معرفی حجره

مهتاب پلاست فضیله

تولید نایلون کشاورزی در اصفهان, گروه تولیدی مهتاب پلاست فعالیت خود را از سال 1370 با تکیه بر دانش فنی نیروهای جوان و کارآمد در شهر اصفهان آغاز و نزدیک به 30 است که در زمینه تولید انواع نایلون های کشاورزی پیشرو است. تولید و پخش انواع نایلون های (مالچ) کشاورزی, پذیرش کلیه سفارشات شما , انواع نایلون های کشاورزی و صیفی کاری تولید , نایلون کشاورزی از عرض 50 سانت تا 250 سانت انجام می شود.

ارسال به سراسر کشور

تماس: 09131191413

اینستاگرام: rolinplast.ir@

واتساپ: 09131191413

وبسایت: mahtabplast.comrolinplast.com

آدرس: اصفهان، شهرک صنعتی کمشچه، خیابان حافظ شرقی (محسن فضیله)

به مدیریت : محسن فضیله

لطفا هنگام تماس بگویید شما را در حجره جو دیده ایم


تولید نایلون کشاورزی در اصفهان

مهتاب پلاست فضیله

ویژگی های نایلون کشاورزی

 • مقاومت و ماندگاری نایلون در برابر نور خورشید
 • جلوگیری از کاهش دمای گلخانه در طول شب
 • جلوگیری از جذب گرد و غبار بر روی نایلون
 • ضد الکتریسیته ساکن
 • ضد بخار
 • جلوگیری از ایجاد بخارآب روی سطح نایلون
 • قیمت مناسب
 • کیفیت بالاتر نسبت به نمونه های مشابه موجود در بازار

رولین پلاست مهتاب فضیله

مهتاب پلاست فضیله

استفاده از روش های مدرن و اصولی مطابق با استانداردها، استفاده از مواد اولیه باکیفیت، بهره گیری از نیروهای متخصص و باتجربه و مشتری مداری از جمله دلایل موفقیت مهتاب پلاست در طول این سال ها بوده است.

تلاش تمامی اعضای این مجموعه ارائه بهترین و باکیفیت ترین محصولات با قیمت های مناسب برای استفاده کشاورزان است. هدف مدیریت مجموعه افزایش سطح کیفی محصولات و رضایت مندی مشتریان است.

با توجه به توان بالای نیروهای داخلی در تولید محصولاتی که سالانه نمونه های مشابه خارجی آن ها با قیمت کمتر و کیفیت ضعیف تر وارد بازار میشود.

تولید نایلون کشاورزی در اصفهان

نایلون های کشاورزی برای مصارف گلخانه ای به نسبت زمین های کشاورزی پر کاربردتر است. در حال حاضر در کشور ما ایران بیش از 6000 هکتار زیرکشت گلخانه ای وجود دارد

و از آنجایی که برای کشت در فضای گلخانه‌ای فقط از این نوع نایلون استفاده میشود، اهمیت تولید این محصول دوچندان میشود.

مهتاب پلاست تولید و پخش کننده انواع نایلون های کشاورزی جهت کشت های غرقابی، قطره ای و تونلی در عرض 50 تا 250 سانتی متری با شعار کیفیت = ماندگاری بیش از 30 سال است که در راستای افزایش سطح کیفی تولیدات داخلی،

تمامی تمرکز خود را معطوف به ارائه خدمات با کیفیت تر و به صرفه تر نسبت به شرایط اقتصادی و سایر نمونه های موجود در بازار کرده است.

نحوه کاربرد نایلون در کشت خربزه:

در کشت مستقیم بذر ,استفاده از نایلون شفاف معمولا در کشت خارج از فصل مورد استفاده قرار میگیرد.

در این روش معمولا ابتدا نوار آبیاری قطره ای را نصب میکنند. سپس بذر را کشت نموده و نایلون شفاف به روی بذر کشیده میشود.

این پلاستیک خاک را گرم نگه داشته و باعث جوانه زنی و رشد بذر میشود.

در زمانی که هوای بیرون مساعد شد نایلون اطراف گیاهچه با تیغ برداشته میشود و بوته در معرض هوای آزاد قرار میگیرد و به رشد خود ادامه میدهد.

مهتاب پلاست فضیله

تولید نایلون کشاورزی

نکاتی که در زمینه استفاده از مالچ پلاستیکی باید رعایت شود:

در صورت تاخیر در کشت و استفاده از پوشش پلاستیکی افزایش دمای هوا میتواند مشکلات در جوانه زنی , از بین رفتن گیاهچه های جوان در اثر گرمای بیش از حد زیر پوشش پلاستیکی و افزایش بیماری های خاکزاد به ویژه فوزاریوم اشاره کرد.

در این شرایط معمولا اقدام به سوراخ کردن پلاستیک میکنند و سپس دوباره دمای زیر نایلون را اندازه گیری میکنند

چنانچه در این شرایط یاز هم دمای زیر نایلون خیلی بالاتر از حد معمول باشد اولین و بهترین راه حل در چنین شرایطی برداشتن تونل پلاستیکی است.

اما معمولا در این حالت برداشت تونل پلاستیکی به دلیل شرایط دمایی و رطوبتی مناسب منجر به رشد سریع علف های هرز می شود و ممکن است.

حدود یک هفته بعد از برداشتن تونل بوته های کشت اصلی لابلای علف های هرز گم شوند. به این ترتیب کشاورز باید هزینه های زیادی برای کنترل علف ها صرف کند.

و ممکن است قبول چنین هزینه هایی منطقی نباشد.

رولین پلاست مهتاب فضیله

نایلون کشاورزی رولین پلاست مهتاب

برای مصارف گلخانه ای به نسبت زمین های کشاورزی پر کاربردتر است.

در حال حاضر در کشور ما ایران بیش از 6000 هکتار زیرکشت گلخانه ای وجود دارد و از آنجایی که برای کشت در فضای گلخانه‌ای فقط از این نوع نایلون استفاده میشود، اهمیت تولید این محصول دوچندان میشود.

مهتاب پلاست تولید و پخش کننده انواع نایلون های کشاورزی جهت کشت های غرقابی، قطره ای و تونلی در عرض 50 تا 250 سانتی متری

به دلیل شفاف بودن نایلون های کشاورزی میتوان با استفاده از آنها شرایط مناسبی برای نورگیری در فضا ایجاد کرد.

زیرا این نایلون ها با انعکاس نور به داخل محیط در رشد بهتر گیاهان تاثیر مستقیم دارند.

مهتاب پلاست با شعار کیفیت = ماندگاری بیش از 30 سال است که در راستای افزایش سطح کیفی تولیدات داخلی،

تمامی تمرکز خود را معطوف به ارائه خدمات با کیفیت تر و به صرفه تر نسبت به شرایط اقتصادی و سایر نمونه های موجود در بازار کرده است.

رولین پلاست مهتاب فضیله

مزیت مالچ کشاورزی

زودرس شدن محصول, کاهش میزان آبیاری, جلوگیری از خروج مواد مغذی خاک, بالا بردن کیفیت محصولات کشاورزی, ایجاد فضایی خوب برای رشد ریشه‌ها

نایلون کشاورزی در اصفهان

نایلون های کشاورزی برای مصارف گلخانه ای به نسبت زمین های کشاورزی پر کاربردتر است. در حال حاضر در کشور ما ایران بیش از 6000 هکتار زیرکشت گلخانه ای وجود دارد و از آنجایی که برای کشت در فضای گلخانه‌ای فقط از این نوع نایلون استفاده میشود، اهمیت تولید این محصول دوچندان میشود.

مهتاب پلاست تولید و پخش کننده انواع نایلون های کشاورزی جهت کشت های غرقابی، قطره ای و تونلی در عرض 50 تا 250 سانتی متری

بیش از 30 سال است که در راستای افزایش سطح کیفی تولیدات داخلی، تمامی تمرکز خود را معطوف به ارائه خدمات با کیفیت تر و به صرفه تر نسبت به شرایط اقتصادی و سایر نمونه های موجود در بازار کرده است.

رولین پلاست مهتاب فضیله

ویژگی پلاستیک کشاورزی اصفهان

کاربرد مالچ پلاستیکی در کشاورزی و مزایای آن

مالچ در زراعت، باغبانی، حفاظت خاک، تثبیت ماسه های روان و گسترش فضای سبز کاربرد دارد.

هم اکنون در تمام کشورها استفاده از مالچ بحثی تجاری شده است. برای دستیابی به عملکرد بهینه در مناطق خشک و نیمه خشک، یکی از گزینه های نو، شناخت و به کارگیری روش های جدید آبیاری است.

زیرا کاربرد فناور یهای نو موجب افزایش مؤثر بازده مصرف آب و پیشگیری از انباشت املاح در ناحیه رشد ریشه می شود و عملکرد بیشتری را به ارمغان خواهد آورد.

متخصصان کشاورزی باید فناوری های جدیدی را برای رویارویی با کاهش کمّی و کیفی منابع آب و خاک به کار گیرند. در این زمینه، برنامه هایی چند برای دستیابی به این مهم وجود دارد.

مزایای استفاده از مالچ آلی

از مزایای استفاده از مالچ آلی می توان به بهبود ساختمان خاک، بهبود ظرفیت و نگهداری رطوبت خاک، حفاظت خاک در برابر فرسایش، افزودن مواد مغذی و آلی به خاک و کنترل علفهای هرز اشاره کرد.

مهتاب پلاست فضیله

 انواع نایلون های کشاورزی و باغداری

نایلون های کشاورزی با توجه به کاربرد آن ها و بر اساس نیاز انواع مختلفی داشته و به موارد زیر دسته بندی می شوند:
نایلون مالچ: مالچ یا خاک‌ پوش پوششی روی سطح خاک است که از ریشه گیاه و خاک محافظت می‌ کند. از دیرباز کشاورزان و باغبانان از مالچ‌ های طبیعی نظیر علوفه و برگ‌ ها برای کنترل میزان علف‌ های هرز و حفظ رطوبت خاک استفاده می‌ کردند. این روزها مالچ‌ های پلاستیکی جایگزین مالچ های طبیعی شده اند. مالچ پلاستیکی به صورت خط های موازی در سطح خاک های آماده شده قرار می گیرد و جهت پوشش خاک در کشت صیفی ‌جات، سبزیجات و نهال های تازه کشت شده استفاده می‌ شود. مزایای استفاده از مالچ پلی اتیلن بسیار زیاد است که از آن جمله می توان به این موارد اشاره کرد: پیش رسی محصول، کاهش تعداد دفعات آبیاری، جلوگیری از تبخیر سطحی آب، افزایش بازده مصرف آب، کاهش مصرف آب، جلوگیری از رشد علف های هرز، جلوگیری از سله بستن، جلوگیری از نوسانات درجه حرارت، جلوگیری از تنش های رطوبتی و تجمع نمک در سطح خاک، جلوگیری از تماس میوه ها با خاک مرطوب، جلوگیری از فرسایش خاک و مواردی از این قبیل.
 نایلون مالچ کشاورزی در رنگ های مختلفی موجود است که هر یک کاربرد مختص خود را دارند:
نایلون مالچ مشکی: خاک را به طور موثری گرم کرده و به ویژه برای گونه های گرمادوست مانند فلفل، ذرت و گوجه فرنگی استفاده می شود.
نایلون مالچ شفاف: از این نایلون برای جذب نور آفتاب و گرم کردن خاک استفاده می شود که در نتیجه آن باکتری ها و علف های هرز در بستر خاک را از بین می روند.
نایلون مالچ سفید: مالچ سفید برعکس مالچ شفاف نور را منعکس می کند و محیطی خنک تر برای خاک فراهم می کند. این کار می ‌تواند از آسیب ناشی از گرما به محصولات در مناطقی با آب و هوای خیلی گرم جلوگیری کند.
نایلون گلخانه: یکی از مهم ‌ترین انواع نایلون های کشاورزی که تحول شگرفی در تولید محصولات گیاهی ایجاد کرده است، نایلون گلخانه می باشد. این نایلون جهت پوشش‌ دهی سقف و دیواره‌ های گلخانه به کار می ‌رود. پلاستیک گلخانه به دلیل شفافیت، نور خورشید را به داخل گلخانه هدایت کرده و باعث می‌ شود که گیاهان فرآیند فتوسنتز را در شرایط بهتری انجام دهند. این نایلون‌ ها در برابر شرایط نامناسب جوی مانند باد، باران و برف بسیار مقاوم هستند و هم چنین مانع عبور اشعه‌ ماوراء بنفش می‌ شوند. در مجموع از مزیت ‌های استفاده از نایلون گلخانه، حفظ شرایط مناسب و بدون تنش برای رشد و پرورش گیاهان است.
نایلون ضدعفونی کننده خاک: این پوشش ها پس از ضدعفونی کردن خاک بر روی سطح خاک فرش می شوند. عملکرد این محصول به این صورت است که با به دام انداختن بخارات ناشی از مواد ضدعفونی کننده و هم چنین افزایش دما در زیر آن به کنترل آفات و بیماری ها و ضدعفونی خاک کمک می نماید. کشاورزان هم چنین به جهت کاهش تابش مستقیم نور خورشید از نایلون کشاورزی ضدعفونی کننده استفاده می کنند.
رولین پلاست مهتاب فضیله

نایلون سیلیکونی در اصفهان

نایلون سیلویی: این محصول نوعی نایلون بسته بندی جهت ذخیره ‌سازی و حفظ سیلوها می باشد. از نایلون سیلویی علاوه بر ذخیره و بسته ‌بندی سیلوها، جهت بسته ‌بندی علوفه نیز استفاده می ‌شود. استفاده از این نایلون ‌ها باعث حفظ محصول در برابر نور خورشید، میکروب و آفات می‌ شود و از تخریب آن جلوگیری می ‌کند‌.
نایلون آبیاری: این نوع نایلون در زمین های کشاورزی دارای سیستم آبیاری قطره ای استفاده می شود و فواید بسیاری برای مدیریت آب دارد. به عبارتی، با استفاده از پلاستیک آبیاری آب در محفظه ‌های پلاستیکی ذخیره می ‌شود تا از نشت آن از طریق سیستم‌ آبیاری قطره ‌ای جلوگیری شود. استفاده از پلاستیک آبیاری قطره‌ ای هم چنین باعث می‌ شود که بتوانید آب شویی کودها را کاهش دهید، چرا که آبیاری قطره ‌ای مقدار کمتری از آب را به کود وارد می ‌کند و بنابراین این کودها به میزان لازم به منطقه ریشه وارد می ‌شوند. این روش مصرف کود را نیز کاهش می ‌دهد.
کیسه کشت نایلونی: بخشی دیگر که می توان از نایلون های کشاورزی بهره وری داشت، استفاده از آن ها در خصوص کاشت موقت نهال، قلمه و بذر گیاهان مختلف می باشد. گروبگ یا کیسه کشت یک کیسه پلاستیکی است که جهت کاشت صیفی جات، گیاهان سالادی مثل گوجه فرنگی، و نهال هایی با ریشه های کم عمق به کار می رود. گروبگ در دو نوع پر شده و یا کیسه خالی عرضه می گردد که در نمونه های پر نشده خود مصرف کنندگان با خاک هایی چون کوکوپیت، پرلیت و یا ترکیب این دو آن را پر می کنند. کشاورزان و گلخانه داران می توانند از این کیسه ها در انواع کشت های گلدانی، نشائی، هیدروپونیک و نیمه هیدروپونیک استفاده نمایند. با توجه به این که کیسه های کشت بسیار ارزان هستند، استفاده از آن ها می تواند از ایجاد هزینه های اضافی جلوگیری نموده و سود بیشتری نصیب کشاورز کند.

رولین پلاست مهتاب

کاربرد مالچ کشاورزی

مالچ در زراعت، باغبانی، حفاظت خاک، تثبیت ماسه های روان و گسترش فضای سبز، به منظور کاهش میزان تبخیر و جلوگیری از هدررفت رطوبت از سطح خاک، بهینه سازی عملیات داشت و افزایش کمّی و کیفی محصول کاربرد دارد. هم اکنون در تمام کشورها استفاده از مالچ بحثی تجاری شده است.

نقش نایلون های عریض در صنعت کشاورزی

با توجه به روند افزایشی فضای گلخانه ای در ایران که چیزی حدود 6 هزار هکتار برآورد شده است، تمامی گلخانه ها از نایلون های کشاورزی استفاده میکنند که هیچ محصول دیگری نمیتواند جایگزین این نایلون ها شود.

از نایلون های کشاورزی برای پرورش تولیداتی مانند قارچ، صیفی جات و … هم چنینن جهت آبیاری بهتر محصولات استفاده میشود.

نکاتی که همواره در نگهداری این محصول باید به آن توجه داشت این است که با توجه به پلی اتیلن به کار رفته در مواد سازنده نایلون های عریض کشاورزی باید آن ها را به دور از شعله مستقیم نور خورشید قرار داد زیرا باعث ذوب شدن آن میشود.

هم چنین برای ماندگاری بهتر، کافیست رول های نایلون را به صورت افقی قرار دهید.

تماس: 0913119141309391191413


مهتاب پلاست, تولید مالچ کشاورزی, مالچ کشاورزی, نایلون کشاورزی, مزیت مالچ کشاورزی, قیمت مالچ, خرید مالچ, خرید پلاستیک کشاورزی, پلاستیک کشاورزی, خرید مالچ گوجه, تولید نایلون کشاورزی در اصفهان, کاربرد مالچ پلاستیکی در کشاورزی, مزایای مالچ کشاوززی, استفاده از مالچ کشاورزی,مالچ کشاورزی چیست؟ خرید نایلون کشاورزی , کارخانه تولید نایلون عریض در اصفهان , قیمت نایلون کشاورزی کیلویی , تولید پلاستیک کشاورزی , قیمت روز نایلون گلخانه ای , قیمت پلاستیک گلخانه ای اصفهان , بهترین مارک پلاستیک گلخانه , مرکز خرید نایلون گلخانه , نایلون گلخانه ای , مالچ پلاستیکی , خرید مالچ پلاستیکی , قیمت مالچ پلاستیکی گوجه , فروش اینترنتی مالچ پلاستیکی , قیمت نایلون مالچ کشاورزی , قیمت نایلون رولی در اصفهان , قیمت پلاستیک گلخانه, قیمت هر کیلو پلاستیک گلخانه , قیمت مالچ رنگی , خرید مالچ پلاستیکی , قیمت نایلون ضخیم متری , تولید مالچ کشاورزی , قیمت نایلون مهتاب پلاست , خریدار نایلون کشاورزی, تولید پالت در اصفهان

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

 1. Amirasghar

  موفق باشید دوست عزیز

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *