فن کوئل، چیلر، انواع سردخانه ها، یخچال خانگی، تعمیرات ماشین لباسشویی، جارو برقی، ماکروفر ، توستر ، یخچال صنعتی،پکیج منازل و اماکن تجاری،سیستم امنیتی اعم ازاعلان حریق،دزدگیر،دوربین مداربسته اماکن مسکونی و تجاری،برق ساختمان و برق صنعتی، تابلوهای برق، روشنایی باغ، نمای جلو ساختمان در رشت می باشد.

تیم متخصص ما با ضمانت تعمیرات پکیج مشتریان عزیز را درسریع ترین زمان ممکن انجام می دهد، و با به روزترین متد و به طور تخصصی و حرفه ای با مدارک بین المللی به تعمیر لوازم خانگی و پکیج ها رسیدگی میکند.

بهتر است هر 6 ماه یک بار قبل ایجاد مشکل یک تعمیرکارمتخصص و کارآمد پکیج شما را بررسی کند اما در زمان هایی که پکیج روشن نمی شود و یا پس از روشن شدن پکیج مجدد خاموش می شود و روشن نمی مانند کد خطا و ارور را مشاهده می کنید و چکه کردن آب در زیر دستگاه و موارد این چنینی پکیج نیاز به سرویس دارد .خدمات سرمایشی گرمایشی ارشادی ،تعمیرات تخصصی و با تضمین برای تمامی مشتریان رشت و سراسرگیلان انجام میدهد.

خدمات سرمایشی و گرمایشی ارشادی نصب و سرویس کولر گازی در رشت

سرویس پکیج در رشت

خدمات فنی مهندسی ارشادی ، با کادری مجرب و متخصص با ضمانت و دقت بسیاربالا در سریع ترین زمان ممکن به تعمیر و سرویس پکیج منازل و امکان تجاری و عمومی رسیدگی میکنند، همینطور در زمینه تعمیر و نصب سیستم برودتی اعم ازکولرهای اسپیلت، پنجره ای، vrf، هواساز، فن کوئل، چیلر،انواع سردخانه ها، یخچال خانگی ،تعمیرات ماشین لباسشویی، جارو برقی، ماکروفر ، توستر ، یخچال صنعتی،پکیج منازل و اماکن تجاری،سیستم امنیتی اعم ازاعلان حریق،دزدگیر،دوربین مداربسته اماکن مسکونی و تجاری،برق ساختمان و برق صنعتی،تابلوهای برق،روشنایی باغ،نمای جلو ساختمان راباما تجربه کنید.

با اخذ مدارک بین المللی و دارای نمایندگی های ایران رادیاتور ، ال جی ، گلدیران ، بدر االکتریک ، مدیا، می باشد.

مزیت سرویس پکیج دیواری شامل:

 • رسوب‌زدایی
 • کنترل فشار آب
 • کنترل عملکرد دو مدار گرمایشی و بهداشتی
 • آزادسازی محور پمپ سیرکولاسیون
 • تنظیم شیرگاز
 • تنظیم حرارت
 • بررسی عملکرد دودکش یا فن پکیج
 • هواگیری پکیج و رادیاتور

کافیست با خدمات فنی مهندسی ارشادی تماس بگیرید تا در سریع ترین حالت ممکن و با ضمانت تعمیر و سرویس پکیج هایتان را تحویل بگیرید، رضایت شما اعتبار ماست.

خدمات سرمایشی و گرمایشی ارشادی نصب و سرویس کولر گازی در رشت

برقکار ساختمان در رشت

شرکت خدمات فنی مهندسی ارشادی با کادر متخصص و مجرب در زمینه تعمیرات برقی آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی در سراسر استان گیلان است. ما در زمینه های مختلف از جمله برقکاری ساختمان ها، برق صنعتی، نورپردازی و روشنایی محوطه ها، نصب و تعمیر سیستم های سرمایشی (کولرهای گازی، وی آر اف، هواساز و غیره)، تعمیر لوازم خانگی برقی، سیستم های امنیتی (اعلام حریق، دوربین مراقبتی و غیره) و تابلوهای برق، توانایی و تجربه لازم را داریم.

با بیش از سال ها سابقه موفق، ما همواره در پی جلب رضایت مشتریان خود هستیم. اعتماد شما به ما افتخار بزرگی است و ما متعهد هستیم که با ارائه خدمات با کیفیت و به موقع، این اعتماد را جلب کنیم.

خدمات سرمایشی و گرمایشی ارشادی نصب و سرویس کولر گازی در رشت

نصب دوربین مداربسته در رشت

شرکت خدمات فنی و مهندسی ارشادی با تیم متخصص و مجرب خود، آماده ارائه سرویس های کامل در زمینه سیستم های امنیتی و برودتی به مشتریان عزیز در رشت و سراسر گیلان است.

ما در زمینه نصب، راه اندازی و تعمیر سیستم های اعلام حریق، دزدگیر، دوربین مدار بسته برای اماکن مسکونی و تجاری، تخصص و سابقه درخشان داریم. همچنین در زمینه نصب، راه اندازی و تعمیر انواع سیستم های سرمایشی و خنک کننده، از جمله کولرهای گازی، ویآراف، هواسازها، چیلرها و سردخانه ها نیز توانایی بالایی داریم.

با اتکا بر دانش و تجربه تیم ما، مطمئن باشید که میتوانیم بهترین راهکارها را برای نیازهای شما پیشنهاد دهیم.

کاربرد دوربین مداربسته در کنترل ترافیک، کنترل نظامی، کنترل پالایشگاه و مراتع به منظور پیشگیری از وقوع آتش سوزی، کنترل خطوط تولید مراکز صنعتی و کارخانه ها، کنترل تردد اشخاص و خودروها، کنترل و پیشگیری بیماری کوید-19، کنترل نشتی آب و مدیریت انرژی ساختمان ها و … مشهود است.

برای کسب اطلاعات بیشتر و هماهنگی جهت دریافت خدمات، لطفاً با ما تماس بگیرید.

تماس: 09117060027 – 09396354927

 

سوالات متداول:

بهترین نصاب کولر گازی در رشت کجاست؟

دفتر فنی مهندسی ارشادی به عنوان یکی از مجموعه‌های پیشرو در زمینه نصب و سرویس کولر گازی در رشت شناخته می شود. این مجموعه با بهره‌گیری از کارشناسان مجرب و تجهیزات مدرن، خدمات با کیفیت و قابل اعتمادی را به مشتریان ارائه می دهد.

بهترین تعمیرکار پکیج در رشت کیست؟

دفتر فنی مهندسی ارشادی با بهره‌گیری از تکنسین‌های ماهر و تجهیزات پیشرفته، به صورت تخصصی به رفع انواع مشکلات پکیج های مختلف می‌پردازد و همواره آماده ارائه خدمات به شما مشتریان عزیز می‌باشد.


تعمیرکار کولر گازی در رشت ، تعمیرکار کولرگازی در گیلان. تعمیرکولر گازی در منظریه رشت ، تعمیر کولرگازی در گلسار رشت ، تعمیرکولرگازی در معلم رشت، تعمیرکولر گازی در فلکه گاز رشت، سرویس پکیج ایران رادیاتور در رشت ، سرویس پکیج در رشت ، سرویس پکیج در گیلان، سرویس پکیج در منظریه رشت ، سرویس پکیج درگلسار رشت ، سرویس پکیج در معلم رشت، سرویس پکیج در منظریه رشت، سرویس پکیج در تختی رشت ، سرویس پکیج در جهاد رشت، تعمیر پکیج در رشت ، تعمیر پکیج در گیلان ، تعمیرپکیج در گلسار رشت ، تعمیرپکیج در منظریه رشت ، تعمیر پکیج در معلم رشت ، تعمیر پکیج در تختی رشت ، نصاب دوربین مداربسته در رشت ، نصاب دوربین مداربسته در گیلان ، نصاب دوربین مداربسته در گلسار رشت ، نصاب دوربین مداربسته در منظریه رشت ، نصاب دوربین مداربسته در تختی رشت، برقکار ساختمان در رشت ، برقکار ساختمان در گیلان، برقکار ساختمان در گلسار رشت ، برقکار ساختمان در منظریه رشت، برقکار ساختمان در معلم رشت،تعمیرکار یخچال در رشت، تعمیرکار یخچال در گیلان ، تعمیرکار یخچال در گلسار رشت، تعمیرکار یخچال در منظریه رشت، تعمیرکار یخچال در جهاد رشت ، تعمیرکار یخچال در معلم رشت، تعمیرکار ماشین آلات صنعتی در رشت، تعمیرکار ماشین آلات صنعتی در گیلان ، تعمیرکار ماشین آلات صنعتی در شهرک صنعتی رشت، تعمیرکار ماشین آلات صنعتی در میدان گیل رشت، برقکاری باغچه در رشت، تعمیر ماشین لباسشویی در گلسار رشت، تعمیرماشین لباسشویی در منظریه رشت، تعمیرماشین لباسشویی در معلم رشت، تعمیر ماشین لباسشویی در رشت، تعمیر ماشین لباسشویی در جهادرشت،تعمیر ماشین لباسشویی در میدان گاز رشت،تعمیر ماشین لباسشویی در گیلان

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

 1. اصغر رحمتی

  نصب کولر گازی رو عالی انجام دادید، ممنون از تیم فنی مهندسی ارشادی بابت اخلاق خوب و تحویل سریع کار🙏

 2. شمس عبادی

  خواستم تشکر کنم از تیم خوبتون بابت تعمیر سردخانه شرکتمون،تمام میوه ها مون داشتن خراب میشد، اگه نمیرسیدید.

 3. حسن زحمتکش

  کارتون فوق العاده س ، ممنون بابت نصب دوربین مداربسته فروشگاهمون،کارمون راحت شد.

 4. ساحل حسنی

  تعمیرات کولرگازیتون واقعا حرفه ای و بی نقص هست ممنون بابت خدمات خوبتون

 5. زهرا عظمیمی

  سرویس ‌کولر که انجام دادید عالی بود،ممنونم از تیم متخصص عالیتون

 6. لیلا رضایی

  بهترین نصاب کولر گازی هستین،ممنونم بابت مشاوره خوبتون😍🙏

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *